בלוגים החטא ועונשו – גיסתי

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
החטא ועונשו – גיסתי
פורסם ב - 12/06/2019 בשעה 16:38
גבר: בן -31
איזור: חדרה וצפונה
שכבתי על הצד במיטה, הראש שלי מורם כשהוא שעון על כף היד והתבוננתי באשה העירומה שישנה לצידי, שוכבת על הגב רגועה כל כך, עיניה עצומות וחיוך גדול מרוח על פניה, חיוך של אשה שקיבלה את עונתה, נושמת לאט כשבטנה השטוחה ובמיוחד החזה המפואר והזקור שלה עולים ויורדים בקצב נשימתה ובין תלתלי מברשת שיער ערוותה המעוצבת בקפידה נוצצות טיפות זרמתי.

לרגע היא זזה, מסתובבת מתוך שנתה על הצד ודוחפת את אגרופה אל בין רגליה, מצמידה אותו אל שפתי הכוס הבשרניות, מתחככת בו בתנועות איטיות ומחייכת חיוך גדול של אושר שרק מי שהגיעה על סיפוקה ו-ב-ג-ד-ו-ל מחייכת.

הסתכלתי בה, בדינה גיסתי, אשתו של אחי התאום… וחייכתי גם אני, נזכר איך הכל התחיל…

הייתי שקוע במרוץ המכוניות בפלייסטישן-3 שלי, יושב בסלון מול מסך הפלאזמה הגדול ומנסה לשבור את השיא האישי שלי, להעביר את השעות שעוד נשארו עד שרווית תבוא ולחשוב מה אני רוצה לעשות איתה הפעם.

רווית היא אשה בשלה ומבוגרת ממני שפגשתי במקרה במלון באיזה כנס מקצועי באילת. אומנם היא סיפרה לי מייד שהיא נשואה, אפילו הראתה לי את הטבעת, אבל זה לא הפריע לה לבלות את הלילה במיטה שלי, לספר לי, כשאני רוכב עליה באחת התנוחות שראיתי באיזה ספר ולא חלמתי שאי-פעם מישהי תסכים לעשות את זה איתי, שהזיין שלי יותר גדול מהזיין של בעלה, הרבה יותר גדול, וכמו שהיא גמרה איתי היא לא גמרה מאז החתונה ו…מאז אנחנו ידידים, יותר נכון יזיזים, נפגשים פעם בחודש ומגשימים את הפנטזיות המיניות הכי כמוסות שלנו, עושים סקס לצורך הסיפוק, מעבירים לילה שטוף זימה ללא שום מחויבות או איך שרווית קוראת לזה “בלי לערב הורים”.

צלצול חד וארוך של פעמון הדלת הקפיץ אותי ועוד לפני שהוא הסתיים, דפיקה חזקה בדלת ושוב צלצול, “אני בא!” צעקתי בתקווה שהצלצול יפסק אבל לא.

על השידה שליד הדלת ראיתי את הקולר, קולר עור מפונפן של כלב עם רצועה ארוכה מחוברת אליו, חייכתי. הערב הוא הערב שלי, אני האדון ורווית תהיה “הפודל שלי”, תלבש את הקולר ותעשה כל מה שאני רוצה.

הסתכלתי בשעון, מוקדם מדי לפגישה שלנו, אבל רק מהמחשבה מה אני מתכנן לעשות איתה נעמד לי, תורן זקור שהרים אוהל גדול במכנסיים שלי, פתחתי את הדלת, מחייך, והחיוך נמחק מעל פניי באחת!

“הבן-זונה בוגד בי!” התפרצה דינה גיסתי, נכנסת בלי לשאול אם אפשר, “אחיך המניאק מצמיח לי קרניים!” המשיכה באותו קול כועס כשהיא נעה במהירות אל הסלון והתמקמה על הספה הגדולה “תעשה לנו קפה! עם הרבה אייריש קרים!”

זה שאחי מניאק אני יודע היטב. זה שהוא שקרן, גם את זה למדתי על בשרי, וזה שהוא בוגד בה, גם זה לא היה סוד כמוס. לדעתי אחי רימה אותי כבר בבטן והצליח לצאת לפני ולזכות בבכורה. אני הייתי הגדול והחזק והוא נראה קטן וחלש ואמא שלי העניקה לו מיד אפליה מתקנת, נותנת לו לינוק משדה הרך והחם ולי מבקבוק מטרנה קשה וקר.

אני לא מבין איך אבל תמיד הוא היה התמים ואני הפרחח, הוא עושה תעלול ואותי מענישים. בתיכון הייתי מגן עליו, בכל אופן הוא אחי, הולך מכות כדי לשמור עליו וזה שלא זרקו אותי מבית הספר היה רק בגלל הציונים שלי, אף מנהל לא מוכן לוותר על תלמיד שמעלה לו את הממוצע, הציונים וכמובן גם המורה להתעמלות ששמר עלי כמו על כל שחקני החמישיה הראשונה בנבחרת הכדורסל של בית ספר.

הפעם הראשונה שנפרדנו היתה בצבא, אני הלכתי לצנחנים, לסיירת והוא ג’ובניק בקריה, מגיע לצבא כדי לנוח מבילויי הלילה שלו ועדיין אמא שלי התגאתה בשרות שלו יותר מבשרות הקרבי שלי, אפילו שעשיתי את האקזיט הראשון שלי, מכרתי את הסטארט-אפ הראשון שלי בכמה מיליוני דולרים הדבר הטוב היחיד שאמא שלי מצאה בזה היה שאוכל לעזור לאחי שרק עכשיו התחתן לקנות דירה.

“תביא את הלאפ-טופ” אמרה דינה כשהנחתי את כוסות הקפה, בקבוק האייריש-קרים ועוגיות החלבה האהובות עלי על השולחן בסלון, טועמת את הקפה ומוסיפה לעצמה עוד אייריש-קרים מהבקבוק שהבאתי.

“שב פה” הצביעה על המקום הפנוי לידה על הספה ושלפה דיסק-און-קי מהחריץ שבין שדיה העסיסיים בתנועה שהזכירה לי את סבתא שלי שהיתה שולפת משם את המפתח לארון הממתקים שלה, “מה?” שאלה למראה המבט המופתע שלי.

“כלום” מלמלתי והתישבתי לידה.

“חשדתי שהוא בוגד בי, היתה לי הרגשה כזאת כבר הרבה זמן” סיפרה לי תוך שהיא מעלה קובץ מהדיסק-און-קי למחשב שלי “היו רמזים, ריח בושם נשי לא מוכר מהכרית, כתם שפתון לא שלי על החולצה אבל אתה מכיר את אחיך, תמיד יש לו הסבר עד ש…מצאתי במיטה שלנו חוטיני לא שלי! תאר לך” ציחקקה “מישהי הלכה הביתה בלי התחתונים שלה ולא הרגישה” הפסיקה רגע בסיפור, מתעסקת במחשב הנייד, “תראה, שמתי לו מלכודת, מצלמה בחדר השינה שלנו, והוא נלכד!” הפעילה את הסרטון במחשב.

ישבתי מרותק והתבוננתי באחי מזיין אשה לא מוכרת, “זאת החברה הכי טובה שלי” שמעתי את גיסתי מסבירה, “אני לא מאמינה שהיא עשתה לי את זה” ואני לא הורדתי עיניים מהזיון הלוהט שבמסך, “אתה יודע שהוא בהונג-קונג בענייני עסקים” ציינה למרות שכבר ידעתי, כמו תמיד אמא שלי לא שכחה לעדכן אותי בגאווה, “אז קודם התקשרתי אליו והאח המטומטם שלך לא שם לב שזאת שיחת וידיאו וענה… היית צריך לראות את השדיים החשופים של הסינית שישבה לו על הברכיים” ציחקקה בקול ופתאום החולצה שלה נפלה בהפתעה על המחשב הנייד וכיסתה את המסך, מקפיצה אותי ממקומי.

“דינה, מה את עושה??” צעקתי למראה השדיים שלה שחזית התחרה שלבשה בקושי הצליחה לכסות “את לא נורמלית אני..”
“אם לו מותר גם לי מותר!” קטעה אותי באמצע “אם הוא מזדיין מהצד גם אני מזיינת מהצד” המשיכה באותו קול החלטי.
“את לא שפויה, אני גיסך, תתלבשי!” זרקתי אליה חזרה את החולצה אבל היא התעלמה ונתנה לה ליפול לרצפה “לכי לבעלה של החברה הכי טובה שלך ותנקמי בה, לכי תזדייני איתו!”.

“דווקא בגלל זה בחרתי בך, בשביל הנקמה! אתה יודע מה הכי מרגיז את אח שלך?” שאלה כשהיא פותחת את הכפתור בחצאית שלבשה ואחריו את הרוכסן, נותנת לה להחליק וליפול ונשארת בחוטיני זעיר “הכסף שלך” המשיכה בלי לחכות לתשובה “הכסף שלך ו…הזיין שלך! הוא כל פעם מציין בקנאה שיש לך זיין כמו של הכושים בסרטים הכחולים”.

ברגע הראשון לא החלטתי אם לקחת את מה שהיא אמרה כמחמאה או עלבון. באמת היה לי זיין גדול, אמרו לי את זה כבר כמה ידידות שהבאתי אותן על סיפוקן, אמרו לי את זה גם החבר’ה במקלחת המשותפת בנבחרת הכדורסל בתיכון ואחר כך בצנחנים, זאת כנראה גם הסיבה שרווית נפגשת איתי פעם בחודש, אבל כמו הכושים בסרטים הכחולים? זה כבר נשמע לי מוגזם.

“דינה, בבקשה, זה אחי, אני לא רוצה ש…”
“למה?” פתחה את החזיה ונתנה לה ליפול, נשארת בשדיים חשופים ומנענעת אותם בתנועה מתגרה “אני לא שווה זיון?”
“ש…ש…שווה” גמגמתי, דינה היתה יפה והרבה לילות אוננתי כשאני מפנטז עליה אבל לפנטז זה סיפור אחד ולזיין את גיסתך זה כבר ממש סיפור אחר “אבל…”

“אחיך במקומך לא היה חושב פעמיים” הסתובבה והתכופפה קדימה, ישבנה מופנה לעברי כשהיא מורידה את החוטיני בתנועות אגן מתגרות ונשארה לבושה רק בטבעת הנשואין שלה, מסתובבת חזרה וחושפת בפני את מלוא קעקוע הדובדבן האדום הקטן שקודם רק הגבעול שלו הציץ מצידו של משולש בד החוטיני הקטן ואת מברשת ערוותה המעוצבת למשעי ואני לא יכולתי להסתיר את הזקפה שצמחה במכנסי ההתעמלות שלבשתי, את האוהל הגדול שהתרומם.

גיסתי הושיטה לי יד ואני, מהופנט, אחזתי בה. היא משכה אותי למרכז החדר ואני קמתי והלכתי אחריה. כשהיא התחילה להפשיט אותי לא התנגדתי, כאילו כישפה אותי, קודם היא משכה מעלי את חולצת הטריקו שלבשתי, מנצלת את ההזדמנות להחליק וללטף את בטני השטוחה, אחר כך היא נצמדה אלי מאחור וחיבקה אותי, נותנת לי להרגיש את שדיה הרכים נלחצים אל גבי, נמעכים, מלטפת את הבטן ויורדת אל תוך מכנסי ההתעמלות שלי, דוחפת את כף ידה אל תוך התחתונים ועוטפת את הזיין המתוח “וואו, באמת גדול” ממלמלת כשהיא מושכת ומורידה את מכנסי יחד עם התחתונים ומשחררת את הזיין מכלאו.

ידעתי שאני צריך להתנגד אבל כוחי לא עמד לי, פתאום הרגשתי שהגיע הרגע שגם אני אהיה פעם הילד הרע, לא רק אחי, דינה כרעה על ברכיה לפני, פולטת שוב “וואו, זה ענק!” ומעבירה את לשונה בליקוק ארוך לאורך התורן המזדקר בין רגלי, מתחילה בשק האשכים המלא ומסיימת בעטרה המתוחה “יאמי!” הוסיפה ושוב ליקקה ואם היה לי עוד שמץ של היסוס או יסורי מצפון הם נעלמו.

אני מת על זיון אורלי. לדעתי אין גבר שיעמוד בפני הפיתוי שימצצו לו, ביחוד לא מאשה מושכת כמו גיסתי, ואני מחשיב את עצמי גבר!

עמדתי בפישוק קל במרכז השטיח, עיניי עצומות ואני מפקיר עצמי בידיה, ראשה נע קדימה ואחורה כששפתיה מלטפות את זקפתי שנכנסת עמוק לפיה ויוצאת, שיניה מתופפות בעדינות על עורי המתוח ושולחות זרמי הנאה בכל גופי “כן, זה טוב” פלטתי גניחת הנאה חזקה, מניח את ידי על ראשה כאילו מפחד שתברח לי באמצע והיא בתגובה חפנה את פלחי ישבני המוצקים בכפות ידיה, נצמדה יותר ולשה אותם בתאווה.

הזיין שלי נמתח למלוא אורכו, גדול ועבה, אבל היא הצליחה להכניס את כולו, “יש לך גרון עמוק” אמרתי לה, מלטף את שיער ראשה ולוחץ, מחדיר אותו עוד טיפה לגרונה והיא לא מתנגדת, להפך, לוחצת אצבע לפי הטבעת שלי כאילו מאותתת לי לדחוף לה יותר עמוק.

התחלתי להניע את אגני קדימה ואחורה, מזיין אותה בפה והיא נתנה לי, מרימה עיניים ומסתכלת עליי, כאילו מעודדת אותי, הרגשתי שזה בא, ההרגשה הזאת של הזרע המטפס במעלה הזיין המתוח, “אני הולך להשפריץ” הודעתי לה והיא לא זזה, “אני הולך לגמור לך בפה” הזהרתי שוב והיא רק לחצה בידיה על ישבני שלא אברח ומצצה בתאווה כאילו יונקת, “הנה זה בא!” צעקתי, מזהיר אותה בפעם האחרונה ועוזב את ראשה ו…רגע אחרי השפרצתי, ממלא את גרונה בשפעת זרמתי החמה, מרגיש איך היא בולעת ולא מוציא את הזין עד שלאט לאט הזקפה שלי הלכה ונעלמה, התורן המתוח הפך רכרוכי ונשמט מפיה.

מצצו לי כבר בעבר, גם בלעו, אבל אף פעם לא ראיתי מישהי שמחייכת אחרי כמו שגיסתי חייכה עכשיו. נהנת כל כך, כאילו שתתה שמפניה משובחת, היא קמה על רגליה הסתכלה בי ואמרה “יש לך באמת יותר גדול משל אחיך, הרבה יותר גדול” משכה את ההרבה כאילו מנסה להדגיש “גם יותר טעים” ציחקקה, מנסה לשתות מהקפה שנשאר בכוס שלה, “שלא תחשוב שזהו, שגמרתי אתך, תעשה לנו עוד קפה, זה התקרר” אמרה בשיא הטבעיות כשהיא לובשת את חולצת הטריקו שלי “אני בינתים הולכת להתרחץ”.

ישבנו, צופים שוב במעללי אחי הבוגד ושתינו את הקפה שגיסתי הכינה. את הקפה שאני הכנתי לנו היא שפכה בטענה שאני לא יודע להכין קפה למרות שאני לא הרגשתי שום הבדל, מעוגיות החלבה שהבאתי היא דווקא נהנתה מאד, “אני מתה על עוגיות חלבה” היא אמרה וגמרה עוד עוגיה.

דינה אמרה שהיא לא מבינה למה לבשתי את מכנסי ההתעמלות, “במילא אתה תכף תוריד אותם” אמרה בבטחון ואני רק הסתכלתי עליה, יותר נכון בפטמות הנוקשות שבלטו מבעד לחולצת הטריקו שלבשה ושהתרוממה ולא כיסתה את הפס הורוד והרטוב שניצנץ בין שפתי הכוס הכהות והבשרניות שלה.

“דינה, זה לא בסדר מה שאנחנו עושים, את יודעת… לא תנאף אשת אחיך” התאמתי את הדיבר השביעי לצרכי.

“תראה” התעלמה מדברי “תראה מה הוא עושה לה” הצביע על המסך בו נראה אחי דופק את החברה שלה בדוגי פרוע “תראה איך הוא מנענע אותה” המשיכה, ומבלי להסיט את המבט שלחה יד אחת לתוך מכנסי ההתעמלות שלי והתחילה לשפשף לי את הזיין שהתעורר לחיים “תראה איך השדיים שלה רוקדים, תגיד” הרימה ביד השניה את החולצה “של מי השדיים יותר יפים?” הציגה את שדיה לראווה.
“שלה” צחקתי.
“מניאק!” משכה לי בזיין.
“בצחוק… שלך!” מיהרתי לתקן והרגשתי את הזקפה נמתחת עוד קצת “אני מת על השדיים שלך” הוספתי, מתחנף, והתכופפתי לעברה, מנשק לה את הפטמה ומשחק בה בלשון.
“תראה, תראה איך היא נהנית… שרמוטה!”
“מחרמן” אמרתי.
“אני רואה” חייכה כשהיא מצביעה על האוהל שהתרומם שוב במכנסיי.
הייתי חרמן אש וכשהזיין עומד לא בדיוק אכפת לך שזאת שאתה הולך לזיין היא גיסתך, “רוצה גם?” שאלתי “רוצה לחטוף כמו השרמוטה?”
“כן” ציחקקה “חשבתי שכבר לא תציע”.

“בואי” תפסתי אותה והנחתי אותה על כתפי, ישבנה החשוף מקדימה ושדיה נלחצים לגבי, יד אחת מחבקת את רגליה שלא תיפול ובשניה מלטף את פלחי ישבנה “את רוצה להיות השרמוטה שלי?” שאלתי כשאני נושא אותה לעבר חדר השינה.
היא לא ענתה.
בלי לחשוב פעמיים הצלפתי בידי על פלח ישבנה הלבן, מטביע עליו בסטירה מצלצלת את חותם כף ידי באדום בוהק, “שאלתי אם את רוצה להיות השרמוטה שלי?”.
“מניאק! כן!” צעקה בתאווה.
“אז תבקשי”
שוב היא שתקה.
שוב לא חיכיתי והנחתתי את כף ידי על פלח ישבנה השני בסטירה מצלצלת וכואבת “תבקשי!” סיננתי מבין שיניי ברשעות.
“איי…” שמעו שכואב לה, “מניאק, תזיין אותי, בבקשה, אני רוצה להיות השרמוטה שלך”.
ליטפתי את ישבנה תוך שאני דוחף את כף ידי בין רגליה ומעביר אצבע חוקרת לאורך חריץ הכוס שלה ומרגיש עד כמה שהיא רטובה “את מתה שאני אדפוק אותך” לחשתי לה.
“כן” גירגרה בתאווה, נלחצת אל האצבע החוקרת, “אני אוהבת שאתה רע אליי” הפתיעה אותי.

כמעט הגענו למיטה כשהפלקתי לה שוב, מפתיע אותה וסוחט ממנה “איי” ארוך ומתפנק נוסף. העמדתי אותה רגע ליד המיטה, רק כדי למשוך מעליה את החולצה, סתם בשביל הכיף צבטתי לה בתאווה בפטמות הזקורות והרגשתי איך הזיין שלי מתארך בעוד סנטימטר, דחפתי אותה בגסות למיטה “תתכונני ביץ’, תעמדי מהר בדוגי!” התחלתי להוריד מעלי את המכנסיים.

גיסתי עמדה על המיטה בתנוחת דוגי-סטייל קלאסית, ניצבת על ארבע כששדיה תלויים תחתיה, מתנדנדים קלות. החריץ הרטוב שבין רגליה המפושקות בדיוק במידה הנכונה גלוי בפניי, מנצנץ באור המנורה כאילו קורא לי “בוא תכנס בי!”.

עמדתי מאחוריה וכיוונתי בידי את הזקפה הגדולה והנוקשה שלי אל שער היכל התענוגות המצפה רק לי, נותן לעטרה לגעת בין שפתי הכוס הנפוחות מתאווה ולא יותר, לא מכניס אותו, רק משפשף את העטרה המתוחה בין השפתיים הרטובות ונוגע ברטוב, מרגיש איך היא נדלקת עוד יותר, מתנועעת ומנסה שיכנס אבל אני לא נותן לזה לקרות, “אם את רוצה תתחנני!” לחשתי לעברה, מלווה את דברי בעוד פליק מצלצל על ישבנה, “תתחנני גיסתי”.

“בוא תכניס לי” היא גרגרה בתאווה כחתולה מיוחמת, “בוא תתקע לגיסתך את השטרונגול שלך” המשיכה במין התלהבות כזאת, “בוא, בוא תשחיל אותי… בבקשה”

רק אמרה את מילת הקסם והשחלתי אותה! במכת אגן חזקה נעצתי בה את כל הזיין עמוק לכוס הרטוב והמשומן שרק חיכה שאכנס לתוכו, “כן!!” ארוך של הנאה נפלט מפיה כשאחזתי במותניה ודחפתי עוד קצת באגני, חודר עוד יותר עמוק, נלחץ חזק לישבנה ולוחץ לה בדיוק בנקודות הנכונות שעשו לה את זה, “וואו, כן! אמאל’ה אני גומרת!” היא צרחה בקול, לא שולטת בעצמה וגומרת בסערה עוד לפני שפמפמתי בה פמפום ראשון.

אחר כך היא גמרה עוד פעמיים לפני שגם אני גמרתי. קודם טחנתי אותה ככה, אני עומד מאחוריה ומפמפם בה במהירות, משתפשף בקירות נרתיקה העוטפים את הזיין שבתוכם במין חיבוק רטוב והדוק וכל שפשוף כזה שולח בי ובה זרמי הנאה בכל הגוף.

שדיה התלויים תחתיה התנדנדו קדימה ואחורה בפראות בכל נעיצה שלי “כן, זה טוב” צעקתי בהנאה כשאני דופק אותה בלהט.
“כן, תמשיך” היא ענתה לי כהד “אני מתה על מה שאתה עושה לי! אלוהים איזה זיין גדול יש לך!!”

הפלקתי לה שוב, מנחית את שתי כפות ידי על עגבותיה ותופס בהן, מועך בתאווה את אחוריה העסיסיים, “אני גומרת!” צעקה בתגובה, מודיעה לי בשמחה על עוד אורגזמה שמתפוצצת בתוכה “אמאל’ה, זה טוב, אני באה!!” הוסיפה מתנשמת בקול ופתאום נרגעה “וואו, שוב גמרתי” חייכה באושר.

היא גמרה אבל אני לא. דחפתי אותה בגופי על המיטה בלי להוציא את הזיין מהכוס הרותח שלה, משכיב אותה על הבטן במרכז המיטה ובתרגיל אקרובטי התיישבתי כשישבני נושק לישבנה והזיין עדיין תקוע עמוק בנרתיקה הגועש, “עכשיו את הסוסה שלי” הודעתי לה, אוחז ביד אחת בשתי פרקי ידיה ומותח את ידיה לאחור כאילו היו המושכות “עכשיו אני אדהר עליך” המשכתי להסביר “דיו” הכיתי בידי הפנויה על ישבנה “דיו סוסה שלי” דהרתי עליה.

מתחתי את הידים, המושכות, ודינה הרימה את הראש, גבה מתקער ושדיה תלויים באוויר, קופצים, “דיו” דירבנתי אותה שוב כשהזיין שלי משתולל בנרתיקה והביצים מכות בין רגליה המפושקות, יוצא קצת וננעץ חזרה במכה הסוחטת ממנה גניחת הנאה תאוותנית, “כן זה טוב, זה טוב להיות הסוסה שלך” צרחה “כן, הנה, זה שוב בא” המשיכה “בוא. אני רוצה אותך בפנים…בוא תן לי” צרחה כאילו היא מפחדת שאברח “אל תפחד, תגמור, אני לוקחת גלולות” המשיכה והתחינה נשמעת מקולה “אל תברח, אני גומרת, בוא, בוא! בוא!!” משכה את ה-בוא האחרון ואני באתי, ועוד איך באתי, גומר בתוכה בהנאה, משפריץ את זרמתי עמוק בכוס שלה, עמוק בנרתיק שכל כך חיכה לקלוט אותו.

שכבנו על הגב מתנשפים, “וואו” גנחה בקול “אף פעם לא גמרתי ככה עם אחיך” החמיאה לי.
שתקתי.
“מה אתה שותק? זאת מחמאה”
“תודה”
“מניאק, נהנתה לדפוק את גיסתך ועכשיו אתה משחק אותה אדיש”
הסתובבתי לעברה ושיחקתי לה בפטמה, ממולל אותה בין אצבעותי, “נהניתי” חייכתי לעברה “את זיון טוב גיסתי” הוספתי במבוכה.
“אני מבינה שזאת מחמאה”
“כן” חייכתי “גדולה”
“שלא תחשוב שגמרתי אתך” הניחה את שתי ידיה לצידי גופה, מרפה את גופה, “מנוחה קטנה ונעשה עוד סיבוב!”
“את לא נורמלית!” ניסיתי אבל היא קטעה אותי באמצע “להפך, אני הנורמלית, אני פשוט מנצלת את ההזדמנות עד תום!”


הסתכלתי בה, בגיסתי, אשתו של אחי התאום… וחייכתי גם אני, רואה את הפטמה הזקורה על רקע העטרה הגדולה והכהה ולא עומד בפיתוי, מלטף בעדינות, מעביר לאט את קצה האצבע סביב הפטמה הנוקשה ומרגיש את הגבר גבר שלי מתעורר, את הזיין שעדיין רטוב בקוקטייל השמנוני של מיצי תאוותה וזרמתי הריחנית צומח ומתעבה שוב בין רגלי.

נגעתי בקצה הלשון בפטמה, מנשק אותה, והיא פתחה עיניים, מתבוננת בי וכמו ברפלקס מותנה שלחה יד ועטפה את הזיין העומד בעדינות בכף ידה והתחילה ללטף, לשפשף כשהיא שואלת במין תמימות כזאת “מה?”.

שתקתי.
גיסתי חפנה את שק האשכים שלי בכף ידה, מגלגלת ומשחקת בביצים ואז לחצה “מה?”
“כלום, אני מסתכל כמה את יפה” החמאתי לה.
“מתאים לך לזיין את גיסתך” חייכה אלי, עדיין חופנת את שק האשכים ומשחקת לי בביצים.
שוב שתקתי.
לרגע היא הסתכלה בי ואז לחצה חזק על הביצים, מקפלת אותי מכאב, “כן” צרחתי.
“מה כן? תגיד שאתה מת לזיין אותי” סיננה מבין שיניה “תגיד!” לחצה שוב על הביצים, מכאיבה לי שם למטה עוד יותר.
“כן! אני מת לזיין אותך” צרחתי במהירות, מקווה שתעזוב לי את הביצים.
“אז תבקש”
“אני רוצה לזיין אותך” השלמתי במהירות והרגשתי את הלחץ על הביצים נחלש “אני מת לדפוק אותך” הוספתי.
דינה שוב לחצה, חזק, “לדפוק אותי שוב!” תיקנה אותי בטון השמור למורה והדגישה במיוחד את השוב.
“כן! לדפוק אותך שוב” צרחתי, מתפלל שתרפה.
“אז בוא” ענתה בקול הכי שלו שאפשר ועזבה את הביצים.
רציתי לעלות עליה אבל היא עצרה אותי “לא ככה, שם כבר ביקרת” חייכה כשהיא מסתובבת על הבטן ומגביהה את ישבנה, מסדרת את הכרית הגדולה תחת אגנה ומפשקת מעט את רגליה, אוחזת בשתי ידיה בפלחי ישבנה המוצקים ומפשקת גם אותם “עכשיו אני רוצה אותך פה…בתחת!!”

“יכאב לך” הזהרתי.
“אתה משתפן?” התגרתה בי.

אני חושב שאין גבר שלא מת להשחיל מישהי בתחת, מודה, אני כזה. בלי להוסיף מילים ולפני שתתחרט, עליתי עליה ונכנסתי בכניסת המשרתים שלה, נעצתי את זקפתי המתוחה ותקעתי את גיסתי בתחת!

כאב לה כשהזיין הגדול שלי ננעץ עמוק לישבנה, מותח עד הקצה את פי הטבעת המיוסר שלה. היא לא צעקה אבל הרגשתי איך כל גופה נמתח והיא נושכת שפתיים שלא לצעוק. שכבתי עליה, מועך אותה תחת גופי הגדול ולא זז, נותן לה להרגע.

כשהרגשתי שהיא נרגעה התחלתי לזיין, קודם בתנועות קטנות ואיטיות, מרגיש את החיכוך הנעים של פי הטבעת על הזיין שלי, לוחש לה באוזן “להמשיך?” והיא עושה “כן” עם הראש.

הגברתי את הקצב, מרים את ישבני ויוצא מעט, לא לגמרי ואז נועץ חזרה, מכה באגני על ישבנה ודופק אותה בכיף בתחת, גונח בהנאה ושומע את ה”כן” הראשון שלה ואחריו עוד אחד, “כן…תמשיך”, ויודע שהכאב עבר וגם היא נהנת.

נהנתי מכל רגע. שכבתי עליה, טחנתי לה את התחת וחשבתי לי בלב שאחרי הטיפול של הזיין הגדול שלי יהיה לה קשה לשבת כמה ימים. “אני מת על התחת שלך” לחשתי לה ונישקתי אותה בעורף נשיקה תאוותנית ובתגובה דינה גיסתי צרחה שהיא גומרת וזה הדליק אותי עוד יותר, עוד פמפום אחד או שנים, נעיצה חזקה וגם אני גמרתי, נמתח כולי, קופא במקומי והשפרצתי בפעם השלישית, גמרתי לה בפה, גמרתי לה בכוס ועכשיו, בתחת, השלמתי את הסדרה.

שכבתי עליה מתנשף, מועך אותה תחת גופי הגדול, הייתי כל כך שקוע שלא שמתי לב מה קורה מסביב עד שדינה גיסתי אמרה לי “מצלצלים בדלת” ורק אז שמעתי את הצלצול הארוך.

“שיט!” נזכרתי ברווית שצריכה להגיע, מציץ בשעון שעל השידה שלידי ורואה שזאת בדיוק השעה, “שיט! שיט! שיט! אני חייב לפתוח” מלמלתי שוב, מתנצל בפני גיסתי ומתגלגל מעליה במהירות “אני בא!” צעקתי בקול, מקווה שרווית תשמע ותפסיק לצלצל, והתחלתי ללבוש את מכנסי ההתעמלות שלי “תתלבשי!” זרקתי לעבר דינה תוך שאני לובש את אחת מחולצות הטריקו שהיו זרוקות בצד המיטה ומהרתי לפתוח את הדלת.

פתחתי את הדלת, מנסה להראות רגוע. “מה קרה, נרדמת?” נכנסה רווית “אני מצלצלת כבר חמש דקות, לא שמעת?”

הסתכלתי עליה, לבושה בדיוק כמו שאמרתי לה, חולצת טריקו לבנה וצמודה המגלה לכולם שהיא הולכת בלי חזיה ומדגישה את שדיה הגדולים שאומנם כבר לא היו זקופים אבל מספיק עסיסיים וסקסיים לגרות אותי בטרוף ומכנסי הטייץ הקצרים המשלימים את התלבושת, צמודים כל כך שרואים לה את שביל חוצה ישראל שלה וברור שאינה לובשת תחתונים.

“לא, כלום, סתם” ניסיתי למשוך אותה לעבר הסלון, “קחי” הגשתי לה את קולר העור המפונפן עם הרצועה שהיא צריכה ללבוש לפי כללי הטקס הקבוע שלנו “זוכרת, הלילה את הפודל שלי” הדגשתי את האת.

רווית כבר כמעט ענדה את הקולר על צווארה כשלפתע היא עצרה, קופאת במקומה ומתבוננת בעיניים קרועות לרווחה לעבר דלת הסלון שמאחורי.

לא הייתי צריך להיות גאון הדור בשביל לנחש למה. הסתובבתי וגם אני קפאתי. בדלת עמדה דינה גיסתי, לבושה רק בגופית המזל המהוהה שלי, זאת ששמרתי עוד מנבחרת הכדורסל בתיכון, כששד אחד מציץ לה מהצד.

“אופס” מיהרה ואמרה כאילו היא מצטערת אבל החיוך בזווית פיה אמר אחרת “החזיה שלי” הצביע על החזיה שהיתה זרוקה לצד השולחן “והתחתונים” הצביעה על החוטיני שהיה זרוק באמצע הסלון.

הסמקתי, זה כל מה שהצלחתי לעשות ואם התחילה לי קודם התעוררות שם בין הרגליים מהמראה המפתה של רווית היא נעלמה באחת.

דינה דווקא הרגישה בנוח “נעים מאד” הושיטה יד לעבר רווית כאילו היה זה מפגש חברתי מאורגן וחריץ הכוס נחשף לרגע מלמטה “דינה” הציגה את עצמה “גיסתו” הוסיפה ובשיא הטבעיות המשיכה “רק הזדיינו”.

לקח לה לרווית רגע להתעשת, מורידה חזרה את הקולר שלא הספיקה לרכוס, מתבוננת בנו במבט לא מאמין “גיסתך?” פנתה אלי “היא גיסתך?” שאלה שוב אם לא הבנתי בפעם הראשונה.

“כן” מלמלתי, מסמיק.
“ילד רע!” עצרה לרגע ועשתה לי נו נו נו עם האצבע “באמת את גיסתו?” פנתה לדינה ושאלה גם אותה להיות בטוחה.
“כן” ענתה דינה בשיא הטבעיות “אשתו של אחיו התאום”.
“ילד רע” חזרה שוב אלי, “לא תנאף אשת אחיך” שינתה גם היא את רעך לאחיך כאילו שמעה אותי קודם, “אפילו ילד רע מאד” המשיכה והפעם עם חיוך על השפתיים “אתה זוכר מה עושים לילד רע?”
הסמקתי. “כן” מלמלתי.
“מה?” התפרצה דינה, לא מבינה.
“קח!” זרקה אלי את הקולר, מתעלמת מהשאלה של דינה “אני חושבת שהתבלבלת”.
“מה?” התפרצה שוב דינה “מה קורה פה? ספרו לי”
“ספר לה” פקדה רווית, מתיישבת על הספה ומתרווחת.
“מענישים אותו” השפלתי עיניים והתחלתי לרכוס את הקולר על צווארי.
“מה?? את מי מענישים?” הפעם דינה היתה בכלל מבולבלת “ומה אתה עושה עם הקולר??”
“החטא ועונשו” צחקה רווית בקול “להעניש את הילד הרע… תסביר לה!”חלק ב

“להעניש את הילד הרע” היה אחד מהמשחקים שרווית ואני שיחקנו והאמת שרווית היא זאת שלימדה אותי את המשחק. פעם, כששנינו שכבנו עירומים במיטה אחרי זיון משגע, אוספים כוח לקראת הזיון הבא, היא סיפרה שקראה את זה באיזה סיפור ארוטי באתר “סליזי” שהיא כל כך אוהבת לקרוא באינטרנט, ואני מוכרח להודות שמאז גם אני הפכתי קורא מכור שלו, מסבירה לי את חוקי המשחק ואני נדלקתי ומשם זה הפך לאחד האהובים אלינו, בעצם כשאני חושב כמעט בכל מפגש היה איזה ילד רע אחד ביננו ולפעמים אפילו שנינו.
סיפרתי לדינה גיסתי בקיצור איך נפגשנו, על הזיונים הפראיים שהיו לנו באותו מלון באילת ולמה בעצם רווית באה אלי היום וראיתי שהיא נשארת בפה פעור, עוד לא הספקתי להסביר לה על העונש והקולר כשהיא לא התאפקה ושאלה אותי “אתה עובד עלי?”
“לא”
“הוא עובד עלי, נכון?” פנתה הפעם לרווית.
“לא” גם היא חייכה אליה, “ולדעתי גם את היית ילדה רעה ומגיע לך איזה עונש קטן”
“הסיפור שלכם באמת מחרמן, הלוואי עלי, אבל מה זה הילד הרע הזה ועל איזה עונש אתם מדברים?” והפעם שמעו שהיא באמת סקרנית.
רציתי כבר לענות כשרווית הקדימה אותי. “זה סוד, אנחנו לא מגלים לכל אחת” חייכה וידעתי שהיא זוממת משהו, “אלא אם כן את רוצה גם להשתתף ונדמה לי שרמזת שכן כשאמרת הלוואי עלי”.

רגע היתה דממה אבל אני הייתי הראשון ששברתי אותה “רווית, את לא נורמלית, היא גיסתי!”
“שתוק!!” התפרצו עלי שתיהן בבת אחת כאילו במתואם, “תגיד” הוסיפה רווית “לא אמרת לי תמיד שאתה מת שנעשה את זה בשלישיה?”
“כן, אבל היא גיסתי, אשתו של אחי התאום ו…”
“נו פודל” קטעה אותי רווית, רומזת לי שהמשחק שלנו בעצם התחיל ומזכירה לי את מקומי, “וזה שהיא גיסתך הפריע לך לדפוק אותה?” חייכה אלי “תגידי” פנתה לעבר דינה ושאלה “איפה הוא דפק אותך, רק בכוס?”
דינה הסמיקה ושתקה.

רווית קמה ממקומה וניגשה אליה, “תקשיבי גיסתו, החוק הראשון שלנו זה לא מתביישים, מספרים ה-כ-ל” הדגישה את המספרים הכל והמשיכה, “עונים על כל שאלה! אבל הכי חשוב זה החוק השני! לכולם פה בחדר יש הרבה מה להפסיד אז לא מגלים לאף אחד! מה שעושים או מספרים לא יוצא מהחדר!!” עצרה רגע כשהיא מרימה מעט את גופית המזל שלי שגיסתי לבשה וליטפה לה את התחת, לטיפה תאוותנית, ניגשה לתיק הקטן שלה ושלפה ממנו את טבעת הנשואין שלה, מציגה אותה לדינה, שתראה וענדה אותה לאצבעה, “את רואה, גם לי יש הרבה מה להפסיד לא רק לך!”, נתנה רגע לגיסתי לקלוט והמשיכה, “ועכשיו החוק השלישי והאחרון” חזרה ונעמדה מול דינה, מסתכלת לה בעיניים, “כשאת פודל, ואת יודעת שאת פודל כי יש לך קולר על הצוואר, את עושה כל מה שאומרים לך! בלי ויכוחים! בלי להגיד לא!! נכון גיס שלה?” פנתה אלי.
“נכון” אישרתי, למרות שאף פעם לא ישבנו וניסחנו את חוקי המשחק שלנו היא אמרה לה בדיוק את מה שהיה ביננו.
“אז עכשיו, אחרי שאת יודעת את החוקים, אם את רוצה להצטרף תורידי את הגופיה שאת לובשת! את יודעת איך זה, לא קונים חתול בשק!”
רציתי לעצור אותה, להגיד לה שהיא לא מוכרחה, אבל להפתעתי דינה גיסתי אפילו לא היססה “מדליק” לחשה תוך שהיא אוחזת בגופיה ומרימה אותה מעט, מעבירה אצבע לאורך החריץ שנחשף בתנועה מגרה, “אני רטובה מרוב סקרנות” המשיכה כשהיא מרימה עוד את הגופיה וחושפת את בטנה השטוחה, “נכון הייתי ילדה רעה” הרימה עוד קצת את הגופיה וחשפה את שדיה הגדולים והעסיסיים וראיתי את המבט שנדלק בעיניה של רווית, “אני מצטרפת!” הודיעה דינה בקול צלול “אפילו שעוד לא סיפרתם לי מה עושים לילדה רעה” הוסיפה כשהיא מורידה מעליה לגמרי את הגופיה וזורקת אותה לפינת החדר “מה עכשיו?”

“עכשיו תעני לי” הסתובבה סביבה רווית כשהיא בוחנת אותה ומשרטטת באצבע קווים על גופה העירום, “איפה הוא דפק אותך, רק כאן?” הצמידה בתנועה פתאומית את כף ידה לערוותה של דינה שכאילו קפאה במקומה ודחפה אצבע חוקרת אל בין שפתי הכוס הנפוחות מתאווה, “רק בכוס הרטוב הזה??”

רציתי להתערב, לענות במקומה, אבל כנראה שהייתי שקוף מדי. הספקתי להגיד רק “דפקתי אותה ב…” כשרווית נבחה עלי “פודל, שתוק!”, קוטעת אותי ומזכירה לי שוב את החוק השלישי, שכשהקולר על צווארי, כמו עכשיו, היא זאת שאומרת מה עושים, “וחוץ מזה איזה מין ג’נטלמן אתה?” הוסיפה “הגברת עומדת עירומה ואתה לבוש? תתפשט!”

התחלתי להתפשט, מביט בדינה שהסמיקה, “קודם מצצתי לו” התחילה בהיסוס.
“הוא גמר לך בפה?” קטעה אותה רווית.
“כן”
“ובלעת?”
דינה הסמיקה עוד יותר, בולעת רוק, אבל שוב ענתה “כן”
“ואחר כך?”
“אחר כך הוא זיין אותי בכוס”
“איך?” לא הרפתה ממנה רווית.
“בדוגי, עמדתי על המיטה והוא מאחורי”

עמדתי כשרק הקולר לצווארי ורצועת העור המחוברת אליו משתלשלת לצד גופי העירום, בדרך כלל כשאני רואה בחורה עירומה עומד לי, במיוחד אם היא מדברת על זיונים, אבל הפעם הזיין שלי פישל בגדול, השתלשל מדולדל ורכרוכי בין רגליי ורווית לא פיספסה את זה כדי לרדת עלי קצת, ניגשה אלי ושיחקה לי בזיין כשהיא שואלת את דינה “מה? עם הציקמוק הזה הוא דפק אותך?”

“לא” ענתה גיסתי בשיא הרצינות, “עמד לו, תותח!”

“מה קרה גיס שלה?” רווית חפנה לי את שק האשכים התלוי, מחייכת, “גיסתך כבר לא עושה לך את זה??” הקפיצה את הביצים שלי “תגיד, הקולר הישן במגירה, נכון?”

“כן” מילמלתי והיא ניגשה לארונית שעליה עמדה הטלוויזיה ופתחה את המגירה התחתונה, מתכופפת ומחפשת כשישבנה המוצק מופנה לעברי, מגרה כל כך, והתרוממה חזרה, אוחזת קולר נוסף עם רצועה ביד אחת וסרגל פלסטיק, כזה של תלמידי בית ספר, ביד השניה.

רווית עברה לידי וליטפה את הזיין שלי עם קצה הסרגל, אומרת בחיוך “תודה ששמרת עליו פודל” וחזרה ועמדה מול דינה גיסתי “הוא השקה אותך?” שאלה אותה.
“מה?” לא הבינה.
“השקה אותך, את יודעת, גמר לך בפנים” הסבירה לה רווית תוך שהיא מקרבת את הקולר שהביאה אל צווארה של גיסתי.
לרגע עבר רעד בגופה של דינה, אני הבחנתי וגם רווית שעצרה באמצע והורידה את הקולר “את לא רוצה?” שאלה.
“לא, אני רוצה, רוצה” התעשתה דינה מותחת את צווארה כאילו מזמינה שתצמיד לה את הקולר.
“את מבינה מה זה אומר? זוכרת את החוקים? כשהקולר על צווארך את פודל!”
“אני יודעת” אמרה דינה בבטחון “אני מסכימה… רוצה, בבקשה” הגישה לה את צווארה.
“לא!” לרגע היתה דממה ורווית המשיכה “אני רוצה שתענדי לך את זה לבד, רוצה לדעת שאת באמת מסכימה” הושיטה לה את הקולר עם הרצועה.

רווית חיכתה שדינה גיסתי תענוד לעצמה את הקולר, אחר כך סידרה לה את הרצועה המשתלשלת שתעבור בין שדיה תוך שהיא מלטפת אותם בתאווה ומתבוננת בדינה שהסמיקה עוד קצת ובפעם הראשונה הרגשתי התעוררות קטנה בין רגליי.

“השקה אותך?” חזרה רווית על שאלתה כשהיא ממשיכה לסחוט את שדיה של דינה ולשחק לה בפטמות.
“כן” הפעם דינה לא היתה צריכה הסברים “אני על גלולות” ניסתה להסביר אבל רווית קטעה אותה “זה בסדר, לא צריך הסברים, גם אני אוהבת שהוא משקה אותי” חייכה לעברה “ואת גמרת?”
“כן” ענתה דינה, כן ארוך של הנאה, “בגדול!”
“וזהו?”
“לא” הסמיקה דינה “גם פה” הצביעה על אחוריה.
“מה? תקע אותך גם בכניסת המשרתים?” והיה צליל קנאה בקולה של רווית.
“כן” מילמלה דינה במין בושה.
“כאב?”
“רק בהתחלה, אחר כך זה היה טוב…” וההנאה נשמעה בקולה “גמרתי” הוסיפה כשהיא מסמיקה ומחייכת.
“והוא?”
“גם, השקה אותי גם שם”
“אז חלבת אותו, סחטת ממנו כל טיפה, תראי את הציקמוק שנשאר בשבילי” הקפיצה עם הסרגל את הזיין שאומנם התחיל להתעורר אבל עדיין היה רופף ומדולדל “נו… והיה עוד?”
“לא. בדיוק אז, כשגמרנו, את באת!”

“ילד רע” חזרה רווית ופנתה אלי, אוחזת ביד אחת את הרצועה של גיסתי ובשניה תופסת את שלי “נתחיל פודלים שלי וכמו תמיד קודם כל נוציא אתכם לטיול” חייכה מאוזן לאוזן “ארצה!”

הטיול היה מין מסורת שדווקא אני התחלתי איתה אחרי שראיתי את זה באיזה אתר פורנוגרפי אחד ורווית התלהבה והמשיכה, מין כניסה למשחק המדגישה מי האדון ומי הפודל. ידעתי מה היא רוצה, ירדתי על ארבע ונעמדתי לצידה כמו כלב, מרגיש איך הזיין שלי מדלדל בין רגליי ומתנדנד בכל תנועה שלי. גיסתי עקבה אחרי ועשתה כמוני, יורדת אף היא על ארבע באותה עמידת כלב, נצמדת לצידה השני כששדיה הגדולים התלויים תחתיה מטלטלים בכל תנועה שלה.

רווית הובילה אותנו סביב החדר, מושכת ברצועות ואנחנו הולכים לצידה, מוליכה אותנו לעבר המטבח ושם, על השולחן, היתה מונחת צלוחית עוגיות שנשארה מהקפה ששתיתי.

“תנבח!” פקדה עלי.
נבחתי.

רווית ליטפה את ראשי “כלב טוב” ציחקקה כשהיא דוחפת לי לפה עוגיה, “תנבחי!” עברה ופקדה על דינה וזאת הסמיקה, נתקעת לרגע, ואחר כך נבחה גם היא וקיבלה עוגיה.

חזרנו לסלון, הפעם היא דילגה על המקלחת וחסכה ממני את המבוכה של עמידת הכלב המשתין, לא העמידה אותי במקלחון ודרשה שארים רגל ואעשה פיפי כמו שהיא עשתה לי בפעם שעברה. רווית הובילה אותנו למרכז השטיח “אתה” הצביעה עלי ופקדה “על הברכים!”.

נעמדתי על הברכיים.
רווית הובילה את דינה לפינת השטיח וסובבה אותה עם הפנים אלי “על הברכים” פקדה גם עליה ודינה נעמדה על הברכיים.
רווית חזרה והתקרבה אלי, ערוותה המכוסה בטייץ המתוח הישר אל מול עיניי וראיתי את הלחלוחית במקום שנגע בין שפתי הכוס שלה, רווית היתה חרמנית.

“פודל שלי” ליטפה שוב את ראשי “עוד לא סיפרת לגיסתך מה עושים לילד רע”
“מענישים אותו”
“ואתה היית ילד רע” ספק שאלה ספק קבעה.
“כן” הודיתי.
“אז בוא נראה לגיסתך איך מענישים ילד רע, תעמוד ותתכונן”

ידעתי בדיוק איך היא רוצה שאעמוד, זאת לא הפעם הראשונה שאני עומד ככה, נעמדתי בפישוק קל כשאחורי מופנים לעבר דינה, שתראה טוב, והתכופפתי קדימה, אוחז בידי את ברכיי כשהראש למטה, רואה את הזיין שלי נמתח מחדש רק מהמחשבה על מה שהיא הולכת לעשות לי.

רווית ניגשה לשולחן והרימה את סרגל הפלסטיק שהוציאה קודם מהמגירה, נעמדת מאחורי, דואגת לא להסתיר לדינה ובלי אזהרה מוקדמת הצליפה בו על ישבני.

כמעט נפלתי קדימה, יותר מההפתעה מאשר מהכאב. צעקתי “איי” חזק ומיד התעשתתי, “אחד” ספרתי בקול, לא מחכה שתזכיר לי, “זה מגיע לי כי הייתי ילד רע” הוספתי, עוד תוספת פיקנטית שהתווספה במהלך המשחקים שלנו, והרגשתי את הפס הבוער על ישבני במקום שהסרגל פגע בו.

הרגשתי את קצה הסרגל בין פלחי ישבני, עובר לאורך החריץ ומתעכב בפי הטבעת, נוגע ומלטף, מרגיע ומחרמן, מעמיד לי כמו תמיד כשהיא עושה לי את זה. “נו הבנת?” שאלה רווית את דינה גיסתי ולא חיכתה לתשובה, מצליפה שוב בתנועה מהירה, מותחת פס נוסף על ישבני הלבן, פס אדום וצורב.

“שתים” צעקתי בקול, קצת כדי להסוות את הכאב שעבר כזרם בכל גופי, “תודה זה מגיע לי כי הייתי ילד רע” הוספתי במהירות והרגשתי את כף ידה אוחזת בזיקפתי ובודקת אותה, משפשפת קצת.

“אוהב את זה הגיס שלך” רווית פנתה לדינה, “תראי איך זה מעמיד לו” שפשפה עוד קצת את הזיין שנמתח “מחרמן אהה?”
“כן” הודיתי, מה שנכון נכון, אני מתחרמן מזה.
“מי שאל אותך פודל?” החליקה שוב עם הסרגל על ישבני, “שאלתי אותה”
“כן” שמעתי את דינה מאחורי “מחרמן” הוסיפה “אני רטובה”.

“חם לי” הודיעה פתאום רווית ובתנועה מהירה הורידה את חולצת הטריקו הצמודה שלבשה וחשפה את שדיה הגדולים. ניסיתי להציץ, לראות, אבל היא הפליקה לי עוד מכה עם הסרגל על ישבני, “תסתכל למטה פודל!” הניחה לרגע את הסרגל על השולחן רק כדי להוריד גם את מכנסי הטיץ ההדוקים ולהשאר גם היא עירומה ושוב נעמדה מאחורי עם הסרגל ביד “ארבע” הודיעה בקול והפליקה לי שוב.

“ארבע” צעקתי כמו הד, מנסה לשפשף את הישבן הכואב אבל היא עצרה אותי, “תודה” הוספתי “זה מגיע לי כי הייתי ילד רע”.
“תפשק רגליים!” רווית אמרה ואותתה לי במכות קלות עם הסרגל בין רגלי. פישקתי עוד מעט, עד שהפסיקה לאותת לי, ממתין בדריכות יודע מה היא מתכננת.

“מכה אחרונה” ליטפה לי את הישבן עם הסרגל, מרגיעה, ואני נשכתי שפתיים, מתכונן.

“איי” לא הצלחתי לעצור את הצעקה שיצאה פי, שולח יד ומלטף את הביצים שהסרגל פגע בהן בדיוק כמו שידעתי שיקרה, מכה כואבת ששלחה זרמים בכל גופי, כואבת וכמו תמיד מחרמנת, מזקיפה לי את הזיין בעוד סנטימטר לפחות “חמש” גנחתי, עדיין כאב לי “זה הגיע לי כי הייתי ילד רע” השלמתי.

“כאב?” עשתה את עצמה רווית כאילו לא יודעת.
“כן” גנחתי.
“בואי” אחזה ברצועה של דינה והובילה אותה על ברכיה לעברי “תני לו נשיקה שלא יכאב לו” אמרה כאילו הייתי ילד קטן.

דינה נישקה אותי במין תאווה כמו שרק אשה חרמנית מנשקת, קודם בפלח ישבני הימני, נשיקה רטובה ומצלצלת, אחר כך בשמאלי, ממצמצת בשפתיה, ובסוף גחנה ונישקה לי את הביצים, מוסיפה עוד ליקוק ארוך שרק הוסיף ותרם לזקפה שגם ככה התנוססה בגאון.

“בוא” אחזה רווית ברצועה שהשתלשלה מצווארי והובילה אותי אל המקום שקודם דינה עמדה, מורידה גם אותי על ברכיי, מסדרת, “ואת” פנתה לדינה “הגיע תורך, תעמדי כמו שהוא עמד ותתכונני”.

דינה היתה גמישה. היא עמדה בפישוק רחב והתכופפה קדימה, מחבקת את ברכיה ומציצה בי מבין רגליה הישרות, מה שאני לא הצלחתי לעשות, וכל רזי צניעותה חשופים וגלויים לעיניי כל.

רווית עמדה מאחוריה, קצת מהצד כאילו לא רוצה להסתיר לי את מה שהיא עושה לדינה, וליטפה את ישבנה הלבן והמוצק של גיסתי, מנצלת את ההזדמנות לבדוק לה שמן, להעביר אצבע חוקרת בין שפתי הכוס ולהכניס אותה לתוכו, לטבול כשחיוך של הנאה על פניה, מרגישה את הרעד שעבר בגופה של דינה כשהאצבע חדרה לתוכה, ולהוציא אותה רטובה.

“חרמנית הגיסה שלך” פנתה לעברי כשהיא מציגה לי את האצבע הרטובה קרוב כל כך עד שיכולתי גם להריח את ריח עסיס תאוותה העוטף את האצבע, “בטח נהנת כשחגגת לך שם?” הוסיפה וחזרה לדינה, מניחה את הסרגל בעדינות על ישבנה המוצק, “תגידי, עמדת ככה פעם?”

“לא” ושמעו שהיא בולעת רוק, מתכוננת למכה שתבוא.
“והצליפו בך על ישבנך החמוד?”
“לא” ענתה “אהה… בעצם כן כשהייתי ילדה אבל לא ככה” תיקנה מייד “את יודעת, אמא שלי, פליק קטן עם היד כשהייתי ילדה רעה” הוסיפה בתמימות כשהיא משחקת לידה.

“בגדת בבעלך והזדיינת עם גיסך אז עכשיו את ילדה רעה רק שהפעם בליגה של הגדולים” חיוך גדול נמתח על פניה של רווית, ראיתי את היד מתרוממת ויורדת ואז נשמעה המכה.

“איייייי” צווחה דינה, נעמדת ומשפשפת את ישבנה שפס אדום נמתח על שני פלחיו “אמאל’ה זה כואב” ומיד הוסיפה “אבל מחרמן, תראי את הטיפה שנזלה לי” הצביעה על טיפה שירדה לאורך רגלה.

“לא ספרת! גם לא אמרת תודה!” קטעה אותה רווית “ומי הרשה לך לקום?”

דינה חזרה במהירות לעמידה שלה, מתכופפת ומנענעת בישבנה בעדינות, “הפעם אני מוותרת לך, זאת הפעם הראשונה שלך, אבל שתדעי שאם לא תספרי זה לא נחשב!” הוסיפה והנחיתה מכה נוספת על ישבנה, לדעתי קצת יותר עדינה.

“שתים” הכריזה דינה במין גאווה שהפעם לא צעקה איי ומיד הוסיפה “תודה, זה מגיע לי כי בגדתי בבעלי” וראיתי את החיוך על פניה שהציצו לעברי מבין רגליה המפושקות.

רווית ליטפה אותה עם היד על הישבן, עולה עם כף ידה בין רגליה וטובלת אצבע בין שפתי הכוס, מרטיבה אותה ועולה לחריץ הישבן, משחקת בפי הטבעת עם האצבע הרטובה ולוחצת, מותחת, “מעניין” ציחקקה רווית “מגרה” הוסיפה ורגע אחרי הנחיתה עוד מכה על ישבנה.

הפעם היא לא ריחמה עליה “איי” פלטה דינה ואחריו מיהרה לספור “שלוש” הודיעה בקול “זה בגלל שהזדיינתי עם גיסי”.

“אחרון” ליטפה אותה רווית עם הסרגל, מוותרת לה על מכה אחת, חיכתה שדינה תרגע ואז הנחיתה עליה עוד מכה כואבת, פוגעת לה בשפתי הכוס המגורות.

“איי… ארבע” שילבה דינה בין הכאב והספירה “זה בגלל שהייתי ילדה רעה” השלימה מיד, מחכה בלי לזוז להוראות של רווית.

“חירמנתם אותי” הודיע רווית אחרי שהניחה את הסרגל על השולחן “בואו, תעמדו כאן” הצביע על השטיח לפניה “כמו פודלים טובים, על ארבע!”

נעמדנו על ארבע, אחד ליד השני, רווית סידרה אותנו כמו שרצתה, צמודים, כתף נוגעת בכתף אבל מה שעניין אותה יותר זה הישבנים, זה ליד זה, “תנענעו את הישבן” פקדה בקול תקיף “תחשבו שיש שם את הזנב שלכם” הסבירה, צוחקת בקול מהבדיחה שלה, ואנחנו התחלנו לנענע.

“מדליק” הודיע רווית כשהיא שוב נגשת אל עבר המגירה שמתחת לטלוויזיה “עומד לי, בא לי לזיין אתכם מרוב שאני מחורמנת”

ידעתי מה היא מחפשת שם במגירה, זאת לא הפעם הראשונה שהיא מזיינת אותי, רווית התכופפה ושלפה משם את הסטראפ-און שהביאה איתה פעם ומאז הוא כאן במגירה, “יודעת מה זה?” הציגה את הסטראפ-און מול פניה של דינה שהסמיקה.

“יודעת” לחשה, מסמיקה עוד יותר.
“ודפקו אותך פעם עם כזה?”
“לא”
“אז הגיע הזמן” קבעה רווית והתחילה להלביש לעצמה את הסטראפ-און, מצמידה לערוותה ומותחת את הרצועות, “רק שתדעי שיש הטוענות שזה אפילו יותר טוב מהדבר האמיתי” הוסיפה כשהיא עושה את הסידורים האחרונים “זה לא נגמר לך בדיוק ברגע שאת מתחילה להתחמם ומשאיר אותך ותאוותך בידך” ציחקקה כשהיא נעמדת מאחורינו “יאללה, תזיזו ת’תחת!” הפליקה לשנינו “נו, יותר חזק!”

אני לא יודע איך זה נראה מאחור כששנינו נענענו את התחת אבל דבר אחד היה ברור לי, בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני אבדוק את זה! רווית התייצבה מאחורי דינה, “ראש למטה והתחת למעלה!” פקדה “שניכם! ובלי להפסיק לנענע!” הוסיפה ואנחנו ניסינו להשביע את רצונה, מבליטים עוד יותר את ישבננו ומנענעים אותם כאילו מזמינים אותה שתבוא ותכנס.

רווית כופפה מעט את רגליה, מכוונת, הודיעה “תתכונני” ובלי לחכות נעצה עצמה בתנועת אגן חזקה עמוק לכוס של דינה גיסתי. ראיתי את דינה קופאת במקומה, אולי מהפתעה, ואחר כך נרגעה.

רווית התחילה לפמפם בקצב, אוחזת במותניה של דינה ודופקת אותה בתנועות אגן חזקות שהקפיצו את שדיה מצד לצד, “רטובה הגיסה שלך” הודיעה לי “משמנת בשבילך את השטרונגול שתכף אתה הולך לחטוף” הוסיפה ובלי לראות ידעתי שהיא מחייכת מאוזן לאוזן כשהיא מגבירה את הקצב.

גניחות ההנאה של דינה לא אחרו לבוא, עם דפיקה כמו שרווית דפקה אותה איך לא? “כן” היא גנחה בשקט, כאילו מתביישת ורווית הגבירה את הקצב, טוחנת אותה, “כן” גנחה חזק יותר “אמאל’ה זה טוב!” הודיעה בקול “כן, תמשיכי, עוד, בבקשה… הנה זה בא” צעקה בלי שליטה.

נדרכתי, אני מכיר את רווית יותר מדי טוב, בתנועה פתאומית היא יצאה מהכוס של גיסתי ונצמדה לאחורי, מכוונת בידה את התותב לפי הטבעת המכווץ שלי, ולמרות תחינותיה של גיסתי שתחזור, שזה לא הוגן להשאיר אותה ככה ותאוותה בידה, היא הפליקה בשתי ידיה על פלחי ישבני ונעצה את עצמה בתנועה חזקה, בלי אפילו לשמן קודם במשחה שבמגירה, קורעת את דרכה עמוק אל תוך ישבני!

כאב לי כשהיא נעצה לישבני את התותב הנוקשה, תמיד זה כואב אפילו אם שמים שמן סיכה או כמו עכשיו שזה הגיע רטוב ומשומן מהכוס של גיסתי, רווית אחזה במותני, נצמדת יותר חזק, חיכתה עד שארגע ורק אז היא התחילה לפמפם אותי ואני? אני התחלתי להנות.

רווית היתה הראשונה שתקעה אותי בתחת! בפעם הראשונה שהיא עשתה לי את זה, ואחרי שהכאב חלף והתחלתי להנות, פחדתי שאני הומו!

הומו אני לא, אני יודע. מעולם לא נמשכתי לגבר ובטח שלא זיינתי גבר או גבר זיין אותי למרות שקראתי פעם שהפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות הוא המעלה אז אולי אני אנסה פעם לעשות את זה עם גבר, אולי? אבל עכשיו רווית טחנה אותי מאחור ואני נהנתי, הרגשתי איך הזקפה שלי נמתחת ומתקשה, איך אני עוד רגע בא!

בדיוק כמו עם דינה גם אותי היא עזבה רגע לפני, “שלא תעז לשפשף פודל!” עצרה אותי במה שכל כך התבקש וחזרה לכוס של דינה.

ראיתי את המבט על פניה של דינה, צועקת “כן!!” כאילו קיבלה מתנת יום הולדת “כן, זה טוב, תודה… תמשיכי” המשיכה לגנוח בתאווה לא מרוסנת “כן, תני לי, אמאל’ה זה טוב, זה בא, זה בא! זה בא!!!” והיא גמרה, מתנשפת במהירות ורווית לא מפסיקה לפמפם, מובילה אותה לעוד אורגזמה, לעוד צרור צווחות של הנאה שבסופן עוד גמירה קולנית “אני לא יכולה יותר! אני מתה!” צעקה גיסתי בקול אבל את רווית זה לא עניין, היא המשיכה לטחון במהירות וגיסתי לא נשארה חייבת “כן, הנה זה בא” הכריזה על האורגזמה השלישית ברציפות “אני גומרת, אמאל’ה אני גומרת! גומרת!! גו…” נפלה על הרצפה מותשת ורווית חזרה אלי.

“על הגב פודל!” דחפה אותי כשהיא משחררת מעצמה במהירות את רתמת הסטראפ-און “תשכב על הגב!” זירזה אותי ונעמדה מעליי, נותנת לי לראות את מערת תענוגותיה הרטובה ויורדת, מתיישבת עלי, משתפדת על עמוד החשמל שהזדקר מאגני, אוחזת בתורן הגדול והמתוח, מכוונת ומתיישבת, מחדירה אותו לאט לתוכה, גונחת בהנאה ולא מפסיקה עד שישבנה נמעך לאגני וכל הזיין המפואר שלי היה נעוץ עמוק בווגינה שלה.

לרגע היא ישבה ככה, משופדת, היא מסתכלת בי ואני בה, ואז התחילה לרכב. קודם היא רכבה לאט, עולה מעט מחכה ויורדת, לוקחת את הזמן שלה ומתפננת, גונחת כחתולה מיוחמת, אחר כך היא הגבירה את הקצב, עולה יותר וצונחת, עולה… ומפילה עצמה על השיפוד הנוקשה הנעוץ בין רגליה, שדיה קופצים והיא מגרגרת מהנאה “תראי גיסתו, תראי איך אני מזיינת אותו” ציחקקה, ידיה נחות על חזי, אוחזות וצובטות לי בפטמות ואני מקמץ אגרופים כדי לא לגמור לפניה, מה שיגרור מייד עוד עונש, “כן, זה טוב!” היא הגבירה עוד יותר את הקצב, משתפשפת בי בחוזקה ושדיה הגדולים עולים ויורדים בקול חבטה, “זה בא!” שמעתי אותה ועשיתי כל מה שאני יודע בשביל לא לגמור לפניה, בפעם שעברה זה עלה לי בעוד חמש הצלפות עם מברשת השיער וזה כואב הרבה יותר מהסרגל, “אמאל’ה זה בא!” צבטה לי יותר חזק בפטמות כאילו שולטת בזירמתי “זה בא! בוא!! בוא!!!”

היא ביקשה ואני באתי, ועוד איך באתי, צועק “כן” ארוך משלי ומשפריץ כמו מזרקה בתוך הכוס הרותח שלה, גומר בסערה, מרוקן את הבקבוקים המלאים שלי עמוק בנרתיקה, מרים את ישבני כאילו רוצה לדחוף את הזיין עמוק יותר והיא מתרוממת איתו, “כן” צעקתי שוב וראיתי את הבעת ההנאה המרוחה על פניה “זה טוב!” צרחנו ביחד “זה טוב!!” והיא נפלה עלי, שוכבת עלי מתנשפת כשהזיין עדיין בתוכה “זיינתי אותך פודל” לחשה לי, ראשה נח על חזי ואני מרגיש איך הזיין מצטמק בתוכה ובורח “וואו, זה טוב לזיין אותך, כבר מזמן לא גמרתי ככה… אני מתה כשאתה ילד רע!”

ישבנו עירומים בסלון, בשביל מה להתלבש כשכולנו ידענו שזאת רק הפסקה קצרה לפני הסיבוב הבא. מזגתי לכוסות שהבאתי את היין שהכנתי כמו לכל מפגש, מין מסורת כזאת, הפעם פתחתי את בקבוק שיראז כרם קאיומי 2006, הבקבוק האחרון מתוך שישה שהספקתי לקנות לפני שזכה בתחרות יוקרתית ואזל מהמדפים.

התענגנו על היין, יין ארוך ומורכב עם ריחות פרי עמוקים, רווית הודתה לי שוב שנתתי לה את עונתה ובגדול “אבל שלא תחשוב שגמרנו” הוסיפה בחיוך “הערב עוד צעיר ואתה עדיין הפודל שלי”.

דינה התבוננה בסטראפ-און שרווית הורידה והיה תלוי עכשיו לצידה על הכסא שעליו ישבה, מסתכלת בסקרנות גלויה, “מה קרה פודלית, רוצה לראות?” שאלה אותה רווית כשהיא אוחזת בסטראפ-און בידה “בעצם אולי בא לך לנסות?” שאלה וחיוך זימתי נמרח על פניה “קחי” מסרה לה אותו “לכי תרחצי אותו, בדרך תביאי מהמגירה את שפופרת משחת הסיכה ואחר כך אני אלמד אותך ללבוש אותו”.

רווית הרכיבה לדינה את הסטראפ-און, “זה פה” דחפה לה התותב הקטן שבצידו הפנימי של הסטראפ-און לכוס “קודם כל כדי שיפנק אותך!” הסבירה, מחייכת אליה תוך שהיא מסדרת לה אותו בדיוק במקום הנכון “וגם שזה יעמוד זקוף” ציחקקה והתחילה לרכוס את הרצועות, למתוח להדק ולקשור, “עכשיו נמרח עליו קצת משחה, שלא יכאב יותר מדי לגיס שלך” המשיכה כשהיא מורחת כמות נדיבה של משחה על התותב הגדול שהתנוסס בגאון בין רגליה של דינה גיסתי ומגלה בכך את תוכניותיה שממילא ניחשתי אותם מראש, “דווקא מתאים לך” ציחקקה שוב “איך את מרגישה?” ליטפה לדינה את התחת בתנועה חרמנית.

“כמו גבר” ענתה דינה, מחייכת ואני הסמקתי, ידעתי שעכשיו הגיע תורי.

“פודל” פנתה אלי רווית כשהיא מתיישבת על הכורסה, רגליה מפושקות וגן השעשועים שלה חשוף לעיני כל, “זיינת את גיסתך, נכון?” לא חיכתה לתשובה והמשיכה “אז עכשיו תורה לזיין אותך, בוא” אחזה בידי ומשכה אותי אליה “בוא תשען על השולחן” הצביעה על השולחן וחייכה אלי “בעצם לא! בוא תרד על הברכים בין רגליי, תרד לי, תפנק אותי עם הלשון ו… תפתח ת’תחת”.

נעמדתי על הברכים בין רגליה והתכופפתי קדימה, פני כמעט ונוגעות בערוותה של רווית ושפתי קרובות כל כך לשפתי הכוס שלה. הושטתי ידים לאחור ופישקתי את פלחי ישבני, מרגיש את שרירי הבטן שלי מתאמצים מהתנוחה הלא נוחה אבל מתאמץ שלא יראו ופותח את הדרך לפני דינה “תפשק רגלים, יותר חזק” גערה בי רווית וכנראה שהרגישה שאני מתאמץ כי היא אחזה ביד אחת בכתף שלי שלא אפול קדימה, “ועכשיו תזמין את גיסתך לביקור!”

“בואי” מלמלתי במבוכה.

הסטירה שחטפתי על ישבני עם הסרגל שרווית אחזה בידה השניה הבהירה לי שזאת לא היתה הכוונה שלה, “תזמין!” הבהירה לי רווית את דעתה “תבקש ממנה שתבוא לדפוק אותך!” הוסיפה אם היה ספק.

“בואי תזייני אותי” מלמלתי ומייד חטפתי עוד הצלפה כואבת בישבן.
“תזמין אותה עם רגש, שתרגיש שאתה רוצה” הסבירה “ואל תשכח להגיד בבקשה!”

“בואי גיסתי, בואי תזייני אותי בתחת… בבקשה” אמרתי בקול צלול וברור, מריח את ריח התשוקה העולה מהכוס של רווית, הריח המשכר של אשה מיוחמת, ומפשק הכי חזק את פלחי הישבן.

“כן, ככה יותר טוב” אמרה רווית ועברה לדינה שירדה על ברכיה מאחורי “תחזיקי לו במותניים” הדריכה אותה “תכווני…” חיכתה שתניח את קצה התותב המשומן בפי הטבעת שלי “ועכשיו בתנועה חזקה באגן תתקעי לו!”

“איייי” צעקתי, למרות המשחה שעל התותב הרגשתי צריבה חזקה כשהסטראפ-און חדר לישבני שכאב עוד מהביקור של רווית, “איי” הפעם גנחתי יותר חלש, נושך שפתיים, כשהיא נעצה אותו יותר עמוק לישבני הדואב, נופל קדימה ושפתיי נמעכו אל שפתי הכוס של רווית, “רגע” התחננתי והיא קפאה במקום ואלמלא רווית שעצרה אותה, אומרת לה בקול תקיף “חכי, הוא תכף ירגע”, היא כנראה היתה יוצאת.

“תפנק אותי!” אחזה רווית בראשי והדקה אותו לאגנה “אני רוצה להרגיש את הלשון שלך בפנים” הוסיפה ואני הכנסתי את הלשון והתחלתי לחפש את הדגדגן שלה “תעשה לי את מה שאתה יודע כל כך טוב לעשות וכדאי לך שאני אשפריץ” הוסיפה באותה שפת רחוב שחרמנה את שנינו.

“את יכולה לזיין אותו” הודיעה רווית לדינה כשהרגישה שנרגעתי “תתחילי לפמפם לאט” המשיכה בהסבר ודינה עשתה כדבריה, מזיינת אותי בתחת בתנועות קטנות ואיטיות, כאילו חוששת שזה יכאב לי יותר מדי.

המשחה עזרה, הכאב עבר וההרגשה של השפשוף הזה של הסטראפ-און בפי הטבעת התחילה לשלוח זרמים בגופי, אני חושב שגם רווית הרגישה בזה בלשון שלי שחפרה בה עמוק יותר, מוצאת את הדגדגן הנפוח ומשחקת בו, מובילה אותו אל בין שפתי ואני מתחיל למצוץ בעדינות, סוחט ממנה גניחות הנאה ארוכות.

“תגידי” פנתה לדינה “גם הוא תקע אותך בתחת בכזאת עדינות?”
“לא, הוא טחן אותי” ציחקקה דינה במבוכה.
“אז יאללה, תטחני!”

דינה טחנה אותי מכל הלב, תנועות חזקות שהרעידו את כל גופי, שטילטלו את הזיין שהזדקר בין רגליי מצד לצד, תוקעת בכוח וכל תקיעה כזאת מצמידה את פניי חזק יותר לערוותה של רווית.

“תראי, תראי את הזיין שלו” אמרה לרווית כשהיא גוחנת עלי ושולחת יד אל מתחת לבטני, שדיה הרכים נמחצים לגבי כשידה עוטפת את זקפתי ומתחילה לשפשף לי “תראי איזה שטרונגול צמח לו בין הרגליים” ציחקקה “בעלי אומר שיש לו זיין כמו של הכושים בסרטים הכחולים” סיפרה גם לה מה שקודם סיפרה לי.

“וואלה צודק בעלך” צחקה רווית “תמשיכי לחלוב אותו” הוסיפה כשהיא שוב מצמידה ביד אחת את ראשי לכוס שלה “פודל” ליטפה את ראשי ביד השניה “בוא נראה מי גומר ראשון!”

זה לא כוחות. עמד לי כמו טיל, הייתי חרמן רצח רק מזה שגיסתי מזיינת אותי, הטעם בפי מהכוס של רווית הדליק אותי עוד יותר והשפשוף הזה, כשגיסתי עשתה לי ביד, היו כבר הקש ששבר את גב הגמל. דקה וחצי אחרי שרווית אמרה מה שאמרה השפרצתי, סילון של זרמתי הריחנית ניתז על השטיח.

“הוא גמר” הודיעה דינה באותו קול מצחקק כאילו לא הבחינו בזה, כאילו הריח לא התפשט בכל הסלון.
“ואת?”
“עוד לא”

אז יאללה, תטחני אותו, כדאי לך לגמור לפני כי מפסיקים כשאני גומרת!!” הודיעה רווית ואני הקדשתי את עצמי לפנק אותה, עושה עם לשוני את מה שתמיד מצליח, מוצץ לה בתאווה את כפתור תענוגותיה ומרגיש שהיא באה, גניחות ההנאה שלה הפכו לצווחות תאווה של אשה בקתרזיס, מישהי שהולכת לגמור את גמירת החלומות שלה, “כן” היא צווחה בקול “אני באה!” הודיעה “אני גומרת!! גומרת!!” ואז הרגשתי את הטעם המוכר וידעתי שהיא אכן גמרה “גמרתי” התנשפה, לא מסתירה “וואו, היה שווה” דחפה אותי מעליה “נגמר, תצאי” הודיעה לדינה “תצאי!!”

“אבל לא גמרתי” התבכינה גיסתי ועל פי קולה היא היתה די קרוב לשיא.
“פודלית!” הזכירה לה את מקומה “לא מעניין אותי, אמרתי שכשאני גומרת מפסיקים!”
“אז מה אני אעשה” והתחינה נשמעה מקולה.
“מצידי” צחקה רווית “תעשי ביד… או אולי אם את רוצה תאונני עם הסטראפ-און”
דינה לא חיכתה, במהירות פשטה את הסטראפ-און מעליה, נשכבה על השטיח והתחילה לאונן ותאמינו לי…היא לא היתה צריכה הרבה בשביל לגמור!

את הלילה סיימנו שלושתנו במיטה שלי. לא שהיה לי כוח לעוד סיבוב, חלבו אותי עד תום, אבל ישבתי וראיתי את הבנות בעוד 69 לוהט, כזה שרק שתי נשים חרמניות יודעות לבצע, כזה שמעמיד לכל גבר מצוי אבל לא לי, זאת אומרת גם לי אבל לא עכשיו, במצבי, ולבושתי הרבה גם נרדמתי באמצע, אחרי כל כך הרבה גמירות הייתי מותש.

כשהתעוררתי בבוקר הן כבר לא היו, אני לא יודע מתי הן עזבו, רווית אף פעם לא נשארת לישון וגיסתי כנראה הסתלקה יחד איתה, אבל הן השאירו לי הודעה רשומה בשפתון על המראה באמבטיה, “להתראות עוד חודש בדיוק, באותו מקום, באותה שעה ועם אותם משתתפים! תאסוף כוח ותחשוב על רעיונות חדשים שיפתיעו ויחרמנו אותנו, שתי פודליות מיוחמות” ו…רק מלקרוא את זה נעמד לי מחדש!חלק ג

כמעט שבוע נשארה ההודעה הרשומה בשפתון על המראה באמבטיה, “להתראות עוד חודש בדיוק, באותו מקום, באותה שעה ועם אותם משתתפים! תאסוף כוח ותחשוב על רעיונות חדשים שיפתיעו ויחרמנו אותנו, שתי פודליות מיוחמות” ובכל פעם שקראתי את זה מחדש הייתי מתחרמן עד שהאדים מהמקלחת טישטשו אותה ובבוקר לפני שאניה, עוזרת הבית שלי באה לנקות, מחקתי אותה.

אני יודע מה שאתם חושבים עכשיו, שאני הולך לספר לכם איך זיינתי את אניה אבל אתם טועים, אני לא הולך לספר לכם על קטע שהיה לי עם אניה כי לא היה, זה לא שלא הייתי רוצה לעשות לה טובה, לאניה היה הרבה מה להציע אבל היא נשואה למאבטח שרירי וגדול, מקרר שלא הייתם רוצים להסתבך איתו ומצד שני אניה ידעה לנקות, כשהיא עוזבת את הבית הוא מצוחצח ומבריק כמו חדש, אז העדפתי לדכא את יצרי בשביל עוזרת בית טובה ולפרוק את תאוותי במקום אחר ותאמינו לי, עם המראה שלי, הכסף שלי, ה-BMW שלי והשם הטוב שיצא לגבר-גבר שלי לא הייתי צריך להתאמץ הרבה כדי להשיג זיון.

זה שעוד חודש אני הולך לחגוג זה טוב אבל ראבק, אני לא נזיר! אין סיכוי בעולם שחודש אני לא אזיין אז נתתי לתחת שלי שלושה ימים להרגע מהטחינות של רווית ודינה, גיסתי, וביום הרביעי יצאתי לצוד לי זיון.

יהלומית, כן ככה קראו לאותה צעירה בחצאית המיני הקצרצרה וחולצת הבטן הצמודה שהבליטה את הפטמות הנוקשות שבראש שדיי האגס שלה, הייתה טרף קל עבורי ואולי בעצם, במבט לאחור, אני הייתי הטרף שלה?

יהלומית הגיעה לבר לשכוח מהחבר ששם לה ברז ואני לתפוס זיון, השקעתי בה מרגריטה אחת, כמה מילים שנשים אוהבות לשמוע ועוד שוט טקילה ומשם כבר הדרך לשרותים הייתה סלולה.

יהלומית הייתה חרמנית אש. “חודש לא עשיתי את זה” היא לחשה לי ברגע שסגרתי את הדלת אחרינו, מורידה במהירות את החוטיני שלה ומגלגלת אותו על פרק כף ידה כאילו היה זה צמיד, “בוא נראה מה יש לך להציע” לחשה והורידה את מושב האסלה, מתיישבת עליו, שולחת ידיים ומתחילה לפתוח לי את החגורה והמכנסיים ואני התמסרתי, “וואו, זה בדיוק מה שאני צריכה עכשיו” היא חייכה לעברי כשמשכה והורידה את תחתוני הבוקסר שלי עד הברכים וראתה מה אני מחביא שם, “יאמי, גדול הקטן שלך” הוסיפה בהתפעלות, “בדיוק כמו שאני אוהבת” גחנה לעברו ונישקה ברפרוף את העטרה המתוחה, “בוא גבר, חודש שלא נענעו אותי” ציחקקה במבוכה כשהיא מסתובבת, נעמדת עם ברכיה על מושב האסלה ומפנה לעברי את אחוריה המפתים, “בוא גבר, בוא תעשה לי טובה” הוסיפה באותו צחקוק ביישני.

באתי. ועוד איך באתי. ביד אחת הרמתי את שולי חצאית המיני ובשניה כיוונתי את הזיין המתוח הישר אל החריץ המזמין שבין רגליה, “ביקשת – קיבלת!” סיננתי בין שיני ובלי משחקים נוספים נעצתי בה את זקפתי הנוקשה, תוקע, אוחז במותניה בשתי ידי ושוב דוחף, נכנס יותר עמוק, מטביע את כל הזיין בכוס הרטוב שכבר חיכה לו בשקיקה.

רגע אחד עצרתי ככה, כל הזיין נעוץ עמוק בתוכה, אחר כך שלחתי ידים אל מתחת לחולצתה והרמתי אותה עד מעל לשדיה, חפנתי את הציצים הקטנים והמדליקים שנחשפו והתחלתי לפמפם אותה, לדפוק אותה, קודם לאט, רגוע, ולאט לאט מתגבר, ישבני נע קדימה ואחורה והזיין הגדול והנוקשה מחליק בתוכה כבוכנה משומנת, מתחכך בקירות נרתיקה הצרים ושולח בה ובי זרמי הנאה המתפשטים כברק בכל גופנו.

נצמדתי אליה, ידי משחקות בפטמות הנוקשות והזיין חוגג לה בכוס, יש הרבה דברים טובים בזיון בשרותים אבל יש גם מגבלה, אי אפשר לצעוק, “כן” היא לחשה לי, “תמשיך, זה טוב, זה יותר מטוב, זה בדיוק מה שהייתי צריכה כל כך” היא המשיכה באותה לחישה תאוותנית, “לא, תמשיך!” היא נבהלה כשלרגע הפסקתי לשחק לה בפטמה, “תמשיך, אני מתה על מה שאתה עושה לי, גם למטה” והיא שלחה יד אל בין רגליה וחפנה את שקית האשכים שהתנדנדה בין רגליי, “תמשיך גבר” היא שיחקה לי בביצים, “כן, הנה” הרגשתי איך גופה נמתח פתאום, “כן, זה בא” התנשפה, “כן, הנה, זה בא לי, כן, אמא’לה, וואו… גמרתי” וכל גופה רפה באחת, “לא, תמשיך!” הוסיפה בבהלה.

לא התכוונתי לעצור, המשכתי, מפמפם ומשחק לה בציצים, מגביר את הקצב, טוחן אותה דק דק, נותן לה עוד אורגזמה חייתית אחת לפני שגם אני הצטרפתי, “קחי!” נעצתי את עצמי הכי חזק שיכולתי, עוזב את שדיה ואוחז חזק במותניה, “קחי!” נהמתי שוב, מושך במותניה ונצמד הכי חזק שיכולתי לישבנה, “קחי!” נמתחתי כולי והרגשתי איך גם היא נמתחת, “כן!!” התפרקתי, יורה את כל הלבה הרותחה שעצרתי בתוכי עמוק בכוס הלוהט שלה, לא שואל אם אפשר כי תמיד יש פוסטינור, “כן!” פרקתי בהנאה את הבקבוקים המלאים שלי, עומד ככה צמוד לאחוריה ולא זז.

“היה שווה” היא חייכה אלי, לובשת חזרה את החוטיני שלה, “אתה זיון טוב” ציחקקה כשהיא עומדת מולי ומסדרת את בגדיה.
“גם את” עניתי, סוגר את החנות במכנסיי ומהדק את החגורה, “עוד כוסית?”
“לא תודה” היא התנצלה, “אני עובדת מחר” מיהרה והסבירה, “בעצם… שימות העולם, עוד כוסית אחת ודי”

שתינו על הבר, משיקים כוסיות ושותים בלגימה אחת, “תודה” יהלומית חייכה “על הכל, גם זה” הוסיפה כשהיא עושה תנועת זיון גסה עם היד, “אולי עוד ניפגש” היא הניחה את הכוסית בטריקה וקמה, “לא!” עצרה אותי בתקיפות כשניסיתי לקום וללכת איתה, “ואל תעקוב אחרי! אם אני ארצה אני אדע איך למצוא אותך” נישקה אותי על השפתיים, “יאללה, ביי” החליקה על החבילה שצמחה מחדש במכנסיי, כאילו ממנו היא נפרדת ולא ממני והלכה, מעכסת לעבר הדלת עד שנעלמה.

בשבת אכלנו ארוחת צהרים אצל אמא שלי, מין מסורת כזאת שהיא מקפידה עליה פעם בחודש מאז שאבי נפטר. גם אחי ואשתו היו שם ודינה התעלמה ממני, אדישה ולא מתיחסת, גם כשישבתי מולה בשולחן זה נראה על פניו שאין שום קשר ביננו אבל בפועל, מתחת לשולחן, כף הרגל שלה הייתה בין רגליי, משחקת בי, מלטפת ומעסה את הזיין שנעמד לי, מנצלת את העובדה שאני לא יכול להגיב עד שלא יכולתי יותר, ביקשתי סליחה ורצתי לשרותים, לא להשתין, לאונן! לעשות ביד!! לפרוק את הלחץ ממבושי הכואבים.

ביום ראשון, בדיוק כשהתרווחתי בספה והתחלתי לזפזף בין מהדורות החדשות השונות בטלוויזיה, הקפיץ אותי צלצול עצבני בדלת.

“הבן-זונה שוב בוגד בי” התפרצה דינה גיסתי ברגע שפתחתי את הדלת, “אחיך המניאק שוב מצמיח לי קרניים” נכנסה בשעטה, לא אומרת שלום, גם לא שואלת אם אפשר להכנס, “האפס הזה” בעטה את נעליה אל פינת החדר, “אמר לי שהוא הולך למשחק בבלומפילד” התחילה לפתוח את כפתורי חולצתה כשהיא עומדת מולי, כולה עצבים, “אבל אני עקבתי אחריו! ראיתי איך הוא הולך לאותה שרמוטה שקוראת לעצמה החברה הכי טובה שלי” המשיכה, פושטת את החולצה וזורקת אותה לרצפה בכעס ועוברת לטפל בחצאית, “מה הוא חושב לו?” פתחה את הרוכסן במשיכה, “שהוא יזדיין מהצד ואני לא?” הניחה לחצאית ליפול לרגליה ושלחה יד אל קרסי החזיה שמאחור, “שהוא ישתרלל לו חופשי ואני אשב בבית ואחכה עד שיבוא לו לעשות לי טובה?” החליקה את כתפיות החזיה ונתנה לה ליפול, חושפת בפני את שדיה הגדולים והעסיסיים ואצלי הטפיחה במכנסיים צמחה עוד יותר, “תגיד, למה אתה מחכה? תתפשט!” נשארה עומדת ורק החוטיני לגופה, החוטיני וטבעת הנשואין שלה.

“דינה, את לא נורמלית” ניסיתי לעצור בה.
“אני לא נורמלית?!?” היא הביטה לעברי כאילו נפלתי מהירח, “אני?? ומה עם האח שלך? למה-מי-הוא?? לו מותר ולי אסור?”
“דינה, תראי, הוא אחי ו…”

“שתוק!” היא קטעה אותי בכעס, “בסרט הזה כבר היינו!” היא התקרבה ונעמדה כל כך קרוב מולי עד שהפטמות שלה התחככו בחולצה שלי, “אתה מתפשט או שאני צריכה לעזור לך?” ובלי לחכות היא אחזה בשולי חולצתי ומשכה, תולשת את כל הכפתורים ומושכת אותה ממני.

בתגובה תלשתי את החוטיני שלה, תגובה ספונטנית! תופס, מושך וקורע. “אוקיי, אני מתפשט” חייכתי וברחתי לאחור, “אבל תורדי גם את הטבעת” הצבעתי על טבעת הנשואין שעל האצבע שלה.
“אדיוט” היא ציחקקה, “זה כל הכיף” שיחקה בטבעת בהפגנתיות, “זה לא מה שצריך להפריע לך”

כשהזיין עומד השכל בתחת. במצב אחר אולי הייתי מתווכח איתה אבל עכשיו, עם הזיקפה הנוראית שנלחצה לג’ינס הצמוד שלי ואיימה לקרוע אותו, לא עשיתי מזה עניין. “אוקיי” פתחתי את המכנסיים והורדתי אותם במהירות, “תתכונני” המשכתי והורדתי את התחתונים, קורא דרור לזיין המתוח שהזדקר ונעמד כמו תורן בין רגליי, “אחרי” ציחקקתי כשאני מתחיל לרוץ לעבר חדר השינה והיא דולקת בעקבותי.

לרגע עמדנו זה מול זו בסמוך למיטה, “שווה השטרונגול שלך” היא אחזה בו וירדה על ברכיה, “שתוק!” היא זרקה לעברי למרות שלא הוצאתי הגה מפי והתחילה למצוץ, מכניסה את כולו לפיה ומוציאה, “זה לא בשבילך, זה בשבילי” המשיכה, מסבירה, ושוב הכניסה את כולו עמוק לגרונה והוציאה, “אתה יודע” ציחקקה, “בהוראות ההפעלה כתוב שמומלץ לא לחטוף את התותח שלך על יבש!” ליקקה אותו מכל צדדיו, מרטיבה אותו בשכבת רוק עבה.

“היום זה היום שלי” היא נעמדה מולי ודחפה אותי אחורה אל עבר המיטה, “תשכב על הגב” דחפה שוב והפילה אותי עליה ואני הסתדרתי במרכז המיטה, “תתכונן” עלתה גם היא על המיטה, עומדת ואני בין רגליה, מתבוננת בי מלמעלה ועיניי נעוצות בחריץ המנצנץ בין רגליה, “אני באה” ירדה על ברכיה, אוחזת ביד אחת בזיין שלי ומובילה אותו אל היעד, משפשפת את ראשו בין שפתי הכוס הנפוחות מתאווה ונותנת לי להרגיש עד כמה היא רטובה ו…”כן!!” דינה גיסתי גרגרה בהנאה כשהיא משחילה את עצמה על העמוד-מתח-גבוהה שחיכה לה בין רגליי.

דינה עצמה עיניים, דוהרת אל עבר האורגזמה הראשונה שלה כשהבעת הנאה נמרחת על פניה. שכבתי על הגב, כפות הידים מאחורי הראש והתבוננתי בה, עולה ויורדת על המוט הנעוץ בין רגליה כמו אותם סוסי העץ בקרוסלה שבלונה-פארק, גונחת בקול, הברות לא ברורות של הנאה, משתוללת לי על הזיין ושדיה הגדולים קופצים בקצב דהירתה.

הגמירה הראשונה שלה לא אחרה להגיע, מגבירה את הקצב, נוהמת חזק יותר, “כן, כן, הנה!” היא הודיעה לי בקול, “כן, הנה זה, הנה זה בא לי, אמא’לה!!” כל גופה נמתח, “וואו” חייכה מאוזן לאוזן ופתחה עיניים, “גמרתי” ראיתי איך גופה רפה והיא עברה לדהירה איטית, קלה, “היה טוב אבל לא מספיק” הוסיפה באותו חיוך של חתולה שהניחו לפניה צלחת שמנת גדולה, “תגיד, הם לא יפים?” תמכה בשדיה בשתי ידיה והציגה לי אותם.

“יפים” עניתי, מרגיש את קירות נרתיקה מתכווצים סביב הזיין שבתוכה.
“אז למה אתה לא משחק בהם?” התכופפה והניחה אותם על פרצופי, משתפשפת, “למה? הם לא שווים מזמוז?” אחזה בכפות ידי והתישרה, מובילה אותן ומניחה על שדיה, “לא נעים?” חייכה כשהתחלתי לעסות אותם.
“נעים” חייכתי חזרה, ממולל את הפטמות הנוקשות בין אצבעותיי, “שווים מזמוז הבז’ז’ים שלך” הוספתי וגיסתי הגבירה את קצב הדהירה שלה, גונחת שוב, בתאווה, ממלמלת מין מנטרה כזאת, “אני מזיינת אותך” ודוהרת אל עבר האורגזמה השניה.

דינה שוב גמרה, אני לא. יש משהו בתנוחה הזאת, כשאני הפסיבי והיא זאת שמשקיעה את המאמץ, כדי למשוך את זה יותר מהרגיל. “וואו, מעייף” היא נשכבה עלי, מוחצת את שדיה הגדולים אל החזה שלי, “עכשיו תורך” ציחקקה ואני חיבקתי אותה וכאילו תכננו את זה מראש התגלגלנו, עכשיו היא מתחתי ואני מעליה, שוכב בין רגליה המורמות ומתוחות לצדדים, הזיין שלי עדיין תקוע עמוק בכוס שלה, לא יצא אפילו לשניה בכל הגלגול הזה, “ככה?” מעכתי אותה תחת גופי והתחלתי לפמפם בה במרץ, “זה מה שרצית?”
“כן!” היא גנחה באותה תאווה בלתי נשלטת, “כן, ככה, בדיוק” חיבקה אותי ברגליה, “כן, ככה, חזק, כמו גבר! תן לי את זה, תן לי את מה שאחיך לא נותן לי!!”

בתנוחה הזאת כבר לא יכולתי להחזיק הרבה זמן מעמד, “אני בא!” הודעתי לה כשאני מרגיש איך הזרמה מטפסת במעלה הזיין המתוח.
“גם אני!” היא הודיעה לי בתגובה, מחבקת אותי חזק בידיה וברגליה כאילו פחדה שאברח.
“קחי!” נעצתי את עצמי הכי חזק שיכולתי וקפאתי, “קחי, קחי! קחי!!” צרחתי והשפרצתי, מרוקן את הבקבוקים המלאים שלי עמוק בכוס של גיסתי.

רגע ארוך שכבתי עליה, מתנשפים בקול ומחייכים, “גמרת?” התרוממתי על מרפקיי והבטתי בפניה.
“גמרתי”
“גם עכשיו? כשאני?”
“גם עכשיו כשאתה” היא לא נתנה לי לסיים, “גמירה שלישית” והיא דחפה אותי מעליה.
“רוצה קפה?”
“אני הולכת”
“רוצה להתרחץ קודם?”
“לא!”

הסתובבתי על הצד והבטתי בה, “מה?” היא חייכה, “חייבים להתרחץ?”
“תגידי” שיניתי נושא, “מה זה היה שם שאמרת שאחי לא נותן לך”
“נותן אבל לא נותן את מה שאתה נותן” היא הסמיקה, “אחיך לא טוב בזיונים, איתו זה גג גמירה אחת קטנה וגם זה לא תמיד” גילתה לי מסודות חדר המיטות שלהם, “לא יודעת ממה השרמוטה ההיא מתלהבת” היא המשיכה במהירות, “אתה יודע במה אחיך כן טוב?”
“במה?”
“בלרדת לי, לפנק אותי עם הלשון ו…בגלל זה אני לא מתרחצת” היא ציחקקה תוך שהיא שולפת תחתונים שלי מהארון ולובשת, מסתובבת ומראה לי איך זה נראה עליה, “כי הלילה” המשיכה “כשהוא יחזור ממשחק הכדורגל שלו” ושמעו את הליגלוג בקולה כשאמרה משחק הכדורגל, “הוא יירד לי, פיצוי על זה שהשאיר אותי לבד” פרצה בצחוק, “ימצוץ לי ובלי לדעת ילקק את השפיך של אחיו הקטן הממלא את תוכי” עצרה לרגע, סוגרת את קרסי החזיה שלה ומסובבת אותה, “תקרא לזה נקמה! נקמת האשה הנבגדת, אולי כך הוא יבין שלא אלמן ישראל” פרצה שוב בצחוק.

“מכשפה” הצטרפתי לצחוק שלה, “רק אשה יכולה לחשוב על עונש כזה”

הבטתי בה מסדרת את שדיה השופעים בחזיה, “תגידי” אמרתי פתאום, “את יודעת שהיית ילדה רעה?”
“אני?!?” היא חייכה והשיבה בקול מתמם אבל היה ברור שהיא מבינה היטב למה אני מתכוון, “אני מאמי, ילדה טובה ירושלים…מתי?”
“בארוחה צהרים בשבת אצל אמא שלי, מתחת לשולחן”
“למה? לא היה מחרמן?”
“היה, אבל” והפעם תורי היה להסמיק, “את יודעת, עמד לי ו…”
“אז בשביל זה הלכת לשרותים” היא חייכה תוך שהיא סוגרת את החצאית ומתחילה ללבוש את החולצה.
“כן, להתפרק, ועל מה שעשית מגיע לך עונש”
“אוקיי” היא סידרה את החולצה בחצאית, “מודה. תרשום לי”
“מה לרשום?” לא הבנתי.
“תרשום על החשבון, כמו במכולת, יהיה לי חוב ובערב הפודלים תגבה אותו” היא חייכה, נועלת את הנעלים, “כי עכשיו אני חייבת לחזור הביתה לפני שהמשחק מסתיים” השלימה כשהיא מסמנת באצבעותיה מרכאות כפולות כשהיא אומרת המשחק.

שעתיים אחרי הגיע המסרון מדינה גיסתי, מעיר אותי מחלום מתוק, “ליקק האח שלך! ליקק בתאווה עד הטיפה האחרונה ועוד ביקש תוספת :)”

לא עניתי.
נסיעת עסקים לחו”ל העסיקה אותי בשבועיים הבאים, הרבה טיסות מיגעות, הרבה פגישות מעיפות ומעט מאד בילויים כך שחזרתי יומיים לפני המפגש שקבענו, אוסף כוח לקראת הלילה הגדול.
הייתי צריך רעיונות לקראת המפגש וחיפשתי אותם בסיפורים שאני קורא באתר “סליזי”, מקדיש ערב כדי לחזור ולקרוא את הסיפורים שהשאירו עלי רושם, קורא כשברקע מתנגן לו הדיסק של לאונרד כהן, קורא ומתגרה, הזקפה נמתחת ונמתחת עד שבסוף לא עמדתי בפרץ וקראתי דרור ליצרי, שפשפתי לעצמי, כן, מודה שעשיתי ביד, שאוננתי! ככה זה, סיפור טוב, במיוחד מהספורים הכחולים של אריה, עושים לי את זה.
היום הגדול הגיע, בשמונה בערב יגיעו רווית ודינה ואני אתחיל את החגיגה. מה אני רוצה לעשות עם שתי הפודליות שהולכות לציית לכל שגעונותי ידעתי, היה די ברור לי איזה פנטזיות אני רוצה להגשים, מה שהתלבטתי זה איך להתחיל, ישר הארד-קור או קודם משהו רגוע?

המסרונים מדינה ורווית שהן מביאות משהו, זאת מודיעה שהיא מביאה פשטידה שהכינה “למסיבת הרווקות של חברה מהעבודה” וזאת מדווחת שהיא מביאה פיצה עם אקסטרה גבינה שיהיה לי כוח, הכריעו את הכף, נתחיל ברגוע, קודם נאכל ורק אחר כך נשתולל, אז אני הוספתי בקבוק יין טוב, כזה שישתלב נהדר עם הפשטידה והפיצה, הכנתי גם את העזרים לאותן פנטזיות שתכננתי, התגלחתי טוב טוב, התרחצתי, התלבשתי וישבתי לחכות.

דינה גיסתי הגיעה ראשונה, “האו” מתפנק עם חיוך מאוזן לאוזן היו השלום שלה כשפתחתי את הדלת, “להתפשט?” היא שאלה ברגע שנכנסה ועוד לפני שהספקתי לסגור חזרה את הדלת.
“בינתיים רק את השמלה, קודם נאכל” הובלתי אותה לסלון.
“יש לך דרישת שלום מאחיך” היא התכופפה והניחה את הפשטידה על השולחן ליד בקבוק היין שפתחתי רק קודם כדי לתת לו לנשום ושלחה יד לגב שמלתה, פותחת את הרוכסן.
“מה?!?” התפרצתי, “סיפרת לו למי את הולכת?!?”
“כן, למה?” ענתה במין תמימות כזאת, עומדת מולי, מחייכת ופושטת את השמלה, נשארת רק בחזיה סקסית שבקושי החזיקה את שדיה העסיסיים, חוטיני קטנטן וחגורת ביריות האוחזת בגרבי ניילון דקים ושקופים, “שידע מי משקה אותי” המשיכה באותו קול רציני, משתמשת באותו הביטוי האהוב על רווית ובתנועת היד הגסה שלא משאירה ספק לאיזה סוג השקיה היא מתכוונת,”בצחוק! עבדתי עליך” לא התאפקה אחרי רגע של דממה, “נראה לך?” פרצה בצחוק מתגלגל והתיישבה מולי בכורסה, מפשקת מעט את הרגליים ומסדרת את משולש החוטיני שלה בתנועה מתחסדת וכאילו במקרה נותנת לי לראות שהיא גילחה את פלומת ערוותה, “מבחינתו של אחיך אני במסיבת רווקות באיזה צימר נידח בגליל בלי קליטה סלולרית”.

ישבנו ושתקנו, כל אחד שקוע בעצמו. למה אחי נשאר איתה ידעתי, הכסף אצלם הוא שלה, כמו גם הדירה והרכב, אבא שלה דאג להסכם ממון כזה שאם הוא עוזב הוא נשאר קירח מכל הכיוונים. גם העבודה שלו היא במפעל המשפחתי של אביה ואין ספק, עם “ההצלחה הגדולה” שלו, שלא ישאירו אותו שם אפילו שניה אחרי הגרושין אבל למה היא נשארת איתו? את זה כבר לא כל כך הבנתי, כנראה שרב הנסתר על הגלוי ואני לא שאלתי, לא רציתי לתת לה רעיונות.

רווית נכנסה עם מגש פיצה גדול ביד אחת ופינט גלידה בן-אנד-ג’רי’ס בשניה, “אני ראשונה?” היא שאלה כבר בדלת.
“לא, גיסתי כבר פה”
“להתפשט?” כאילו תאמה את השאלה הזאת עם דינה.
“רק תורידי את החולצה והחצאית, שלא יתלכלכו לך” ציחקקתי, “קודם נאכל משהו”
“כן, חשוב, שיהיה לך כוח לשתינו” ציחקקה, “היי גיסתו” היא חייכה לעבר דינה, מוסרת לי את הגלידה שאכניס למקרר ומניחה את קופסת הפיצה על השולחן, “תמזוג לנו” חייכה לעברי כשחזרתי מהמטבח והתחילה לפתוח את כפתורי החולצה.

עמד לי. כששתי נשים יושבות מולך בחוטיני מינימלי וחזיה מגרה לא פלא. גם רווית לבשה חגורת ביריות וגרבי ניילון, חידוש שהגביר בי את החשד שהן תאמו את זה, “לחיים” הקשנו בכוסיות היין שבידנו.

התפתח ויכוח קצר איזו ברכה אומרים על פיצה, המוציא או מזונות? לא שאנחנו דתיים, לא שהתכוונו בכלל להגיד ברכה, סתם, דינה זרקה את השאלה לאוויר ורווית מיהרה לשלוף את האייפון שלה ולחפש בגוגל “פיצה רגילה שעיסתה ממים וקמח מחייבת ברכת המוציא” הקריאה “ואם עיסתה נילושה במיצים וחלב וניכר טעם המיצים, ברכתה מזונות, אבל אם אוכלים 2 משולשים לפחות אזי זה נחשב סעודה ומברכים המוציא”.

מהר מאד הגענו לדבר על “האח הגדול” אף אחד לא מודה שהוא מסתכל אבל כולנו בקיאים במה שקורה ותמימי דעים שזה תת-רמה, מתווכחים למי יש את הסיכוי הגדול לזכות ומי לדעתנו יודח בתוכנית הקרובה.

“תגידי” פנתה פתאום דינה לרווית, “מה את מספרת לבעלך כשאת באה לכאן?”

קפאתי במקומי, באחת הפגישות הראשונות שלנו אני שאלתי את אותה השאלה בדיוק ואני לא אשכח לעולם את התשובה שקבלתי, “אל תשאל שאלות שלא יענו לך שקרים”. “למה? מה את סיפרת?” התחמקה רווית בשאלה משלה.

“שאני במסיבת רווקות של חברה מהעבודה באיזה צימר בגליל” חייכה אליה דינה, “וגם אמרתי לו שאין שם קליטה” הוסיפה בגאווה.

“אני אומרת לבעלי את האמת!” החזירה לה רווית כשמבט רציני על פניה ואני שוב קפאתי במקומי, “יש לנו נשואים פתוחים” המשיכה והסבירה, “פעם בחודש כל אחד מאתנו רשאי לעשות את זה עם מישהו אחר”, עצרה לשניה, אולי כדי לתת לנו לעכל, “בן הזוג השני יודע כשזה קורה, לא עם מי אבל בעלי שוכב עכשיו במיטה שלנו ויודע שאני הלכתי להזדיין עם גבר אחר, זר, מישהו שהוא לא מכיר” עצרה שוב, הפעם כדי לגמור את היין מהכוס שלה ולסמן לי למלא לה שוב “ובעוד שבועיים הוא יילך ואני אחכה לו”

הייתה דממה. מלאתי גם את הכוס של דינה ושלי. “ו…” גמגמה דינה והיא נראתה קצת מזועזעת, “ו…ו…וזה לא אכפת לו?”
“אכפת” רווית חייכה, “גם לי יהיה אכפת כשהוא יילך”
“ו…?” הצטרפתי, “הוא לא עושה כלום לעצור אותך?”.

“לא! הכל ביננו בהסכמה, מחר בערב אני אספר לו בדיוק מה עשינו, בפרטי פרטים, ואחר כך הוא יעניש אותי, אתם יודעים, בגלל שהייתי ילדה רעה, בדיוק כמו שהוא יספר לי אחרי שהוא ילך ואני אעניש אותו” מיהרה להוסיף, “אחר כך נעשה משהו שאתה עשית לי והלהיב אותו” חייכה אלי, “ובסוף יבוא הפיוס ורק שתדעי לך” פנתה הפעם לדינה, “אין כמו סקס של פיוס! אין ספק שזה הסקס הכי טוב שיש, זה…” עצרה לשניה, חושבת, “זה לעשות אהבה במלוא מובן המילה, את חייבת לנסות פעם!”

הפיצה נגמרה, מהפשטידה גם לא נשאר הרבה, בקבוק היין התרוקן והבאתי עוד אחד, מוזג לכולם, “בנות” הודעתי תוך שאני שולף את הקולרים שהחבאתי מתחת לכרית בספה, “נשיק כוסית לחיי המשחקים שתכננתי לכן ונתחיל”.

השקנו, ראיתי אותן מחליפות מבטים, מסמיקות קצת ומחייכות אחת לשניה, אבל יחסתי את זה להתרגשות שלהן ואולי הן עוד קצת מתבישות, “מרגע זה אתן הפודליות שלי” הודעתי “ולכן כל תשובה שלכן אלי תתחיל ב-האו” חייכתי לעברן, מציע עוד חוק לסט החוקים שהמצאנו לעצמנו, “ויותר מזה, אם אתן רוצות לדבר, לשאול או להציע, אתן נובחות עד שאני נותן לכן רשות לדבר אחרת יש עונש! מסכימות?”

ה-“האו” המתלהב של שתיהן הגיע יחד, מצחקקות, גם ה-“כן” הגיע כאילו מישהו תיזמן אותן, “כן, אבל גם כשאתה תהיה” הוסיפה רווית מאמצת את זה לחוק קבוע.

“יופי, עכשיו תעמדו שם” הצבעתי על השטיח שבמרכז החדר, “פישוק!” הוספתי כשהן נעמדו, “כפות ידים על העורף ומרפקים לאחור” קמתי ממקומי ונגשתי אליהן, “נתחיל עם רווית ואת תלמדי” הסברתי לדינה גיסתי תוך שאני מותח את מרפקיה לאחור ומבליט את החזה שלה, “ברור?”
“כן”
פליק קטן על הישבן הזכיר לה מייד את החוק החדש שקבענו, “האו, כן” תיקנה את עצמה, מצחקקת.
“הבאת חלקי חילוף?” נעמדתי מול רווית, שולף אולר קטן מהכיס ופותח את הלהב.
“כן-אהה-האו, כן” היא חייכה אלי ותיקנה את עצמה במהירות, עושה כן עם הראש, חלקי חילוף היו השם שנתנו לבגדים להחלפה מה שמאפשר לנו להרוס ולחבל בבגדים שלבשנו.
“מצויין” חייכתי חזרה וחתכתי את הכתפיה הימנית שלה, “אנחנו קוראים לזה מלחמת הכפתורים” הסברתי לגיסתי, “היה סרט כזה”.
“מכירה” אמרה דינה במהירות וחטפה מיד עוד פליק בישבן, לרגע היא הביטה בי, לא מבינה, “האו, סליחה” קלטה, מסמיקה לרגע, “האו, מכירה, האו”.

חתכתי גם את הכתפיה השניה והחזיה נמתחה מאחור אבל הצליחה לאחוז את החזה שלה שלא יברח, “מרפקים לאחור!” התריתי ברווית כשאני מחדיר את להב האולר אל בין שדיה ורואה את הרעד העובר בגופה למגע הלהב הקר, מחייך אליה וחותך באיטיות את הבד המחבר בין שני חלקי החזיה המכסה את שדיה.

הלחץ של שדיה על הבד הדק עשה את שלו, לא הייתי צריך להתאמץ, רק לגעת עם הלהב והבד כאילו נקרע מעצמו ואז, בבת אחת, הבד נקרע עד הסוף, החזיה נפלה לרצפה ושדיה נחשפו, שדיים גדולים שכבר לא מצליחים להחזיק את עצמם זקופים ללא התמיכה של החזיה והם נשמטו משהו אבל עדיין מדליקים, מראה מלבב שמתח את הזיין שלי בעוד סנטימטר לפחות כשמבטי ננעץ בהם, מתמקד בעטרה הגדולה והכהה והפטמה הזקופה והנוקשה שבמרכזה שלא משאירה ספק שרווית כבר מיוחמת.

אחרי החזיה באו התחתונים, הכנסתי את להב הסכין בין גופה והבד וחתכתי את הסרט בצד אחד, נותן למשולש הבד הקטן לנטות ולחשוף חלק מערוותה, עוד חיתוך וכל החוטיני צנח לרצפה, חושף את חריץ הכוס שפס ורוד דק נצנץ באור המנורה, כאילו מודיע אני כבר רטוב ומוכן לקראתך.

רווית עמדה מולי לבושה רק בבושם שעל גופה, בחגורת הביריות המחזיקה את גרבי הנילון שלא יפלו ובטבעת הנשואין שעל האצבע, “קחי” מסרתי לה את הקולר שהכנתי עבורה, אוחז ברצועה המחוברת אליו ומחכה שתענוד אותו, “ארצה!” פקדתי כשהיא סיימה לרכוס אותו והחזירה את ידיה על הראש והיא ירדה במהירות על ארבע, עומדת כך לצידי, שדיה תלויים ומתנדנדים והיא מניעה את ישבנה, “בואי” הובלתי אותה לפינת השטיח, “עמידת כלב!” פקדתי והיא עברה לעמוד על ברכיה, ידיה מקופלות לצד גופה וכפות ידיה שמוטות ולשונה בחוץ, “האו” היא חייכה אלי, מתנשפת לרגע בנשיפות כלב, “כלב טוב” הגשתי את קצה הרצועה לפיה והיא אחזה בו בשיניה, “כלב טוב” ליטפתי את ראשה.

“עכשיו תורך” נעמדתי מול דינה והאולר בידי, “הבאת חלקי חילוף?”
“האו, לא ידעתי” התנצלה והפעם היא לא שכחה את מילת הפתיחה.

“לא נורא, הפעם אני קניתי לך” חייכתי אליה חזרה וחתכתי את הכתפיה הראשונה, “פעם הבאה אל תשכחי להביא” הוספתי כשאני חותך גם את השניה ומחדיר את להב הסכין אל מתחת לבד החזיה שבין שדיה.

היה משהו בעיניה ששידר פחד ותאווה גם יחד, הפחד מהאולר החד והקר המשחק בין שדיה והתאווה שזה יקרה כבר, שאני אפשיט אותה. גיסתי היתה חרמנית, לא היה ספק בכך, גם הכתם הרטוב הקטן שהופיע על החוטיני שלה הוסיף לאותו מבט.

חתכתי לאט, מתגרה בה, אבל הלחץ של שדיה העסיסיים על החזיה שגם כך בקושי הצליחה להכיל אותם עשה את שלו ובבת אחת הבד נקרע ושדיה נחשפו, שדיים זקורים, מגרים ובדיוק כמו אלה של רווית הוסיפו למפלס הזיין שאיים לקרוע את מכנסיי.

עברתי לחוטיני שלה, מחליק בזהירות את להב האולר אל מתחת למשולש הבד הקטן, נכנס מהצד, בחלקו העליון של המשולש, ומותח, נותן ללהב החד לעשות את העבודה, לחתוך, חותך עד שחלקו התחתון צנח והשתלשל בין רגליה וגילה את שהיה מוסתר מאחוריו, חושף את ערוותה הקרחת, את שפתי הכוס הכהות והנפוחות מתאווה ואת הנחל הוורוד החוצה בינם, מבריק ומנצנץ באור המנורה, עוד תנועת חיתוך מהירה וגם החוטיני הקרוע שלה התגלגל על הרצפה.

הצליח לאחי, אשתו הייתה כוסית שווה ועכשיו היא עמדה מולי כשרק גרבי הנילון המוחזקות על ידי חגורת הביריות לגופה וטבעת הנשואין מנצנצת לה על האצבע כאילו מזכירה לי שוב שהיא נשואה לאחי. “קחי” מסרתי לה את הקולר השני, אוחז ברצועה ומחכה שתענוד אותו, “ארצה!” פקדתי כשהיא סיימה לרכוס אותו ועוד לפני שהספיקה להחזיר את ידיה על הראש והיא, כמו רווית לפניה, ירדה במהירות על ארבע, עומדת כך כששדיה תלויים תחתיה, “לנדנד ישבן!” משכתי קלות ברצועה והיא התחילה לנענע אותו, “בואי” הובלתי אותה ליד רווית, “עמידת כלב!” פקדתי והיא, מחקה את רווית העומדת לידה מתנשפת כשקצה הרצועה תפוס בין שיניה, עברה לעמוד על ברכיה, ידיה מקופלות לצד גופה וכפות ידיה שמוטות, “האו” היא נבחה והייתה מין שמחה בקולה, כאילו מודה לנו שצרפנו אותה, נבחה והוציאה את הלשון, התחילה להתנשף באותן נשיפות של כלב השמח לקראת בעליו, “אוקיי פודליות שלי” אחזתי בקצה הרצועה של רווית והיא שחררה אותה מפיה, “כמו תמיד קודם כל נוציא אתכם לטיול” הודעתי להן ומייד פקדתי “ארצה!”

הטיול היה מין מסורת שאני התחלתי איתה אחרי שראיתי את זה באיזה אתר של סרטים כחולים ורווית התלהבה והמשיכה, משכללת אותו לכדי משחק מקדים מחרמן, מין כניסה למשחק המדגישה מי פה האדון ומי הפודל.

ראיתי איך רווית עוקבת בזווית העין אחר דינה גיסתי שירדה על ארבע ונעמדה מצידי האחד וגם היא ירדה, נעמדת מהצד השני שלי, שתיהן מנדנדות בישבן כאילו חסרות סבלנות ורוצות כבר לצאת לטיול והשדיים הגדולים שלהן תלויים תחתיהן, מתנדנדים גם הם באותו הקצב.

התחלתי להוביל אותן סביב החדר, משחרר מעט את הרצועות והן רצות לפני, הולכות על ארבע והפרטיים שלהן נחשפים בכל תנועה, קודם עשינו כמה סבובים בחדר, אחר כך הובלתי אותן לעבר המטבח, אל צלוחית העוגיות שהכנתי מראש, הולך לעשות להן את מה שרווית עשתה לי בפגישה הקודמת.

“עמידת כלב!” פקדתי ושתיהן עברו לעמוד על הברכיים.
“תנבחי!” פקדתי על רווית תוך שאני מניח יד על ראשה כדי שיהיה ברור למי משתיהן אני מתכוון.
רווית נבחה.

ליטפתי את ראשה, “כלבה טובה” ציחקקתי ודחפתי לה עוגיה לפה, “תנבחי!” עברתי לדינה גיסתי וה-“האו” החזק שלה נשמע עוד לפני שגמרתי את הפקודה, “האו, האו” נוסף, שמח, וגם היא קיבלה עוגיה.

משם הובלתי אותן למקלחת, אומנם בפעם שעברה רווית חסכה ממני את המבוכה של עמידת הכלב המשתין, המצאה שהיא תרמה למסורת הטיול שלנו, אבל אני לא מוותר, “רווית, צריכה פיפי?” שאלתי שאלה רטורית והובלתי אותה לעבר המקלחון.
“מניאק” שמעתי אותה ממלמלת, כנראה שחשבה שאם היא ויתרה לי בפעם שעברה גם אני אוותר לה, “האו, כן” הודיע בקול, נכנסת למקלחון ומרימה רגל אל קיר הזכוכית השקוף והפרטיים שלה גלויים כל כך, לרגע עמדה ככה וכלום לא קרה ואז זה בא, רווית עשתה פיפי על הקיר כדרך הכלבים ותאמינו לי, לראות ככה אשה משתינה זה אולי נשמע קצת קינקי אבל זה מה זה מחרמן!

“כלבה טובה” ליטפתי את ראשה כשהיא יצאה, נותן לה מגבון לח והיא מנגבת לעצמה, “עכשיו את” פקדתי על דינה וזאת מהרה לחקות את רווית, נכנסת, מרימה רגל גבוה, שנראה בברור את הכוס שלה ואת מזרקת הזהב שתכף תתפרץ משם, “פשששש…” שמעתי אותה מעודדת את עצמה בלחישה וזה בא, גיסתי השתינה על הקיר מול עיניי.

הייתי חרמן אש, מיוחם ומת לזיין, הזיין שלי איים לקרוע את המכנסיים וידעתי שאם לא אזיין אני עוד עלול לגמור בתחתונים אז הובלתי את שתיהן במהירות לסלון והעמדתי אותן אחת ליד השניה, עומדות על הברכיים באותה עמידת כלב צמודות זאת לזאת, “עכשיו אני הולך לדפוק אתכן” הודעתי חגיגית כשאני נעמד מולן ומתחיל להתפשט, רואה איך הן עוקבות אחרי בשקיקה, “עכשיו תראו מה הכנתי עבורכן” הורדתי במשיכה את התחתונים והצגתי בגאווה את הזקפה המתוח ועיניהן נפערו לרווחה ולא סתם, עמוד מתח גבוהה שמכבד את בעליו ובגדול התנוסס בגאון בין רגליי, “דוגי סטייל!” פקדתי ולא הייתי צריך להסביר, שתיהן, כאילו במאי טוב הדריך אותן, ירדו על ארבע, מורידות את הראש ומגביהות את התחת ומנענעות אותו בהזמנה, “תתכוננו” ציחקקתי כאשר אני נעמד מאחוריהן, “מי תהיה ראשונה?” דחפתי אצבע לכל כוס ובדקתי את מצבו, מפמפם ומרגיש עד כמה הן מוכנות לקראתי, “מי?” נעמדתי מאחורי גיסתי ונעצתי את כל הזיין עמוק בכוס הרטוב שלה, “מצטער, משפחה” ציחקקתי, מתנצל בפני רווית כשאני ממשיך לזיין אותה עם האצבע, “אל תפחדי, גם את תקבלי” המשכתי כשאני תוקע את אשתו של אחי בהנאה.

דינה גיסתי הייתה מיוחמת, אין ספק, גניחות ההנאה שלה הרעידו את החדר, כן-ים ארוכים ומלאי תאווה בישרו שהיא בדרך הנכונה אל האורגזמה, “תתנשקו!” הפלקתי לדינה על הישבן, מרגיש איך שרירי נרתיקה עוטפים את הזיין בחיבוק אוהב והן התנשקו, נשיקה על השפתיים אבל מהוססת קצת, “יותר תאוותני” האצתי בהן, “צרפתית!”

כנראה שזה בדיוק מה שגיסתי היתה צריכה כדי לגמור, “אמא’לה, אני גומרת!” היא צרחה באקסטזה בלתי נשלטת אחרי נשיקה תאוותנית של רווית, “האו, האו, אני גומרת” היא הפתיעה אותי, “האו, אני מתה להיות הפודלית שלך, כן, כן, הנה, כן” היא יללה, מטה את ראשה לאחור, עוד “ה-א-ו-ו-ו” ארוך ובבת אחת היא נרגעה, “האו, גמרתי” נישקה את רווית ואני, בלי לחכות, עברתי ונעצתי את עצמי לכוס שלה.

רווית הייתה חמה לא פחות מגיסתי, כנראה שהמשחק המקדים שלנו חירמן גם אותה, הכוס שלה היה חם ורטוב וקיבל אותי בחיבוקי אהבה מפנקים, “כן” היא גנחה במין הנאה עילאית, “זה מה שהייתי צריכה”.
“שכחת משהו” הצלפתי על ישבנה, שולף את הזיין כמעט עד הסוף.
“לא! האו! האו! תכניס לי! מניאק, תכניס לי!” היא צרחה ואני הכנסתי, אוחז במותניה ונועץ באבחת אגן חזקה את כל הזיין הגדול והנוקשה עמוק לכוס שלה, “כן! האו! תמשיך ככה, כן, הנה” היא גנחה בתאוותנות, “כן, האו, זה טוב, זה בדיוק מה שרציתי עכשיו, כן תמשיך, הנה! הנה זה בא, זה בא לי, הנה! אמא’לה! אני גומרת! כן, הנה, האו, אמא’לה אני מ-ש-פ-ר-י-צ-ה-!-!”

גם רווית גמרה אבל באורח פלא אני עדיין לא, שני זיונים כאלה ואני עדיין הייתי בשיא כוחי, חזרתי לגיסתי והתחלתי לפמפם בה, רווית לידנו שלחה יד בין רגליה והתחילה לשחק בעצמה, לשמור על התנור שלה חם בתקווה שאחזור, טחנתי את גיסתי, אוחז במותניה ומפמפם בה בתנועות מהירות, “עד שהיא לא גומרת אני לא יוצא” החלטתי בתוכי והשאלה היחידה שהטרידה אותי היתה האם אני אגמור לפניה או אספיק לעבור לרווית ולהשפריץ לה בכוס.

בסוף גמרתי בכוס של רווית, דינה גמרה שוב בסערה, אורגזמה חיתית שהרעידה את כל גופה ואני דילגתי לרווית שקיבלה אותי בחיבוק כוס מפנק, סוחטת אותי בשרירי נרתיקה וגם אני גמרתי, מרגיש איך זה בא לי, נצמד חזק לאחוריה, הזיין שלי תקוע הכי עמוק שאפשר, לא זז ונותן להר הגעש שבתוכי להתפרץ, מציף לה ת’כוס באותה לבה גברית חמה וריחנית.

שלושתנו שכבנו מתנשפים על השטיח, אין ספק שאחרי זיון כזה צריך הפסקה כדי לאגור כוח לסיבוב הבא, “הפסקת גלידה” הודעתי, “לא להתלבש ולא להוריד קולרים!” המשכתי במהירות למען הסר ספק, “כי אחר כך נמשיך”.

ישבנו שלושתנו סביב השולחן בסלון ואכלנו גלידה מהקרטון, אוכלים יחד, במשותף, לוקחים כפית ומעבירים לאחר, בסיבוב, דינה הודיעה שהיא הולכת להביא בירה מהמקרר ושנינו הצטרפנו אליה, שותים ישר מהבקבוק וממשיכים בסיבוב הגלידה.

הזיין שלי התחיל לעשות סימנים שהוא מתעורר, ככה זה כששתי נשים יושבות עירומות מולך וכל הפרטיים שלהן חשופים, ברגע הראשון זה קצת מביך לשבת ככה, בא לך לכסות ולהסתיר, אבל מהר מאד מתרגלים, במיוחד כשכולם ככה.

“אוקיי בנות, חוזרים למשחק” הודעתי להן כשהגלידה נגמרה ואצלי בין הרגליים כבר היה מה להציע, אומנם עוד לא עמוד-מתח-גבוה כמו קודם אבל אחרי עוד משחק מקדים קטן שתכננתי אין ספק שיהיה לי תותח-על שיענה על הציפיות שלהן, “חזרה לשטיח” הצבעתי על המקום מולי, “להוריד חגורת ביריות וגרבים ולרדת לעמידת כלב כשהרצועה עוברת בין השדיים” חילקתי את הוראות הביום שלי, חיכיתי שהן תעמודנה בדיוק כמו שרציתי, מעיר לרווית שהרצועה לא מסודרת בין שדיה, מחכה שתתקן ורק אז המשכתי.

“מוכנה רווית?”
“כן” היא נפלה למלכודת שהכנתי לה.
שלפתי את אחד ממקלות הכביסה שהחבאתי מראש מתחת לכרית, “שכחת האו!” נזפתי בה וזרקתי לעברה את האטב.
“האו, איפה?” היא תפסה ושאלה יודעת בדיוק מה אני רוצה ממנה.
“בפטמה!”
“מה זה?” התפרצה דינה בפליאה.
“גם את שכחת! ומישהו בכלל הרשה לך לדבר?” הוספתי בגסות ושלפתי עוד מקל כביסה, “תסבירי לה” פניתי לרווית תוך שאני זורק את האטב לעבר גיסתי.
“זה מין עונש” הסבירה רווית תוך שהיא תופסת את הפטמה שלה במקל הכביסה, “אני המצאתי אותו” הוסיפה במין גאווה כזאת, “פעם הוא הלך עם שלושה אטבים על שק האשכים שלו” לחשה לה, “את צריכה לשאול אותו איפה” הדריכה אותה, “אל תפחדי, זה לא כואב, מתחנו קצת את הקפיצים, אבל זה מגרה”.

“האו, איפה?” פנתה אלי גיסתי.
רציתי להגיד שבשפתי הכוס, רווית כבר הרגישה את זה שם פעם ואמרה שזה מגרה, אבל בתור פעם ראשונה ויתרתי לה, “בפטמה”.
“יש פה מישהי שהייתה ילדה רעה” ציחקקתי, מביט הישר בדינה המצמידה את מקל הכביסה לפטמה שלה, מכווצת לרגע עיניים כאילו מפחדת שיכאב לה, סוגרת ונרגעת, “נכון גיסתי?”
“האו, נכון” היא הסמיקה קלות אבל לא שכחה את ה-האו.
“גיסתי, ספרי בבקשה לחברה שלך מה עשית” התרווחתי בספה, מותח רגליים.
דינה הביטה בי לרגע במבט שאומר “חכה חכה” אבל התחילה, מספרת לרווית איך היא התעללה בי עם הרגל מתחת לשולחן בארוחה אצל אמא שלי. “אוקיי” עצרתי אותה כשהיא התחילה לספר איך רצתי לאונן בשרותים, “מה העונש שמגיע לילדה הרעה?” פניתי לרווית.
“האו, חמור!” עצרה לרגע כאילו חושבת, מחייכת ממזרי כזה וממשיכה, “עשר עם סרגל או חמש עם חגורה”
“חמש עם חגורה” הודעתי חגיגית, “תתכונני גיסתי” התכופפתי למכנסיים הזרוקים על הרצפה ושלפתי במשיכה את החגורה.
ראיתי שהיא מהססת לשניה, לא קמה לעמוד ולהתכופף קדימה לצורך העונש, “האו” היא נבחה, האו חלש והססני וראיתי עליה שהיא רוצה להגיד משהו אבל חיכיתי, “האו” הפעם היא כבר הייתה יותר חזקה ונחושה, “האו, האו”
“כן גיסתי?” חייכתי, “מפחדת?”
“האו, לא” היא ענתה במהירות, מסמיקה קצת, “בכלל לא אבל אני יכולה להציע עונש אחר?” והיא שוב הסמיקה.
“להציע אפשר, לא בטוח שאני אסכים” חייכתי אליה, “נשמע ונחליט”
דינה נראתה פתאום מהססת, כאילו מצטערת על ההצעה שלה, “אהה… ראיתי באינטרנט משהו, בסרטים הכחולים האלה, נראה כואב אבל התחרמנתי ממנו ברמות וחשבתי, אולי, אתה יודע, פעם, אולי גם אני אעשה את זה, לנסות ועם אחיך אין צ’אנס אז…”
“תכל’ס” קטעתי אותה, “מה?”
“הם קוראים לזה CUNT BUST” היא הסמיקה עוד קצת, “שזה בעצם כמו בעיטה בביצים אבל לבנות” הסבירה, “אז חשבתי אולי במקום החגורה תעניש אותי ב…” והיא הסמיקה כסלק, השפילה עינים והשתתקה.
הייתי המום, ידעתי בדיוק למה היא מתכוונת עוד לפני שהיא הסבירה, הדבר האחרון שציפיתי מגיסתי זה ההצעה כזאת, נכון שמה שהיא ואני עשינו לא היה מוסרי אבל אפילו בחלום לא דמיינתי אותה גולשת לאתרי פורנו כאלה, זה שזה כואב הייתי בטוח, כבר חטפתי בעיטות בביצים בלי כוונה אבל זה שזה מחרמן? בסרטים כן, בטח, לא מזמן ראיתי סרט איך גבר ואשה עושים דו-קרב כזה, בועטים אחד לשני בפרטיים שבין הרגליים לפי התור, וזה חירמן אותי ברמות עד שהייתי חייב לאונן, אבל במציאות?

“מה את אומרת?” פניתי לרווית, חוות הדעת שלה הייתה חשובה לי כי על פי חוקי המשחק הבלתי כתובים שלנו אם מישהו עושה פעם משהו גם האחר, ועכשיו זה כבר האחרים, יכול לעשות את זה ולא רציתי לכפות עליה משהו שהיא לא רוצה.

“האו, מסכימה” ראיתי אותה מחייכת לעבר דינה, “גם אני ראיתי ורציתי אבל פחדתי להציע” הוסיפה, משאירה אותי בפה פעור.
“אוקיי, חמש בעיטות” הודעתי, “תתכונני!”
“לא, אחת” דינה מיהרה לענות לי, מחווירה, “זה בטח נורא כואב” ניסתה להסביר.
“שלוש” הסוחר שבתוכי פרץ החוצה.
“אהה…”
“האו” גם רווית הצטרפה, “שתיים, אחת מכל אחד מאתנו” צירפה גם את עצמה לחגיגה.
“מסכימה” דינה מיהרה לאשר.
“אוקיי, שתיים, אחת מכל אחד מאתנו” אישרתי גם אני, מוסיף בזאת עוד עונש לארסנל העונשים הלגיטימיים שלנו, “קומי תעמדי בפישוק רגליים גדול וידים על הראש!” נזכרתי איך הם עמדו שם בסרט.

דינה גיסתי נעמדה בדיוק כמו בסרט ההוא, “תתחילי את” הודעתי לרווית, מושך זמן, אולי גם חושש קצת, רווית קמה ונעמדה מולה, מרימה רגל ובודקת את המרחק, “לא בעיטת שפיץ” ציחקקתי לעברה, רואה איך שתיהן מתכוננות, רווית מתרגלת ודינה עוצמת עיניים, מאגרפת את כפות ידיה שעל הראש, נושכת שפתיים ומתכוננת למכה ולא היה ספק שהיא מחורמנת, הפטמות שלה היו כהות ונוקשות כמו שאף פעם לא ראיתי וזה לא בגלל האטב הצובט אחת מהן.

גם רווית היתה מחורמנת, ראו עליה, וגם אני, העיניים שלי ננעצו בכוס של גיסתי והרגשתי איך הזיין שלי נמתח, “תתכונני” רווית לחשה לה ובעטה.

קודם נשמע הצליל כשגב כף רגלה של רווית פגש את שפתי הכוס של גיסתי, אחר כך שניה של דממה ואז “אוווופס”, דינה שלחה את ידיה אל ערוותה והתקפלה, “וואו” היא המשיכה, מוציאה אוויר בשריקה, “אמא’לה” הזדקפה חזרה רגע אחרי, מחייכת, “כואב אבל שווה” ציחקקה לעברנו, “מחרמן. וואו כמעט גמרתי” חייכה לעברי “עכשיו תורך”.

נעמדתי מולה והתכוננתי, אין ספק שבחורה שעומדת ככה, עירומה ורק הקולר על הצוואר, רגליים בפישוק רחב, השדיים עומדים זקופים וגאים כשמקל כביסה צובט באחת הפטמות והכוס חשוף לעיני כל כשטביעת רגלה של רווית עדיין בולטת בוורוד על רקע ערוותה הלבנה, מחרמנת כל גבר ואצלי הזקפה התנוססה בגאון, עמוד מתח גבוהה שעושה לי הרבה כבוד. ראיתי אותה מביטה בי, “גיסי, בלי הנחות” היא לחשה, מתגרה, מתכוננת למכה שתבוא אבל הפעם בלי לעצום את העיניים.

לקחתי צעד לאחור, מביט בה, אחר כך צעד קדימה ואז באה הבעיטה! לא כזאת של טיל להבקיע גול, יותר מסירה מדוייקת אבל מספיק חזקה כדי ששוב יהדהד בחלל החדר צליל הסטירה של גב כף הרגל שלי שפגעה היישר בחריץ שבין רגליה.

הרגשתי את שפתי הכוס הנפוחות מתאווה נמעכות על רגלי ואחר כך המגע של החריץ שלה שהשאיר פס רטוב, שוב הייתה השניה הזאת של דממה ודינה התקפלה, “אמא’לה” היא בקושי הצליחה לדבר, אוחזת חזק בכוס שלה ומנסה לקחת אוויר, “אופססס, גמרתי!” הודיעה פתאום אחרי עוד רגע ארוך של דממה והסמיקה כמו סלק, “וואו, כואב” הזדקפה מעט ושפשפה את שפתי הכוס הנפוחות שלה, “גמרתי, נשבעת לכם שגמרתי” הכריזה שוב אחרי שסידרה מעט את נשימתה, “גמירה כזאת…שונה, קודם כאב חד, הבעיטה, ואז הברק שהשתולל לי בכל הגוף, כאילו פיצוי על המכה” חייכה לעברי.

הטיל שהתנוסס בגאון בין רגליי היה מוכן לשיגור מיידי, לא היה לי זמן או חשק לביים אתן תנוחה חדשה אז הורדתי אותן שוב על ארבע לדוגי-סטייל, זאת ליד זאת, סיבוב חוזר, עוד זיון פראי שבו טיפלתי בשתיהן בו זמנית, דוחף לרווית את הזיין ותוקע את האצבע בדינה, “את גמרת רק הרגע” התנצלתי בפני דינה כשהזיין שלי משתולל בכוס של שכנתה ולא הייתי צריך הרבה בשביל לתת לה את עונתה בגדול, היא גומרת ואני מעביר את הזיין לדינה ואת האצבע אליה, מרגיש איך הכוס החם והרטוב של גיסתי עוטף את הזיין בחיבוק אוהב, טוחן אותה דק דק, שומע אותה צורחת באקסטזה כמה זה טוב לה ואיך בעלה, שהוא אחי, לא מצליח לעשות אותה ככה וגם היא הגיעה לשיאה, גומרת, היא גומרת בסערה ואני חוזר לרווית, נועץ בה מחדש את הזיין וממשיך לטפל בדינה עם האצבע.

“מניאק, עכשיו תורי” גיסתי יללה כחתולה מיוחמת, “אותה כבר השקת” הוסיפה באותו קול מתבכיין כאילו הרגישה שתכף זה בא לי, שהנה זה עולה לי במעלה הזיין המתוח.

לשמחתי ולצהלת גיסתי, ברגע האחרון רווית גמרה שוב, מודיעה על כך בקולי קולות כאילו מסמנת לי שמבחינתה אני יכול לעבור. חזרתי במהירות לדינה, שני פמפומים חזקים והשקתי אותה, הר הגעש התפרץ ורוקנתי בגיסתי את הבקבוקים המלאים שלי, נצמד חזק לאחוריה והשקתי… והשקתי… והשקתי.

שוב שכבנו על הגב מתנשפים, “הפסקת קפה” הודעתי, “לא להתלבש ולא להוריד קולרים!” המשכתי במהירות כמו קודם, “עוד סיבוב אחד לפני שעוברים למיטה”.

שתינו בשקט, כל אחד שקוע בעצמו, אני תכננתי את הסיבוב האחרון ושתיהן התלחששו, לא שמעתי הכל אבל הבנתי שהן מדברות על העונש שהיא חטפה, על ה- CUNT BUST.

גמרתי את הקפה אבל חיכיתי ונתתי להן לגמור את השיחה שלהן, מקשיב ושומע איך דינה מתלהבת כשהיא מתארת לה איזה חוויה שונה זאת הייתה. “אוקיי בנות, חוזרים למשחק” הודעתי להן כשהשיחה שלהן הסתיימה והן עברו לדבר על איזה תוכנית ראליטי שאני לא מסתכל, אומנם עדיין לא עמד לי אבל היתה לי תוכנית סדורה איך להעמיד אותו, “חזרה לשטיח ולרדת לעמידת כלב כשהרצועה עוברת בין השדיים” האצתי בהן לחזור לתנוחה האהובה עלי.

“האו” נבחה רווית עוד לפני שהן הסתדרו לגמרי, “האו, האו”.
“כן רווית” חייכתי, לא לפי התוכנית שלי אבל רווית תמיד דאגה להפתיע אותי לטובה.
“האו” היא הסמיקה קצת, “הפודלית הזאת הייתה ילדה רעה” הכריזה והשפילה עיניים, מחייכת לעצמה.
האמת שעוד אחד מהחוקים הבלתי כתובים שלנו היה שפודל צריך לחטוף עונש אחד לפחות, לא הקפדתי כי דינה כבר קיבלה עונש אבל כנראה שרווית מאותת לי שחוק זה חוק וכל פודל צריך לחטוף עונש ולא רק אחד מהם.

“אוקיי” ציחקקתי, אם היא רוצה היא תקבל והיה לי ברור גם איזה עונש היא רוצה, “מה עשתה הילדה הרעה?”
“הילדה הרעה לא סיפרה לך את האמת על בעלה” הזכירה לי את שסיפרה בתחילת הערב לגיסתי, “לא סיפרה שהיא מספרת לבעלה כל מה שאתה עושה לה” הסבירה.
“חמור” אמרתי בארשת פנים רצינית, צוחק בתוכי על התרוץ העלוב שלה כדי לקבל את העונש, “חמור מאד, מה את אומרת גיסתי?”
דינה כנראה לא הבינה את הבדיחה, “עשר מכות עם סרגל או חמש עם החגורה” נשמעה כאילו מדקלמת ולרגע ראיתי את האכזבה על פניה של רווית.
“או בעיטות כוס” הוספתי, מתקן אותה, ” CUNT BUST כמו שאת קוראת לזה”
“כן, או בעיטות” דינה מיהרה לתקן, “אחת אתה ואחת אני” הוסיפה, מביטה בי במבט מתחנן.
“שלוש” פסקתי, “כי המקרה חמור מאד” ציחקקתי מביט לראות את התגובה של רווית אבל היא נשארה בפני פוקר, “אחת אני, אחת את” פניתי לדינה “ועוד אחת אני”.

רווית עמדה לפני בדיוק כמו שדינה עמדה קודם, עירומה ורק הקולר עם הרצועה לצווארה, שדיה הגדולים נפולים משהו ואטב צובט בפטמה שלה, רגליה מפושקות רחב, פותחות את הדרך אל הכוס שלה וידיה מונחות על הראש, עומדת מתוחה, מצפה ללא נודע.

קודם ניגשתי וניתקתי את הרצועה, משאיר אותה רק עם הקולר, אחר כך נעמדתי קרוב אליה, מרגיש את נשימתה, רווית חששה, לא היה לי ספק, הפעם הראשונה היא הכי מפתיעה, “תתכונני” לחשתי לה וראיתי אותה עוצמת עיניים ונושכת שפתיים, לקחתי צעד אחורה, מרים רגל ומודד את המרחק, עדיין לא בועט רק נוגע בשפתי הכוס עם גב כף רגלי, מוריד ואז באה הבעיטה, לא חזקה מדי אבל גם לא מרחמת.

שוב הצליל שהפך כבר מוכר, שוב הפס הרטוב שנשאר על רגלי במקום שבו פגש את הכוס, שוב השניה הזאת של שקט ורווית מתקפלת, “פאק!!” רווית ירדה על ברכיה והחזיקה בכוס שלה, “פאק-פאק-פאק” נפלטה לה גניחה של כאב מהול בהנאה, “וואו, באמת שונה” התנשפה, מחפשת אוויר, “וואו, מחרמן” סיננה בין שיניה כאילו היא בוחנת עכשיו יין או איזה מנה חדשה של תבשיל גורמה, משפשפת את הכוס שלה ומתיישרת, “האו, תודה, זה בגלל שהייתי ילדה רעה” הכריזה את מה שדינה שכחה ואני לא דרשתי ונעמדה מוכנה לבעיטה הבאה.

הבעיטה השניה הייתה של דינה, נגשת אליה, מכוונת ובועטת, קצת רחמנית לטעמי, רווית אפילו לא התקפלה, רק נשכה שפתיים ושפשפה לעצמה את הכוס המוכה, רגע של דממה, לסדר את הנשימה, ושוב היא אמרה “האו, תודה, זה בגלל שהייתי ילדה רעה”

לבעיטה השלישית שוב אני נעמדתי מולה, שוב כיוונתי, מחייך ורואה את החשש בעיניה, הפעם היכיתי יותר חזק, עם כל הלב, פוגע בדיוק במרכז הכוס, “פאק!!!” היא נפלה על הברכיים, אוחזת בכוס שלה, “אמא’לה” נפלטה לה צעקה, משפשפת את המקום המוכה ומנסה לסדר את הנשימה, “פאק, וואו, אמא’לה…את צודקת” היא פנתה דווקא לדינה, מתנשמת ומתנשפת בכבדות, “מחרמן!” חיוך עלה על שפתיה, “גם אני גמרתי!” חייכה אלי חיוך נצחון כזה, “כן, לא להאמין אבל גם אני גמרתי” התנשפה, מחייכת באושר ואצלי הזיין קפץ ונעמד באחת.

נתתי לה רגע להרגע, מנתק בינתיים גם לגיסתי את הרצועה מהקולר, “אפשר להמשיך?” פניתי לרווית רוצה לחזור לתוכנית המקורית שלי.
“רגע” היא חייכה, עדיין עומדת על הברכים ומשפשפת לעצמה את שפתי הכוס הכואבות.
“בואי” התיישבתי על הספה והזמנתי את דינה, מפשק את הרגלים ומסמן לה לרדת בינם, “תתחילי להעמיד לי בינתיים” סימנתי על הזיין, “תמצצי לי!” עברתי לתוכנית גיבוי.

האמת שעמד לי אבל לא מספיק לטעמי וחוץ מזה למה שתכננתי צריך את שתיהן. דינה מצצה והמשיכה להעמיד לי אותו, היא יודעת למצוץ גיסתי ועכשיו היא טיפלה בגבר-גבר שלי באהבה, מותחת אותו מילימטר אחר מילימטר אבל ברגע שרווית נעמדה ושאלה אם אפשר להצטרף חזרתי לתוכנית המקורית.

“בנות, אני רוצה לראות אתכן ב-69 לוהט” סימנתי על השטיח והתרווחתי בספה, מחליף את דינה ומשפשף לעצמי באיטיות בזמן שאני מביט בהן.

ברגע הראשון חששתי שמישהי מהן לא בדיוק מתלהבת מסקס עם אשה, או אולי מזה שהכוס שלהן מלא בשפיך שלי, אבל ה-69 הלוהט שהן הציגו לפני הבהיר לי שסתם חששתי, שתיהן נצמדו האחת לכוס של השניה ופינקו, דוחפות לשון ומלקקות בתאווה כאילו מתחרות מי מהן תעשה את זה טוב יותר.

ההצגה הכי טובה בעיר עשתה בדיוק מה שרציתי, הטיל שבין רגליי הזדקר שוב, רוטט בתשוקה ומוכן לשיגור נוסף, זקור ונוקשה כפלדה, “אל תפסיקו!” התחלתי להסביר להן, “אני הולך לרקוד עם אחת מכן את הטנגו האחרון בפריז” ציחקקתי, “אחת מכן הולכת לחטוף עכשיו את כל הזיין בתחת” הסברתי, משתמש בכוונה במילים גסות כדי לגרות, “יש לי כוח רק לאחת, יש מתנדבת?”

שתיהן התנדבו, איך לא? שתיהן היו כל כך מגורות שהיו מסכימות לכל הצעה שלי, “נעשה תחרות, הורדת ידים, המנצחת חוטפת” הודעתי, מעמיד אותן משני עברי השולחן.

שתיהן רצו ושתיהן התאמצו, אין ספק, משתדלות, נותנות את כל מה שהן יכולות ובסוף רווית ניצחה, מדביקה את גב כף ידה של דינה לשולחן וקופצת משמחה כאילו ניצחה באולימפיאדה.

שלחתי את דינה להביא חמאה מהמקרר והשכבתי את רווית על השטיח, “אני מרשה לך לאונן” ציחקקתי לעבר דינה כשאני משמן היטב את פי הטבעת של רווית בחמאה שהביאה, “בעצם בואי” הושבתי אותה ברגלים פתוחות לפני הראש של רווית וזאת, ללא צורך בהסברים, התחילה לפנק אותה בזמן שאני נשכבתי עליה, מרים את אגני ומכוון את זקפתי המתוחה אל פי הטבעת המשומן היטב, “תתכונני” לחשתי לה ונעצתי בה את התותח.

הרגשתי אותה נמתחת תחתיי, אני מכיר את הכאב הזה שחולף בגופך כברק ברגע שחודרים בכניסה האחורית שלך ולא חשוב כמה חמאה מרחת שם, שכבתי עליה ולא זזתי עד שהרגשתי איך גופה רפה, עד שהרגשתי שהיא נרגעת ורק אז התחלתי לזיין אותה בתחת.

אני מת על הזיונים האלה, לדפוק מישהי בתחת, פי הטבעת הצר מתחכך בזיין העבה והמתוח ושולח זרמי חום כאלה שאף כוס לא מצליח, זרמי הנאה המשתוללים לך בכל הגוף ומעמידים את הזיין עוד יותר, חגגתי לרווית בתחת והיא נהנתה, גומלת לדינה ומפנקת אותה עם הלשון הנעוצה עמוק בכוס שלה וזאת גונחת בתאווה ורווית מצטרפת, גונחת גם היא, מקללת אותי על איך יהיה לה קשה לשבת מחר אבל באותה נשימה מבקשת שאמשיך ומודה לי על הכיף שאני עושה לה.

“בואי” לחשתי לרווית, החסרון של זיון בתחת הוא שזה נגמר מהר מדי, “בואי, בואי” זרזתי אותה, “אני מת על התחת ששלך” נעצתי את עצמי בחוזקה, מעמיק וחודר עוד סנטימטר בתחת המוצק שלה, “כן, בואי” הרגשתי איך עוד רגע אני משפריץ.

“כן!” רווית צעקה פתאום, “כן, תן לי, תן לי, עכשיו! הנה!” ואני, כאילו מסונכרן איתה, נמתחתי ונכנסתי הכי עמוק שיכולתי, עוד לחיצה וגמרתי, מתפרק בתוכה וממלא לה ת’תחת בשפעת זרמתי החמימה.

אחר כך הורדנו את הקולרים, אני הלכתי קודם למקלחת והן ישר למיטה. כשהגעתי הן היו שוב ב-69 לוהט, יורדות אחת לשניה, עליתי על המיטה והצטרפתי, הראש שלי בין רגליה של רווית והזיין שלי בפה של דינה וכמו בפרסומת ההיא לפנק-לפנק עד שהרגשתי את הטעם המשתנה בפי, יודע שרווית גמרה, “מתחלפים” היא הכריזה והסתובבנו, הראש שלי עבר אל בין רגליה של גיסתי והזיין דילג לפה של רווית והיא גם זאת שזכתה אחר כך, כשגמרתי, ללגום את הקרם-דה-לה-קרם שלי, השפכתי לה כמות נדיבה בגרון העמוק שלה.

“אני מותש” התנשפתי, נשכב על הצד, הזיין שלי מדלדל ונשמט בין רגליי ועיניי נעצמות אבל להן זה לא הספיק, מי אמר שנשים הן המין החלש?
דבר אחרון שאני זוכר לפני שנרדמתי היה את רווית שוכבת על הגב ברגליים מורמות ומפושקות ודינה עושה לה פיסטינג, דוחפת לה את כל האגרוף אל הכוס ומפמפמת וכנראה שהייתי כל כך עייף עד שגם גניחות ההנאה החזקות של שתיהן לא מנעו ממני להרדם.

התעוררתי עם ההרגשה שמוצצים לי. ברגע הראשון הייתי בטוח שזה חלק מחלום אבל אז פתחתי עיניים וראיתי את דינה גיסתי שוכבת בין רגליי ואכן מוצצת לי.

לרגע היא הפסיקה למצוץ, “בוקר טוב” היא חייכה אלי וחזרה, משקיעה ומעמידה לי אותו מחדש, מכינה את הטיל לשיגור נוסף.
“אני רוצה גם” דינה הפסיקה למצוץ כשעמד לי תותח ועלתה עלי, נצמדת ומוחצת את שדיה אל צלעותיי.
“אחי לא יחפש אותך?” נבהלתי פתאום.
“תרגע, הוא יודע שאני חוזרת רק בצהרים ממסיבת הרווקות, תצטרך לסבול אותי עד אז” היא ציחקקה, מתחככת בי, משפשפת את הכוס שלה בתאווה בירך שלי ונושכת לי בפטמה, “אני רוצה גם” חזרה על בקשתה.
כמו שאמרו חכמנו “כשהזיין עומד השכל בתחת”, דחפתי אותה על הגב והתכוונתי כבר לעלות עליה כשהיא עצרה אותי, “לא, לא ככה, כמו את רווית, בתחת” והיא הסתובבה על הבטן ופישקה את פלחי ישבנה בשתי ידיה, פותחת בפני את הדרך.
“יכאב לך” הזהרתי אותה, “להביא חמאה?”
“הבאתי” הצביעה על צלוחית שעמדה ליד המיטה וחזרה לפשק את ישבנה בשתי ידיה, “תמרח לי” התפנקה.
מרחתי, מרחתי בשפע וגם עיסיתי לה את פי הטבעת, “עכשיו בוא” היא לחשה והתשוקה נשפכה מדבריה.
“תזכרי שהזהרתי אותך, יכאב לך” עליתי עליה, מוחץ אותה תחת גופי, בידי כוונתי את התותח לכניסת המשרתים שלה וחדרתי בהנאה לתחת המוצק של גיסתי, חודר דרך פי הטבעת המשומן היישר לישבנה של אשת אחי!


ביום שבת פגשתי את גיסתי בארוחת השבת המסורתית אצל אמא שלי וראו שקשה לה לשבת, “יצאו לי טחורים” היא הסבירה לכולם, מסמיקה.
אמא שלי אמרה שזה בגלל שהיא לא אוכלת נכון ואחי הוסיף שאמא צודקת וזה בגלל כל הג’אנק-פוד שהיא אכלה במסיבת הרווקות אבל אני ידעתי את האמת, בליבי צחקתי ובדימיוני קרניים של צבי צמחו לאחי בראש.

ה-“טחורים” אולי הפריעו לגיסתי לשבת אבל מרגע שהתישבה זה לא הפריע לה לשלוח שוב רגל מתחת לשולחן היישר אל בין רגליי רק שהפעם חסמתי אותה, סגרתי את רגליי כמו בתולה חסודה ולא נתתי לה להכנס עד ש… היא חייכה לעברי, קרצה לי, ליקקה לעצמה את השפתיים בתנועה מתגרה ולחשה לי בתנועות שפתיים בלבד “מישהו פה ילד רע?” והוסיפה בעיטה, רמז עבה, וחייכה חיוך זימתי, מנסה שוב להכניס את רגלה בין רגליי.

אני לא טיפש. הבנתי את הרמז ופתחתי לה את הדרך, פישקתי את רגליי ונתתי לה להכנס, להניח את כף רגלה היחפה על בד מכנסיי המכסה את מפשעתי ולהתחיל למזמז לי.

“עוד” היא שוב לחשה לי בתנועות שפתיה, קורצת ואני, כאילו בדרך אגב, סידרתי את מפת השולחן שתסתיר ופתחתי את החנות במכנסיים שלי, נותן לגיסתי להחדיר את כף רגלה, למשוך באצבעותיה ולהוריד לי את התחתונים ולמזמז את הדבר האמיתי כי דבר אחד זכרתי טוב טוב… בפעם הבאה היא השליטה ואנחנו הפודלים שלה והדבר האחרון שאני רוצה זה שהיא תתחיל לרשום לי חוב.

למעלה
תגובות
ידידות   15/06/2019 12:32
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |