בלוגים רעב להתנסות בעולם הסווינג

בלוגים

גבר: בן - 24 איזור: גוש דן והשרון

רעב להתנסות בעולם הסווינג

פורסם ב - 18/12/2019 בשעה 18:33
אני יודע שאני צעיר , סהכ בן 22, אבל אני ממש סקרן לעולם הסווינג , מעניין אותי איך זה להיכנס לזוג מנוסה למיטה או עם מישהי שאפשר לנסות כל מה שנרצה , משחקי תפקידים או סאדו או טבע , פשוט כל מה שנרצה.
אני איש של שיחה ואני רוצה לשמוע מזוגות כמעט פוליאמורים על פילוסופית החיים שלהם , לטעום מאינספור אנשים שונים ומיוחדים. רוצה להרגיש את הקרבה הזאתי שלא קשורה לגוף ולגיל אלה לזה שאנחנו בני אדם יצריים. לטעום ממסיבה של הרבה זוגות , רוצה להרגיש את עצמי יווני באורגיות המוניות, רוצה להרגיש את התשוקה המטורפת של אנשים שלא מכירים ממש אבל כל תא גוף שלהם להוט.
ולומר את האמת אני די מתבאס מהאתר הזה שברובו לא שונה מחנויות הבשר כמו טינדר ודמותיו , למקום שהגיל שלי ממש מרתיע אנשים , ובזכותם המלאה כמובן כי זה גם היופי של המקום הזה. המקום הבטוח להוציא כל יצר שיש לך וכל פנטזיה.. מקווה פשוט למצוא אנשים שדמות כמוני תהיה הפנטזייה שלהם וסופסוף להישאב לעולם המקסים הזה.

למעלה

תגובות

1. זה לאו דווקא הגיל | Tzar | 18/12/2019 19:04

לא רוצה לבאס אותך, אבל זה לאו דווקא קשור לגיל. אתה טיפה בים מה שנקרא, ועל כל זוג שמחפש גבר בודד ואין רבים כאלה יש אלפי גברים בודדים שרוצים ואף דוחפים לפעמים בכח בכדי להיכנס, בלי בכלל לקרוא ולהבין את הזוג ואם מתאים או לא מתאים, אז באמת אל תיקח ללב ואל תחשוב שזה רק בגלל הגיל, לרוב מה שחשוב זה התרגיל. נ"ב אנחנו לא מחפשים בודד.