בלוגים ההיה זה חלום?

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
ההיה זה חלום?
פורסם ב - 29/07/2012 בשעה 12:20
גבר: בן -45
איזור: חדרה וצפונה
היא רוכבת מעליי בחושניות ועם זאת בעוצמה, היא עולה ויורדת בבת אחת, כשיורדת נצמדת אליי לשניה ואז אני מספיק לחוש את הרטיבות שבין רגליה את חום גופה צמוד לאיברי, למשפעתי, מרגיש אותה רק לעוד שניה והיא כבר למעלה ושוב יורדת בחוזקה בתאוות בשרים שאין לתארה..

מרגיש כאילו היא רוצה לבלוע את החיים, למצות את החויה, להביא עצמה לסיפוק... תנועותיה הולכות ומתחזקות.. גם כשחושב שעוצמת ומהירות תנועותיה הגיעו לשיא היא מצליחה להגביר אותן. רק מגבירה את המהירות שבה מכניסה את איברי עמוק לתוכה.. מגבירה את העוצמה כשאיברי חודר אליה...

מדי פעם היא מביטה בי ואני בה.. עיני החומות הגבריות נפגשות בעיניה הכחולות הנשיות.. כחול שאין לו סוף.. כמו אוקייאנוס של רגשות.. מה שמגרה אותי יותר. מה שגורם לי להבין שיש בינינו חיבור אמיתי...

אני עוצם את עיניי.. מנסה לרכז את כל הרגש שישנו בי את כל החושניות והיצריות שלי בנקודה אחת.. בנקודת החיבור שלי איתה. אני עוזר לה להרגיש אותי.. ידיי מנחות את אגנה וישבנה אל נקודת החיבור העוצמתית בינינו... בכל ירידה ידיי מלוות ודוחפות את אגנה לעברי.. גם אני רוצה לחוש אותה בדיוק כמוה.. גם אני רוצה לחוש בחום גופה הנצמד אליי.. ומיד נפרד ועולה כלפיי מעלה.. לפני הירידה הבאה.

ואז בבת אחת.. אני מרגיש את הנשיות הבשלות והחושניות שבתוכה פשוט נשפכת עליי... אני נרטב כולי מתשוקתה מיצריותה המדהימה עם כל הנסיון שלי.. שפיכה נשית כזו עוד לא חויתי.. ותוך שניה מגיעה גם צעקה חזקה שמרעידה את הקירות... צעקת הנאה שמלווה באנחות מתמשכות ושוב צעקה.. שמביאה לי אושר רב... ידיי חובקות אותה.. מצמידות את ישבנה הרך הענוג אליי..
היא גומרת כשאני בתוכה וכך אנו נשארים במשך שעה ארוכה. חיוך נסוך על פניי... ממשיך לחשוב על מה שזה הרגע חויתי עם האשה המדהימה הזו.

ציוץ ציפורים... אני מקיץ.. מביט סביב.. השעון מורה שש וחצי בבוקר.. ציוצי הציפורים וקרני השמש שחודרים מבעד לחלון מבשרים שעוד יום קיץ של תחילת חודש יולי עומד להתחיל. אני מתמתח מול המראה, לגופי רק בוקסר צמוד המבליט את נכסיי..
נהנה להביט בעצמי בכתפיים הרחבות החשופות שמובילות אל חזה החטוב שרירי חלק.
מבטי יורד למטה אל הבוקסר שצמוד על חלציי אל הבליטה הגדולה שרומזת על מה שמתחת...
רומז על החלום שחלמתי ממש לפני שקצתי משינתי...

עוד רגע ואני מבין שהחלום שחלמתי בעצם מספר סצינה אחת מתוך מפגש אמיתי שהיה לי בליל שלשום עם זוג מדהים שפגשתי. זה היה מפגש ביום הולדתו של הבעל מעין מתנה שהריי הדבר שהוא הכי נהנה ממנו הוא לראות את אשתו נהנית.

מפגש עם אשה מדהימה, עם עיניים כחולות מהן ניבט אוקיינוס של רגשות, של חושניות ורצון לאהוב ולהיות נאהבת, אשה שכל תנועה של גופה חושניות טהורה.. אשה חכמה כל כך עדינה ועם זאת כל כך בטוחה בעצמה - יודעת בדיוק מה היא רוצה..

למעלה
תגובות
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |