בלוגים ילדה טובה של בוקר

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
ילדה טובה של בוקר
פורסם ב - 04/09/2012 בשעה 08:15
זוג: בן -45 בת - 44
איזור: גוש דן והשרון
השעה 06:15 בבוקר וצלצול של טלפון מעיר אותה ביקיצה אשר לא מבחינה בין חלום לעוררות,

בוקר טוב לך הוא אומר מצידו השני של הקו, היא כל כך מתרגשת שלחלקיק שניה היא משוכנעת שעדיין ישנה היא וזה חלק מהחלום הרטוב, אותו חלום שבגינו היא מרגישה תוך כדי שמחזיקה את הטלפון ליד אוזנה ברטיבות המתחוללת בין רגליה.

מי זיין אותך אתמול בלילה, הוא שואל פתאום, תמיד הוא קורא אותה והיא מתעלמת ממילותיו רק מתענגת על קולו, מצליחה להבין באיטיות המחשבה של הבוקר שהוא בדרכו אליה, והכול הופך כמרקחה.

יותר מידי ימים עברו מאז ראתה אותו, אוגוסט הביא איתו את החופשות המעיקות שגרמו לשגרה להתערער, והסדר בתוך הכאוס של הקשר הכה ייחודי שלהם השתבש.

למה את לא עונה לי הוא ממשיך ושואל אותה, והיא מוצאת את עצמה מגמגמת קלות, חלקית בגלל השעה המוקדמת, ובעיקר בגלל ההתרגשות שאוחזת בה מהידיעה שעוד רגעים ספורים הוא יהיה שלה.

תקומי ותפתחי לי את הדלת שאוכל להיכנס הוא ממשיך ואומר, ותחזרי למיטה, וכל מילה שורטת את הליבידו המטורף שלה, היא רוצה להגיד לו מליון דברים, היא רוצה להגיד לו שהיא מתגעגעת, היא רוצה להגיד לו שהיא לא יכולה לנשום, היא רוצה להגיד לו שהיא כל כך שמחה שהוא בדרך, שהיא מרגישה אותו נוגע בה אפילו שהוא בכלל עוד לא שם.

היא מספיקה לצחצח שיניים כמו היתה על טייס אוטומטי, נזכרת בחילופי ההתכתבות שלהם מאתמול, בהם שיתפה אותו בכמיהתה אליו, אותם חילופי דברים שגרמו לה לבקש ממנו רשות ללכת לשירותים במקום העבודה שלה להתפרק להשתחרר, כי לא יכלה לשאת יותר את היצרים שכבשו כל חלקה טובה בה.

היא לא העלתה על דעתה בזמן שהיתה בשירותים במקום העבודה שלה שעוד כמה שעות היא תרגיש את הדבר האמיתי, הוא לא נתן לה שום רמז לכך שהוא מתכנן להפתיע אותה בבוקר ולבוא, גם לא כשחזרה למשרדה ודיווחה לו שהיא "אחרי" כשאמר לה את נשארת בלי תחתונים עד להגיעך הביתה – כמו מצייד אותה בתזכורת תמידית לכך שהיא חסרה אותו.

היא אוהבת שהוא נותן לה משימות קטנות

היא מיהרה לחזור אל המיטה, כשהיא משאירה את הדלת פתוחה, נזכרת שכמעט ולא ישנה כלל אותו לילה ושרק ב 4 לפנות בוקר נרדמה אבל זה לא הטריד אותה כעת.

היא רצתה ללבוש לכבודו משהו מגרה שקנתה עבור המפגשים שלהם , שיתבל את המפגש, אבל אז היא שמעה את צעדיו במדרגות וידעה שהוא מצפה שהיא תחכה במיטה, ורק אז שמה לב שהיא בלי תחתון עם גופיה שחושפת את שדיה, וכתפיות שנופלות תמידית וחושפות את גופה השופע,

היא שמעה את הדלת נפתחת

הוא אצלה, בדירה שלה, בחדר שלה, ליד המיטה שלה, ואין לה אויר, הוא נוגע בה, היא מריחה אותו, וכמו לא היו כל אותם ימים בהם הם לא התראו.

הדקות הבאות מלוות ביבבות עונג שלה, בידו המשוטטת בין רגליה, בידיו האוחזות בה מאחור, בקולו המתנגן לתוך אוזנה עם הבל פיו במילותיו המורות לה בדיוק מה לעשות, ומה להגיד, והיא מאושרת, הוא מדבר אליה כמו היתה שייכת לו, והיא רק צמאה לעוד הוא גורם לה לגמירה מטורפת כזו שמרעידה את רגליה באופן לא רצוני.

היא אוהבת להרגיש שהיא שלו

הוא מזכיר לה בכל תנועה הברה, נגיעה את העובדה שהיא תעשה בדיוק מה שהוא רוצה, והיא בשארית עמוד השדרה שלה מנסה להתנגד אבל נשברת ומתפוררת כמו קיסם באש גלויה, ומאשרת לו את אשר הוא יודע

אני שלך!!!!!

הוא חודר, הוא בפנים, בתוכה, מושך אותה כשהיא עם גבה אליו, ראשה נשען לאחור על כתפו, ידיו על שדיה, והוא – בתוכה – הם אחד.

הוא מתנפח בה היא מרגישה את העוררות שלו, והיא מתכופפת קדימה, מניחה ראשה על המזרון, מקמרת את גבה, מבליטה את ישבנה, וידיה נשלחות לאחור מונחות על גבה, על מנת שיוכל לאחוז בהן בזמן שיפמפם אותה כמו היתה שם לשימושו, יוצא ונכנס.

זה מה שרצית? הוא שואל, כן היא עונה, כןןןןןןןןןן זה מה שרציתי, אומרים תודה, הוא מבליח

והיא שומעת מבין שינה, במרווח של המזרון לשפתיה, את עצמה חוזרת על מילותיו בשקט מבוייש "תודה"

יותר חזק, הוא מורה לה, והחדירה הופכת אינטנסיבית עוצמתית מהירה, אמרתי יותר חזק היא שומעת אותו והיא באקסטזה של טירוף ממשיכה וצועקת בקול רם כזה שיספק אותו וירצה אותו תודה עם כל חדירה תודה לך עד לרגע שבו הוא בא על סיפוקו.

היא יודעת שהוא כבר מאחר, והיא מבינה שהוא עוד רגע אחד ולא יהיה שם איתה, זה היה כל כך מהר, היא אפילו לא הספיקה לטעום אותו, ללקק אותו, לינוק ולשאוב אותו, הוא רואה את מבטה והוא מכיר את מחשבותיה, הוא לא מביט לה בעיניים.

היא מנסה לצוד את מבטו אבל הוא בשלו, כמו לא רוצה לדעת כמה היא רוצה שישאר , הוא יודע שמגיע לה יותר, הוא יודע שהיא זקוקה ליותר, הוא תמיד יודע, זה היופי שבניהם, הוא מודע לצרכיה כמו שאף גבר לא יידע.

היא מודדת עבורו את אחת מהתלבושות שרכשה במיוחד עבורו, רואה שהוא אוהב את זה, הוא עדיין לידה והיא כבר רוצה שיחזור שוב, איך יכול להיות שהיא עכשיו "רעבה" עוד יותר מאשר טרם היה בה.

הוא הלך , היא מדליקה סיגריה, יושבת בסלון, מביטה לעבר חדר השינה, לעבר המיטה בה היו הם שניהם אך לפני דקות ספורות, וכל מה שהיא חושבת זה על החגים שבדרך ששוב יקשו עליהם להיפגש, איך היא תחזיק מעמד ?

היא מתעשתת, נזכרת במילותיו שאמרו לה אני יודע מה את רוצה, אני יודע מה את צריכה, תשאירי לי את זה ואז תקבלי אותי

העייפות וחוסר השינה שלה מציפים והיא מנקרת בסלון, כשהיא מבינה פתאום שהיא מאחרת לעבודה.

לחלקיק שניה היא מתבלבלת וחושדת שאולי היה זה חלום, אבל אז היא מריחה את ריח גופו על שלה ממהרת להתארגן ושניה לפני שהיא יוצאת לעבודה, לובשת את החיוך שהוא השאיר על פניה, ושילווה אותה לאורך כל אותו היום.

החל הספירה לאחור, עשר תשע שמונה שבע ........עד למפץ הגדול........ עד שיבוא שוב


מחכה לך גבר שלי

למעלה
תגובות
מ X ה ב   08/09/2012 16:10
חושני ולוהט   01/10/2012 00:32
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |