מסיבות חילופי זוגות

 


בלוגים סיפור אמיתי על חולת מין פסיכופטית catanddog

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
סיפור אמיתי על חולת מין פסיכופטית catanddog
פורסם ב - 14/05/2019 בשעה 16:05
גבר: בן -36
איזור: רחובות ודרומה
סיפור אמיתי על חולת מין פסיכופטית catanddog!
ממליץ לקרוא עד הסוף כי אין גבר שלא מכיר אותה או היה איתה.

לפני שנתיים וחצי הכרתי כאן באתר אישה שהפכה להיות בת הזוג שלי בערך כשנה, עד לפני שנה וקצת.
אישה כבת ארבעים פלוס מבוגרת ממני בכמה שנים, אישה אמא לשני ילדים קטנים, מורה למוסיקה בחינוך מיוחד, מורה לפיתוח קול וזמרת אופרה, רוב הגברים כאן מכירים אותה בכינוי catanddog פרופיל זוגי ובכמה פרופילים שונים שפתחה כבודדה או כזוגי בתקופה שהיינו זוג ולא ידעתי שהיא באתר ולמי שאינו יודע במי מדובר, יש לה מספר קעקועים וביניהם קעקוע של חד קרן על הכתף.
אישה שלימים מסתבר שהיא חולת נפש פסיכופטית וגם מטורללת שכיום מטופלת בתרופות פסיכיאטריות וטיפול פסיכולוגי.
אישה שמסתבר שהיא בעלת הרס עצמי, סביבתי ולאחר שני מקרי ניסיונות התאבדות במהלך השנה האחרונה.
חולת מין ניפומניט ששכבה כאן עם רוב הגברים באתר ובאתרים נוספים ללא ידיעתם על מצבה הרפואי ואף ייתכן ונדבקו בכל מיני מחלות מין או מחלות דלקתיות לאחר שנפגשו עמה, מאחר ואינה מתמידה לשמור על עצמה ובשל מחלה הקשורה למערכת החיסונית שהולכת וכושלת ולא כמו רוב האנשים הבריאים, זאת נוסף לפיברומיאלגיה ונרקולפסיה אם שמתם לב שהיא התפגרה לכם תוך כדי שיחה, אינפורמציות אילו חשובות בהמשך הסיפור לאחר שתבינו במה היא חלתה עוד.

כפי שאמרתי הכרתי אותה לפני כשלוש שנים כאן באתר, אז היא הייתה במערכת יחסים פתוחה לפני גירושין.
לאחר מספר חודשים של היכרות ולאחר שהקשר בינינו הלך והתחזק ואף התאהבנו זו בזה, כך לפחות חשבתי אז.
היא עברה לגור מגבעתיים לרחובות וגם עברנו לגור יחד.
על פניו הכל היה בסדר רק שלא הבנתי לאיזה גיהנום אני נכנס ובאיזה אדם התאהבתי.

הגיהנום שלי החל לאחר שעברנו לגור יחד ברחובות.
לפני שעברנו לגור יחד התעוררה אצלה בעיה רפואית, היה לה דימום פנימי בתוך האיבר מין כתוצאה מהתקן רפואי שהיה בתוכה שאותו שלפה במו ידיה מתוכה ללא התערבות רופא, היא סבלה מזה תקופה ארוכה שבזמן הזה לא קיימנו יחסי מין.
לאחר תקופה מסוימת שזה עבר היא התחילה לדמם שוב ולהפריש הפרשות מוזרות ואז לא קיימנו יחסי מין בשנית, המלצתי לה לברר זאת והיא התעקשה שזה יעבור מעצמו.
לאחר כמה חודשים מאז שעברנו לגור יחד וזה לא עבר התעקשתי שתבדוק זאת, היא החלה לעשות פצדורה של כמה בדיקות לפרק זמן עד שגילו שיש לה גידול בשחלה ולא רק זה מרוב שהשחלה הייתה רקובה היא הייתה דבוקה לדופן הרחם ולכן הייתה מוכרחה לעבור ניתוח לכריתת השחלה.
לאחר קרוב לחצי שנה מאז עברנו לגור כזוג ברחובות היא ביצעה את הניתוח וכרתו לה את השחלה והסירו את כל מה שהיה דבוק לדופן, בנוסף הצירו לה את איבר מין לגברים מבינכם שנפגשו איתה בעבר והרגישו שמשהו בה השתנה מעבר לצלקות הניתוח.
ראיתי את התמונות לאחר הניתוח דבר מגעיל ודוחה.
הדבר הדוחה ביותר הוא שלאורך התקופה הזו ועד לאחר הניתוח בזמן החלמתה היו לנו ריבים קיצוניים שנבעו מזה שהיו לי חשדות שהיא בוגדת ומשקרת אותי.
הייתי מוציא סימני דם, חראה וכתמי שמן במזרן שלא היה לי מושג מהיכן עד שהצלחתי לאשר את חשדותי, הבנתי שהיא מעולם לא עזבה את האתר והיא מכורה למין, שהייתי בזוגיות שקרית עם אדם שקרן ובוגד שאמלל את חיי לאורך כל התקופה הזו.
פשוט לאורך התקופה הזו היא שכבה עם כמויות של גברים עם גידול בשחלה רקובה, נדבקה בכל מיני דלקות ווירוסים.

לפני שנה בערך, אחרי חצי שנה מאז עזבתי אותה היא התמוטטה נפשית לאחר ששכב עם מאות גברים ואף נאנסה, במקרה אחד השאירו אותה מסוממת על אלאסדי עם בחור שהסתובבה איתו בחילופי זוגות, וזאת לאחר שהתוודה בפני על כל המעשים והשקרים שלה במהלך הזוגיות וגם לאחר שעזבתי אותה.

כיום היא עם בריאות קורסת, בטיפול פסיכולוגי, פסיכאטרי ועל כדורים פסיכאטרים.
עם בושה בקרב משפחתה והסביבה.
למעלה
תגובות
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |

חילופי זוגות בישראל