בלוגים סבוטז׳ וליפול

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
סבוטז׳ וליפול
פורסם ב - 16/04/2012 בשעה 15:25
אישה: בת - 32
איזור: גוש דן והשרון

הרגל שלי רועדת על דוושת הגז, זורקת מבט לשעון שמראה ארבע ועשרה בבוקר. אני מרגישה רצון לפרוץ בבכי, אבל מרימה ראש למראה ומחייכת לעצמי. כל תזוזה במושב גורמת לי לאנחה, אני כמעט מרגישה את הרחם שלי נע בתוך התחתונים הרטובים...

בחרתי מילה אחרונה לפני שהפה שלי נחסם. הידיים שלי נאזקו מעל ראשי אל חבל לבן המשתלשל מהתקרה, ומחוברות לידייה של בחורה שעומדת מולי כפותה ברגלייה, פיה חסום ועינייה מכוסות. הוצמדתי אליה, רגלינו נקשרו אלה באלה בחבל אדום, ושדיי התחככו בשלה. אני בוחנת אותה, תוהה מה המחשבות שחולפות בראש שלה ברגעים אלו בהם היא לא רואה דבר, אבל שומעת ומרגישה. בזווית העין אני רואה אותו, חג סביבנו-שתי בחורות עירומות, אזוקות ומשוועות לכאב. 

קול חלוש יוצא מגרונה, ההצלפה הראשונה בערב זה נעשתה על גופה הרזה. ברקע מוזיקת טראנס חודרת לראש, מכניסה את גופנו לקצב ואנחנו זזות בהרמוניה. תור גופי הערום לקבל הצלפה מלאת רגש וחסרת רגישות. הגוף שלי היטלטל קדימה ואחורה, עם כפות ידיי נתמכתי בחבל אליו אני קשורה. מביטה בה איך היא עומדת מולי, שותקת יפה וכנועה ובראש שלי רצות מחשבות של הנאה וכאב, כאב והנאה. הוא ממשיך לחוג סביבנו. חוזר להצליף בה, להצליף בי, מצליף בה ומצליף בי ואני מנסה לשמור על השקט, נושכת שפתיים ורוצה לסובב את ראשי אחורה ולבקש ממנו להפסיק.

״את יודעת לספור, זונה?״ שואל בצעקות, ועם כל מכה על גופה גרונה מוציא מספר. אחת, שתיים... שמונה... עשר... ואני חושבת שהיא כבר לא עומדת בזה יותר. הגוף שלה מושלך עליי ואני חשב את הרטט שעובר בגופה ומנסה לתמוך בה עם גופי. אם היא לא הייתה קשורה מזמן הייתה נופלת לריצפה. לרגע אני מרגישה לטיפה על הישבן הבוער שלי, לא מספיקה להכיל וכבר מגיעה המכה. ניגוד מושלם.
הידיים שלי כבר עייפות, חולשה עברה בי מכף רגל ועד ראש, עצמתי עיניים וגם ככה כבר לא ראיתי דבר. ״מהר, מהר״ מילמלתי, תוך הרגשה מהממת של ריפיון חושים. כחומר ביד היוצר איבדתי אחיזה. התעוררתי. מצאתי את עצמי שוכבת על הגב, ראשי מונח על רגלייה והיא מלטפת את שיערי. בעדינות מים מועברים מפיו אל פי ואני גומעת בשקיקה. הרגשה מדהימה עטפה אותי, את המחשבות שלי, כל איבר בגופי. ניתוק קצר מהמציאות אל עולם של חלומות. השתוקקתי להדליק סיגריה ולשאוף עשן אל הריאות.
בלי להבין באופן מוחלט מה קורה סביבי, הוא מחדיר לתוכי אצבעות ואני משפריצה כמו ים בגאות. לא מצליחה להחליט אם התחושה נעימה לי או כואבת. אני מנסה להדוף את ידו מתוכי, אבל ההתנגדות שלי מיותרת. ״אל תעשי את זה יותר״ צעק ומבט נוקב בעיניו, וידי זאת שנהדפה.

״תזחלו למיטה, כלבות״, רודה בנו. היא מובילה ואני אחריה. מרגישה את רקיעות הברכיים שלי בריצפה הקרה. אנחנו שוכבות על המיטה, מחכות לו. ״שימי את ה׳גאג׳״ הוא אומר לי, לאחר שפי החל לרייר והסרתי אותו מעליי והוא עיטר את צווארי כשרשרת. ״תמצצי לי, זונה״ והיא יושבת על ארבע ומוצצת לו. אני שוכבת לידו, ומצמידה ויברטור לדגדגן שלי בזמן שהוא תופס בחוזקה את שדי. מסתכלת עליה וחושבת איך היא נהנית לשרת אותו. ״אני גומרת״, לחשתי. ״תלמדי לבקש רשות״, צעק עליי בזמן שאני מבקשת ממנו לחנוק אותו. ואני גמורה... גומרת...
למעלה
תגובות
מענג מכל הלב   18/04/2012 01:35
יונתן ולילך   23/04/2012 19:38
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |