בלוגים הסקסית שלו

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
הסקסית שלו
פורסם ב - 28/04/2019 בשעה 12:36
גבר: בן -41
איזור: גוש דן והשרון
אני נכנס לחדר המלון, החדר מואר חלקית, בחדר מיטה גדולה, שידת כתיבה, ושתי כורסאות. אתה יושב על כורסא אחת עם הפנים למיטה, הסקסית שלך יושבת עם גבה אל הדלת והפנים שלה אליך כשעיניה מכוסות, היא לובשת שמלה שחורה בלי כלום מתחת ורגליה מפוסקות מולך ואתה מסתכל על הכוס החלק שלה ועל הפטמות הזקורות שלה מהתרגשות. אני מתקרב אליה, מריח את שיערה, מלטף אותו מעט, אתה רואה איך היא רועדת מהתרגשות כשאני מלטף לה את הראש. אני תופס את ידיה מושך אותן לאחור וקושר אותן מאחורי הגב שלה. אני עומד מאחוריה כשהיא קשורה עם ידיים מאחורי הגב, עדיין יושבת על הכורסא מולך, אני תופס ביד אחת את השיער שלה ומושך מעט אחורה, מכניס את ידי לתוך השמלה שלה חופן את השדיים שלה מרגיש את הפטמות שלה זקורות וקשות, אני מושך את החלק העליון של השמלה שלה למטה והשדיים שלה קופצים החוצה מולך כשאתה מסתכל. אני תופס שד אחד מוצץ את השד ואז מוצץ את הפטמה ונושך אותה חזק, היא נאנחת. היד שלי יורדת למטה, אני מרים את החלק התחתון של השמלה חושף את הכוס החלק שלה, מעביר את היד שלי על הכוס שלה מרגיש את החום והרטיבות שלה, מעביר מולך את האצבע שלי בין השפתיים של הכוס שלה והשפתיים שלה נפתחות, האצבע שלי מחליקה פנימה ואז אני מוסיף עוד אחת ומתחיל לזיין לה את הכוס מולך עם האצבעות שלי, אני פותח את הרוכסן של המכנס שלי מוציא את הזין שלי דוחף לה את הראש לזין שלי כשהיא מוצצת לי את הזין, אני מכוון לה את הראש עם יד אחד שתמצוץ וביד השנייה מזיין לה את הכוס כלפי מעלה כמו קרס, הכורסא מתחילה להתרטב מתחת לכוס שלה מהנוזלים שלה, היא מנסה לנשום כשהיא מוצצת ונאנחת באותו זמן. אתה מסתכל עליה איך היא מוצצת לי ומוציא את הזין שלך מהמכנסים ונוגע בעצמך.
אני ממשיך לזיין לה את הכוס למטה ולמעלה עם האצבעות כמו קרס, כשהיא גומרת בפעם הראשונה ומרטיבה את הכורסא מהנוזלים שלה, היא ממשיכה למצוץ ולינוק את הזין שלי עד שאני מתפוצץ וגומר לה בפה במספר מטחים סמכים, היא משתנקת לרגע ואז מתעשתת ובולעת הכל בשקיקה תוך שהיא מסתכלת לי בעיניים.
אני תופס אותה מרים אותה מהכורסא לוקח אותה לשידה, מכופף אותה,אני אומר לה, את אוהבת את זה ככה, היא מהנהנת עם הראש, הידיים שלה קשורות מאחור, אני מצמיד לה את הראש ועם ידי לשידה וחודר לכוס הרטוב שלה מאחורה, מתחיל לזיין אותה חזק ועמוק, היא נאנחת, גונחת וצועקת כשאני דופק אותה ומחטיף לה בישבן, אני מתחיל לשחק עם אצבע בחור של הישבן שלה מעסה אותו כשאני מזיין אותה בכוס והאצבע שלי נכנסת ומתחילה לזיין את הישבן שלה כשהזין שלי ממלא את הכוס שלה וחודר אליה עמוק וחזק. אני שולף את הזין שלי מתוכה, מוריד אותה לרצפה, ואומר לה תמצצי ותטעמי את עצמך, היא מלקקת את הזין שלי עם הנוזלים שלה, אני מוביל אותה למיטה, משחרר את היד שלה מאחורה וקושר את הידיים שלה מקדימה, שם אותה עם ברכיים על המיטה מכופפת לגמרי עם השדיים שלה על המיטה, נעמד מאחוריה וחודר אליה שוב לכוס עמוק יותר וחזק יותר אתה רואה איך עם כל חדירה שלי היא זזה, אני מחטיף לה עוד בישבן, תופס ומרים את הגוף שלה אליי, יד אחת שלי תופסת את השדיים שלה וממשיך לזיין אותה, מוריד אותה שוב למיטה מוציא את הזין שלי מהכוס הופך אותה על הגב, מרים לה את הרגליים למעלה כשכפות הרגליים שלה על הכתפיים שלי ומתחיל להחדיר את הזין שלי לישבן שלה, לאט לאט הוא נמתח ומשתחרר, היד השנייה שלי משחקת לה בכוס, היא מרגישה את האצבעות שלי ממלאות לה את הכוס והזין שלי ממלא לה את הישבן, אני מזיין אותה בקצב מתגבר, לוחש לה באוזן, את תגמרי רק כשאני ארשה. מסתכל אליך כשאתה רואה אותי קורע את הסקסית שלך. אתה מאונן במרץ משתגע לראות את הסקסית שלך מתמסרת אליי, מתחננת וכנועה כשהזין שלי בתוכה.
אני ממשיך לדפוק אותה, היא גונחת, נאנחת מנסה לא לצרוח והיא מתחננת, בבקשה תן לי לגמור, אחרי שהיא מתחננת כלכך יפה אני לא יכול שלא להשתכנע, מוציא את הזין מהתחת שלה וחודר לה שוב לכוס הנוזל שלה, מזיין אותה וממלא אותה ומשחק לה עם האצבעות שלי בכוס כשהזין שלי בתוכה, היא גונחת יותר ויותר חזק עד שגומרת, אני מוציא את הזין שלי ממנה במהירות גוהר מעליה מגיע לפנים היפות שלה ומשחרר מספר מטחים חמים וסמיכים על הפרצוף ועל השפתיים שלה, אתה מסתכל עליה כשאתה גומר ומשפריץ מטח על השטיח, אתה מסתכל בתדהמה איך היא מלקקת בהנאה את השפתיים, אתה מסתכל עליה איך היא מכניסה את הזין שלי לפה מלקקת את כל השארית שנשאר על הזין שלי ואומרת לי תודה כשהיא מסתכלת לתוך עיניי בשקיקה ומבט כנוע.
היא מסתכלת עליך בחיוך שובב, אתה נדהם לשמוע אותה כשהיא מביטה לעיניים שלי במבט מתחנן, בבקשה אני רוצה לגמור שוב אם אתה מרשה, אני אומר לה, עכשיו את תזייני אותי, אני נשכב על המיטה היא מתקרבת לזין שלי ומלקקת אותו מלמטה על למעלה, מלקקת את הביצים החלקות שלי מגיעה לבסיס הזין עולה לכיפה מתעכבת שם כשהיא יונקת ומלקקת אותה ואז מכניסה את כל הזין לפה שלה, אתה רואה איך הזין העבה שלי ממלא את הפה שלה כשהיא מנסה להכניס אותו עד הסוף וללקק את בסיס הזין עם הלשון שלה, היא ממשיכה ללקק ולמצוץ ואז מתרוממת כורעת מעל הזין שלי עם הפנים שלה לכיוון הרגליים שלי, אני מסתכל איך היא מחדירה את הזין העבה והקשה שלי לתוך הכוס שלה שנמתח ומקבל את כל העובי של הזין שלי לתוכו, היא מתיישבת ופולטת גניחה חזקה כשכל הזין שלי בתוכה, היא מתחילה להזיז את הישבן שלה קדימה ואחורה ומזיינת את הזין שלי, אני מסתכל איך הזין שלי חודר לתוכה, את העור הדק של הכוס שלה נמתח על הזין שלי כשהיא זזה קדימה ואחורה, אני מחטיף לה פליק חזק כל הישבן, היא זזה קדימה ומגבירה את הקצב של התזוזה שלה, אני רואה את הזין שלי יוצא מתוכה עם פס לבן של הנוזל שלה, היא חוטפת עוד פליק חזק ומגבירה את הקצב יותר, כשהיא זזה אחורה על הזין שלי אני רואה את הזין חודר לתוכה וכשהיא זזה קדימה אני רואה את שפתי הכוס שלה נמתחים על הזין שלי, אני מחדיר לה אצבע לתוך הכוס יחד עם הזין שלי, היא נאנחת וגונחת יותר חזק, אני מוסיף עוד אצבע ומחדיר אותה לישבן שלה, היא זזה בפראות, גונחת, תופסת את שיערה, מלטפת את השדיים הזקורות והפטמות שלה בתשוקה, היא נושכת את השפתיים שלה, אתה שוב משפשפף את הזין שלך, זה משגע אותך לראות אותה משולהבת ומלאת תשוקה, לראות אותה מזיינת גבר אחר, היא זזה בקצב הולך וגובר, ירכייה נסגרות עוד ועוד על הרגליים שלי, היא גונחת בקול, מתחילה לצעוק, אני מרגיש את כל הגוף שלה רוטט כשהיא גומרת עליי, אני לא מצליח לעצור ופורק את כל המטען הסמיך והלבן שלי בתוך הכוס שלה תוך אנחה חזקה, היא זזה קצת וקדימה אתה רואה את הנוזל הסמיך שלי נוזל מתוך הכוס שלה כשהזין שלי יוצא מתוכה . אתה גומר שוב על השטיח ונאנח בקול.
למעלה
תגובות
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |