בלוגים שלישייה ללא גבולות

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
שלישייה ללא גבולות
פורסם ב - 01/08/2016 בשעה 13:23
זוג: בן -40 בת - 39
איזור: חדרה וצפונה
"נפגשנו בבר. השיחה זרמה, היה לנו נעים, אז החלטנו שזורמים משם למקום פרטי. התחלנו להתנשק ולהתחרמן, לאט לאט הוא התחיל לרדת לי ולגעת בי עם האצבעות ומאותו רגע במשך שעתיים השפרצתי וגמרתי כל כך הרבה שנצרכנו ל- 6 מגבות לספוג את הכל. בחיים לא השפרצתי ככה!".

אחרי שקראתי את הביקורת של חברתי, לא היה לי ספק. את הגבר הזה אנחנו חייבים לפגוש. זה לקח קצת זמן, התנאים היו צריכים להבשיל, אבל אחרי הסופ"ש החלטנו שזהו. הולכים על זה. שלחתי לו הודעה קצרצרה ולקונית, והתגובה לא איחרה להגיע. "וואטסאפ?".
הופתעתי מהישירות והזריזות. זו פעם ראשונה שלנו דרך האתר. אבל היי... לשם כך התכנסנו, לא?
ההודעה הזאת פתחה שבוע של חרמונים הדדיים בוואטסאפ. תמונות שלא השאירו הרבה מקום לדמיון, פלירטוטים, ובעיקר – המון כיף. מתח מיני שהולך ונבנה בין שלושתינו. בעיקר נהנינו מהכבוד שהוא הפגין לשנינו. כבוד לכללים שהצבנו, כבוד לזוגיות שלנו. קבענו להיפגש בשישי בערב, וכבר לא יכולנו לחכות.
כמיטב המסורת, ביום חמישי נמנענו ממגע. וזה לא היה פשוט. אבל אין כמו להגיע צבורים לקראת מפגש מרגש שכזה. בשישי, הזמן לא זז. הגענו לצימר וחיכינו. כל דקה עוברת כמו נצח, עד שנאלצתי להדוף את בעלי כמעט בכוח. השימלה הקצרצרה, גרביוני התחרה שהציצו ונעלי העקב לא הותירו לו סיכוי... עד שהגיעה השיחה. "עידן" על המסך בפעם הראשונה. להפתעתי, רועי ביקש שאני אצא אליו. אני? יצאתי. הוא חלף על פני במכוניתו ויכולתי להרגיש את מבטו הסורק על גופי. החיוך לא הותיר מקום לספק. עידן אהב את מה שראה. חיכינו עוד מספר דקות והוא נכנס. כך פתאום, פניו המוכרים עומדים מולנו. נשיקה מנומסת על הלחי, לא מסגירה את שעתיד להתרחש.

התיישבנו על הספה, והשיחה זרמה. כמו מכרים ותיקים נושאי השיחה כאילו היו שם מאז ומעולם. כל כך זרמו עד כי היה נדמה כי הערב עומד להסתיים... אבל הג'קוזי המפנק שבחצר לא איפשר לנו להתעלם מנוכחותו. עוד לפני שהבנתי מה מתרחש לנגד עיני, צפיתי בגבר של חיי ובזה שרק נכנס עירומים בג'קוזי. מביטים בי. מצפים. לפשוט את שימלתי לנגד עיניהם המשתוקקות? זה היה מעבר ליכולתי. אחרי 15 שנה של בלעדיות לרועי, רק גבר אחד פרץ את המחסום. ועידן צפוי להיות השני. אך הביישנות וחוסר הביטחון שליוו אותי כל חיי סירבו לעזוב. רועי ניגש אלי וחיבק אותי חיבוק חם ועוטף, כמו שרק הוא יודע. חיבוק מגן, שמבטיח לי שהוא תמיד יהיה כאן בשבילי. הוא התחיל ללטף אותי ואט אט החל חושף את גופי. רגל ועוד רגל, ולבסוף פשטתי את שימלתי במשיכה חדה. הנה. עומדת עירומה מול אותו גבר זר שאך נכנס לחיי. חשופה במלוא מגרעותיי.
הצטרפנו לעידן שהמתין כל אותו זמן בג'קוזי. המים הלוהטים רק רמזו על המשך הערב. אני במרכז, עידן מצידי הימני ורועי מהשמאלי. הם החלו מלטפים את רגלי, מקצה הבוהן ועד נקודת התשוקה, אך אף אחד לא נגע. עדיין. המגע הראשון ברגלי החלקות והרכות עשו את העבודה עבור עידן, אך הוא המתין. המתין לאור ירוק מרועי, הרי רועי ואני נכתיב את הקצב כאן הערב. רק לאחר שרועי רכן אל עבר שדי השמאלי והחל מלקק ומוצץ ונושך את פיטמתי, הצטרף עידן מצידי הימני. המגע של עידן היה עדין. מלטף. כמעט בלתי מורגש. הקירבה של עידן גרמה לרועי לסגת. קירבה כזו לגבר אחר זרה לו, לא מוכרת. אך גופי סירב לקבל את הניתוק. הושטתי יד אל עבר רועי והבהרתי לו את שעליו לעשות. שדי השמאלי המתין לו, זועק למגע.
המראה של שני הגברים כה קרובים זה לזה, מטפלים במסירות כה רבה בשני שדיי בו זמנית בהחלט עוררה את כל חושיי. הושטתי יד אל עבר איברו של בעלי ויד נוספת אל איברו של עידן. כה שונים, כה נעימים. צפיתי בעידן מתחיל להזיע ולהתנגב שוב ושוב, והיה לי ברור שזה כבר לא חום הג'קוזי שמשפיע.

עידן נכנס למקלחת לשטוף את גופו מהכלור, בעוד שרועי ואני התארגנו בחדר השינה. רועי כיסה את עיניי וקשר את ידיי. לא רציתי לראות מי נוגע איפה. לא רציתי להושיט יד ולבדוק. רציתי רק לחוש, להתמכר ולהתמסר לתחושה של ארבעת ידיהם מטפלות בגופי. והם אכן טיפלו במסירות כה רבה. מלטפים, מעסים, נוגעים בכל נקודה. מקשיבים לגופי. מאזינים לכל מה שלא נאמר.
הכל היה כל כך נעים. יכולתי להמשיך כך לנצח. עד ששמעתי את עידן לוחש באוזני "רוצה להתהפך?". המגע בפלג גופי הקדמי היה נעים עוד יותר. איני יודעת מי נגע איפה ומתי... רק יודעת שהתענגתי עד בלי די. התחלתי לחוש מגע בין רגלי. אצבע נכנסת, אצבע יוצאת. מרפרפת ומלטפת. הורדתי את כיסוי העיניים כדי לצפות במתרחש. רועי כבר חש את איברו הזקור משתוקק למגע ושיחרר את ידיי הקשורות. הוא פילס את דרכו מטה בנשיקות לכל אורך גופי, עד שהגיע אל מרכז תשוקתי. אני כבר בערתי, ורועי שמכיר אותי היטב חש בכך מיד. הוא החל ללקק את שפתיי, מחדיר ומוציא את לשונו בקצב. נוגע – לא נוגע בקצה הדגדגן. גופי החל להשתולל. רציתי אותו בתוכי. עידן הושיט לי יד ואצבעותינו השתלבו. תפסתי את ידו בחוזקה, כמו נעזרת בו כדי להתמודד עם האש שבערה בי בעקבות מגע לשונו של רועי.
כאשר רועי ניתק ממני, היה זה עידן שפנה לעברי והחל מחדיר אצבעותיו אל בין רגלי. הופתעתי מעוצמת התחושות. ידעתי כבר שגופי יודע להשפריץ, אך הפעם זה הרגיש שונה. במהרה הבנו רועי ואני עד כמה שונה. עידן ידע בדיוק היכן לגעת, ועבודת ההכנה של רועי עשתה את שלה. לא עבר זמן רב ויכולתי לחוש את עוצמת ההשפרצה שחוויתי לראשונה. אל מול עיניו המשתאות של רועי, חשתי איך גופי נוסק לגבהים חדשים שלא הכרנו. איבדתי כל יכולת שליטה על גופי. הצרחות שבקעו מגרוני כמו לא היו שלי, הפיתולים שכפה עלי גבי לא היו בשליטתי. לא הבנתי את שקרה, רק ידעתי שחשתי במיצי התשוקה שלי ניתזים לכל עבר. על רגליי ופניי, ומעת לעת אף ראיתי את עידן מנגב את פניו.
הייתי זקוקה לרגע להכיל את שקרה. רועי יצא לעשן, ונשארתי עם עידן לבד בחדר השינה. זה הפתיע אותי. בעבר רועי לא היה מסוגל להשאיר אותי לבד עם הגבר הנוסף. היה לנו חוק אחד ברור. אין אחד על אחד שלי עם הגבר הנוסף. בניגוד לניסיון העבר, עידן כיבד אותנו, ולא ניסה דבר. נשכבתי לידו על המיטה, והוא ליטף את ידי ואת גבי בעדינות כה רבה עד שרועי חזר.

הבטתי במבט רעב אל הגבר שלי שנכנס עירום לחדר. איברו היה במנוחה, אך היה לי ברור שזהו מצב זמני. סימנתי לו לשכב לצידי על המיטה והתחלתי מענגת אותו. תחילה נישקתי אותו לכל אורכו, מגניבה מעת לעת נשיקה לאשכיו, ובדיוק ברגע המתאים קלטתי את כל כולו לפי. בשלב זה, שהאיבר עדיין לא במלוא תפארתו, עוד יכולתי להכיל את כולו. ליקקתי ומצצתי אותו בתאווה ויכולתי לחוש איך אט אט הוא ממלא את פי ואת גרוני. עידן הביט בנו, מתגרה וממתין לסימן שלא איחר לבוא. הוא התקרב אלי לאיטו, ובתנועה חדה חדר לתוכי. לא הייתי זקוקה להכנה, השתוקקתי לזין שימלא אותי. הרגשתי אותו מרחיב אותי וממלא אותי. שחררתי את איברו של רועי מפי וזעקתי מעונג. המשכנו ככה מספר דקות, עד שרועי הכריז שהגיע הזמן.
עידן נשכב על גבו ואני התמקמתי מעליו. הוא חדר שוב לתוכי וסימן לי להתכופף לכיוונו. רועי ניגש אלי מאחור והתמקם בין רגליו של עידן. הוא פישק את ישבני והחל מכוון את איברו. הזכרתי לו שיהיה עדין איתי, אך לא היה צורך. רועי הכיר כל מילימטר בגופי וידע בדיוק היכן לגעת ובאיזו עוצמה. הוא החל לחדור לתוכי ועידן לחש לי כי הוא מרגיש את החדירה. כעת שניהם היו בתוכי. ממלאים אותי, ואני מכילה אותם. התחלנו לנוע בתיאום. תחילה לאט, ובהדרגה מגבירים את הקצב. רועי אחז בשערי ומשך את ראשי לאחור. התחושה של שניהם בתוכי היתה עילאית, והתגובה לא איחרה לבוא. גמרתי בעוצמה פעם אחר פעם, מולטיאורגזמה שפירקה את גופי. מעת לעת פקחתי את עיניי והתבוננתי לתוך עיניו של עידן. חיוך שובבי נפרס על שפתיו ומבטו חדר עמוק אל תוך עיניי. התמונה של גבר זר כה קרוב אלי בסיטואציה כה אינטימית לא טבעית לי, אך עם עידן הכל זרם. לא חשתי אי נעימות, ועוצמת האורגזמות שחוויתי היתה עדות לאותה פתיחות ונעימות שחשתי.

לא היה כל סיכוי שאמשיך בשלב זה. גופי היה זקוק למנוחה, ורועי השאיר אותנו שוב לבדנו, אך לא לזמן רב. עידן הציע שנעבור לענג את רועי, והוא נשלח למקלחת. כאשר חזר, ציפתה לו הפתעה. הוא נשכב על המיטה ושוב טיפלתי באיברו שנח מעט. במהרה פיניתי את מקומי לעידן, שהחל נוגע באיברו הזקור של בעלי. "אני יכול להסתדר עם זה", לחש לי, מתרשם מגודלו ועוצמתו. הוא הכניס את איברו של רועי לפיו והחל מוצץ אותו בתאווה. המראה היה שובה. הצצתי בפניו של בעלי, רואה אותו מתגרה ומתענג. ניגשתי אליו ונישקתי אותו על שפתיו. הוא הופתע לגלות כי לא אני זו שמענגת אותו, ובתמורה הוא הגיב בנשיקה מלאת תשוקה שמזמן לא הרגשתי. התנשקנו כך מספר שניות, ואז ירדתי אט אט כלפי מטה, נוגסת בדרך בפטמותיו. סימנתי לעידן שיפנה לי מקום, והתחלנו לענג את איברו של רועי בשיתוף. עידן מצד אחד, ואני מהשני. אפשרתי לעידן להוביל, וזה השתלם. שמעתי את רועי גונח מעונג, לא היה ספק בליבי שהוא נהנה מההפתעה שארגנו לו.
כעבור זמן מה רועי התרומם ואמר לי שהוא רוצה לחדור לתוכי. נעמדתי על שש והשארתי לו את זכות הבחירה. רועי חדר לאיטו עמוק אל תוך ישבני, והתחושה היתה משכרת. הוא החל מזיין אותי בפראות, ואני רכנתי אל עבר עידן ששכב על גבו וטיפלתי באיברו. כולנו היינו טעונים וקרובים, כל כך קרובים. רועי הגביר את הקצב וידעתי שהוא קרוב לפורקן. צרחתי מעונג עד שחשתי אותו מתפרק עמוק בישבני. תוך מספר שניות עידן הגיע אף הוא לשיאו. הוא רצה להשאיר את איברו מכוסה, אך אני התעקשתי להוריד את הקונדום. רציתי לראות ולחוש את פורקנו מתפרץ לעברי, ואכן עד מהרה חזיתי בכך. הוא השפריץ את זרעו לכל עבר, שאף ניתז מעט על פניי ושיערי.

שני הגברים המדהימים שאיתי גמרו. הידיעה שאני הבאתי אותם לכך, את שניהם, מילאה אותי עונג. ולמרות מספר האורגזמות האינסופי שכבר חוויתי בערב זה, חשתי לא מסופקת. רציתי עוד. לחשתי להם בחיוך "אז אתם גמרתם, ומה איתי?". הרמז הדקיק הובן היטב. עידן החל שולח אצבעותיו אל בין רגליי ומענג אותי כמו שרק הוא ידע. רק הוא? לא לא. לא היתה לי שום כוונה לוותר על הידע המדהים הזה. וכך מצאתי את עצמי שוכבת עירומה על המיטה, צופה בעידן מעניק לרועי שיעור מקיף בתורת ההשפרצה. מידי פעם מדגימים, מסבירים, מתנסים. כמעט מתעלמים מהעובדה שגופי כבר אינו יכול להכיל את עוצמת הרגשות. גופי זעק לפורקן, וזה לא איחר להגיע. עידן הכניס את אצבעותיו ואני סיימתי את הערב בהשפרצה נוספת שניתזה לכל עבר. לא היה ברור איפה ואיך נישן במיטה באותו לילה, אך היה ברור ששינה טובה ונעימה תהיה כאן.

נפרדנו מעידן לשלום, והיה לנו ברור. הפעם הבאה קרובה מתמיד.
*רונצו*
(פורסם בעבר בפורום אבל הבנתי ששם אין ממש חשיפה לסיפורים, אז העברתי גם לכאן)
למעלה
תגובות
יודע ללקק   01/08/2016 15:06
עץ הדעת   07/08/2016 18:46
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |