בלוגים הפעם הראשונה שלי עם אישה אמיתית

בלוגים

גבר: בן - 24 איזור: גוש דן והשרון

הפעם הראשונה שלי עם אישה אמיתית

פורסם ב - 24/01/2020 בשעה 15:48
הגעתי לחבר בסביבות הצהריים, אחרי שמצאתי חנייה .הגעתי לבניין שלו, מתפורר וישן כמיטב הבתים בתל אביב ועליתי לקומה שלוש. מה אני אגיד לכם…הבחור שיחק אותה, האלכוהול שהיה שם היה בשווי של לפחות שלושת אלפים שקל, אם לא יותר . אחרי כמה השלמות פערים וברכות לרגל המעבר לתל אביב, ישבנו בסלון המרווח – והתחלנו לשתות…(וודקה גריגוס למי שסקרן). אחרי כוס ועוד כוס ועוד כוס ועד…נזכרתי ששכחתי את הפלאפון ברכב שלי, ואמרתי לו שאני יורד רגע להביא אותו וחוזר.

יצאתי טעון באלכוהול מהדירה שלו, והבחנתי שאחת הדלתות במסדרון בקומה שלו פתוחה. בעודי חולף על הדלת הסתכלתי פנימה, ואז ראיתי אותה…תבינו, לכולנו יש העדפה כזו או אחרת בנשים, יש כאלה שאוהבים אותן רזות יותר ויש כאלה שיעדיפו דווקא נשים מלאות, יש כאלה שבלונדיניות מדליקות אותם במיוחד ויש כאלה שיעידיפו אותן שחומות. דנה היתה בדיוק אבל בדיוק הטעם שלי. ממש כאילו מישהו נכנס לי לראש, אסף את כל הדברים שמושכים אותי באישה ויצר את דנה. דנה הייתה בלונדינית, גבוהה, ובדיוק במבנה גוף שאני אוהב. עם פנים יפייפיות וחזה גדול ומטריף. אישה, סקסית, בשלה, בדיוק הטעם שלי. היא היתה גדולה ממני בכמעט עשרים שנה. אני הייתי קצת אחרי עשרים והיא נשקה ל-40. תמיד העדפתי מבוגרת ממני, נשים בגיל 40 משכו ומושכות אותי במיוחד. ילדה בת 20, חתיכה ככל שתהיה זה משעמם בשבילי, אישה הורסת בת 40 מבחינתי לוקחת אותה בהליכה. כזו הייתה דנה, אישה בלונדינית בשלה, סקסית, מטופחת ועם שדיים מושלמים. נדלקתי.

היא ישבה בסלון הבית שלה עם חלוק, קוראת ספר, כשדלת הבית שלה פתוחה. תתארו לכם, אישה בלונדינית יפייפיה שנראית כמו הפנטזיה שלכם, יושבת שלגופה חלוק בלבד ועם דלת פתוחה, ואתם שם בפתח הדלת, מי מכם לא היה מציע לה לפחות, לשתות משהו…וככה היה, בלי לחשוב יותר מידי הצגתי את עצמי, ואמרתי לה שאני נמצא אצל השכן ליד ושהיא מוזמנת לשתות איתנו משהו (מהפלאפון כבר שכחתי מזמן…). דנה הייתה נחמדה במיוחד, היא הניחה את הספר, הסתכלה עליי, והבטיחה שהיא תבוא עוד מעט לשבת איתנו. נרגש חזרתי לבית של החבר וישר פקדתי על החבר להכין עוד כוס משקה עם קרח לאורחת שצפוייה להגיע. "מי זו?" הוא שאל אותי, "שכנה שלך" עניתי, בלונדינית הורסת שנמצאת כמה דלתות ליידך. "לההההההה……." (נדמה לי) הוא אמר לי. "אין סיכוי שהיא תבוא אחי", ואני, יש לציין התחלתי להאמין לו. היא הייתה נחמדה, חייכנית, והבטיחה לבוא. מצד שני, מי לא תהיה נחמדה וחייכנית כשהיא רואה בחור בן קצת יותר מעשרים אפוף אלכוהול שמזמין אותה לשתות בדירה לייד, יש מצב שהיא רק רצתה לחפף אותי אמרתי לעצמי. חבר שלי כבר התחיל במילות ניחומים, "כן אחי, היא שווה לאללה, גם אני ניסיתי מה אתה חושב, ועוד כמה שכנים בבניין, לא הלך איתה".

אחרי כמה דקות שנראו כמו נצח דנה דפקה בדלת הבית של חבר שלי, שנשארה פתוחה. אישה הורסת בת 40, במלוא תפארתה, אחרי טיפול קטן שהיא עשתה לעצמה של לק בידיים וברגליים ועם ריח של בושם שהיא שמה רגע לפני. הזמנתי אותה להיכנס, והגשתי לה את כוס המשקה שהייתה כבר מוכנה…ישבנו שלושתינו יחד ודיברנו. דיברנו שטויות שאפשר לדבר עליהן רק בצהרי יום שבת אחרי ששותים כמה כוסות טובות של וודקה. דנה סיפרה שהיא התגרשה לא מזמן והיא חדשה בתל אביב ועובדת כמנהלת חשבונות באחד מהמשרדים בתל אביב. היא ישבה ממש לידי על המיטה והחבר ישב על כיסא לידנו. לאחר זמן מה של דיבורים, צחוקים והחלפת סיפורים זה קרה…דנה ואני התחלנו להתנשק. הרגשתי ברקיע השביעי כשזה קרה, "עשיתי את זה" אמרתי לעצמי. חבר שלי, שישב ממש לידנו, הוכיח לי שלא רק זיקיות מסוגלות להחליף צבעים ושגם בני אדם מסוגלים, כי ברגע אחד הבן אדם הפך לירוק מקנאה…באותה הרגע הוא ניגש אלינו וניסה לגעת בה. ייחלתי שהיא תפסיק אותו, אין בעיה עם שלישיות אבל הפעם רציתי אותה לעצמי, את כולה.

יש מקרים שבהם הכל הולך לפי הציפיות שלך, וכזה גם היה המקרה הזה, דנה פשוט העיפה לו את הידיים ואמרה לו "לא", תוך כדי שהיא ממשיכה להתנשק איתי. "נלך לדירה שלי?" היא שאלה אותי? "כן בואי" השבתי לה, ויצאנו מהדלת כשחבר שלי מסתכל עליי במבט של "אל תדבר איתי יותר לעולם"…צעדנו במסדרון והגענו אליה הביתה, השעה הייתה שעת אחר צהריים כמעט. הפשטתי מעליה את הבגדים ומולי התגלה גוף של אלה. שדיים גדולים במיוחד, עור לבן, קצת שזוף, וחלק, גוף סקסי שהוא בדיוק בפורפרציות הנכונות מבחינתי, מושלמת…לא האמנתי שזה קורה. הסקס ביננו היה אדיר וחסר מעצורים, כאילו אנחנו מכירים אחד את השני שנים כבר. בלי עכבות, או חששות, בלי לא נעים לי לעשות את זה וכדומה. ירדנו, ליקקנו, חקרנו והתנשקנו אחד עם השנייה שעות. נכנסנו להתקלח ביחד וחזרנו למיטה, נפלנו מהמיטה לרצפה וחזרנו. תשוקה מטורפת של סקס אדיר של שני אנשים שנמשכים אחד לשני ולא איכפת להם משום דבר מעבר

השעה הייתה כמעט חצות אחרי שהחלטנו לעשות הפסקה קצרה. "אולי תביא משהו לשתות?" היא שאלה אותי. "בטח" אמרתי לה, "אני יורד לקיוסק למטה לקנות לנו משהו" בעודי חושב על עוד סקס אדיר שאנחנו הולכים לחוות ביחד. כשבאתי לשלם הבנתי שהשעה כבר אחרי 11 ולקנות אלכוהול כבר לא ניתן. הלכתי לחבר, ודפקתי לו בדלת כאילו אני מינימום הוצאה לפועל והפועל מתעלם חודשים. הוא פתח את הדלת לבסוף, "מה אתה רוצה"? הוא אמר לי, "בקבוק אלכוהול מהאוסף שלך!" השבתי, "מבטיח להחזיר". "לא רוצה להביא לך" החבר אמר….יש כאלה שלא יודעים להתמודד עם קנאה אמרתי לעצמי…וחזרתי לביתה של דנה.

מה שהלך באותה הלילה היה אפילו המשך מעניין יותר של מה שהתחיל באותו אחר צהריים, אם לפני כן חשבתי שהיה לי איתה סקס אדיר, כאן זה בהחלט התחיל להתשתנות. דנה הראיתה לי את אוסף הגרביונים ונעלי העקב שלה, ושאלה לדעתי מי אני הכי אוהב וחושב שיפה. תאמינו לי שבאותו היום היא קיבלה חוות דעת מפורטת על כל פריט לבוש שהיא דיגמנה בשבילי, לרוב על גוף עירום בלבד.

למעלה

תגובות

1. באילת | Sexy girl27 | 09/02/2020 02:37

אמת אני אהבתי אסיפור שלך והחבר שלך המנייק הקנאי וגם גם אתם שניכם לא הייתם נימוסים אליו היה צריך לשתף אותו