בלוגים תשוקה מהותית

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
תשוקה מהותית
פורסם ב - 14/02/2017 בשעה 17:24
אישה: בת - 48
איזור: גוש דן והשרון
משתפת במשהו שנכתב ברגע אחד של הארה קטנה. למי שמצפה - אין פה תיאורים גרפיים, ואין שיתוף בחוויות ספציפיות. השיתוף הוא במבט צופה (ומרגיש מאד) על מספר שנים שעברנו פה, וחוויות מסוגים שונים שיצא לנו לחוות. לפעמים, אנחנו צריכים לסטות קצת מהשביל שלנו ולחוות כדי להבין מה באמת השביל הנכון והמתאים עבורנו. זה נכון בכלל בחיים, לא רק במקום הזה. אבל הקטע הזה נכתב בהשראת חוויות שחווינו פה, ותחושת החזרה למהות האמיתית שלנו, שנכונה וטובה בשבילנו.

הוא עבר מסע ארוך. חיים שלמים התגלגלו. נבט רך, שתיל ושיח. סופות ורוחות, קרה וחמה יוקדת לא הפסיקו את הצמיחה. פרח שהפך לפרי מתוק ושוב התגלגל לאדמה. שוב שקט, דממה. האדמה החמימה מגינה ושומרת עד שיגיע הרגע המתאים. הזרע נזרע והרעיון נבט, החלה מחשבה חדשה.
הזרע יתגלגל שוב ושוב לאדמה, במחזור אינסופי יניב פירותיו. לעתים יוותרו בוסר ולעתים יבשילו עד תום. אך לא ישתנו במהות. לא יכולים לשנות את התכנית המוכתבת להם. לעומתו, המחשבה וחכמת הלב נעים ומשתנים לאורך המסע. לעולם אינם יכולים לסוב על עקבותיהם. אוספים בדרכם מיליוני זרעים קטנים, טיפות אור נאגרות ומגרשות נחרצות כל אופל שעלול להכריע. תשוקות ומאוויים קדומים מפנים מקומם לרצונות חדשים. מתאימים והולמים את צרכי השורשים שנבטו. מתחברים אל לב ליבו של המעגל שלנו. אל הלב הפועם שרואה הכל בבהירות ממקום משכנו הנסתר. ונדמה שזה כבר לא אותו המקום כתמול שלשום. פתאום, משהו חדש לחלום. חיוך עולה על הפנים, כשהדברים עוד קצת מתבהרים, ונראה שבעצם למרות המסע, המהות, כמו הפרי, נותרה זהה. רק הבשילה קצת יותר....

גוונים וקולות כאן אינסופיים, כמגוון המין האנושי, ולי יש נטייה להיסחף. לפגוש ולהתערבב. לא רק פיזית, אלא להכניס לעולמי הרבה קולות וגוונים שאינם שלי. מהנטייה שלי לרצות ולהתנסות בחדש, ומהנטייה להזדהות, לספוג לתוכי ולהטמיע כשנוצרת קירבה. לעתים השכל צועק לעצור, לעתים הגוף מאותת שזה לא המקום בשבילי, ולעתים אני זוכה להרגיש שהמקום החדש הזה דווקא טוב ונכון לי.
כשנוצר אותו קשר טהור ואותנטי למהות, מתמוססים להם כל שערי הלב שנותרו נעולים. אור גדול משתחרר, ותשוקה מתפרצת ממקום חדש ועמוק הרבה יותר מזו הנוצרת בהשראת כל מושא חיצוני.....

מדונה שרה: "If you can handle it undress me" . להתפשט מהבגדים בעיניי זה פשוט מאד, ולמסת השריר עבורי אין משקל (אם כי נוכחתי שלא מתנגדת כשזו מגיעה כתוספת... ;) ). העניין הפיזי מתמצה אצלי מהר והרבה פחות מעניין לי. את מי שאני בוחרת להכניס לחיי אשאל – האם תוכל, והאם תרצה בכלל לגרום לי להסיר את קליפות המחשבות ולגעת בליבי הערום?

לחיי הרבה אהבות ותשוקות מגוונות.
למעלה
תגובות
amicitia   14/02/2017 20:21
עץ הדעת   18/02/2017 23:37
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | הבלוג של שרון | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | הרשמה | צרו קשר | אודות