בלוגים ככה הוא נכנס לי לחיים

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
ככה הוא נכנס לי לחיים
פורסם ב - 05/08/2012 בשעה 01:13
אישה: בת - 46
איזור: גוש דן והשרון
עברו כמה חודשים מאז נפרדה מהחבר שלה, והכול מסביב היה משעמם עד מוות, פגישות עיוורות על קפה עם כל מיני הזויים זה משהו שממש לא בא בחשבון, וכל השאר נראה סתם.

בשיחה אקראית עם חבר גיי שהיה לה הוא העלה רעיון, "בואי נפתח לך כרטיס באתר מעניין" מה זה מעניין היא שאלה, והוא ענה לה, חבל על הדיבורים תקשיבי לי , ככה לפחות לא יהיה לך משעמם.
הוא פתח לה כרטיס, וההודעות התחילו לזרום, בהתחלה הכתה בה התדהמה, מבול של הודעות והצעות שלא פגשה או נחשפה אליהן בחיים, גברים רעבים חרמנים ומשפטי פתיחה שגם לו היתה מפעילה את הדמיון העצום שלה לא היתה חושבת עליהם.

לרוב היו שם תמונות תקריב והבטחות לאושר הלא נודע והיא לא ענתה לאיש, כעבור זמן החלה לשוחח עם חלקם. בהתחלה כמה חילופי מלים שנגמרו במאומה, ומאוחר יותר בשיחות טלפון בה שמרה על המספר שלה חסוי, אין ספק, החבר הגיי שלה צדק – נהיה לה מעניין.

היא ידעה שאיש מהם לא יידע לעולם מי היא וזה העניק לה חופש לפלרטט לשאול שאלות, לשמוע סיפורים, לשאול שאלות והיא אהבה את זה, העולם הווירטואלי הזה היה יותר מנחמד.

באחד הבקרים היא קיבלה הודעה, ממישהו שכינוי היה "מאסטר XXXX " (לא אגלה את שמו ) נקרא לו "ג" והוא ירה יריית פתיחה שעל פניו היתה גורמת לה להתעלם ממנו כמו משאר שולחי תמונות התקריב, אבל משום מה היא ענתה לו.

לא תודה היא אמרה, אני לא בעניין. הוא המשיך ושאל : " מה מפחיד אותך? " והיא ענתה שלא מפחיד פשוט סתם לא מדבר אליה. הוא המשיך בשאלה נוספת והיא המשיכה וענתה, ופתאום גילתה שכמעט ועברה שעה והיא מדברת איתו וזה מעניין לה.

הוא הציע מצלמה והיא הסכימה, כמו לא היו לה חוקים, הרי מעולם לא נחשפה, מעולם לא הראתה את עצמה, אבל פתאום היא רצתה, סיקרן אותה לדעת מי בצד השני.

אולי היה זו העובדה שאמר לה שלא חייבים שליטה, אפשר גם ונילי, ושמשהו בה אומר לו שכדאי להם לנסות, וכמו הילך עליה קסם היא הסכימה. עד היום לא ברור מה היה שם, מה משך אותה מתוך הפינה המוגנת של האנונימיות, והם פתחו מצלמה.

היא קפאה, לא הצליחה להגיד דבר, מביטה בו, מסתכלת בוחנת, מנסה לקרוא אותו, והרגישה בעיקר בלאגן, בראש בבטן, במחשבות זו היתה הפעם הראשונה בה חצתה את הגבול הלא נראה בין מציאות לפנטזיה.
השאלה הראשונה ששאלה היתה אם הוא נשוי , כאילו והיה זה אתר הכרויות ו" ג" השיב שלא. אנחת רווחה פרצה מתוכה והיא השכילה והבינה שהוא מוצא חן בעיניה, השיחה המשיכה ובסיומה ארע דבר מוזר, היא נתנה לו את הטלפון שלה, ושכחה לבקש את שלו.

בימים הקרובים הם דיברו, והיא מצאה עצמה מחכה לשיחות, הם קבעו להיפגש, היא התרגשה.
ואז הגיע היום, היא היתה אמורה לפגוש אותו, אבל אז הוא התקשר ואמר, " אני יודע שיישמע לך מוזר אבל אני חושב שלא נכון יהיה להיפגש" . היא לא באמת ידעה איך להגיב היה שקט ואז הוא אמר :" את בטח מנחשת נכון?" ולא היה לה מושג.

"אני נשוי " הוא אמר, " רוצה שתדעי, רוצה שתביני, יכולתי להגיע להיפגש ולא להגיד, אבל החלטתי אחרת החלטתי שאת צריכה לדעת" והיא נותרה בצידו השני של הקו, מופתעת, אבל יותר מהכול מאוכזבת.

הפגישה לא התקיימה, היא לא רצתה, זה נראה היה לה מיותר כי מה כבר הוא יציע לה, זיון חפוז שבסיומו ילך והיא תיוותר מאחור, מצד אחד היא שמחה על שהיה כנה, ומצד שני חשבה בשקט בשקט שאם לא היה אומר היתה לפחות נפגשת איתו ואז היתה מזינה את הסקרנות, אבל לא זה מה שהיא רוצה, ובכלל כל האתר הזה הוא לא בשבילה, ובטח שלא "ג" , הוא נשוי....

עברו כמה ימים והיא התגעגעה לשיחות איתו, הוא פנה מידי פעם , הם שוחחו מידי פעם , אבל היא לא לקחה את זה לשום מקום, וגם הוא לא

היא התחילה לספר לו לחלוק איתו להתייעץ איתו והוא היה שם תמיד, מקשיב לה, מעודד אותה, מצחיק אותה, ובאופן מוזר הוא נהיה חבר שלה, וליווה אותה בניסיונות להכיר גבר לחיים, והלילה היא היתה בדרכה לפגישה עם בחור שאחרי כמה שיחות היא קיוותה שאולי הוא יהיה משהו טוב.

הפגישה היתה איומה, והיא יצאה ממנה, וכל מה שהיא רצתה היה להתקשר ל "ג" השעה היתה כבר אחרי חצות והיא לא חשבה על כלום כשלחצה על הSEND במכשיר הנייד שלה, ותוך צלצול אחד הוא היה בצד השני, "הלו " הוא אמר והיא התחילה לבכות, "מה קורה " הוא אמר, והיא נשברה, ואמרה שנמאס לה, ואין לה כוח וחשק לכלום,

" תני לי חצי שעה – אני אצלך"


הוא התקשר כשהיה למטה, והיא עמדה על המדרגות מביטה בו, יורדת למטה, וליבה פעם כמו שלא פעם שנים, אבל היא עשתה הכול כדי שלא יראה, כדי שלא ירגיש, היא בעצמה לא הבינה, מה מתחולל.

הם ישבו על הספסל בגינה, ותוך שניות הוא חיבק אותה, נישק אותה, והתחתון שלה היה ספוג , הם כמעט לא דיברו הוא רק אחז בה , ליטף אותה, והיא רצתה לנשום אותו , לאכול אותו , לבלוע אותו.

הוא ליווה אותה למדרגות, והיא רצתה שהוא יעלה אבל לא היה לה אומץ לבקש, היא רצתה שהוא יבעל, אותה, שהוא יחדור אליה, שהוא ידפוק אותה, והיא לא הבינה מהיכן עולות כל התשוקות הללו.

היא לא חושבת מחשבות כאלו, היא לא עושה דברים כאלו, זאת לא היא !!

היא התנשקה איתו נשיקה אחרונה, על המדרגות והיא הרגישה את הזין שלו עומד מבעד למכנס, הפטמות שלה עמדו, הנשימה שלה היתה לא סדירה, לעזאזל הוא מטריף אותה.

הוא הלך

היא חשבה שזה נגמר, אין לה אומץ להגיד לו שהיא רוצה, אין לה אומץ לא בגללו, אלא בגללה, הוא נשוי, היא לא רוצה, הוא של אחרת, הוא לא שלה, זהו זה נגמר

הלילות הבאים היו מלווים באורגזמות מטורפות רק מהמחשבה עליו, רק מהניסיון לדמיין אותם שוכבים.

הוא התקשר שוב....

הם קבעו....

היא הולכת להרגיש אותו בתוכה,

והיא לא יכולה לחכות

המשך יבוא.................................

למעלה
תגובות
קינמון   05/08/2012 09:15
מיווחדים27   05/08/2012 14:50
eyal 30   06/08/2012 22:09
דו מינית חמה   07/08/2012 23:22
טורפי העל   08/08/2012 19:36
פינה קולדה   15/08/2012 11:57
אש באישה   25/10/2012 01:34
מסמיק ממחמאות   20/03/2014 22:50
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |