מסיבות חילופי זוגות

 


בלוגים פגישה עם זוג חדש ומימוש פנטזיה

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
פגישה עם זוג חדש ומימוש פנטזיה
פורסם ב - 02/06/2012 בשעה 08:40
זוג: בן -63 בת - 62
איזור: חדרה וצפונה

פנו אלינו זוג. שוחחנו עם האישה . זו אמרה שהיא מפנטזת על מפגש עם זוג ועל מימוש הפנטזיה אלא... שעד כה כל המפגשים נחלו כשלון - היא זו שהכשילה אותם .מדוע - מראה העיניים.. הפאן השיפטי עבד אצלה שעות נוספות.שאלנו כיצד לדעתך נוכל לעבור משוכה זו? מנגד בן זוגה האזין לשיחה והיה שותף פסיבי.ענתה כי הפנטזיה שלה היא להפגש ולהתחיל את התהליך ללא מילים מיותרות בחושך.
זרמנו איתה/ם. הצענו להפגש בחושך שכן אנחנו ממוקמים, להניח כיסויי עיניים על ידית הדלת ו...לזרום עם הפנטזיה.
כבר מזמן חיפשנו זוג להגשים עימו פנטזיה זו. זוג מספיק נועז.עצם שיחת הטלפון היוותה הקדמה למפגש על כוס קפה או שיחת הכרות.
למדנו שמראה העיניים לעיתים מוביל אותנו לשיפוטיות מחמירה יתר על המידה. שהרי לא ניתן לנבא על פי המראה את טיב המגע. איננו מאמינים במושג "כימיה" , "פיזיקה" , מה שחשוב זה האנושיות האוירה וההומור!!שם המשחק כאן הוא מגע ועינוג. הרי אין בכוונתינו להחליף את בן הזוג!!!.
תחילה קבענו מועד פגישה אך הבחורה התקשרה לדחות את המפגש מאחר שהיא בימים האחרונים של המחזור. בלבי חשבתי שהיא קבלה רגליים קרות. אך למה להיות שיפוטית ומחמירה= כעבור שבוע הזוג הגיע וממשנו את הפנטזיה. מיותר לציין כמה חרמנים ונרגשים היינו לקראת המפגש. כל מפגש חדש מלווה "חרדת בצוע" והתרגשות מצד שני המינים.ווטוב שכך.זוהי בעצם חווית הגיוון.
בנוסף,הפנטזיה שלה הייתה שאנחנו בבית נוביל אותם כשאיננו רואים אותם כלל. אבל...מבחינה פרקטית קצת קשה.4 עיוורים בבית אחד?
הזוג הגיע, שמו עליהם את כיסוי העיניים שהנחנו על ידית דלת הכניסה. טרם נכנסלבנין התקשרקו ואמרנו להם היכן כיסויי העיניים מחכים להם. הם נכנסו פנימה.האישה הייתה מעט מסוייגת, טבעכי. כמובן אווירת הצחוקים וההתרגשות ריחפו באוויר. היא אחזה בבן זוגה. אני שהבנתי את הסיטואציה ניגשתי בינהם וחיבקתי את שניהם במטרה לתת להם הרגשת ביטחון.קיבלתי אותם לבושה ביגוד סקסי. שאלתי את הגבר מה לדעתו צבע השמלה שלי . הוא ניחש נכון.ונימק ניחושו.שובהמסנו את הקרח.
הובלנו אותם לחדר והגשנו להם כוסיות יין. כמובן אמרנו מה אנו נותנים להם והם הריחו טרם טעמו.
המוזיקה הרומנטית פעלה , כמובטח החלנו במגע מלטף. די מהר הגבר פעל היטב בעזרת חוש המישוש המפותח שלו מצא את פיטמותי ואת ישבני =כשאני ערומה. נזקקנו למספר הסברים היכן המזרונים.במהלך שעה וחצי הזוג נותר מכוסה עיניים.עבורינו היתה זו חוויה מיוחדת להתבונן בפניהם ולראותם מעונגים.
הגבר בהחלט יודע לענג לא חסכתי ממנו את קולותי. טרם האישה נשכבה על המזרונים בעזרת חוש המישוש לקחה לפיה את "מוט העינוגים" טעמה להנאתה והתמסרה להנאות.קולות הצחוק וההנאה בחדר היו נפלאים.חבל שמפגש כזה לא תועד.אך הוא נחקק בזיכרון.
לאחר שעה וחצי של מגע הגבר הסיר את כיסוי עיניו.היה לי חשוב לראות את פניו ועיניו. גם כשמצצתי לו הוא היה שקט אך ניכר היה שהוא נהנה.המבט בעיניים מצביע המון על תהליך התניית האהבים.בעלי ביקש מהאישה להסיר את כיסוי עיניה שכן הוא חייב להתבונן באישה ולראות את עיניה.הייתה לי הזכות לראותם ולהכירם.
ממליצים בחום לכל זוג נועז לממש פנטזיה כזו.לא היה זה מפגש רגיל .הוא היה מיוחד מטעין ומעצים אך נתקשה למחזר חוויה יחידות זו.
אשרינו שזכינו להכיר אותכם זוג יקר


למעלה
תגובות
וונוס וצדק   03/06/2012 00:00
המלך   05/06/2012 07:59
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |

חילופי זוגות בישראל