בלוגים המשך פנטזיה בבית מלון 2

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
המשך פנטזיה בבית מלון 2
פורסם ב - 02/06/2013 בשעה 10:05
זוג: בן -47 בת - 41
איזור: חדרה וצפונה
נברשות הקריסטל ניצנצו לפרקים, ידעתי שאתה ממתין שם לארוחת הערב בענייני עסקים שנקבעה עם בן זוגי לאותו הערב מבעוד מועד, ציפיתי לערב הזה כל היום מכיוון שטעמתי אותך בשעות הצהריים הלוהטת.
לא ידעת שאני צריכה להגיע מבחינתך זו הייתה צריכה להיות ארוחת ערב עם אחד הבוסים הגדולים שגם אותו לא ראית מעולם.
לבשתי שמלה ארוכה שחורה שכל הגב חשוף מתחילת הישבן ומעלה מחשוף עמוק שהבליט את עופריי בנעל עקב גבוהה ושער אסוף חובקת גבר מרשים למדי אני פוסעת לכיוון השולחן שבו אתה יושב וממתין ניראתי לך כבת אצולה אמיתית.
ישבת שם פעור פה למראה ענייך כשרגל אחת מבצבצת בתנועות הלכה שלי, גופי היה לך כל כך ענוג וכל כך מזמין רגליי נראו לך מעשה ידי אומן הן היו שחומות ושזופות מעט.
על קימורי הגוף והבטן השטוחה שלי גולשת שמלה מבד סאטן עדין ורך אתה לא מצליח להבין איך אותה אישה טורפת ומשוגעת מהצהריים ניראת לך עכשיו כאישה מתוחכמת אלגנטית ומה אני עושה בכלל עם הבוס שלך
התקרבנו לשולחן ואתה עוד בוהה בי לחיצות ידיים מתחלפות בנכם הגברים ואני מתיישבת לצידך ומחייכת אליך ברוך .
ידעת שליבי המרדני היה חנוט בשכבות על גבי שכבות של חוקים גינונים ונימוסים מחניקים,שרק אלוקים יודע מי המציא, , בתוך תוכך בערה אש אמיתית, שלא מצאה מנוח אפילו לא לרגע קט. למראך האלוהי הרגשתי תחושת חום אדירה שמציפה את כל גופי חושקת לנגוס בך עכשיו אבל אני יושבת מאופקת, עדינה ונינוחה מהופנט מזגת לי כוסית שמפנייה מנסה להבין מי היא האישה הזאת.
לגמתי לגימה ארוכה נשכתי את שפתיי, לקחתי נשימה עמוקה, והחלטתי שעכשיו זה מתחיל אתה מנסה להתרכז בשיחה אך לא מסוגל בראשך מסתובבות מחשבות זדוניות והפטפוטים ברקע של אותו בחור שהגעתי איתו וקולות כלי האוכל, מתכת נוגעת בחרסינה, כוסות זכוכית, מוצרט ברקע נעלמו לך בן רגע. פעור פה אתה מנסה לנהל שיחה ואני רואה את התסכול בענייך וזה נעים לי היה משהו פראי בעיניים שלך שכבש אותי שוב שרצה ממך עוד ולא התכוונתי לוותר, משועממת ישבתי שם מחייכת לכולם החלטתי לעשות את זה ולא מעניין אותי איך תגיב הגנבתי יד אחת מתחת לשולחן הנחתי אותה על הירכיים שלך והתחלתי ללטף אותך מלמטה למעלה וחוזר חלילה רוצה להרגיש אותך ולא להשאיר שום חלקה שבה לא ביקרתי עדיין, אני מלטפת את ירכך ובתנועות מעגליות עולה למעלה אל איבר המין שלך פורמת את הכפתורים אחד אחד דוחפת את היד פנימה תופסת אותו חזק מחייכת אליך ואל הסובבים בשולחן מלטפת ומלטפת ,מזגת לך עוד כוסית ולגמת את כולה במהירות מנסה בכל כוחך לא לדפוק את הפגישה , דעתך הייתה נתונה בו זמנית לשני מקומות למה שמתרחש סביב השולחן ולמה שמתחולל למטה המגע של הליטופים התערבב עם לגימה מן המשקה לא ידעת מה צפוי לך, ותחושת ההפתעה מהולה בסיכון שבסיטואציה הייתה כל כך מרעננת עבורך. גופך המאופק החל להפשיר להשתחרר, מתמסר למגע, אני מטה את ראשי הצידה לעבר הבחור שאיתו הגעתי מניחה את ראשי על כתפיו ובו זמנית מלטפת אותך מתחת לשולחן ואני מרגישה אותך לא יכול להמשיך כך עוד רגע ואתה צורח אני מחייכת אלייך בנימוס עכשיו אתה כולך שלי "איך הארוחה יקירה"? שאל הגבר שאיתו הגעתי "מדהימה" עניתי ועניי נצצו ליבך הולם בטירוף כולך בוער מתוח וזקור עד הקצה ואני עוזבת אותך קמה ממקומי מתנצלת על שאני צריכה לעזוב מוקדם מחייכת ברוח לכל הסובבים ומתרחקת לכיוון הבר אתה מופעם ובוער בוהה בי מתרחקת קימורי גופי קוראים לרוץ אלי עכשיו אבל אתה לא יכול מה לעזאזל קרה כאן עכשיו? ועל מה הבוס שלי מדבר? אני ניגשת לבר ונשענת עליו קוראת לברמנית שהיא כשלעצמה אישה סקסית וחושנית מבקשת ממנה מפית רושמת עליה 2:00 בלילה בבריכה ומבקשת ממנה שתעביר לך את זה בתוספת של כוס לימונדה עם קוביות קרח אני מסובבת את ראשי לכיוונך מחייכת מחליפה מילה שניים עם הברמנית ויוצאת מהחדר.
למעלה
תגובות
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |