בלוגים חבלים

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
חבלים
פורסם ב - 09/01/2017 בשעה 19:41
זוג: בן -38 בת - 37
איזור: חדרה וצפונה
״נוכחותך נדרשת״.
אני? ככה? מול כולם?
אבל רגע!! עוד לא הסברתי, עוד לא אמרתי, אבל... די. דיברנו מספיק.
נעמדת. הוא מאחורי. העיניים שלי כבר מכוסות. הריח שלו משכר. ״היא לבושה מידי, אתם לא חושבים?״. הסכמה גורפת, והופ. אני בלי חולצה.
הידיים מאחורי הגב והחבלים מתחילים להיכרך סביב גופי. הוא מושך אותם בעוצמה רכה, ועוצר בדיוק מילימטר לפני סף הכאב. עוד חבל ועוד חבל... אני מנסה לדמיין מה הוא עושה. החצאית, הנעליים, הכל יורד ומוחלף בחבלים אינספור. ידיו נכרכות סביבי ומרפות. מרגישה את נשימותיו. מנסה לגעת, להבין, ללא הועיל.
הוא מושך אותי! אני מבינה שאנו בכיוון המיטה, אך איני רואה דבר. הגענו. נשכבת. החבלים ממשיכים להיכרך ופתאום... משיכה עוצמתית ואני באוויר! וואו. אני באוויר. איך הגעתי לכאן בכלל? מרפה את כל גופי, ראשי שמוט, ומתמסרת... החבלים לא נגמרים, ואני ברקיע. הם מצטרפים, נוגעים, מלטפים, אין לי מושג מי נמצא איפה. שתי פטמותיי נמצצות, החבלים ממשיכים להיכרך, ואני משחררת כמו שמעולם לא שיחררתי. מנסה למחוק כל מחשבה שלילית שמנסה להתגנב לראשי. אני פה. כאן ועכשיו.
זה כואב! אבל בדיוק במידה... ושוב בתזמון מושלם, רגע לפני שהכאב נעשה בלתי נסבל, הוא מושך בחבלים שמחזיקים אותי בין תקרה למיטה, והופ. הראש חזר לצידו העליון של הגוף. וואו, תחושת הקלה עצומה. סחרחורת ובחילה, מערבולת רגשות והיי. היי כמו שמעולם לא הרגשתי.

אבל רגע. אולי קצת הקדמתי את המאוחר.
את לילך אני מכירה כבר יותר מ- 8 שנים, הכרנו בקבוצת אמהות ועברנו ביחד כיברת דרך באימהוּת שלנו, אך מעולם לא התחברנו באמת. ראיתי מידי פעם עידכונים על קורותיה בפייסבוק, וחשדתי שגם היא גילתה את חיי הסווינג, אך מעולם לא העזתי לשאול. עד שמצאנו אחת את השניה בקבוצה משותפת. מהר מאוד עברנו לשיחה פרטית והפנטזיות זרמו... על השיבארי פינטזנו כבר זמן רב, והיא פינטזה לחוש חדירה כפולה. האווירה התחממה גם כשעברנו לרביעייה, והמפגש התקרב בצעדי ענק.

הוא מוריד אותי אט אט, ושפתי פוגשות בזוג שפתיים רכות וחמימות. רועי מנשק אותי ברכות כ״כ מנוגדת לקשיחות התלייה שחשתי בכל גופי. נשכבתי על המיטה, איזו תחושת שיחרור. אוהד מתיר את החבלים ואני מרגישה כי כולם מטפלים בי. 6 ידיים חוקרות את גופי ולפתע - שפתיים. מנשקות, מלקקות, מוצצות את מרכז תשוקתי. וואו, היא כ״כ רכה ונעימה. והיא יודעת בדיוק איפה לגעת בי. ידיה מוחלפות בידיו של רועי, איברו של אוהד כבר עמוק בתוך פי...

זה היה רק הסיפתח לערב רווי תשוקה ברביעייה. כולם עם כולם, אין זוגות. יש רק רביעייה אחת, חמה ובוערת. לילך ואני מענגות את רועי ועוברות לאוהד. רועי מנשק אותי, לילך מלטפת ואוהד משחק בי עם ידיו וחבריו הצעצועים בעודי מרטיבה את המיטה בלי סוף... איברו של רועי עמוק בגרוני, אני מנסה לעצור, לקחת אוויר, אך לאוהד היו תוכניות אחרות. ״לא להוציא או שאני מפסיק!״.
אני על ארבע, רועי חודר אלי, לילך בין רגליי מלקקת את שנינו לסירוגין ואוהד עובר עם ידיו וחבריו לטפל בה, כי בדיוק היתה חסרה מעט רטיבות על המיטה... ובדיוק ברגע המתאים, רועי נשכב על המיטה ולילך רוכבת עליו. כה יפה, כה מושלמת. אוהד התמקם מאחוריה. זה לקח דקה, ואז הקולות שבקעו מגרונה ונשמתה לא הותירו מקום לספק. עוד פנטזיה הוגשמה.

זה ממכר, הסכמנו לילך ואני פה אחד. כל אחת התמכרה לפנטזיה חדשה משלה.
ועכשיו... עכשיו נותר רק לספק את ההתמכרות החדשה. שוב ושוב ושוב...

*רונצו*
למעלה
תגובות
סקרנים כמו חתולים   10/01/2017 19:48
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | הבלוג של שרון | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | הרשמה | צרו קשר | אודות