בלוגים הוייב של אשתי

בלוגים

זוג: בן - 40 בת - 41 איזור: חדרה וצפונה

הוייב של אשתי

פורסם ב - 21/01/2020 בשעה 00:44
ערב גשום אני ואשתי יושבים לשתות משהו ביחד מתחת לתנור. אחרי שהשתייה התחילה להשפיע דיברנו על חילופים וצירופים. אשתי אמרה שהיא לא רוצה לצרף סתם היא רוצה שיהיה לה חיבור . היה לה בעבר וייב עם מישהו שאני לא רציתי שהתחיל ונגמר לא טוב. אבל גיליתי לה שלמרות הכל אחרי זה פינטזתי על המפגש המון. אז היא אמרה אוליי לא תאהב את זה אבל אני רוצה את הוייב שלי מאז.
שלחתי לו הודעה. הוא דיי לא ציפה לזה ושאל אם הכל בסדר. אמרתי לו שיבוא.ואחרי כמה דקות הוא פשוט התייצב אצלנו. היא מאוד הופתעה שקראתי לו. אבל נשארה מאופקת מזגה לו כוסית וישבו וקשקשנו על הא ודא. עד שנהיה מאוחר ניפרדנו לשלום והוא נסע. אני והיא נכנסנו למקלחת וצילמתי תמונה של החזה המושלם שלה ושלחתי לו.
הוא החזיר הרגת אותי.. אפשר לבוא.
עניתי לו כן הדלת פתוחה תכנס תתפשט אנחנו במקלחת. ותוך 2 דקות היה אצלנו בחזרה בצייתנות מוחלטת. כשהיא עומדת מתחת למים החמים הזורמים הוא נכנס למקלחת והיא הופתעה.. מאיפה הוא הגיע. הוא ניגש אליה והם התחילו להתחרמן ולהתנשק. אני הבאתי שרפרף הושבתי אותה עליו והגשנו לה שנינו את הזיין למציצה. היא מצצה פעם לי ופעם לו. והוא התכופף והחל למצוץ לי גם איתה ביחד תוך כדיי שהוא מלטף לה את החזה המושלם שלה. מציצה נשיקה לוהטת. ואז הרמתי אותה והיא התכופפה לתנוחת דוגי והתחלתי לזיין אותה בזמן שהיא מוצצת לו בתאווה. אחרי כמה דקות של זיון תחת המים הזורמים . המים החלו להתקרר . התנגבנו שלושתינו ונכנסנו למיטה. הוא מצד אני מצד והיא באמצע. כשהוא משפשף את זיינו על הטוסיק שלה ומתגרה בזמן שאני והיא מתנשקים. ואז הוא חדר אלייה והיא גונחת אני מלקק ומוצץ לה את הפטמות המהממות שלה . ואז הוא שאל אם אפשר מאחורה.. היא רצתה להרגיש שניים ביחד והסכימה. אחרי כמה שניות של הכנה עם קצת חומר סיכה הוא חדר עמוק לישבנה ואני הכנסתי לאט לאט את הזיין לכוס . הרגשתי דרך הגוף שלה את הכלי שלו. ושנינו התחלנו לזיין יחד בקצב מושלם והיא גונחת סוגרת את העיניים ומתמכרת לתחושה ששני גברים נמצאים בתוכה יחד. מהר מאוד היא גמרה וכולנו היינו מלאים בנוזלים הוא גמר לה בתחת ואני שלפתי אותו ונתתי לה למצוץ אותו דוחף לה לגרון עמוק עד שגמרתי לה בפה כמויות של זרע. אחרי שגמרתי לה בפה הם התנשקו כשהזרע חולף בין פיותיהם כל אחד טעם קצת ובלע קצת שעל השפתיים והפנים נמרח קצת. ובדיוק בסוף הפלאפון שלו צילצל אשתו שאלה איפה אתה כבר 2 בלילה.. הוא התלבש במהירות ויצא . ואנחנו התעלפנו על המיטה אחרי כל השתייה והזיון הלא צפוי. היא נישקה אותי שוב ואמרה תודה שהבאת אותו הגשמת לי את הפנטזיה.

למעלה

תגובות

1. כיף | הנסיכה והמאהב | 21/01/2020 11:29

איזה כיף לכם

2. אש | Alexg | 21/01/2020 22:36

מגרה ...