מסיבות חילופי זוגות

 


בלוגים חם מהתנור סיפור מאתמול

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
חם מהתנור סיפור מאתמול
פורסם ב - 06/10/2016 בשעה 13:55
זוג: בן -25 בת - 67
איזור: חדרה וצפונה
רציתי לשתף אתכם בחוויה שהייתה לי ולאשתי אתמול
אשתי סקסית גוף חטוב שיער גוונים ועיניים כחולות אני גבוה שחום גברי כמו שהיא אוהבת
החלטנו לצאת אתמול לחגוג קצת בערב בשתייה בפאב מקומי. אנחנו גרים בכנרת אז הלכנו לפאב על הנהר והיה דיי ריק כי היה אמצע שבוע. ישבנו על הבר שתינו ופיטפטנו עד שהאלכוהול התחיל להשפיע. אחרי כמה תמונות סלפי ונשיקות ראיתי בזווית יושבת לה נערה מטולטלת ילדה חמודה ו2 גברים צעירים במרחק מה ממנה שותים. מבטינו הצלבו כמה פעמים כי לא היה אף אחד והיינו שם דיי לבד . פתאום אחד מהגברים קם לשירותים. כשהוא חזר ביקשתי ממנו לצלם אותי ואת אשתי יחד בפל . ניצמדנו לצילום והוא צילם. ביקשתי עוד תמונה אבל הפעם הנחתי יד על החזה שלה שתצא תמונה סקסית וראיתי את הבחור מתרגש מהסיטואציה הטובה שהוא נקלע אליה.
הבחור חזר למקום ובהמשך הערב אמרתי לאשתי איזה חמוד הבחור . ישבנו עוד קצת והרגשנו שאנחנו דיי שתויים אז יצאנו החוצה לשבת באוויר הצח. החרמנות שלנו עלתה והתנשקנו צרפתיות לוהטות . הבחורה שישבה על הבר יצאה גם החוצה ולא הפסיקה לנעוץ מבטים. אמרתי לה חצי בצחוק רוצה להצטרף. העיניים של אשתי ניפתחו והסתכלה עליי מה אתה קרוע.. אבל הבחורה התקדמה לעברינו ואמרה בכייף מה אתם מציעים.
אמרתי לאשתי תתני לה נשיקה גם וניראה. הן התחילו להתנשק בהתחלה ברכות ואז הנשיקה הייתה לוהטת ממש הבחורה התחילה תוך כדיי ללטף לאשתי את השדיים ויד שנייה מושכת לה את הישבן כלפיי מעלה ומצמידה אותה אליה.
אני עמדתי לרגע והתבוננתי בהם רותח מחרמנות. ואז הן עצרו ואישתי מחוייכת. ואומרת לה את מנשקת טוב.
פתאום הבחור השני יצא החוצה לא זה שצילם. שאלנו את הבחורה אם הם חברים והיא ענתה שהם ידידים והוא אוהב גברים. אשתי נידלקה ואמרה אני נישקתי בחורה עכשיו תורך גם לנסות גבר.
קיבלתי צמרמורת קלה אמנם פינטזתי על גבר איתנו אבל אני לא רואה את עצמי מנשק גבר. הפנטזיה דווקא הייתה יותר קשורה לרצון שלי למצוץ.
הבחורה קראה לידיד שלה והוא התקדם לעברנו. כשהגיע אמרתי לו תיכף נסביר לך אבל פה זה מקום גלוי מידיי בו נלך למקום סולידי יותר. ליד הפאב הזה למי שמכיר יש חורשת עצים נחמדה אז הלכנו לשם.
הבחורה אמרה לבחור שאני צריך לנשק אותו. אמרתי לה אני לא רוצה לנשק אני רוצה זיין בחצי צחוק חצי רצינות.
הוא לא חשב הרבה פתח את הג'ינס והוציא את הזיין שלו החוצה. הוא לא עמד אבל היה לו משהו גדול בשרני ועבה שנוטה כלפיי מטה.
אז הבחורה אומרת לי נו רצית זיין תתחיל למצוץ . הסתכלתי על אשתי וראיתי ממש ריר שנוזל מהפה מהתרגשות. והיא מסמנת לי עם הראש נו ..
אז ירדתי על הברכיים ובפעם הראשונה הכנסתי זיין לפה. בהתחלה הצלחתי להכניס את רובו ואז הוא התחיל להתקשות והרגשתי שהוא ממש חונק אותי אז התרכזתי יותר בעטרה הגדולה. הרגשתי את המליחות מטיפות החרמנות שיוצאים מהזיין שלו. פתאום אשתי ירדה לידי ואומרת לי תן לי אני יעזור לך.
התחלנו שנינו למצוץ לו בתורות ולהקיף אותו יחד עם הפה ושהלשון שלנו מלקקת את הביצים בליטופים מלמטה. ברגע שאשתי הצטרפה הבחורה שנייה תפסה לשנינו את הראש מאחורה והייתה דוחפת אותו שנמצוץ לו עמוק יותר . והיא אומרת לאשתי את אוהבת זיין גדול.. תמצצי אותו עמוק ודוחפת לה את הזיין עמוק לגרון אשתי נחנקת קלות יורדות לה דמעות והאיפור השחור נמרח על הפנים.כשהסתכלתי על הבחור שעומד עם הראש לכיוון מעלה ועיניים סגורות נהנה מכל רגע .
אחרי כמה דקות של מציצה הבחור התחיל לגרגר ולהשמיע קולות הנאה חזקים הבנתי שהוא הולך לגמור בזמן שאשתי מצצה והבחורה נותנת לה סטירות קלות כשהזיין בולט מהלחי שלה . שיפשפתי עם היד את שאר הזיין שלא ניכנס לפה במהירות ואז הבחור גנח והתחיל להשפריץ לאשתי בתוך הפה מטח ראשון ושני לקחתי את הזיין מהפה שלה כי רציתי גם לטעום והוא ירה לי לתוך הפה עוד שניים שלושה מטחים. היה לזה טעם מריר ומלוח יחד פעם ראשונה שלי שטעמתי זרע טרי וחם בלעתי מה שיכולתי והשאר נזל מהפנים שלי. הפה של אשתי היה עדיין מלא והבחורה תפסה אותה ונישקה אותה צרפתית כשהכמות הגדולה של הזרע נוזלת מהפיות שלהם אני עמדתי והצטרפתי גם לנשיקה לקחתי את אשתי ממנה והתנשקנו שהטעם של הזרע חזק בפה. והחזה של אשתי כבר היה בחוץ כניראה בזמן המציצה הבחורה הוציאה לה אותם החוצה. הבחור הרים את המכנסיים ובא אליי אמר לי נעים מאוד שמי ניר אני לרשותכם מתיי שתירצו אבל אני חייב להשתין אז אני זז. והלך .
הבחורה אמרה היי אני הדס. ואתם מדהימים . חזרנו לפאב למשקה אחרון וסיגריה היה כבר מאוחר והדס הצטרפה אלינו הפעם לשולחן לא על הבר.

ההמשך בסיפור הבא....

למעלה
תגובות
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |

חילופי זוגות בישראל