בלוגים אני ואשתי בפאב

בלוגים

זוג: בן - 40 בת - 41 איזור: חדרה וצפונה

אני ואשתי בפאב

פורסם ב - 16/01/2020 בשעה 00:37
מזמן לא שיתפתי בהרפתקאות שלי ושל אשתי
אחרי תקופה ארוכה החלטנו לצאת באופן ספונטני לשתות משהו לפאב
הלכנו לקיבוץ כנרת לבר המקומי והזמנו משהו לשתות. לא היו הרבה אנשים בצד אחד ישבו 2 בנות ועל הבר 4 גברים ועוד זוג בפינה בצד.
היה ריח מאוד חזק של עשן רפואי שמזכיר מאוד את ריח הרחובות באמסטרדם.
אחרי ששתינו קצת ראיתי כבר שאשתי התחממה טוב ומתחילה להעביר את רגלה על רגלי מתחת לשולחן. היא לבשה חצאית מיני מעור שחורה וגרביונים שחורים עם מגף אדום כשלגופה חולצה סקסית שמבליטה לה את השדיים המדהימות שלה ולא משאירה מקום לדימיון.
השולחן שלנו היה צמוד לבר ואמרתי לאחד הגברים שהחזיק בדיוק בסיגריה אפשר לטעום קצת? הוא הסתובב לכיווננו והגיש לי את הגוינט . לקחתי שאכטה ארוכה ואמרתי לו שיישב קצת איתנו.
עישנו שלושתנו יחד ואשתי כבר הייתה בעננים וראיתי שהיא מניחה יד על רגלו של הבחור ומתחככת בו עם רגלה. הוא לא נשאר אדיש ולקח את ידה והניח על הגינס שלו באמצע והיא התחילה ללוש בידה את איברו.
אמרתי להם שנזמין חשבון ונלך לאיזו פינה.
יצאנו מהבר והלכנו שלושתינו לחניה הצמודה החשוכה היה כבר 2 בלילה ולא ניראתה נפש חיה באזור יש ליד ספסל עם כמה עצים ואמרתי בואו נשב שם.
ישנו שלושתינו אני מצד והבחור מהצד השני ואשתי באמצע התנשקנו התחרמנו היא עברה ממנו אליי בנשיקות והוא שלף את שדיה מהחולצה ומצץ אותם בזמן שהיא שולפת את איברו מהגינס מלטפת ומורידה את ראשה למצוץ לו. היה לו כלי בינוני ועבה דומה מאוד לשלי . בזמן שהיא ירדה על ברכיה ומצצה לו כשהוא יושב אני הרמתי את החצאית והורדתי את הגרביון הזזתי ימינה את החוטיני האדום והכנסתי לה במכה אחת את הזין פנימה. והתחלתי לזיין אותה חזק לתת לה כאפות בטוסיק הסקסי שלה . ואמרתי לה כן תמצצי לו עמוק תכניסי אותו לגרון היא רק השמיעה קולות שפיה מלא בזיין שלו.
הוא תפס לה את הראש ודחף לה את הזיין עמוק לגרון כמה וכמה פעמים והיא נחנקת נושמת והוא מכניס לה אותו שוב.
אצלי הזרימה החלה לעלות לראש הזין רק מהמראה המחרמן הזה אז הוצאתי את הזין החוצה.
שלפתי קונדום מהכיס ונתתי לו אחרי שהלביש אותו היא ישבה עליו כשגבה מובנה אליו וזיינה אותו בישיבה. הוא שם את ידיו מתחת לישנה והרים והוריד אותה . אני בינתיים נתתי לה למצוץ והיא הכניסה והוציאה מהפה בקצב הזיון .
אחרי כמה שניות של זיון שמענו את החברים שלו יוצאים מהפאב לחנייה והם קראו בשמו לא הבינו לאיפה הוא נעלם .
אמרתי לו תקרא להם . אז הוא אמר להם אני פה בואו. הם אמרו איפה אתה כי היה חשוך היכן שהיינו אז הארתי להם עם הפנס של הפלאפון . הם באו ולא האמינו למראה עינהם. אחד מהם אמר אפשר גם ? אשתי אמרה למי אתם מחכים תוציאו החוצה. כולם מיד פתחו רוכסנים ושלפו כלים היו שניים ממוצעים אבל אחד ענק במיוחד היא מיד תפסה אותו ומשכה אל פיה והתחילה למצוץ לו בתאווה . אני שלפתי בינתיים את הפאלפון והתחלתי לצלם אותה מקבלת זיין ומוצצת ענק בזמן שעוד שניים משפשפים לה מול הפנים וצובטים לה את הפטמות. והיא עוברת בין השלושה ומוצצת ומשפשפת עם שתי ידיה את האחרים. הרבה רוק נזל לה מהפה ,ומהגרון עמוק שקיבלה נימרח לה האיפור כמו בסרטים. עד שהיא קמה מהבחור ועמדה בתנוחת דוגי ואמרה לגדול תכניס לי אותו אני רוצה להרגיש אותו. אמרתי לה הקונדומים שלנו לא מספיק גדולים היא אמרה לו תכניס לי בלי קונדום רק אל תגמור בפנים אני לא על גלולות.אמרתי לה מאמי את בטוחה היא אמרה כן אני רוצה להרגיש אותו טוב, הוא הכניס לה אותו ואפילו עם כל הרטיבות הוא נתקע דיי בהתחלה והוא הכניס והוציא לאט להרחיב לה את החור כל פעם נכנס קצת יותר עד שפתאום הוא הכניס את כולו במכה אחת בכוח וראיתי שעיניה נפתחו הוא הגיע לה לתוך הרחם והתחיל לזיין אותה חזק ולומר לה את אוהבת זיין בכוס שלך את הזונה שלי והיא אומרת לו כן תזיין אותי תן לי תן לי אותו הוא זיין אותה ככה המון זמן והיא שוב מצצה לחברים ששני האחרים שהצטרפו התחילו כבר לשפשף ולגמור. אחד גמר על פניה והשני עמד מאחוריה והשפריץ על הישבן והבחור הראשון חזר לזיין לה את הגרון עמוק וגמר לה בתוך הגרון היא בלעה הכל ועם היד ניקתה את פניה ואכלה גם את הזרע של הבחור הראשון שגמר. אני המשכתי לצלם את כל הזיון ועשיתי ביד כל הזמן הזה. אחרי כמה דקות של זיון הבחור שמזיין אותה אמר לה איפה את רוצה שאני יגמור .. היא רק גנחה . הוא אמר לה את רוצה אותו ברחם נכון והיא רק המשיכה לגנוח והוא הכניס לה עמוק וצעק אהההה הוא גמר ועוד אחד ועוד אחד ראיתי אותה חצי מתעלפת רק מהגמירה שלו. הוא שלף אותו לאט החוצה שכולו עדיין מטפטף נוזלים שלו ושלה ואחרי כמה שניות התחיל הזרע שלו לנזול לה החוצה מהכוס היה מלא זרע שיצא ונישפך ממנה . היא התנשקה איתו נשיקה ארוכה והוא אמר לה שמזמן לא זיין כוס כמו שלה שקיבל את כל הכלי שלו. התלבשנו ועלינו לרכב אמרנו לגברים שהיה מדהים ונסענו משם הבייתה השכבתי אותה על המיטה פתחתי את רגליה וליקקתי לה את הכוס שעוד נטף טיפות זרע עד שהיא גמרה שוב . ואז זיינתי אותה אבל לא כל כך הרגשתי כי הכוס שלה היה רחב מאוד ורטוב מהכלי הענק שלו. אז הוצאתי ושפשפתי עד שגמרתי לה על החזה. היה המון זרע מכל הסיטואציה המחרמנת הזו. נכנסנו להתקלח יחד במים חמים והלכנו לישון.

למעלה

תגובות

1. כנרת | דתיים סקסים יפים ודיסקרטיים! | 16/01/2020 23:00

בתור זוג טבריני, איפה היינו כשכל זה קרה????!!!

2. הסיפור הכי טוב שקראתי (ל"ת) | דני קיס | 18/01/2020 10:05

3. עשית אותי חרמן | Lior699 | 09/02/2020 00:29

שלח הודעה אני ישלח לך את המייל רוצה לשמוע עוד