פורומים

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

פורומים

 
OK, אתגרת אותי.
OK, אתגרת אותי.
17/05/2019 23:20
זוג: בן -56 בת - 55
איזור: רחובות ודרומה
אענה לך למרות שנראה שאתה נגד דיון ערכי במסגרת האתר אבל מכיוון שהרמת להנחתה....
אגב, כנראה שבניגוד אליך אני שמח כשיש דיון על דברים שהם לא סקס ובעבר היו כאילו, היום הרבה פחות. אם אסור לנהל כאן דיון ערכי אנא כתוב זאת. אני אכבד זאת ללא סייג בדיוק כפי שאני מכבד את שאר הכללים, למשל, אינני מפרסם פוסטים במקום ב"פנויים היום" .

אין בנסיעה לפולין שום דבר שאי אפשר ללמוד ביד ושם, במשואה או משפע הספרות וקטעי הארכיון. הסיבה שנוסעים לפולין היא שהרבה יותר קל לשווק לילדים ולהורים טיול לחו"ל במקום ישיבה בספריה או הקשבה למורה. בספריה גם קשה להנות מוודקה, בירה וזונות מה שקורה , וזה לא נדיר, בטיולים לפולין.
עשרות מיליוני הדולרים שאנו תורמים לכלכלה הפולנית הם הרווח של הפולנים מזה שרצחו כ-3 מליון יהודים. אחלה סטרט-אפ הם הקימו ב- 1942. כן, אנחנו מפרנסים אותם כי הם רצחו את עמנו. זה באמת משקף מוסר גבוה ולוגיקה מופלאה. אני מודה שאני שותף לטיפשות הזו כי בחינוך ילדים לא תמיד הולכים עד הסוף ואת המלחמות שלי נגד הטיול לפולין מעולם לא נלחמתי על גבם, רק וידאתי שיחזרו מהטיול עם ההבנה המלאה של משמעות הדברים.

למה עצרתי בשואה ??? זה פשוט, אין סיבה לטעון טיעונים חלשים כשיש טובים מהם.
הקטע מהסרט אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה בו יש אחד שמנופף בחרב ואחד שיורה ממחיש זאת היטב. https://www.youtube.com/watch?v=kQKrmDLvijo
גם שם ה"טיעון" היותר חזק גובר.

אם כבר העלית באוב את מלחמת ששת הימים, התוצאה מוכיחה בדיוק את ההפך ממה שאת טוען לו. המלחמה הזאת הביאה בטווח המיידי לזלזול במציאות ולגבהות לב שבתורן הביאו את מלחמת יום כיפור, 18 שנים בלבנון הראשונה ואת לבנון השניה. הן מסתכמות בכמה אלפי הרוגים, עשרות אלפי פצועים ואלפי משפחות שהתפרקו לרסיסים. בטווח היותר ארוך של 20-30 שנה מהיום היא עלולה להביא לקץ מדינת ישראל כי החבר'ה של אלוהים עובדים קשה כדי להפוך אותנו למדינה דו לאומית שתהפוך לבעלת רוב פלשתינאי כלומר מדינה ערבית. אז בא ונחשוב מחדש איפה "אלוהים" היה בששת הימים ? מה שברור הוא שאם יש אלוהים הוא ממש-ממש נגד מדינת ישראל.

בספירות המלאי שלך אתה נתלה בכמה יהודים שיש בכל מקום. הנה ספירת המלאי שלי:
- בסיליקון וואלי, יש הרבה ויש גם הרבה ישראלים שברחו מארצו של אותו אלוהים. אבל יש הרבה-הרבה יותר נוצרים, סינים, הודים..... אז כדאי שניכנס לפרופורציה.
- בוול סטריט כנראה שיש כמה יהודים אבל האחד ששמו ברני מיידוף הוא זה שזוכרים והוא עושה לנו, היהודים, שם נפלא.
- חברות האינטרנט הגדולות. מה להם וליהודים ? נכון שיש את סרגי ברין וצוקרברג. אבל למה שכחת בדרך את מיקרוסופט, אמזון, ebay, Netflix, דיסני ואפל, שלא לדבר על כל החברות הסיניות כמו JD, עליבבא ו- Tecent.
- את החברות בהיטק כגון זירוקס, HP, TEL, AMAT, KLA, LAM , Tushiba, Samsung, TSMC, AMD ואפילו את אינטל שכחת. יש לכולם עובדים יהודים באינטל אפילו בכירים אבל הן לא חשודות ביהדות יתר.
- השפעתם של אחינו על המדע והתרבות ניתנת לבחינה הסטורית והיא אכן אדירה וחסרת פרופורציה. אבל היא תרומה של אנשים למרות אלוהים ולא בזכותו. זה בא מתוך הלמדנות היהודית שהעיזה וחרגה מהלמדנות הדתית ובמקרים רבים בניגוד להוראות נציגי האל ותוך תשלום מחיר אישי כבד. היום אלוהים קצת התחזק (לפחות בארץ) והוא לא מרשה ללמוד אפילו לימודי ליבה. לדבר על תרומה עתידית של יהודים בזכות האל ??? נו, קצת הגזמת !!
- היה אחד, ברוך שפינוזה. אולי לא שמעת עליו, אבל הוא אבי החילוניות. הוא הראשון שהעז טען שאין אלוהות. אבל למה להתייחס ברצינות לאדם שכל העולם מעריץ ורבים מחשיבים כאבי הפילוסופיה המודרנית.
- יהודי אחד בשם פריץ הבר המציא את הנשק הכימי. כמה הומאני.
- שני יהודים שענו לשמות בגסי סיגל ומאיר לנסקי. ביססו כלכלית ומבצעית את המאפיה בארה"ב.
- על בנו של סם שמעת ? הוא עוד יהודי "דגול" !

אני חי בעולם ההיטק כבר כמעט 30 שנים אנחנו לא רעים ואפילו טובים מאוד. אבל ראבק, אנחנו לא מעצמת הייטק. אנחנו מעצמת שגעון גדלות, הזיות ובעיקר "יהיה בסדר" ו-"סמוך עלי". נכון שבארץ יש המון סטרט-אפים רק שאצלנו שורד 1 מכל 30 כשבעולם הסטטיסטיקה טובה יותר. כשמשהו מצליח מייד מוכרים אותו לגויים. למה ? כי אנחנו כאילו מוצלחים (בחסדי האל, כמובן) ?

רמת חיים במקום טוב באמצע העולם המערבי ??? איפה אתה חי ???? במדינת תל אביב זה אולי נכון ומשם קל להתעלם משליש עם שחי מתחת לקו העוני וחצי שמקבל שכר מינימום. אני מוכן לקחת אותך לטיול באשקלון, קרית מלאכי, באר שבע, נתיבות, עכו ומקומות רבים אחרים בהם רמת החיים בזבל. ועוד לא דיברנו על החרדים שחיים בעוני (כי אלוהים עוזר להם) והערבים שברובם חיים בעוני. אתה יכול ללמוד מתוך דו"חות של OECD, WHO וארגונים אחרים. אהה שכחתי הם גויים אנטישמים ואסור לסמוך עליהם.

לא הפכנו ללוחמים עזי נפש. לוחמי בר-כוכבא קדמו לנו. רוצה שנדבר על התועלת של עוז הנפש והישגיהם ? יאללה...אלמלא עוז הנפש הזה הרומאים לא היו מגלים את היהודים, בית המקדש היה ניצב על תילו עד היום וכנראה שגם השואה לא היתה מתרחשת.

אני לא בוחן תהליך של 6 שנים אני מסתכל הרבה אחורה ומעט (30 שנה) קדימה ורואה פראבולה שאת שיאה עברנו. העם היהודי מכלה את עצמו בשליחות האל. כבר היום היהדות הממסדית מתנכרת לשני שליש מהיהודים בעולם. לימודי חול הם אסון ולהיות לוחמים עזי נפש זה שמד, או שאתה לא מעודכן בחדשות ? והנה שליחי אלוהים עושים את עבודתו של היטלר במסירות רבה מאין כמוה.

"התנ"ך כותב" ? תגיד אתה רציני ?? מיהו התנ"ך הזה ??? תפנים יקירי, מי שכתב הם אנשים ששירתו אג'נדה פוליטית של חיזוק השליט/מלך והשתמשו באלוהים כאיום "פוקד עוון אבות על בנים, על שילשים ועל ריבעים", וגם "אל נקמות אדוני" כי התרבות הפרימיטיבית של אותה תקופה התייחסה ברצינות לשטות הזו. באירופה היה תואר המחץ "מלך בחסדי האל" ואם הוא בחסדי האל חייבים לציית אחרת אוי-ואבוי. בישראל של היום קורה בדיוק אותו דבר רק שאת מעמד ה"מלך ביבי" מחזקים חוץ מאלוהים שהוא, כמובן, ימני גם האיומים והפחדות מפני השמאל שהוא הרבה יותר מפחיד מאלוהים, כי הוא מפחיד אפילו גם כמה חילוניים.

אין לי שום בעיה עם הבוז שלך, הוא נשען על צורך ילדותי ב"מבוגר אחראי" שקוראים לו אלוהים ופחד שאין מי ששומר ממעל. אולי חרדת נטישה ? הוא מבוסס על ראיה מאוד צרה של ההיסטוריה והמציאות וזלזול בלוגיקה ובעקרונות מדעיים בסיסיים כגון הוכחה פוזיטיבית ולא הזיות.
תודה לך זוג114 !
18/05/2019 13:50
זוג: בן -50 בת - 48
איזור: גוש דן והשרון
למעלה
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |