בלוגים אני רוצה עוד ועוד ועוד.....

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
אני רוצה עוד ועוד ועוד.....
פורסם ב - 04/08/2012 בשעה 18:50
זוג: בן -45 בת - 44
איזור: גוש דן והשרון
חושך מוחלט עכשיו בחוץ , היא יושבת מול המחשב, מביטה בהודעת SMS קצרה שקיבלה ממנו לאחר שביקשה ממנו רשות להתקשר אליו.
"לא" הוא ענה לה, ולא ידע שרק רצתה להודות לו, לגנוב עוד קצת את מנעד קולו שעדיין מהדהד בראשה מהול בריח האפטר שייב שלו שנמצא עדיין בקצה אפה אחרי שפניה נקברו בכל מילימטר מגופו.

רק לא מזמן צלצל הטלפון והרעיד את השקט של הבית, היא בדיוק שכבה פרקדן נרגעת מאורגזמה של אוננות בה דמיינה אותו נמצא שם איתה. ולא העלתה על דעתה את שעומד להתחולל , כמו שלא תהיה מסוגלת לעולם לדעת איך ייראה הסקס הבא שלהם.

זה הקסם שבו, שבכל פעם שהם נוגעים זה כמו הפעם הראשונה, אותן דפיקות לב, נשימה מהירה, תאוות בשרים, רעב, ועורה שהופך חידודים, למגע ידיו.

היא פתחה לו את הדלת והוא נכנס, שחום, גברי, לבוש כמו יצא לרגע להביא משהו מהאוטו ובעיניים שלה הוא היה בדיוק כמו שזכרה, בדיוק כמו שרצתה, הוא שלח יד וחיבק אותה אסף אותה אליו והיא שתקה עדיין לא מסוגלת היתה להגיד מאומה, אבל גופה דיבר במקומה

הפטמות נעמדו, הבטן כמו היתה מתהפכת, הריגוש בין רגליה החל לבעבע, והיא ידעה שבא לתת לה את שביקשה, לגרום לה להיות אישה הוא בא כי ידע את שרצתה, והוא ידע טוב מאוד את מה שבראשה ואת מהותה

הם נשארו בכניסה ליד הדלת והוא הצמיד את גופה כנגד הקיר נעמד מאחוריה, מרים את ידיה, מתחכך כנגדה, מלקק את עורפה, לשונו מטיילת בתנוך אוזנה, בעוד ידו מושכת בשערה קלות, לא חזק מידי בדיוק כמו שאוהבת,
הוא המשיך להעביר את לשונו כשהיא הבינה פתאום שהיא ערומה וזאת מבלי שזכרה כלל שהפשיט אותה מהשמלה השחורה הקטנה שאהבה כל כך ללכת לישון איתה בימי חמישי. הוא הסיט את ראשה כשהוא מושך בשערה והיא הרגישה פתאום את לשונו על שפתיה, חוקרת , תרה, ופוערת את פיה – הוא התנשק איתה, והיא לא ידעה את נפשה מרוב הנאה.

הנשיקה שלו כמו סיממה את חושיה, ידו היתה בין רגליה, משפשפת, חודרת , מלטפת, בדיוק בעוצמה הנכונה, בלי להכאיב לה, רק לענג אותה והרגליים החלו לרעוד, כמו בכל הפעמים שהוא שם, והנשיקה המדהימה שלו המשיכה לערפל אותה , ויבבות קטנות של הנאה ברחו לה. כמה היא אוהבת להתנשק איתו

הוא כיבה את האור שהיה במטבח והוביל אותה למיטה, הניח אותה על גבה, ודמותו הנשקפת מולה רק המשיכה לרגש אותה, היא לא הוציאה הגה המתינה למוצא פיו, כי ידעה שככה הוא אוהב, וליבה הלם, הוא פיסק את רגליה, כרע למולה, אל בין רגליה, ולשונו שאך לפני רגע היתה באוזנה ואחר כך בפיה היתה בין רגליה!!!!!!

הדקות הבאות היו כמו אגדת קסמים, היא לא רצתה לגמור היא לא רצתה שיחדל, היא רצתה שימשיך והקשתה את גופה כנגד פניו ולשונו, כשהיא מבינה כמה אף אחד בעולם כולו לא יודע לענג אותה בלשונו טוב ממנו.
הוא ליקק, והרטיב, ושאב את הדגדגן שלה, מעביר את פניו למעלה ולמטה, מאיץ ומאט בלי שצריכה אפילו להגיד לו , בלי שצריכה לכוון אותו, "תשחררי את הגוף הוא אמר – והיא עשתה כך, וכמו תמיד הוא צדק, היא הרגישה את הדם הזורם את הכיווצים היא גמרה כשלשונו בין רגליה, כשהוא שואב את מיציה, כל כך בטוח בגבריות שלו, כל כך מקפיד לספק אותה, ו... ממשיך ומלקק .

למרות שכמעט ולא יכלה לשאת נגיעה בכוס שלה, הוא המשיך כשהוא מרפרף בלשונו, נוגע לא נוגע,
כמה היא שמחה על כך שהיה חושך, כשהרגישה את הדמעה יורדת על הלחיים שלה, איך היא תסביר לו שהיא מתפוצצת מאושר למרות שכמו שתיכף תבין הוא חכם ויודע ולא נעלם מעיניו דבר.

הוא התרומם נעמד למולה והחל מסיר את הבגדים, אוחחח כמה היא אוהבת את מה שהיא רואה, הוא מורה לה להישאר על גבה מכניס את ידיה תחת גבה ומזהיר אותה מלהזיזן משם, הוא מטפס ומתיישב על השדיים שלה, והיא מריחה את ריח הגוף שלו, כמו של תינוק מפודר בטלק, הריח הכל כך מוכר שלו.

היא כעת על גבה, ידיה תחת גופה והוא ישוב על שדיה ומול פניה מזדקרת הזקפה האדירה של כלי זיינו, כמה היא אוהבת לראות אותו מגורה היא מבינה שעוד רגע היא תטעם את הדבר המדהים הזה, אבל הוא לא ממהר, הוא מביט בה, העיניים שלהם נפגשות בתוך החושך, והיא מזהה את המבט שלו, החרמן, המגורה, הרעב, הוא אומר לה, את כלבה, ברור לך? את זונה מזדיינת שמכורה לזין, ועוד בטרם סיים להגיד את מילותיו היא מקבלת יריקה לתוך פניה, ומיד אחריה יריקה נוספת, ואז זה קורה, הוא הטריף אותה, היא נכנסת לשיגעון, והוא יודע שמרגע זה, היא כחומר בידיו , והוא אומר לה, תפתחי את הפה שלך כלבה ותתחילי למצוץ את הזין הזה ברור לך?

הזין נכנס לפיה והיא בקושי מצליחה להכילו, היא נחנקת אבל יודעת שלהפסיק זו לא אפשרות, הוא לא אוהב שהיא לא מצייתת והיא ממשיכה, למרות שהיא מרגישה שבכל רגע היא עומדת להקיא ולהיחנק,

היא נשברת ומוציאה את הזין מהפה, והתגובה לא מאחרת – היא חוטפת סטירה מצלצלת, עם יריקה, וממהרת להחזירו לתוך פיה, הוא ממשיך לחדור לפיה, לדפוק את פניה להגיד לה שכל תפקידה הוא לענג אותו .
קולות החנק שלה רק מעוררות אותו יותר והיא מרגישה את זרמתו מתפוצצת בתוך פיה ישר לתוך הגרון שלה, והיא בלי לחשוב, בולעת אותה, וממשיכה ללקק אותו את כולו כשהשפיך שלו ממלא את פיה והיא רק רוצה עוד, לראות אותו נהנה, לראות אותו מקבל את שמגיע לו.

הוא מעמיד אותה על 4, על המיטה ונעמד מאחוריה, ידו נשלחת אל בין רגליה, כולה מוצפת רטיבות, הוא מאונן לה, והיא מייבבת, "תנבחי כלבה כמו כלבה מיוחמת שרוצה זין" והיא נובחת ברצף בקול רם, משתוללת על היד שלו שחופרת בתוכה הוא מביא אותה לאורגזמה והיא נובחת, "שקט" הוא אומר אני לא רוצה לשמוע הגה מרגע זה דממה שתהיה כאן

הוא מורה לה לרדת מהמיטה, לשבת על הרצפה והוא מתיישב, היא יודעת מה היא צריכה לעשות, "קדימה" הוא אומר, והיא מלקקת , הזין שלו חם, ונפוח, והיא שואבת אותו, מלקקת אותו, ו.... מעמידה אותו שוב !

קומי כלבה הוא פוקד עליה, כמה את רוצה אותו בכוס שלך? המילים לא יוצאות לה, הוא מסובב אותה וכשגבה אליו הוא מושיב אותה עליו, הוא בפנים !!!!!!!!!!!! הוא דופק אותה, והיא רוצה לצעוק אבל יודעת שהוא אמר שהוא רוצה שקט דממה, כי ככה הוא אוהב לזיין .

ידיו מרימות אותה ומסובבות אותה – הוא מושך אותה שוב מפסק את רגליה והיא מתיישבת עליו, החדירות שלו, לא סדירות. לאט חלש מהר חזק והוא מושך את גבה לאחור, עד שכמעט ובטוחה שהיא תיפול מעל רגליו אבל הוא חזק, הוא אוחז בה, כשגבה כמעט ומקביל לרצפה מה שמעצים את החיכוך ואת החדירה.

היא רוצה לגמור והיא מביטה בו, הוא מבין, הוא מכיר אותה ומושך אותו אליו לעבר פניו היא ישובה עליו פנים אל פנים, והוא נותן לה לאונן על הזין שלו, והיא מאוננת כמו מטורפת תגמרי הוא מצווה בשקט ואז זה מגיע.
אורגזמת חדירה, כזו שכל כך קשה לה למצוא, שבכל היקום הזה רק עוד אחד מלבדו יכול לגרום לה לחוות.
היא צועקת "תודהההההה" והוא יודע שהיא מתכוונת לכך הוא רואה את המבט בעיניים שלה, היא מרוגשת עד כדי חוסר נשימה, היא נוגעת ברסיסי הפנטזיה שלה והטעם כה מתוק.

היא מביטה בו ורואה את המבט שלו, היא יודעת שהוא לא שקט עדיין, ואכן היא צדקה, בשניות הוא מפר את השקט והרגיעה שאפפו אותה והיא מוצאת את עצמה בכל תנוחה אפשרית מקבלת את החדירה שלו, על 4 כשהוא נכנס בחבטות עזות, ואז מאט, בתנועות סיבוביות, שמוציאות אותה משיווי משקל, הוא יוצא ממנה ומבלי להודיע חודר בבום מטורף כזה שכמעט וזורק אותה מהמיטה, והיא נותנת לו את הקונטרה, ומקבלת חדירות שמפלחות אותה,

הוא משכיב אותה על הגב וחודר כמו הרגע נפגשו, כשהזקפה שלו איתנה ומתמשכת, רגליה מעל ראשו והיא מביטה בתנועות האגן שלו תוך כדי שהוא דופק אותה, ומזיין אותה, יוצא ונכנס, כמו היתה היא לשימושו מבלי בכלל לבקש , לשאול, הוא מסובב אותה על צידה ומעביר רגל אחת שלה מעל ראשו, ושוב הוא בפנים.

היא ממשיכה להרטיב רק ממראה האגן שלו אשר נע קדימה ואחורה, וכך זה נמשך עד שהוא בא על סיפוקו.
הוא במקלחת היא שומעת את הברז, את המים, ושולחת יד אל בין רגליה, מרגישה את כל המיצים והרטיבות שהשאיר שם, נוגעת משפשפת, גונחת עד ששומעת את קולו בחדר, אומר לה את לא יכולה להפסיק נכון?

הם מתלבשים , ועוברים לסלון, מדליקים סיגריה, והיא מביטה בו מן הצד כשהוא מביט במחשב, עובר על הודעות שמחכות להם בכרטיס המשותף שלהם באתר הסווינגס,
הכול נראה כמו חלום – שהתגשם. הוא יודע מה היא צריכה, הוא מכיר אותה, הוא יודע בדיוק על איזה כפתור ללחוץ.

אף אחד כמעט לא באמת מבין שזה מה שהיא הכי רוצה, את הפורקן גופני הזה, בלי להעמיד פנים, בלי כל מחויבות, להיכנע לצרכי הגוף הראש הנפש, בלי לתת דין וחשבון,
היא אוהבת להרגיש זונה, כלבה, היא אוהבת להתיר כל רסן, להיות הדמות הזו שחיה בתוכה ויוצאת רק לעיתים להירגע ולחזור לשגרה, בלי שצריך לדבר על זה, בלי שצריך לדבר בכלל.

סקס, תאוות בשרים, תשוקה, וגבר שמבין את הכללים.

היא מבינה עכשיו למה לא רצה שתתקשר כשהלך, חזרנו לשגרה, הוא לשלו, היא לשלה
עד לפעם הבאה........
ככה היא אוהבת את המשחקים שלהם

לילה טוב לך גבר מזיין שלי
למעלה
תגובות
סטגדם   04/08/2012 23:03
סטגדם   05/08/2012 12:02
משפריץ ומשפריצה   05/08/2012 17:20
סקסים בטרוף   08/08/2012 16:27
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |