בלוגים פנטזיה של בעל קוקהולד

בלוגים

זוג: בן - 40 בת - 41 איזור: חדרה וצפונה

פנטזיה של בעל קוקהולד

פורסם ב - 16/01/2020 בשעה 21:57

ערב גשום אני ואשתי יושבים לנו במרפסת עם חימום ועם כוסית וודקה. אשתי יפייפיה חזה סקסי שיער בלונד ועיניים תכולות מהממות. אחרי 2 כוסות האישונים בעיניה מתרחבים ואז אני יודע שהאלכוהול עשה את שלו ועכשיו היא חרמנית לכל דבר. כל הערב קשקשתי באתרי חילופי זוגות ופנה בחור שגר באזורנו עם כלי מרשים ביותר שלח קיק והתחלנו לדבר. הוא שלח עוד כמה תמונות של הכלי.אמרתי לה תראי איזה כלי יש לו איך ניראה לך? היא אמרה שהוא ענקי איפה ייכנס דבר כזה. צילמתי לו במקביל תמונה שלה עם כוסית והוא כתב שהיה מת ללקק לה . אמרתי לה את רוצה שהוא יבוא ללקק לך את הכוס. היא אמרה שלזה היא תמיד מוכנה.. בהמשך כשהיא נכנסה הבייתה לכמה דקות אמרתי לו שיבוא בזריזות. הכנתי לו בינתיים כוסית. הוא גר ממש קרוב והגיע תוך כמה דקות. ישבנו בחוץ והיא יצאה שוב. הוא קם ואמר לה נעים מאוד דני. והיא ענתה נעים מאוד וניגשה ללחוץ את ידו הוא משך אותה אליו בפתאומיות הצמיד אותה לגופו ושם יד על החזה המהמם שלה. ונישק אותה נשיקה רטובה חושנית וארוכה.. היא הייתה דיי בהלם אני מניח. אבל לפני זה שיתפתי אותו שאגרסיביות מאוד מדליקה אותה ואכן כך היה. תוך כדיי הנשיקה היא כבר חפנה בידה את הזיין שלו דרך המכנסיים. ואז כשהיא ניגשה לשבת הוא עמד מולה ושלף אותו החוצה. התמונות לא שיקפו את המציאות המציאות הייתה שהיה הרבה יותר ענק. הוא דחף לה אותו לפה ובקושי הפטריה של ראש הזיין נכנסה כשהיא פותחת את כל הפה . היא מצצה לו וליקקה ירדה עם לשונה לביצים ומצצה אותם קצת ושוב עלתה לזיין שתפסה בידה וניסתה למצוץ כעל יכולתה.
אחרי כמה דקות שצפיתי בהם והתחרמנתי בטירוף וגם צילמתי כמה תמונות מטריפות של המציצה הצעתי שניכנס לחדר ושהיא מחכה לליקוק שלה.
נכנסנו לחדר שינה היא התפשטה ונישארה רק עם חזייה סקסית וחוטיני אדומים. אפילו אני הופתעתי מההשקעה. חשבתי בטח שכשניכנסה קודם לבית ידעה שמתבשל משהו והכינה משהו סקסי. הוא ניגש פתח את רגליה והתחיל ללקק היא גנחה ולחשה איזה לשון .. כן.. עוד . תלקק אותי עוד. ואני לצידה יושב עם הזין שלוף ומשפשף מהחרמנות של מה שאני רואה. אחרי כמה דקות של ליקוק היא אמרה לו אני מסטולה קשה לי לגמור כשאני שתוייה חבל לך על הלשון . אז הוא תפס ברגליה סיבב אותה באגרסיביות לתנוחת דוגי ממש והכניס לה אותו במכה כולה הייתה רטובה והיא צרחה אההההה לאט לאט.. הוא הוציא אותו החוצה לגמרי ושוב נכנס במכה אחת והפעם עד הסוף. עיניה נפתחו והאישונים התגלגלו בחיים לא ראיתי אותה כך. ואז הוא התחיל לזיין אותה בפראות והיא צועקת כן כן תן לי אותו עוד.. תזיין אותי וצעקה שוב אההה זאת כנראה הייתה כבר הגמירה השנייה למרות האלכוהול . הוא המשיך ככה כמה דקות וסתר המון לישבנה שהאדים עם סימני היד הגדולה שלו. אחרי כמה גמירות שלה היא אמרה דיי אני לא יכולה יותר אני מתה.. הוא שלף אותו החוצה והתחיל לשפשף בידו.. וניגש לפיה היא החלה למצוץ אותו והוא תופס בראשה ודוחף לה אותו עמוק ככל יכולתה לגרון כשהוא עד שהוא גמר לתוך פיה ולגרון והיא בולעת הכל ומלקקת כל טיפה מהזרע ומהנוזלים שלה על הזיין שלו. הוא נתן לה נשיקה ואמר לה יש לך אחלה כוס הזיין שלי לרשותך מתיי שתרצי. הוא לבש את בגדיו נפרדנו לשלום ויצא. היא חזרה נשכבה על המיטה ונירדמה תוך שנייה ממש התעלפה.
ואני שוכב לידה במיטה עושה ביד ומסתכל על התמונות המחרמנות שלהם שצילמתי עד שגמרתי . וכבר חשבתי איך למצוא לה את הזיון הבה.

למעלה

תגובות

1. מאוד מחרמן | זוג חרמן אששש | 17/01/2020 01:23

יפה מאוד אהבתי מאוד מחרמן

2. אחלה סיפור | shooshoo120 | 17/01/2020 13:53

סיפור מדליק ומחרמן

3. כלי מרשים | Sky Bar | 17/01/2020 16:50

יש לו כלי מרשים?
מה הוא איזה סוס?
או רכוש?
לא מבין את ההגדרות המכוערות הללו
גועל נפש
תתבייש

4. אהבתי מאוד מחרמן (ל"ת) | Lior699 | 09/02/2020 00:21