בלוגים המפגש המדהים שחוויתי

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
המפגש המדהים שחוויתי
פורסם ב - 17/02/2017 בשעה 09:13
זוג: בן -61 בת - 56
איזור: גוש דן והשרון
זה התחיל לפני שנה כשנתקלנו במודעה של רון. הוא הגדיר את עצמו כדו רומנטי ותמונתו ומה שכתב גרמו לנו להתקשר ולקבוע איתו בביתו בשישי בערב. הוא סיפר שאשתו והוא בשלבי היפרדות והיא נסעה עם הילדים לאחותה בצפון. היה ערב מדהים. גילינו בחור רגיש וסקסי. התחיל באוראלי בין הגברים ונמשך בפינוק מכל הלב שהעניק לזוגתי. כשיצאנו היא לחשה לי שמכל הגברים שפגשה הוא היה הטוב ביותר. לאחר זמן קבענו שוב. ושוב היה ערב מדהים. המשכתי להסתמס איתו והוא סיפר שאשתו והוא חזרו לחיים נורמליים אבל תמיד הוא זוכר את הערבים הנהדרים שבילינו.
לאט הוא עבר לכתיבה על היחסים ביני ובינו שהיה רוצה שנענג אחד את השני במציצות וליקוקים ובהמשך פינטז על נשיקות. מכיוון שהוא מצא גם חן בעיני גם אני נסחפתי לתיאורים מפורטים על מה שהעשה כשנפגש. ואז יום אחד הוא התקשר ובקש שאבוא אליו מידית. נסעתי אליו וכשנכנסתי לביתו ראיתי מספר מזרונים על הרצפה בסלון ועוד זוג. האישה הציגה עצמה כאישתו של רון ואת הגבר כמאהב שלה.
הייתי המום. היא המשיכה ואמרה שעלתה על ההתכתבויות ביני ובין רון והיא רוצה לראות את מה שפנטזנו מתממש ושרון יראה מה היא עושה עם המאהב שנראה גבר נאה ובנוי לתלפיות.
היא אמרה שהיא רוצה לראות אותי ואת רון עושים אהבה ובקשה שנתפשט ונתנשק ונתגפף כמו זוג אוהבים. היא והמאהב ישבו על הכורסא.
כשלבי הולם התפשטנו. הוא הסיר את תחתוניו והישבן המדליק שלו גרם לי להתרגש. עירומים התחבקנו כשאנו מלטפים אחד את השני ואז התנשקנו כשאני אוחז בישבנו והוא בשלי. ואז היא הורתה לרון לשכב על הבטן ואמרה לי לפנק את ישבנו. לקקתי ונשקתי אותו ואז פיסקתי את לחיי הישבן ולקקתי בעוצמה את החריץ ואת פי הטבעת שלו. הוא גנח מעונג יותר ויותר ואז אשתו בקשה שאשכב על הבטן והוא "יזיין" אותי בפה. הוא חדר לפי בתנועות נמרצות כשאני מלטף את עשכיו ומווסת את חדירתו. תוך זמן קצר הוא גנח בחוזקה והציף את פי וגרוני בזרע חם. הוא יצא והיא בקשה שנתהפך. תוך זמן קצר גם אני מילאתי את פיו בזרע שלי.
בשלב הזה היא והמאהב היו כבר ערומים ומתגפפים והיא משכה אותו למזרון ואמרה לנו להתבונן. היה לו כלי רציני והוא החדיר אותו לאט לגופה הצנום תוך שהיא גונחת מתשוקה והחל לזיין אותה. תוך כדי היא הורתה לרון ולי ללקק את כפות רגליה. כל אחד מאיתנו החל ללקק את אחת מרגליה הסקסיות ולמצוץ את האצבעות. המהאהב החל להשמיע קולות עונג ואז גמר.
הם שכבו מחובקים ורוטטים עד שנרגעו. היא בקשה ממנו לקום והורתה לרון ללקק את הכלי הרטוב שלו ולנקותו כשלי היא מורה ללקק את הכוס שלה שהיה מוצף בזרע המאהב. הריח של הזרע המהול במיצי התשוקה שלה היה מדהים. היא בקשה ממני לשכב על הגב והתישבה מעלי תוך שהנוזלים מגופה מטפטפים על פני.
התקלחנו התלבשנו ונפרדנו כשהיא מבטיחה מפגשים לוהטים נוספים בעתיד.
המשך יבוא...
למעלה
תגובות
yoavy11   17/02/2017 17:27
יורדלזוגות   30/07/2017 17:31
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | הבלוג של שרון | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | הרשמה | צרו קשר | אודות