בלוגים רווקה שלא יודעת שובע (סיפור אמיתי)

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
רווקה שלא יודעת שובע (סיפור אמיתי)
פורסם ב - 11/05/2015 בשעה 11:37
: בן -50 בת - 50
איזור:
למרות שהיה לי קשה להעז, למרות שתחושת הגאווה שלי לא נתנה לי לומר לאודי (עספור) שאני רוצה להיפגש איתו, עשיתי את זה! בסוף הצלחתי להוציא את זה, כתבתי לך שרוצה להיפגש. מחכה לתגובה שלך בציפייה רבה, ומה אם תגיד לי שלא מתאים לך ? אני ארצה לקבור את עצמי מתחת לאדמה, לשמחתי הרבה אתה אומר כן!
וואו אני כל כך מתרגשת, לא מאמינה שהולכת לפגוש אותך פעם נוספת, התגעגעתי....
התגעגעתי לבטחון העצמי הגבוה שלך, לאסרטיביות שלך, לצחוק, החיוך, למגע שלך, לזיונים המדהימים שהיו לנו,להשפרצות. התגעגעתי במיוחד להתרגשות שלפני, ללב שלי שלא מפסיק לפעום במהרה לפני כל מפגש, ואפילו לא יודעת להסביר את הסיבה להתרגשות יוצאת הדופן.
רוצה מפגש מיוחד, משהו אחר, משהו שלא ניסיתי עד היום. לא יודעת אם ייצא לפועל אבל הייתי רוצה להיפגש איתך בבית שלך, תמיד רציתי לראות איפה אתה יושב בזמן שאנחנו משוחחים/מצוטטים,איפה אתה ישן, אוכל, עובד, מזיין...
יודעת שמחר נפגשים, אני מתרגשת, נלחצת, שמחה, מצפה.. תחושות מעורבות לא מפסיקה לחשוב מה יהיה? איך יהיה? רוצה שתהיה נחמד אליי, רוצה להרגיש בטוחה, רוצה אותך קשוח, אסרטיבי, מוביל רוצה הכל יחד. מצפה כבר שיגיע הרגע שאהיה בזרועותיך. רוצה שיעבור הלילה ויגיע הרגע שאפגוש אותך...

אני מודיעה לך שהגעתי, אתה יוצא אליי, מקבל את פניי. אני מתביישת מתכנסת בתוך עצמי לא יודעת מה לעשות עם עצמי, לחבק? לנשק? בזמן שאני מתחבטת עם עצמי, אתה אומר לי תביאי חיבוק, מתקרבת אליך ומרגישה את חום גופך, את החיבוק החם שלך הבטוח שלך אוהבת להרגיש את הגודל שלך
אתה מנשק אותי על השפתיים, אאאאממממ איזה שפתיים יש לך, בשרניות כמו שזכרתי אותן, טעימות, הכל בדיוק כמו שזכרתי, לא השתנית. בואי אומר לי ומוביל אותי יד ביד לתוך הבית, שואל אם רוצה לשתות

חושבת שניה, עונה בחיוב.
לא מאמינה שאני עומדת בבית שלך, איתך!
אני רועדת מהתרגשות, אתה מרגיע אותי ומוביל אותי לספה, אנחנו יושבים אחד ליד השניה, לבי פועם במהרה, בקושי מדברת, המחשבה שרצה לי בראש זה: מה יהיה? איך הסשן יתנהל? איך ארגיש? אני לחוצה מאוד וכרגיל אתה מזהה את הלחץ שלי מבלי שאזכיר זאת במילים. אתה מרגיע אותי עם חיבוק ומילים חמות שהכל יהיה בסדר...אתה קם ואומר לי לבוא אחריך , אתה נעצר מול דלת סגורה,מוציא מפתח מהכיס ופותח אותה, אני עומדת בציפייה גדולה, מסוקרנת ממה שמצפה לי מאחורי הדלת. נכנסת, רואה חדר גדול עם מיטה גדולה, החדר חשוך...אני עדיין מנסה להבין מה קורה סביב אך פתאום אתה הופך להיות קשוח, אסרטיבי ובטון רציני מורה לי "תתפשטי" קשה לי אני מתביישת, מה ככה אתפשט?! אבל אני יודעת שלא כדאי לי להתעסק איתך אז מתפשטת (אני אוהבת כשאתה מחלק לי הוראות :-))
מתפשטת, לאט לאט לאט...אתה עומד מאחוריי, מרגישה את הנוכחות שלך אני נושמת בכבדות, נשארת בחזיה ותחתונים, יודעת שבטח תעיר לי ותגיד לי להוריד הכל אבל בכל זאת נשארת בחזיה ותחתונים. אתה אומר פתאום נו! קדימה! את הכל!
מורידה את החזיה, לאחר מכן את התחתונים, מרגישה אותך עדיין עומד מאחוריי, אתה קושר את עיניי באחת מהעניבות משי שלך ,מרגישה את התחושה החלקלקה של הבד על פניי, נעים לי, אני אוהבת את התחושה של חוסר האונים, של השליטה שלך במצב (מרגישה בטוחה איתך) "אל תזוזי"! שומעת אותך מתפשט אתה ממש קרוב אליי, לפתע מרגישה אותך נצמד אליי מאחור
הזין שלך צמוד לי לגב התחתון, זה נעים, מצמידה את עצמי אליך, מרגישה את זרועותיך עוטפות אותי, אוחזות לי בשדיים חופנות אותם חזק! לפתע מרגישה אותך צובט לי את הפטמות חזזזזזזק אייייי אני צועקת ומתפתלת, אתה לא עוזב אותי ממשיך לחבק אותי מאחור ומתחיל להוביל אותי לכיוון כלשהו, אין לי מושג לאיזה כיוון מכיוון שהעיניים שלי עדיין מכוסות, אתה מזהיר אותי שלא אפול אני מרגישה לפני רגליי משהו רך כנראה מזרן, "תעלי ותחכי לי בעמידת שש" שוב הטון האסרטיבי הזה....עושה מה שאומר לי ורק נדלקת מזה יותר ויותר, הכוס שלי רטוב, הפה שלי צמא, צמא לטעום את הטעם המוכר של הזין שלך. פתאום מרגישה משהו קר מאוד על הגב שלי, אני מתקמרת בפתאומיות ומתחילה לצחוק, אתה משחק עם הקרח על הגוף שלי, מוריד אותו לכיוון הכוס שלי, הוא נמס מהר מאוד והכוס שלי קר כל כך קר, גופי מתפתל רוצה אותך בתוכי, ולפתע בלי שום התראה מוקדמת, אתה נכנס! נכנס בכזאת עוצמה! מזיין אותי מאחור מזיין חזק תופס לי בשיער, אני מתפרעת אני צועקת אני נהנת מכל כניסה ויציאה של הזין שלך, אני רטובה חרמנית רוצה אותך כמה שיותר בפנים כמה שיותר חזק, ואז באה הפלקה בלתי צפויה, אתה מפליק לי על התחת חזק! אני מרגישה את האזור שורף אבל הכל מתגמד לעומת הזיון החזק שלך, אתה ממשיך וממשיך ולא מפסיק, אני מרגישה נחשקת מרגישה מוגנת.
לאט לאט אתה מפסיק, אני נשכבת אוטומטית על הבטן, "מישהו הרשה לך? אם לא הבנת את לא זזה בלי אישור ממני!" מיד עולה על שש שוב.
"מגיע לך עונש" אמאלה! עונש?! מה תעשה לי?! מפחדת ומצפה סקרנית לדעת מה תעשה לי...שומעת את צעדיך בחדר, פותח וסוגר מגירות, בום! מכה על התחת! מה זה?! זה שוט בטח...אייייי זה כואב ונעים גם יחד (יודעת שאתה יודע שאסור שיישארו סימנים, וגם שלא מסוגלת לסבול יותר מדי כאבים) אתה עוצר לכמה רגעים, וזה מה שמלחיץ אותי יותר, יש שקט....מחכה למכה הבאה אך היא לא מגיעה, אך לפתע שוב! הצלפה בישבן השני, אייייי להפתעתי זה רק מחרמן אותי יותר, הכוס שלי רטוב, חרמן, רוצה מגע.
אתה הופך אותי על הגב, "לא לזוז!" אמאלה!! מה עכשיו?! שוב אתה נעלם, פותח וסוגר מגירות, אני מתנשפת מהלחץ, חם לי....משהו קר פתאום נוגע בשפתיי ומרטיב אותן, אתה עובר עם קוביית קרח על השפתיים שלי, ויורד לכיוון הפטמות אני מזיזה את ידיי ומניחה על ידיך, "לא אמרתי לך לא לזוז?!" אני נבהלת, אופס! שוב אתה נעלם לי , שוב מגירות נפתחות נסגרות, אתה חוזר לוקח את יד ימין, קושר אותה למיטה, אינסטנקטיבית מנסה להשתחרר, הפעם במקום לכעוס אתה מרגיע אותי ע"י ליטוף ומילה "הכל בסדר" עובר ליד שמאל, אני כפותה! כפותה למיטה!
הקרח חזר, מטייל מלמעלה ועד למטה הפטמות שלי מזדקרות מהקור, האצבעות שלך מטיילות לי על הכוס, נוגעות בי בדיוק איפה שנעים, ומתחילות להיכנס פנימה לתוך הכוס, איך זה שאתה יודע בדיוק איך לענג אותי?! אתה מחפש את הנקודה עליה אתה מדבר נוגע בה כמה שצריך ומתחיל להגביר קצב, פנימה החוצה גופי מתפתל ומתקמר יחד עם היד שלך אני נאנחת אני גונחת אני מתענגת על כל רגע ורגע, לא רוצה שזה ייגמר, רוצה להישאר פה במצב הזה לנצח, מרגישה את גופי מתחיל לרעוד מרגישה תחושה ישנה ומוכרת, תחושה נעימה, הכוס מתחיל להשפריץ ולהשפריץ ואני צועקת כל כך צועקת, רוצה להשתחרר, רוצה שתסיר את כיסוי העיניים, מבקשת ממך, בטון כנוע "אתה יכול לשחרר אותי? אני גם רוצה לראות אותך" אתה לא עונה מיד, נותן לי קצת להתבשל במיץ של עצמי, אך לבסוף משחרר את ידיי ומוריד את כיסוי העיניים, אתה מחייך אליי ואני מחזירה לך חיוך. אנו לוקחים פסק זמן קצר, שוכבים יחד על המיטה.
אתה מציע לי כוס מים, אני שותה ואחרי כמה רגעים מורה עליי לעמוד ליד המיטה, שוב אתה מכסה את עיניי, והפעם קושר לי את הידיים מאחורי הגב, אני ממש מרגישה כמו זונה, תפתחי את הפה! אני פותחת ומרגישה את הזין שלך, הזין העבה שלך הזין הטעים שלך ממלא את כל הפה, שכחתי כמה עבה הזין שלך, שכחתי כמה קשה להכיל את כולו, אתה מתחיל לאט ובעדינות לדחוף ולהוציא, אתה מזיין לי את הפה ואני לא יכולה לשלוט על כלום, לא יכולה לתפוס לך ברגליים ולשוט על הקצב, אתה מגביר קצב, אתה מחדיר אותו עמוק, עמוק לתוך הגרון עד שמרגישה שלא יכולה לנשום, אני נלחצת מפחדת שלא תפסיק ובשניה האחרונה אתה מוציא אותו, העיניים שלי דומעות, יוצא לי ריר ללא שליטה וכולי מתנשפת במהירות, אני אוהבת את זה, רוצה עוד? אני מנענעת בראש שרוצה, ושוב הזין שלך נכנס לי לפה, איזה זין ענק , אתה מתחיל בעדינות ומגביר קצב מזיין ותוך כדי מעיף לי סטירות בפנים, אני נחנקת, אני נהנת, ותוך כדי שואל אותי "מי הזונה שלי?" אני עונה עם חיוך מרוח על הפנים "אני" אני מחכה , מחכה בסבלנות עם פה פתוח, אבל אתה לא גומר אתה מסיר לי את כיסוי העיניים, אני מסתכלת עליך אני מחייכת רוצה את השפיך שלך עליי, אבל זה לא בא...... אתה מוביל אותי לאמבטיה, בכדי להתרענן ולהסדיר נשימה , אתה נכנס לאמבטיה ומוביל אותי להיכנס יחד איתך, אתה שוכב באמבטיה ומושיב אותי בין רגליך, אנחנו שוכבים יחד ובינתיים האמבטיה מתמלאת במים, נעים לי וטוב לי, כיף לי לשכב איתך באמבטיה, אתה מסבן לי את הגוף בספוג רך ונעים, מעביר אותו על החזה שלי, על הבטן, על הרגליים, המגע שלך נעים לי, אתה לוקח את המזלף ושוטף ממני את הסבון, אני מתענגת על כל רגע ורגע...אנחנו קמים אתה יוצא ראשון מתנגב ומחכה לי עם מגבת פתוחה מחוץ למקלחת, אני יוצאת ואתה עוטף אותי במגבת, אני מסיימת להתנגב, חוזרים לחדר.
אתה משכיב אותי על המיטה, מפשק את רגליי, ומתחיל לקשור לי אותן, קודם רגל ימין ולאחר מכן שמאל, אני מרגישה מוזר, מעולם לא קשרו לי את הרגליים, אתה נשכב קרוב לכוס שלי, ומתחיל ללקק לי אותי, אתה אוכל לי את הכוס, מלקק לי אותו מכל כיוון, מענג אותי בדרך שלך כמו שרק אתה יודע, קשה לי אני לא יכולה להזיז את הרגליים, אני מורידה את הידיים ותופסת לך בראש זזה יחד איתך, אני מתענגת אני מתפתלת מרוב הנאה, כמה שאתה טוב! אבל לפני שאני גומרת אתה עוצר, אתה לוקח שוט קטן ומפליק לי על הכוס! כן! ממש עליו, אייייייי זה כואב, כואב אבל נעים, אחכ מלטף את הכוס עם השוט, אני חושבת שזהו סיימת עם ההפלקות אבל לא, לפתע עוד מכה ממש על הדגדגן! אתה חוזר על המכות עוד פעמים בודדות, וחוזר מיד ללקק לי את הכוס, מלקק דוחף אצבעות הכל יחד, אני גונחת אני מקמרת את הגב, פורשת את ידיי לצדדים מרגישה שהולכת לגמור מרגישה את זה בא, עוד קצת והנה זה מגיע כן! כן! כן! אני גומרת גומרת כל כך טוב! לא יכולה לתאר במילים עד כמה טוב לי.
אתה משחרר לי את הרגליים, אני מתיישבת עליך, אתה עובר לקצה המיטה ואני עליך, אני מתחילה לקפץ לך על הזין אני צמודה אליך פנים אל פנים מחבקת אותך ותוך כדי קופצת ומרגישה את הזין שלך העבה, הנעים הגדול בתוכי עמוק בתוך תוכי, ממלא אותי זה אפילו קצת כואב כי הוא נכנס עמוק יותר מכל תנוחה אחרת, אני מרגישה אותך צמוד אליי, אנחנו מזדיינים חזק, מהר, ביחד, מתנשפים יחד, מזיעים יחד, מתנשקים תוך כדי, "טוב לך זונה שלי?" כן! טוב לי! אתה דוחף אצבעות לתחת תוך כדי, וואו! אני קופצת לרגע אבל מתענגת על התחושה המדהימה, אנחנו ממשיכים להזדיין עוד ועוד, אני גומרת כן אני גומרת שוב, אני גומרת כן!!!!!!

אתה נותן לי לנוח טיפה, ואז שואל אם אני מוכנה? בטח שמוכנה, לא שבעתי רוצה עוד ועוד
אתה מצמיד אותי לקיר, מרים אותי ומתחיל לזיין אותי בעמידה, כל פעם שאתה נכנס הגב שלי נזרק על הקיר, כל פעם כזאת אני מרגישה את הזין שלך נכנס יותר ויותר עמוק, שומעת את הנשימות שלך קרובות אליי, מרגישה את הגוף שלך נצמד אליי, מרגישה הכי זנותית שיש וזה עושה לי טוב.
אתה מוריד אותי על המיטה, אני מתהפכת פלג גוף עליון על המיטה והרגליים על הרצפה, אתה עומד מאחורי ומתחיל לזיין אותי חזזזזזק, מפליק לי תוך כדי על התחת, מפליק חזק, שואל מי הזונה שלך, אני משתגעת מהנאה לא רוצה שהכיף הזה ייגמר, רוצה אותך מזיין אותי כל יום כל היום, מתחיל למשוך לי בשיער מאחור ותוך כדי מזיין אותי, זאת תחושה מדהימה ועילאית, אתה מגביר קצב מזיין מהר וחזק לפתע אתה עוצר מוריד את הקונדום אני מתיישבת על הרצפה מצמידה את השדיים פותחת את הפה ומחכה, מחכה לזרם של שפיך שיתיז עליי שילכלך אותי, רוצה להרגיש הכי זונה שיש, אתה גומר!!!!!!
אני מחייכת, אוהבת את התחושה שאתה מסופק ושגמרת.

שוכבים במיטה יחד מחובקים, שואל איך היה לי, איך היה לי?! כל מה שיוצא לי מהפה זה חיוך :-)


למעלה
תגובות
S.Kliki   30/05/2015 02:17
עספור-None -ע   31/05/2015 12:36
S.Kliki   03/06/2015 11:10
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |