מסיבות חילופי זוגות

 


בלוגים פרופיל מוודא - מיומנו של מי שעומד בתור לקבל את האייקון הנכסף

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

בלוגים

 
 
פרופיל מוודא - מיומנו של מי שעומד בתור לקבל את האייקון הנכסף
פורסם ב - 22/10/2019 בשעה 18:39
גבר: בן -44
איזור: גוש דן והשרון
בהתחלה שפתחתי את הכרטיס שלי באתר הנפלא הזה, מתחת למספר הפרופיל שלי בצד ימין למעלה של המסך בצבץ לו באדום/כתום : לחצו להשלמת הפרופיל.
בשבועיים הראשונים לא באמת התייחסתי לזה, תכלב זה רק הפריע לי קצת בעין, כמו ריצוד מעצבן שאתה משפשף בשביל שלא יציק לך כמה שעות, כמו זבוב מציק ביום חם שאתה לא הורג, רק מנפנף עם היד כלהזמן בשביל שהוא ילך, אבל הוא לא באמת הולך, הוא מתעופף לו עשרים סמ מהעין וחוזר חלילה.
בחג היה לי הרבה זמן פנוי לשרוף, החלטתי לשנס מותניים ולעזור לעצמי לפתור את הבעיה של הריצוד המעצבן הזה.
בדיוק יצאתי ממקלחת ארוכה, חמה וטובה, התלבשתי בלי להשקיע, לקחתי דף חלק מהערימה של הילדות שלי, תפסתי את הטוש הראשון שהיה זרוק ליד והחלטתי אחת ולתמיד לעשות את המוטל עלי כחבר מן המניין של הקהילה המעניינת והמרתקת שיש פה ולכתוב: סווינרגס עם ציור של לב עקום (רק בגלל שאני גרוע בציור)
פתחתי את העט והתחלתי לכתוב, פתאום גיליתי משהו מוזר, זה לא באמת היה טוש נורמלי כמו פעם, זה היה מן צבע פנדה בתוך עטיפה של טוש, החומר יותר דומה ל אודם של אישה (רק ששלי היה בצבע ירוק)
תפסתי את הראש ולא הבנתי איזה מטומטם אני שרכשתי להן דבר שכזה, זה לא באמת עובד.
הלכתי לחפש לי משהו אחר וכמובן לא מצאתי, אז לקחתי נשימה ארוכה והחלטתי להשתמש בפנדה/טוש/אודם.
אחרי שפלגמט גמור כמוני סיים אחרי כחצי שעה לכתוב מילה אחת על דף לבן, התכוננתי לצילום.
פתחתי את הסלולארי המשובח שלי, החזקתי את הדף ביד אחת מול המראה וביד השנייה את הנייד, מחפש את הזווית המחמיאה (בערך 3-4 דקות עד שמצאתי) ומנסה ביד אחת ללחוץ על הצילום. לא פשוט, חוויה מסורבלת ולא נעימה. הבנתי שאיכשהו אני צריך ללחוץ על כפתור הפתיחה והנעילה של המכשיר, וכפי שחלקכם הצליח לקלוט מיד זה סגר לי את המכשיר כל פעם מחדש...
אחרי עשר דק תמימות ועדיין אין ב אמתחתי ולו תמונה אחת לשליחה, מצאתי זווית מיוחד שבה אני מחזיק את הדף קרוב לחזה וביד מחזיק ומצליח לצלם, הידד, מרוב התרגשות החלטתי ללחוץ לפחות 20 לחיצות שיהיו לי אופציות של תמונות לבחירה.
לאחר 45 דק בערך ישבתי בסלון והחלטתי לבחור את התמונה הטובה ביותר, פותח לי את התמונות ומבין שיצאתי סתום, התמונות היו סבירות אבל הטקסט של שם האתר הפוך כי צילמתי את המראה.
כאן היה משבר קטן שמארתי לעצמי, נו באמת למה אתה באמת מתאמץ, למה אתה צריך את הפרופיל ה מוודא הזה.. זה לא באמת חשוב בשבילך, אבל הדמות החיובית בחיי אמרה מנגד, אל תתיאש, תהיה כמו כולם, תזרום, תפסיק להיות מיוחד ואחר...
מחקתי את כל התמונות שצילמתי ורצתי ל יוטיוס בשביל לראות איך באמת לצלם תמונה טובה שמחזיקים טקסט.
נכנסתי ליו טיוב והתחלתי לראות סרטון, פתאום קלטתי שיש אפשרות לצלם רגיל אבל עם טיימר....
חשבתי על זה שוב ואז אמרתי לעצמי, זה יכול לחכות, הרי כבר חצי שנה בערך שאני באתר פעיל ועדיין אין לי את האייקון הנכסף, אז אני אדחה את זה כמה שעות, יותר מגניב להיכנס עכשיו לאתר porn hub ולחגוג עם עצמי קצת, מגיע לי עבדתי קשה.
סוף טוב הכל טוב, הצלחתי לענג עצמי וגם לשלוח לאחראים באתר את התמונה שרואים אותי עומד עם חיוך ודף שרשום עליו swingers עם לב עקום אבל מלא ברצון טוב ותשוקה.
אז היו חגים, ובטח לא עובדים באתר בגלל זה לא קיבלתי את האייקון הנכסף.. אני יושב בשקט, בתור כמו כולם..
הכי חושב, תהיו טובים
למעלה
תגובות
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |

חילופי זוגות בישראל