בלוגים לספר או לא לספר ?

בלוגים

גבר: בן - 41 איזור: גוש דן והשרון

לספר או לא לספר ?

פורסם ב - 19/08/2021 בשעה 08:36
יוצא לי להכיר פה וגם שם נשים מהממות . בתקופה האחרונה, אני נתקל בתופעה , לתופעה זאת, אני קורא לה הנלחצות . אחרי שעברת את מכשול ההחלפת תמונות , מחליטים שיש עניין להמשיך . התחלנו בשיחה עניינית וכייפית שכל אחד מספר על עצמו . (נדלקות מיזה שאני יודע לבשל ולכתוב שירה . ) מגיעים גם לשלב הסקס ומה כל אחד אוהב ורוצה . מסתקרנות ומבקשות תמונה בעירום מחייכות ומאשרות את מה שראו. עוד קצת נפתחים אני מספר על העבר המיני שלי . ופתאום הן נלחצות , מהידע ומהניסיון , טוענות שאין התאמה, ולא מעוניינות להמשיך . וכל זה רק בגלל שהם נלחצות ,מהניסיון הרב שלי ומהיכולות שראו . מקבלות רגליים קרות , מפחדות ואומרות ,אנחנו נשים רגילות . רגילות לסקס פשוט ואתה גדול עלינו . ("אחת אפילו אמרה אני רגילה לפיאט אונו ואתה מרצדס ואני מעדיפה פיאט ולא מרצדס " חחח) עכשיו אני בדלימה האם באמת לספר להן על העבר המיני שלי או שפשוט לא לספר . חשוב לציין שאני אוהב להיות גלוי בהכל ואין לי שום כוונה להסתיר כלום . אבל אם כל פעם שאני מספר להן על העבר המיני שלי ומראה קצת יותר מימני כולל סרטים שלי , והן יילחצו אני מעדיף שאולי לא לספר . אז לספר ,או לא לספר זאת הדילמה שלי . מה אתם הייתם עושים במקומי . אשמח לתגובות .

למעלה

תגובות

1. זו אכן בעיה מוכרת... | משחקי מיטה | 01/09/2021 08:40

אני חושב שזה בעיה, הקיימת לפחות בחלקה, ממה שאני קורא לו 'מאונני מקלדת'. כלומר אנשים שמגיעים לסיפוק רק מלדבר, כאלו שמעולם לא באמת התכוונו להיפגש או כאלו שרוצים אך עדיין לא הצליחו לעבור משלב הפנטזיה לשלב המעשה.

לדוגמה, בעבר כתבתי בפרופיל שלי שאני דו-מיני ונהנה גם מסקס עם גברים, אז גיליתי שיש אנשים, שבכללי אוהבים את הפרופיל שלי, אבל נתפסים דווקא לזה ואחרי שכבר דיברנו פתאום אומרים "אנחנו לא כאלו" ונעלמים לי.
היום, דרך אגב, למדתי לכתוב באופן יותר כללי ומעורפל. כך שלא יהיה למה להיתפס.

אני חושב שהדרך היא ללמוד לסנן את מי שעדיין לא בשל למפגש אמיתי, ובעיקר להתאים את עצמך לקהל. כלומר לחוש את הצד השני ולתת לו את המידע המתאים כדי שיוכל להתמודד איתו.

2. קורות חיים חחח | דרור הזהב | 29/09/2021 21:59

די דומה למה שקורה לי אבל בהפוך.
הכרטיס שלי שורפת מרובה בממליצים מה שמרחיק
גברים מסויימים.נשים שמתרחקות ממך בגלל נסיון עשיר מדי בעצם עושות לך טובה כי זה מראה על פתיחות מינית נמוכה ולדעתי לא היית נהנה איתן
זו בכל מקרה נקודת המבט האישית שלי .