בלוגים במסעדה - סיפור ארוטי

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
במסעדה - סיפור ארוטי
פורסם ב - 28/06/2011 בשעה 22:03
זוג: בן -62 בת - 54
איזור: חדרה וצפונה
במסעדה

הערה: הסיפור שבפניכם נכתב ע"י דייב ("וונוס וצדק") ורונית ("ron-ronit") לסירוגין בשמונה חלקים. ה- finale היה משותף. הוא מהווה ניסיון ליצור עלילה בה שזורים הדמיון ועולם הפנטזיות של שנינו. תודות לנעמה (וונוס) ורון על הביקורת הבונה והעריכה. אמנם הסיפור מוגש ע"י דייב, אבל הוא של רונית ודייב באותה המידה.

נעביר את הסיפור בשלושה חלקים.

במסעדה - חלק א'

גונן אהב את חברתו הטריה ענבל והשתוקק לה ללא-הרף. הכירו בבית קפה רק לפני חודש ובאותו לילה כבר עשו סקס סוער. זו הייתה משיכה הדדית מדהימה, כאילו נולדו כדי להתענג זה בידי זו.

מהר מאוד הם נפתחו וסיפרו אחד לשני את הפנטזיות הכמוסות ביותר שלהם, ומצאו הרבה מן המשותף. היה מרטיט להרגיש שובבים ביחד, "שותפים לפשע". בלילה שנודע לגונן שענבל חולמת על סקס במקומות ציבוריים, התחיל לרקום בלבו תכנית למימוש הפנטזיה המטריפה הזאת.

גונן הכיר מסעדה שיכלה לשמש מקום מתאים לכך. שם, במקום כיסאות, היו מעין ספות גדולות מרופדות בצורת חצי מעגל סביב שולחנות עגולים. מפות כיסו את השולחנות ונפלו עד לרצפה, וכך יצרו מעין וילון שמנע מאחרים לראות מתחת לשולחן.

בערב המיועד, התקשר גונן לענבל ואמר לה שהם יוצאים למסעדה, ושהוא מבקש שתבוא עם חצאית קצרה ובלי תחתונים. המומה, שאלה מה פשר הדברים; הוא אמר לה שפשוט תעשה את מה שהוא אומר; ואז המבוכה התחלפה לגל תשוקה שהציפה אותה.

לפני הפגישה היא התלבטה באיזו חצאית לבחור. האם זאת הצמודה האדומה או זאת השחורה, החופשייה, המרפרפת בעדינותה. כשצעדה לעבר האוטו שבו חיכה לה גונן, היא הרגישה את משב הרוח החודר מתחת לחצאית המתנפנפת, נוגע בעדינותו בדגדגנה ההולך ומתקשה. היא חששה שמישהו ישים לב לחיוכה המובך ולאודם המסומק שעלה על לחייה וינחש מה עומד מאחוריו.

כשנכנסו למסעדה, התנגנה לה מוסיקה לטינית ברקע, המלצר הצעיר המעונב חייך אליה והיא השפילה מבטה. ידו של גונן ליטפה את גבה ולאיטה ירדה מטה, מסיטה קלות את החצאית. המגע המרפרף של ידו ברגלה העביר בה צמרמורת נעימה שהתפשטה בגופה החם.

גונן הוביל אותה לשולחן הפינתי; האור בחלל המסעדה היה מעומעם והפינה הייתה חשוכה עוד יותר.
שניהם התיישבו זה לצד זו והחלו להציץ בתפריט... ידו האחת מסיטה את דפי התפריט וידו השנייה מסיטה את החצאית, אצבעותיו הגדולות והחמות כבר נוגעות... ומרגישות את רטיבותה המתפשטת... לבה פעם בחוזקה.

גונן נטש את המקום והביא בצורה הפגנתית את אצבעותיו לפנים שלו. ענבל ראתה את הלחות שמכסה אותן והסמיקה עמוקות. הוא הריח ומצץ אותן, נהנה מהטעם והריח של מעיין האהבה שלה. היא הייתה נבוכה ומגורה בו-זמנית, חשה שנוזלים ניגרים מהפות המגורה והנפוח ומרטיבות את החצאית שלה, ודאי יוצרים כתם בה. "מזל שהחצאית שחורה" חשבה...

[המשך יבוא...]
למעלה
תגובות
priasur   28/06/2011 22:40
ronijasmin   01/07/2011 15:18
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |