בלוגים אצלו במשרד

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
אצלו במשרד
פורסם ב - 10/04/2015 בשעה 10:05
אישה: בת - 43
איזור: גוש דן והשרון
אני יושבת מולך ומביטה בך,לא מדברת, אסור לי.
קראת לי למשרד שלך, אמרת תבואי ואני הגעתי... כמו ילדה טובה.... כשנכנסתי בדלת סימנת לי עם עינייך לשבת על הכיסא מולך, עם אצבע אחת על שפתייך סימנת לי להיות בשקט, ואני צייתתי.
אני יושבת שם מולך, אתה כל כך יפה, אתה עובד, מנהל את העולם, ואני שם... שקטה וצייתנית... אתה עונה לטלפון, מנהל שיחה קשה עם האיש מעבר לקו... אתה חזק... אתה לא תיתן להם את מה שהם רוצים, צועק... מדבר בטונים גבוהים, כאלה שאני לא מכירה בהקשר שלך, ואתה מביט בי, העיניים שלך חופרות בנשמתי.... אני יודעת שאתה רואה הכל... אתה קורא אותי... אתה יודע שלשמוע ולראות אותך ככה מטריף אותי... אתה יודע שאני צריכה חיוך ממך... יודע שאני צריכה מילה ממך... ולא.... אתה רק מביט בי.
הזמן עובר, עוד שיחת טלפון, עוד מיילים נכנסים, ואני שם, כמו נקודה קטנה בחלל החדר... ואתה מביט בי, לא כל הזמן... מדי פעם שולח מבט.... מבט חטוף, לפעמים מבט מתמשך... ואני שקטה.
שוב שיחת טלפון, שוב הטונים עולים, שוב המבט שלך, אלא שהפעם אתה מסמן לי להתקרב.... נשימותיי מתגברות.... הדופק מהיר, אני קמה ומתקרבת, לאט... לאט.... כדי לא לעשות רעש עם העקבים שלי, הגעתי אליך כמו שביקשת- שמלה קטנה שחורה, עקבים, וזהו. ללא חזיה וללא תחתונים.... אני מתקרבת, אתה מסובב את הכיסא שלך לכיווני, פותח את כפתור המכנס, את הרוכסן, ומסמן לי לרדת על בירכיי.... אתה עדיין בטלפון... ואני יורדת.... מולך.... עם עינייך אתה מסמן... תמצצי.... אני מכירה את המבט שלך.... יודעת לקרוא אותך. אני שולחת יד ושולפת את הגבריות שלך מתוך התחתונים שלך.... מביטה בך, ומלקקת, לך אין סבלנות, אתה תופס בשערי ודוחף את ראשי למטה.... הזין שלך עמוק עמוק בתוך פי, ואתה ממשיך בשיחת הטלפון שלך.... אני שומעת אותך מדבר על בעיות שיש בסניף הדרומי של הרשת, משהו בקשר למנורות שצריך לקבע, היד שלך עדיין בשיער שלי... אתה מכתיב את קצב המציצה שלי, לא נותן לי להרים את ראשי, אני נחנקת, אבל לא מרפה... אני אוהבת לענג אותך, אוהבת לרצות אותך, אתה אומר להם שתגיע לשם בתחילת שבוע הבא, כבר רוצה לסיים את השיחה, והזין שלך עדיין בפי... אני עדיין מוצצת לך.... פתאום אתה מפסיק אותי, עם היד שבשיערי אתה מושך את ראשי למעלה ומסמן לי עם עינייך לחזור לשבת.... אני מצייתת.
חוזרת לשבת ומביטה בך סוגר את מכנסייך ומסיים את שיחת הטלפון, אתה מביט בי, מבט קצר, "רדי לחניון, תמצאי את הרכב שלי, תחכי לי כמו שאני אוהב...." ואני מצייתת.
יורדת לחניון הבניין, מחפשת את הרכב, הולכת וחוזרת, לא מוצאת... עוברות הדקות עד שאני מביטה לצד ורואה את הרכב שלך, הולכת אליו, ונשענת על המכסה מנוע... ומחכה.... ומחכה.... ומחכה....
אחרי בערך רבע שעה אני רואה אותך מתקרב, לאט....לאט.... מביט בי.... לא מסיר את עינייך מעייני, מסתובב סביבי... לא נוגע בי.... לא מדבר איתי.... אני מרגישה שיוצאת מדעתי, בא לי לצעוק לך, תגיד משהו בבקשה.... תחייך אליי... אבל יודעת שאסור לי.
ואז מרגישה את ידך על הישבן שלי, אתה מרים את שמלתי, ומחפש את הרטיבות שלי, ואני רטובה.... מאד.... אצבעותיך חופרות בי, מענגות אותי, ואני נאנחת., צעקה קטנה פורצת ממני, ואתה מפסיק... מוציא את אצבעותיך.... "לא מסוגלת להיות שקטה? רוצה שאפסיק?"... ואני מתחננת.... "בבקשה אל תפסיק.... אני מבטיחה להיות שקטה".... ואתה ממשיך.... מענג אותי.... ואני שקטה.
פתאום אצבעותיך יוצאות ממני ואני לא מבינה מה עשיתי לא בסדר.... מנסה לסובב את ראשי אליך, ואתה מסובב את ראשי בחזרה.... ואני מרגישה אותך, אתה חודר אלי, חזק... בתנופה חזקה.
אני מרגישה בתוכי את כל כולך.... את כל היום הקשה שעבר עליך, ונהנית מכל שניה, אוהבת להיות האישה הזו בשבילך, האישה הזו שמרגיעה אותך, האישה הזו שמחכה לך כמו שאתה אוהב, האישה הזו שהיא שלך... ורק שלך.
אתה מזיין אותי, חזק, בקצב מתגבר... אני רוצה לצעוק אבל לא רוצה שתפסיק.... חורקת שיניים ונושכת את לשוני, העיקר לא לצעוק, העיקר שלא תפסיק.
הפלאפון שלך מצלצל, אתה חייב לענות, בכל זאת אמצע יום העבודה, אתה לא זז... נשאר בתוכי, בלי תנועה, ומדבר בטלפון.... הפעם זו שיחה קצרה, אין לך סבלנות אליהם, ואני מחכה.... בשקט.... עם הזין שלך בתוכי. מסיים את שיחת הטלפון וממשיך.... מזיין אותי חזק, היד שלך בשיער שלי, מושכת את ראשי לכיוונך, וממשיך.
אני כל כך אוהבת להרגיש אותך בתוכי.... כל כך אוהבת להיות האישה הזו בתוך ידיך.... כל כך אוהבת להיות האישה שלך...
אתה יוצא מתוכי ונעמד, אני מביטה בך ואתה מסמן לי עם עינייך למצוץ לך, אני יורדת על בירכיי, ומכניסה אותך לפי, לא עובר הרבה זמן לפני שמרגישה את כל שפיכתך על הלשון שלי.... אתה גומר.... כל הקושי של היום הזה בתוך הפה שלי, כל הצעקות, כל העצבים, הכל.
אני מתרוממת ונעמדת מולך, אתה מביט בי, מנשק את שפתיי ומחבק את גופי.... חיבוק חזק.... חיבוק של שייכות.... אני האישה שלך.
אתה סוגר את מכנסייך, אני מסדרת את שמלתי, והנה זה.... החיוך.... אתה מחייך אליי, כל היום חיכיתי לחיוך הזה.
"נעלה להתארגן ונלך מפה..." ואני מהנהנת.... אנחנו עולים יחד אליך למשרד, אני עוצרת בשירותים ומסתדרת, שוטפת את פניי, מסדרת את האיפור, יודעת שאתה אוהב אותי ככה- מתוקתקת. חוזרת אליך למשרד, אתה שם, שיחת טלפון אחרונה, כמה ארגונים קטנים.... ואנחנו יוצאים משם. יורדים ביחד אל החניון ונוסעים משם,
"את רעבה יפיפיה?" אתה שואל אותי כשידך על הירך שלי ואני עונה "כן.... בא לי אוכל איטלקי", אתה מביט בי.ושוב... החיוך שלך "מה שתרצי יפה שלי".
אנחנו נוסעים לכיוון הטיילת, מחנים את הרכב והולכים יד ביד לכיוון מסעדה קטנה שאתה מכיר, אנחנו יושבים צמודים אחד לשניה, אנחנו היחידים בעולם הזה, אוכלים, שותים, צוחקים, מדברים, אתה רגוע.

אני כל כך אוהבת להיות האישה הזו בשבילך.... האישה שמרגיעה אותך.... האישה הזו שהיא שלך.... ורק שלך..... ואתה שלה....
למעלה
תגובות
or32   10/04/2015 11:51
זוג מתפנק   10/04/2015 18:21
דרומי אמיתי ♥ מנשק   13/04/2015 18:46
ספונטניות זה השם   13/04/2015 18:57
המעניינים   07/08/2015 11:55
מפנק ואז מתפנק   25/08/2015 10:26
מפנק ואז מתפנק   25/08/2015 10:32
וואוו   31/08/2015 15:13
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |