בלוגים כשתמר הסכימה לשלישייה... (הסיפור שיעשה לכם לילה שמח)

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
כשתמר הסכימה לשלישייה... (הסיפור שיעשה לכם לילה שמח)
פורסם ב - 19/11/2014 בשעה 22:28
גבר: בן -36
איזור: גוש דן והשרון
"עכשיו תראה כמה יפה תמר שלך... אתה לא תזהה אותה" אמרה יסמין בעודה מסירה מעל עיני את כיסוי העיניים שמנע כל סיכוי שאראה משהו ממה שהתרחש בחדר. כל שיכולתי לשמוע זה את תמר שלי נאבקת ונלחמת לשווא, רגע אחרי שיסמין סיימה לקשור אותי לעמוד בקצה החדר.
פקחתי את עיני מנסה להסתגל לתאורה בחדר, אך יכולתי מהר מאד לזהות את תמר קשורה בידיה וברגליה למיטה, במעין X בלי שום יכולת לזוז. היא נראתה המומה ונסערת מהחוויה שחוותה.
מבטה ננעץ בי בעיניים חסרות אונים וקצת מאשימות, אחרי הכל זה היה רעיון שלי. הכל היה רעיון שלי.
***
את יסמין פגשתי באתר היכרויות. היא פנתה אלי והייתה מאד מינית. השיחה הראשונה בינינו זרמה מהר מאד לסיפורי הסקס שלה ומה היא מעדיפה עם הגברים שלה במיטה. היא סיפרה לי גם על חלק מהחוויות שלה עם נשים. רציתי מאד לפגוש אותה וקבענו להיפגש למחרת בבר בתל אביב.
מיותר לציין שהפגישה הייתה לוהטת ועמוסת יצרים, וכבר אחרי 10 דקות יסמין עברה לשבת על ברכי, בזמן שהיא מנשקת אותי וידיה נשלחות אל מפשעתי פעם בכמה דקות.
מהר מאד הזמנו חשבון ועברנו לדירה שלה שם בלי להגזים, חוויתי את הסקס הכי טוב שהיה לי אי פעם.
יסמין הייתה ספרית כך שהדירה שלה הייתה גם סלון עיצוב שיער מאולתר, ואני לא אשכח איך הושיבה אותי על כיסא התספורת, מסיתה את התחתון שלה ומתיישבת עלי כך שהזין שלי ננעץ בה.
יסמין הייתה החלום הרטוב של כל גבר ואישה. גם יפה וגם חטובה וגם מוכנה לכל דבר שרק עלה לי בראש לנסות איתה. שיער שחור גולש שפוך על כתפיה מכסה קלות את פטמותיה, עיני שקד של בובת חרסינה, אף קטנטן וסולד ומבט שיכול להעמיד לך את העניינים תוך 2 שניות.
"את פשוט לא אומרת לא!" אמרתי לה אחרי הפעם השלישית או הרביעית שגמרתי בתוכה באותו ערב.
"לא מכירה את המושג" יסמין ענתה בחיוך ונישקה אותי.
"איך הייתי מת שתמר תהיה קצת כמוך..." אמרתי לה.
"מי זאת תמר?" היא שאלה.
***
תמר ואני זה סיפור ארוך. הכרתי אותה בזמן התואר הראשון. שנינו לקחנו קורס בתקשורת והעבודה המשותפת יחד קירבה בינינו. בהתחלה רק דיברנו הרבה בטלפון, אחרי זה התחלנו לצאת, סוג של ניסיון להגדיר את עצמנו וכשזה לא הצליח פשוט נשארנו ידידים. רק חודש אחרי ה"פרידה" במקרה נפלט לה בזמן לימודים לאחד המבחנים שלקחנו בקורס, שהיא לא מצליחה להתרכז כי היא חרמנית 'פצצות' (ככה היא ניסחה את זה). האמירה הזאת הפתיעה אותי כי תמר נראתה בעיני כחנונית האולטימטיבית ובכלל, הייתי בטוח שהיא עוד בתולה. היא תמיד הלכה עם שמלה, השיער תמיד אסוף, עם הפוני שהסתיר את המצח ואת עיניה הסתירו משקפיים מרובעות גדולות.
כמה שטעיתי. תמר הייתה ה"סופרמן" של חיי המין שלי... תחת מעטה החנוניות של המשקפיים והלבוש הצנוע היא הייתה מעין "קלארק קנט", אבל ברגע שהמשקפיים ירדו ממנה ואיתן שאר הבגדים התגלתה מתחתיהן סופר וומן עם גוף מטריף וחטוב וזוג שדיים מדהים שרק חיכה ליחס.
מסתבר שתמר הייתה המקרה הקלאסי של 'חנונית תיכון' שגדלה עם דימוי עצמי דפוק ותחושה שהיא לא מספיק יפה והמשיכה עם זה גם לצבא ולאוניברסיטה. אבל החסך בחיי מין הפך אותה לבשלה הרבה יותר, כמו מנגו שעוד רגע מתפוצץ ומטפטף מיץ עסיסי ומתוק רגע לפני שקוטפים אותו.
אני ותמר הפכנו ל'יזיזי מבחנים'. בלי מחוייבות אבל ועם המון סקס טוב. היא ידעה שאני יוצא עם אחרות וזה לא הפריע לה. ואז הכרתי את יסמין.
***
"היא אחת הבחורות הסקסיות שפגשתי, אחרייך כמובן" אמרתי ליסמין מנסה לא להסתבך איתה.
"היא כל כך מינית ורעבה, אבל כל כך עצורה... הייתי רוצה שהיא תשתחרר קצת! שתהיה יותר כמוך"
יסמין, ששכבה לידי דפקה סיבוב מהיר ועלתה עלי, מתיישבת על האגן שלי, מתכופפת אלי כששדיה ושיערה נשפכים על החזה שלי ופניה צמודים לשלי.
"נוווו" אמרה ושחררה נשיקה קלה על שפתיי. "אז למה אתה לא מפגיש בינינו? יש לי ניסיון טוב בשבירת מחסומים אצל בנות, ואני מאד עדינה!" יסמין אמרה ואני לא יכולתי לעצור את הצחוק שתקף אותי. אחרי כל הדברים שעשינו בערב הזה, יסמין הייתה הדבר הכי פחות קרוב למושג עדינה.
אבל משהו ברעיון קסם לי. הייתי צריך עוד לישון על זה לילה כדי לגבש צעדים מעשיים בכיוון.
למחרת בשיעור העברתי לתמר, שכרגיל התיישבה לידי, פתק.
"יש לי הצעה מעניינת מאד בשבילך" כתבתי לה. היא כמובן ניסתה להוציא ממני במה מדובר, אבל נהנתי למתוח אותה עד ההפסקה, וגם כששלחה את ידה ואיימה לגרום לי לזקפה אדירה באמצע השיעור שתביך אותי מול כולם, השארתי את ההצעה בסוד.
"מה?? יא משוגע... מאיפה הבאת את זה עכשיו?" תמר נראתה משועשעת כשהצעתי לה את השלישייה עם יסמין.
"מה שאת שומעת, נו! את כולך מקובעת ויש לך מלא חומר להשלים על כל השנים שהיית טיפשה ולא הבנת איזה פצצה את, אז יש לי בחורה שלדעתי ממש תתאים לנו. מה אכפת לך? רק אני את והיא!"
תמר הסמיקה קלות מהמחמאות. למרות ששמעה אותן ממני הרבה פעמים בעבר עדיין לא התרגלה שגבר מחמיא לה ככה. "אני לא בחורה כזאת..." היא אמרה והסתובבה עם התיק ללכת.
"טוב, לפחות תבטיחי לי שתחשבי על זה!!!" צעקתי אליה בזמן שהתרחקה במסדרון מלא האנשים נעלמת בקצהו. נראה היה שההצעה שלי זכתה להתעלמות גורפת ומבאסת.
כמה הייתי נותן כדי לראות את שתי הבחורות המדהימות האלה יחד!
***
"יש לך תמונה שלה לשלוח לי?" הקפיצה אותי הודעת וואטסאפ מתמר ב-23:00 של אותו יום.
הופתעתי לשמוע שהיא בכלל עוד שוקלת את ההצעה שלי ומיהרתי לשלוח אליה את פרופיל הפייסבוק של יסמין. התמונה הראשית שלה הייתה ממסיבה שהייתה בה, מוציאה לשון למצלמה כששתי ידיה אוחזות בשדיה (מעל חולצה כמובן), שולחת מבט מתגרה למצלמה.
"חמודה" הגיעה תגובה לאחר 2 דקות. מיד לאחר מכן יכולתי לראות את הכיתוב למעלה משתנה ל"מקליד/ה" בזמן שתמר ניסחה את המשך התגובה שלה אלי. ההמתנה לתגובה ממנה שגעה אותי ונראה שהיא מחקה וכתבה הרבה עד שהגיעה לנוסח הסופי אותו שלחה אלי.
"אני לא שוללת, אבל זה ממש תלוי בכימיה במפגש. אף פעם לא הייתי בסיטואציה עם בחורה אבל נזרום... תקבע איתה פגישה"
הייתי בשוק. מיד שלחתי הודעה נרגשת ליסמין, מספר על התשובה החיובית של תמר בהתרגשות.
יסמין שמחה לשמוע שתמר הסכימה וקבענו שאני ותמר נגיע אליה לדירה למחרת בערב.
"האירוח והשתייה – עלי, הזרימה - עליכם" יסמין כתבה וסיימה בסמיילי קורץ.
***
למחרת אספתי את תמר שהייתה מתוחה כמו שהרבה זמן לא ראיתי אותה ונסענו יחד ליסמין.
יסמין פתחה את דלת הדירה בחיוך רחב, וכוס ויסקי עמוסה בשתי קוביות קרח ביד, מחבקת אותי תחילה ואז עוברת לתמר שעוד נראתה קצת המומה, אך הגיבה בחיבוק חמים בחזרה.
"בואו תיכנסו... מה אתם עומדים בכניסה" היא אמרה מסתובבת עם גבה אלינו, לוקחת לגימה מהכוס שבידה.
"ויסקי?" אמרה יסמין בחיוך רחב, מחזיקה בקבוק גלנפידיך 12 שנה חצי ריק בידה. נראה שאת החלק הריק שלו היא שתתה לפני שבאנו.
"כן תודה, מנה כפולה, קוביית קרח אחת" תמר ענתה לה כמעט מיד, מפתיעה אפילו אותי. לא ידעתי שתמר שותה ככה ובטח לא ויסקי.
"צריך להיכנס קצת לאווירה, לא?" תמר ענתה וחייכה אלי, מנסה להסביר את השינוי המפתיע בהרגלי השתיה שלה.
יסמין שבה עם 2 כוסות מלאות ויסקי, בשלי שמה מנה אחת, ללא קרח. היא כבר ידעה איך אני אוהב את הויסקי שלי עוד מהפגישה שלנו בבר.
"לחיינו!" יסמין אמרה, מרימה את הכוס שלה באוויר, נוקשת קלות בכוסות שלנו.
כמה כוסות ויסקי מאוחר תמר הייתה בראש הכי טוב שראיתי אותה אי פעם. היא צחקה המון, ונדמה שהביישנות הטבעית שלה החלה להיעלם. גם אני הייתי מסטול מהויסקי.

"בואי נקשור אותו!" יסמין הציעה לתמר בעודן מצמידות כוסות ב"לחיים" המי יודע כמה שלהן.
"רעיון מעולההה!" תמר ענתה לה "תסתמי לו בעיקר את הפה, הוא חופר יותר מדי!".
הבטתי משועשע בתמר, שולח אליה מבט של "חכי חכי בבית!".
"חכי פה" יסמין אמרה לתמר וניגשה אלי, מובילה אותי לחדר נוסף.
"זה הזמן שלי עם תמר. אני קושרת אותך לפה ומביאה לך את תמר שלך מוכנה ומזומנה" יסמין לחשה לאוזני בעודה מפשיטה אותי לגמרי. היא העמידה אותי בצמוד לעמוד שניצב בסמוך למיטה, קשרה את ידי ואת רגלי בחוזקה לעמוד ומניחה כיסוי עיניים על פני.
אני רק חייכתי וידעתי שהערב הולך להיות מעניין.
***
יסמין יצאה מהחדר אל הסלון משאירה אותי קשור בחושך, לא רואה כלום ובקושי מצליח לשמוע מה מתרחש בסלון. תחושת הזמן קצת התערערה לי ואני לא יודע כמה זמן עמדתי שם בחושך, אבל משהו כמו 5 דקות מאוחר יותר התחלתי לשמוע זעקות מכיוון הסלון.
"לאאאאא!!!! מה את עושה לי! תעזבי אותי!!! די!! זה לא כיף לי!!" היה זה קולה של תמר.
ליבי החל לפעום מהר. מה היא עושה לה שם??
"תעזבי אותי!! יוני, די תעזור לי!" תמר התחננה לעזרה, אבל לא יכולתי לבוא לעזרתה.
תוך 2 דקות שמעתי את הרעשים והרחשים מתקרבים לחדר, ולבסוף יכולתי לזהות שיסמין הכניסה את תמר לחדר. שמעתי עוד קולות מאבק ולאחריהם קולות קשירה ואבזמים. יכולתי לשמוע את יסמין מתקרבת אלי.

"עכשיו תראה כמה יפה תמר שלך... אתה לא תזהה אותה" אמרה יסמין בעודה מסירה מעל עיני את כיסוי העיניים שמנע כל סיכוי שאראה משהו ממה שהתרחש בחדר.
פקחתי את עיני מנסה להסתגל לתאורה בחדר, אך יכולתי מהר מאד לזהות את תמר קשורה בידיה וברגליה למיטה, במעין X בלי שום יכולת לזוז ערומה לגמרי כשמחסום פה נעוץ בפיה. היא נראתה המומה ונסערת מהחוויה שחוותה. מבטה ננעץ בי בעיניים חסרות אונים וקצת מאשימות.
"יפה לה, נכון?" יסמין שאלה אותי.
הבטתי בתמר, ומיד יכולתי לזהות שמשהו השתנה.
"מה עשית לשיער שלה??" צעקתי ליסמין.
"תרגע, אין כמו קארה יפה להפוך אותה לנשית וסקסית סמוך עלי, ספרית או לא?
חוץ מזה התספורת שלה הגבילה אותה. גרמה לה להרגיש פחות נשית. היא עוד תודה לי!"
הסתכלתי לרגע על תמר עם התספורת החדשה שלה והאמת? קצת הסכמתי עם יסמין.
היא פתאום נראה כל כך סקסית עם הקארה השובב הזה שקישט את פניה. כל כך נשית!
יסמין התפשטה לעינינו, ניגשה אל תמר ששכבה במיטה ללא יכולת לזוז ונשכבה עליה, מצמידה את האגן שלה לאגן של תמר, ומורחת את החזה שלה על זה של תמר.
היא נעצה את עיניה למשך כמה שניות בעיניה חסרות האונים של תמר וחייכה בלי לומר מילה.
יסמין הניחה יד עדינה על מצחה של תמר, מפנה את פניה של תמר אלי, והחלה לפזר נשיקות עדינות על לחיה של תמר, שלא יכלה להגיב או לדבר בשל המחסום שעל פיה.
יסמין המשיכה את מסעה על גופה של תמר והעבירה לשון עדינה לאורך צווארה של תמר, משם המשיכה אל שדיה, אוחזת בידה את השד הימני ונועלת זוג שפתיים על הפטמה. תמר שחררה אנחה. ידעתי כמה רגישה היא הייתה בפטמות, אך לא הייתה לה שום אפשרות לעצור את זה.
יסמין סיימה בליקוקים מעגליים את הטיפול בפטמתה הימנית ועברה לשמאלית.
משם המשיכה אל הטבור, לא מפספסת הזדמנות לדחוף את לשונה לתוכו והנמיכה עוד קצת אל מפשעתה של תמר.
"עכשיו נבדוק אם הידידה שלך טעימה כמו שסיפרת שהיא" יסמין סיננה אלי וחייכה.
המראה של יסמין מלקקת כל סנטימטר מגופה של תמר גירה אותי והזקפה שעמדה בין רגליי הייתה עדות מוצקה לכך. תמר ראתה אותה. היא יכלה לדעת שמה שיסמין עושה לה מדליק אותי.

בלי התראה מוקדמת הצמידה יסמין את שפתיה אל שפתות הכוס של תמר.
"ממממממממ" יסמין שחררה נהמת עונג בעוד שלשונה פילסה את דרכה בתוך נרתיקה של תמר.
תמר, שלא יכלה לדבר או להיאנח שחררה אוויר דרך נחיריה מתנשמת במהירות ונדמה שלא יכלה להתעלם ממה שיסמין עושה לה בין רגליה.
היא נראתה קפואה, לא יכולתי לדעת אם היא באמת נהנית מכל זה או שבסוף הערב הזה אני ויסמין נמצא את עצמנו במעצר על אונס, סיוע לאונס וכפיית תספורת בנסיבות מחמירות.
יסמין המשיכה להתחפר עם לשונה עמוק ככל שיכלה בתוך תמר. בשלב מסויים במהלך הירידה היא הכניסה אצבע לפה, הרטיבה אותה והחלה להחדיר אותה לאט לאט לתוך נרתיקה של תמר, בזמן שהיא ממשיכה ללקק ולמצוץ את הדגדגן שלה. דקה אחרי האצבע הפכה לשתי אצבעות שנעו בתוך תמר.
בהדרגה יכולתי לראות את תמר מניעה קלות את אגנה, למעלה ולמטה, תחילה בתנועות קלות ואח"כ בצורה ברורה יותר עד שהאגן שלה ממש החל להתנתק מהמיטה.
לא האמנתי למראה עיני. יסמין הטריפה אותה. היא ירדה לה כל כך טוב שתמר החלה להתנשם ולהתנשף ולהשמיע קולות ככל שמחסום הפה שלה אפשר לה.
יסמין התרוממה ועלתה אל פניה של תמר. היא הביטה ארוכות בעיניה.
"אני הולכת לשחרר לך את מחסום הפה כי אני רוצה לשמוע אותך נאנחת פה. אבל את תהיי ילדה טובה ולא תצעקי לי כמו קודם, נכון?" תמר לא חיכתה שיסמין תסיים את המשפט והנהנה לחיוב בראשה.
יסמין שחררה את מחסום הפה של תמר והניחה אותו לצד המיטה. לרגע הן נעצו מבטים אחת בשניה ותוך רגע יסמין הצמידה שפתיים לשפתיה של תמר והן התנשקו בלהט. אני לא יודע מה יסמין עשתה לתמר למטה, אבל זאת הייתה הנשיקה הכי לוהטת ומלאת תשוקה שראיתי. משהו בתמר נפתח.
"שנשחרר אותו?" יסמין שאלה.
"חייבים?" תמר ענתה לה בחיוך. "ברור. תביאי אותו לכאן. הוא יכול להועיל".
יסמין קמה מתמר, שעוד הייתה קשורה למיטה וניגשה לשחרר אותי.
"לאט, ובזהירות. היא טעונה לגמרי ואני לא רוצה שתפרוק לי אותה. רק אני אומרת לך מה לעשות איתה" היא לחשה לאוזני. הנהנתי כאות הסכמה. יסמין שחררה אותי ואני ניגשתי אל המיטה ונעמדתי ליד תמר.
"תן לה למצוץ אותו קצת", יסמין הורתה לי ואני ניגשתי אל פניה של תמר.
הנחתי יד על ראשה, שנראה סקסי מתמיד בתספורת החדשה שלו והכנסתי את הזין אל פיה. תמר פתחה את פיה והחלה למצוץ את האיבר בשקיקה. היא ידעה בדיוק איך אני אוהב את זה.
יסמין מצידה חזרה אל בין רגליה של תמר, פישקה את רגליה והרימה את אגנה. היא קרבה את האגן שלה לזה של תמר והניעה אותו, כך שהדגדגנים שלהם החלו להתחכך זה בזה. יסמין זזה בפראות משפשפת את מפשעתה במפשעה של תמר גורמת לשתיהן עונג עילאי, שהתבטא במציצה החייתית שתמר העניקה לי, מניעה רק את ראשה, כיוון ששאר גופה היה מרותק למיטה .
"עצור" יסמין אמרה לי. תמר עצרה גם היא את המציצה.
"בוא תחדור אליה. עכשיו". עזבתי את פיה של תמר ומיקמתי את עצמי בין רגליה. הכוס שלה היה רטוב ומוכן, מהול ברטיבות שהשאיר עליו הכוס של יסמין.
חדרתי אל תמר והיא שחררה אנחת עונג בתגובה. התחלתי לחדור אליה ולצאת ממנה בקצב אחיד.
יסמין עלתה על המיטה, נעמדה מעל פניה של תמר ולפתע התיישבה.
תמר לא הופתעה מכך, ומיד פתחה את פיה, קולטת לתוכו את דגדגנה הרטוב של יסמין, מלקקת אותו בתאווה ויונקת אותו אל פיה. יסמין מצידה הניעה את אגנה קדימה ואחורה מאפשרת ללשונה של תמר ללקק את כל האזורים ביסודיות. כל הזמן הזה אני המשכתי לחדור אל תמר, תוך כדי שידי משחקת בעדינות בדגדגנה המגורה. זה הטריף אותה.
יסמין הסתובבה וחזרה לשבת על פניה של תמר, הפעם מתענגת מליקוקים גם בפי הטבעת שהעניקה לה הלשון החמה של תמר.
יסמין קמה מתמר ונעמדה ליד המיטה. "תמשיכו. אל תפסיק" היא אמרה.
היא החלה לשחרר את ידיה ורגליה של תמר לראשונה מאז קשרה אותה למיטה.
"תעמדי על 4" היא הורתה לתמר. תמר ביצעה בצייתנות את ההוראה ונעמדה על 4 מולי.
"תחדור אליה אנאלית" יסמין ציוותה.
"אני לא... היא אף פעם לא הייתי מוכנה... זה כואב ל.." התחלתי להסביר.
"ששש... תעשה את זה" תמר אמרה. הייתי בשוק. תמר?? תמר שלי??? רוצה אנאלי?
לא שאלתי שאלות מיותרות. הנחתי יד אחת על ישבנה של תמר וביד השניה כיוונתי את הזין אל הכניסה האחורית שלה.
לחצתי מעט והוא חדר פנימה. התחלתי לנוע בתוכה לאט לאט. מפלס את דרכי בתוך ישבנה.
יסמין התמקמה לפניה, הניחה יד על ראשה והצמידה אותו אל מפשעתה, ממשיכה להתענג על לשונה של תמר. מצד אחד אני חודר אליה מאחור, מצד שני הכוס של יסמין ממלא את פיה.
מראה שפשוט שיגע אותי וגירה אותי בדרך שקשה לתאר במילים. הלחץ במפשעה התגבר.
"אני חושב שאני עוד שניה גומר" אמרתי.
יסמין ניתקה את תמר מהכוס שלה, משכה וסובבה אותה אלי ושתיהן רכנו אל עבר הזין שלי.
"תמצצי לו, אני רוצה שיגמור לך בפה. ואל תבלעי!" יסמין הורתה לתמר, שבתגובה החלה למצוץ לי, שוכחת איפה היה הזין רגע לפני, או שזה פשוט לא הפריע לה.
"אני גומרררר!" הרגשתי איך גלים של אורגזמה שוטפים את מפשעתי והתחלתי לשחרר את מטען הזרע שלי בפיה של תמר, שאסף את כולו ואגר אותו. כשסיימתי, יסמין הצמידה שפתיים אליה ושתיהן חלקו את הזרע שלי בנשיקה לוהטת.
שלושתנו ניגשנו למקלחת חמה ומפנקת ונפרדנו בידיעה שזה המפגש הראשון, אבל בהחלט לא האחרון...

למעלה
תגובות
עידו   21/11/2014 11:55
jonny-boy   21/11/2014 15:09
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |