בלוגים התחלה חדשה

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
התחלה חדשה
פורסם ב - 02/06/2011 בשעה 03:02
זוג: בן -42 בת - 35
איזור: גוש דן והשרון
יש רגעים בחיים שבהם אתה מרגיש שמשהו בך הבשיל וקרה, שדברים לא יחזרו להיות אותו דבר כמו קודם. וההרגשה הזאת של השינוי פרספקטיבה חזקה במיוחד כשזה בינך לבינך, שזה מה שאי אפשר לשתף בו חברים, הורים, מכרים, אבל זה לא מוריד מהמשמעותיות של החוויה כהוא זה. ככה הרגשנו אחרי המסיבה הראשונה שלנו, שגם הייתה ההתנסות הראשונה עבורנו. פתאום אני מסתובבת בעולם, ואני מרגישה שאני כבר לא כמו כולם, שאנחנו כבר לא כמו כולם. אני מנסה לחשוב מי מהאנשים סביבנו העלה על דעתו אי פעם לעשות דבר כזה, ומי מהם היה נדלק, ומי מהם היה מגיב בהלם מוחלט ושמרנות קשה. זה נחמד לא לספר לאף אחד, כי זה משאיר משהו מיוחד שהוא רק שלנו, הוא משאיר לערן ולי להיות האנשים שמכירים אחד את השני הכי טוב מכולם.
בעצם כן סיפרתי למישהי אחת מהחיים הרגילים. סיפרתי לתרפיסטית שלי. סיפרתי לה את כל הסיפור, איך זה התחיל, מה היה, איך היה, ותוך כדי אני קולטת שאני מספרת דברים סקסיים מאד בחופש גדול ובטבעיות, ואני חושבת עליה, אולי היא בהלם, אולי היא נבוכה. אני מסתכלת עליה. "כזה עוד לא היה לך, הא?" אני שואלת. אני חושבת שהיא לא לגמרי בשוק, היא ממש לא הטיפוס הצדקני. היא גם לא בשוק לגביי, זה בטוח.
"תמיד נמשכת לכיוון הזה, הרי אלו היו החוויות המיניות הראשונות שלך". ברגע הראשון הייתי מופתעת מהתגובה שלה, לא הבנתי על מה היא מדברת, כי היה לי חבר מגיל 15. אבל היא צודקת. בגילאי 14-15 הכל היה הרבה יותר טבעי והייתי הרבה יותר בטוחה בעצמי והרבה פחות מודאגת ממה שאנשים אחרים יחשבו. למעשה, חייתי בחברה קטנה ואינטימית שכולם בה הכירו אותי ואהבו אותי, ולא חששתי בכלל מזה. בדיעבד, היינו חבורה של חברים שהתערבבו בינם לבין עצמם עם כל מיני משחקים שובבים. תמיד הייתי מאד מינית ומאד סקרנית ולא התביישתי בגוף שלי. כל זה נכון עד היום, רק שהיום למדתי להיות זהירה, כי אני כבר לא חיה בחברה אינטימית וקטנה שבה כולם תמימים וחמודים ואוהבים אותי. כשאתה מתבגר מהרבה בחינות אתה מתרחק ממה שטבעי ונעים לך, ומתקרב למה שהחברה והתרבות שלך דורשת מאדם מהוגן ומכובד.
בשבילנו היה מרגש להיות במסיבה ולראות שיש עוד הרבה אנשים כמונו, וגם לראות שהשד לא כזה נורא – אף אחד לא תקף אותנו או בלבל אותנו, רק קיבלו אותנו בחיוך ובגישה חיובית, וכל מה שרצינו שיקרה קרה, ומה שהעדפנו שלא נמנע. ויכולנו גם להרגיש בנוח עם מי שאנחנו ועם מה שאנחנו משתוקקים אליו, לא להרגיש שאנחנו צריכים לגשש ולשחק ולהיות עצורים וחששניים לגבי מי יסתכל ומה יגידו ומה יהיה. כולם פה מאותה סיבה, והכל לגיטימי. זה כל-כך מרענן וגורם לך לחשוב מחדש על האופן שאנחנו חיים בד"כ. אפילו בלי קשר לסקס, יש הרבה יותר מגע חברי ונעים ופתיחות עם אנשים שיכולים להיות חברים טובים שלנו.
הגענו מוכנים, אחרי תקופה של דיבורים ומחשבה. יצא לנו גם להתווכח, ולהסס, ולחשוב על כל התסריטים האפשריים. שבוע לפני שהגענו למסיבה, שאלנו את עצמנו מה הדבר שמפניו אנחנו הכי חוששים. והתשובה של שנינו הייתה זהה: שנינו דואגים ממצב שבו השני לא יהנה או יפגע. ואז הסכמנו בינינו, שאם ככה המצב אז אין מה לפחד, וצריך לבוא פתוחים לחידושים והפתעות.
בימים שלפני ההתרגשות גברה, בחרנו מה ללבוש ועשינו מדידות לפני. לפני שיצאנו למסיבה, הבטן שלי הייתה מלאה פרפרים והרגעתי את עצמי שאמרתי לעצמי שאני פשוט הולכת לערב בבית של חברים, לאירוע חברתי. שום דבר מיוחד. וכך באמת היה כשהגענו – הכרתי את מיה ואת סיון שאיתם יצא לי לשוחח לפני, והן היו מקסימות. הכרנו זוג מתחילים נחמדים מאד שישבו איתנו על הספה בחוץ. שוחחנו בכיף עם חיוכים של חצי מבוכה חצי התגרות.ומשם בירה ועוד בירה, סיגריה ועוד אחת, וכולם נחמדים ומחייכים וגם אנחנו וכל מה שקרה קרה בטבעיות ובכיף.
הארוע הזה נתן לנו את הביטחון הבסיסי לראות שיש גם אנשים יפים ומגניבים בראש שלנו בסצנה, וגם מי שלא בדיוק בטעם שלנו הם אנשים אחלה ( לפחות מי שמגיעים למסיבות ) ולא חייבים להתערבב עם מי שלא רוצים.
העצה הכי טובה שיש לי למתחילים היא להסתכל על חצי הכוס המלאה ולא על הריקה – יש זוגות שנראים רע, יהיו זוגות מבוגרים מכם ויהיו כאלה שיפנו אליכם, כי וואלה, אנחנו במסיבת חילופי זוגות. דווקא בסצנה הזאת, יותר מבמועדון רגיל יכבדו את הספייס שלכם באמת ולא הוא באמת לא ורובם מספיק מודעים לעצמם כדי לא לקחת ללב. וגם אם לא הלך עם זוג שפנית אליו, סבבה, יש עוד אופציות, לא קרה כלום.
ובינתיים, גם אנחנו עדיין מתחילים ועדיין יש לנו עוד הרבה מה לגלות וללמוד ולנסות... זה טוב לדעת שהשד לא מפחיד בכלל ואפילו די שובב ונחמד. והחלק הכי טוב, כמו שתקראו במידע פה באתר, זה שיש כאן קהילה של אנשים איכותיים עם ראש פתוח שתוכלו לדבר איתם על מה שמעסיק או מדאיג אתכם ולשמוע מהם עצות וחוויות.
למעלה
תגובות
ביישןוביישנית   02/06/2011 10:31
hotss   02/06/2011 19:26
priasur   02/06/2011 22:39
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |