פורומים

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

פורומים

 
החטא ועונשו – גיסתי
החטא ועונשו – גיסתי
12/06/2019 16:39
גבר: בן -31
איזור: חדרה וצפונה
שכבתי על הצד במיטה, הראש שלי מורם כשהוא שעון על כף היד והתבוננתי באשה העירומה שישנה לצידי, שוכבת על הגב רגועה כל כך, עיניה עצומות וחיוך גדול מרוח על פניה, חיוך של אשה שקיבלה את עונתה, נושמת לאט כשבטנה השטוחה ובמיוחד החזה המפואר והזקור שלה עולים ויורדים בקצב נשימתה ובין תלתלי מברשת שיער ערוותה המעוצבת בקפידה נוצצות טיפות זרמתי.

לרגע היא זזה, מסתובבת מתוך שנתה על הצד ודוחפת את אגרופה אל בין רגליה, מצמידה אותו אל שפתי הכוס הבשרניות, מתחככת בו בתנועות איטיות ומחייכת חיוך גדול של אושר שרק מי שהגיעה על סיפוקה ו-ב-ג-ד-ו-ל מחייכת.

הסתכלתי בה, בדינה גיסתי, אשתו של אחי התאום… וחייכתי גם אני, נזכר איך הכל התחיל…

הייתי שקוע במרוץ המכוניות בפלייסטישן-3 שלי, יושב בסלון מול מסך הפלאזמה הגדול ומנסה לשבור את השיא האישי שלי, להעביר את השעות שעוד נשארו עד שרווית תבוא ולחשוב מה אני רוצה לעשות איתה הפעם.

רווית היא אשה בשלה ומבוגרת ממני שפגשתי במקרה במלון באיזה כנס מקצועי באילת. אומנם היא סיפרה לי מייד שהיא נשואה, אפילו הראתה לי את הטבעת, אבל זה לא הפריע לה לבלות את הלילה במיטה שלי, לספר לי, כשאני רוכב עליה באחת התנוחות שראיתי באיזה ספר ולא חלמתי שאי-פעם מישהי תסכים לעשות את זה איתי, שהזיין שלי יותר גדול מהזיין של בעלה, הרבה יותר גדול, וכמו שהיא גמרה איתי היא לא גמרה מאז החתונה ו…מאז אנחנו ידידים, יותר נכון יזיזים, נפגשים פעם בחודש ומגשימים את הפנטזיות המיניות הכי כמוסות שלנו, עושים סקס לצורך הסיפוק, מעבירים לילה שטוף זימה ללא שום מחויבות או איך שרווית קוראת לזה “בלי לערב הורים”.

צלצול חד וארוך של פעמון הדלת הקפיץ אותי ועוד לפני שהוא הסתיים, דפיקה חזקה בדלת ושוב צלצול, “אני בא!” צעקתי בתקווה שהצלצול יפסק אבל לא.

על השידה שליד הדלת ראיתי את הקולר, קולר עור מפונפן של כלב עם רצועה ארוכה מחוברת אליו, חייכתי. הערב הוא הערב שלי, אני האדון ורווית תהיה “הפודל שלי”, תלבש את הקולר ותעשה כל מה שאני רוצה.

הסתכלתי בשעון, מוקדם מדי לפגישה שלנו, אבל רק מהמחשבה מה אני מתכנן לעשות איתה נעמד לי, תורן זקור שהרים אוהל גדול במכנסיים שלי, פתחתי את הדלת, מחייך, והחיוך נמחק מעל פניי באחת!

“הבן-זונה בוגד בי!” התפרצה דינה גיסתי, נכנסת בלי לשאול אם אפשר, “אחיך המניאק מצמיח לי קרניים!” המשיכה באותו קול כועס כשהיא נעה במהירות אל הסלון והתמקמה על הספה הגדולה “תעשה לנו קפה! עם הרבה אייריש קרים!”

זה שאחי מניאק אני יודע היטב. זה שהוא שקרן, גם את זה למדתי על בשרי, וזה שהוא בוגד בה, גם זה לא היה סוד כמוס. לדעתי אחי רימה אותי כבר בבטן והצליח לצאת לפני ולזכות בבכורה. אני הייתי הגדול והחזק והוא נראה קטן וחלש ואמא שלי העניקה לו מיד אפליה מתקנת, נותנת לו לינוק משדה הרך והחם ולי מבקבוק מטרנה קשה וקר.

אני לא מבין איך אבל תמיד הוא היה התמים ואני הפרחח, הוא עושה תעלול ואותי מענישים. בתיכון הייתי מגן עליו, בכל אופן הוא אחי, הולך מכות כדי לשמור עליו וזה שלא זרקו אותי מבית הספר היה רק בגלל הציונים שלי, אף מנהל לא מוכן לוותר על תלמיד שמעלה לו את הממוצע, הציונים וכמובן גם המורה להתעמלות ששמר עלי כמו על כל שחקני החמישיה הראשונה בנבחרת הכדורסל של בית ספר.

הפעם הראשונה שנפרדנו היתה בצבא, אני הלכתי לצנחנים, לסיירת והוא ג’ובניק בקריה, מגיע לצבא כדי לנוח מבילויי הלילה שלו ועדיין אמא שלי התגאתה בשרות שלו יותר מבשרות הקרבי שלי, אפילו שעשיתי את האקזיט הראשון שלי, מכרתי את הסטארט-אפ הראשון שלי בכמה מיליוני דולרים הדבר הטוב היחיד שאמא שלי מצאה בזה היה שאוכל לעזור לאחי שרק עכשיו התחתן לקנות דירה.

“תביא את הלאפ-טופ” אמרה דינה כשהנחתי את כוסות הקפה, בקבוק האייריש-קרים ועוגיות החלבה האהובות עלי על השולחן בסלון, טועמת את הקפה ומוסיפה לעצמה עוד אייריש-קרים מהבקבוק שהבאתי.

“שב פה” הצביעה על המקום הפנוי לידה על הספה ושלפה דיסק-און-קי מהחריץ שבין שדיה העסיסיים בתנועה שהזכירה לי את סבתא שלי שהיתה שולפת משם את המפתח לארון הממתקים שלה, “מה?” שאלה למראה המבט המופתע שלי.

“כלום” מלמלתי והתישבתי לידה.

“חשדתי שהוא בוגד בי, היתה לי הרגשה כזאת כבר הרבה זמן” סיפרה לי תוך שהיא מעלה קובץ מהדיסק-און-קי למחשב שלי “היו רמזים, ריח בושם נשי לא מוכר מהכרית, כתם שפתון לא שלי על החולצה אבל אתה מכיר את אחיך, תמיד יש לו הסבר עד ש…מצאתי במיטה שלנו חוטיני לא שלי! תאר לך” ציחקקה “מישהי הלכה הביתה בלי התחתונים שלה ולא הרגישה” הפסיקה רגע בסיפור, מתעסקת במחשב הנייד, “תראה, שמתי לו מלכודת, מצלמה בחדר השינה שלנו, והוא נלכד!” הפעילה את הסרטון במחשב.

ישבתי מרותק והתבוננתי באחי מזיין אשה לא מוכרת, “זאת החברה הכי טובה שלי” שמעתי את גיסתי מסבירה, “אני לא מאמינה שהיא עשתה לי את זה” ואני לא הורדתי עיניים מהזיון הלוהט שבמסך, “אתה יודע שהוא בהונג-קונג בענייני עסקים” ציינה למרות שכבר ידעתי, כמו תמיד אמא שלי לא שכחה לעדכן אותי בגאווה, “אז קודם התקשרתי אליו והאח המטומטם שלך לא שם לב שזאת שיחת וידיאו וענה… היית צריך לראות את השדיים החשופים של הסינית שישבה לו על הברכיים” ציחקקה בקול ופתאום החולצה שלה נפלה בהפתעה על המחשב הנייד וכיסתה את המסך, מקפיצה אותי ממקומי.

“דינה, מה את עושה??” צעקתי למראה השדיים שלה שחזית התחרה שלבשה בקושי הצליחה לכסות “את לא נורמלית אני..”
“אם לו מותר גם לי מותר!” קטעה אותי באמצע “אם הוא מזדיין מהצד גם אני מזיינת מהצד” המשיכה באותו קול החלטי.
“את לא שפויה, אני גיסך, תתלבשי!” זרקתי אליה חזרה את החולצה אבל היא התעלמה ונתנה לה ליפול לרצפה “לכי לבעלה של החברה הכי טובה שלך ותנקמי בה, לכי תזדייני איתו!”.

“דווקא בגלל זה בחרתי בך, בשביל הנקמה! אתה יודע מה הכי מרגיז את אח שלך?” שאלה כשהיא פותחת את הכפתור בחצאית שלבשה ואחריו את הרוכסן, נותנת לה להחליק וליפול ונשארת בחוטיני זעיר “הכסף שלך” המשיכה בלי לחכות לתשובה “הכסף שלך ו…הזיין שלך! הוא כל פעם מציין בקנאה שיש לך זיין כמו של הכושים בסרטים הכחולים”.

ברגע הראשון לא החלטתי אם לקחת את מה שהיא אמרה כמחמאה או עלבון. באמת היה לי זיין גדול, אמרו לי את זה כבר כמה ידידות שהבאתי אותן על סיפוקן, אמרו לי את זה גם החבר’ה במקלחת המשותפת בנבחרת הכדורסל בתיכון ואחר כך בצנחנים, זאת כנראה גם הסיבה שרווית נפגשת איתי פעם בחודש, אבל כמו הכושים בסרטים הכחולים? זה כבר נשמע לי מוגזם.

“דינה, בבקשה, זה אחי, אני לא רוצה ש…”
“למה?” פתחה את החזיה ונתנה לה ליפול, נשארת בשדיים חשופים ומנענעת אותם בתנועה מתגרה “אני לא שווה זיון?”
“ש…ש…שווה” גמגמתי, דינה היתה יפה והרבה לילות אוננתי כשאני מפנטז עליה אבל לפנטז זה סיפור אחד ולזיין את גיסתך זה כבר ממש סיפור אחר “אבל…”

“אחיך במקומך לא היה חושב פעמיים” הסתובבה והתכופפה קדימה, ישבנה מופנה לעברי כשהיא מורידה את החוטיני בתנועות אגן מתגרות ונשארה לבושה רק בטבעת הנשואין שלה, מסתובבת חזרה וחושפת בפני את מלוא קעקוע הדובדבן האדום הקטן שקודם רק הגבעול שלו הציץ מצידו של משולש בד החוטיני הקטן ואת מברשת ערוותה המעוצבת למשעי ואני לא יכולתי להסתיר את הזקפה שצמחה במכנסי ההתעמלות שלבשתי, את האוהל הגדול שהתרומם.

גיסתי הושיטה לי יד ואני, מהופנט, אחזתי בה. היא משכה אותי למרכז החדר ואני קמתי והלכתי אחריה. כשהיא התחילה להפשיט אותי לא התנגדתי, כאילו כישפה אותי, קודם היא משכה מעלי את חולצת הטריקו שלבשתי, מנצלת את ההזדמנות להחליק וללטף את בטני השטוחה, אחר כך היא נצמדה אלי מאחור וחיבקה אותי, נותנת לי להרגיש את שדיה הרכים נלחצים אל גבי, נמעכים, מלטפת את הבטן ויורדת אל תוך מכנסי ההתעמלות שלי, דוחפת את כף ידה אל תוך התחתונים ועוטפת את הזיין המתוח “וואו, באמת גדול” ממלמלת כשהיא מושכת ומורידה את מכנסי יחד עם התחתונים ומשחררת את הזיין מכלאו.

ידעתי שאני צריך להתנגד אבל כוחי לא עמד לי, פתאום הרגשתי שהגיע הרגע שגם אני אהיה פעם הילד הרע, לא רק אחי, דינה כרעה על ברכיה לפני, פולטת שוב “וואו, זה ענק!” ומעבירה את לשונה בליקוק ארוך לאורך התורן המזדקר בין רגלי, מתחילה בשק האשכים המלא ומסיימת בעטרה המתוחה “יאמי!” הוסיפה ושוב ליקקה ואם היה לי עוד שמץ של היסוס או יסורי מצפון הם נעלמו.

אני מת על זיון אורלי. לדעתי אין גבר שיעמוד בפני הפיתוי שימצצו לו, ביחוד לא מאשה מושכת כמו גיסתי, ואני מחשיב את עצמי גבר!

עמדתי בפישוק קל במרכז השטיח, עיניי עצומות ואני מפקיר עצמי בידיה, ראשה נע קדימה ואחורה כששפתיה מלטפות את זקפתי שנכנסת עמוק לפיה ויוצאת, שיניה מתופפות בעדינות על עורי המתוח ושולחות זרמי הנאה בכל גופי “כן, זה טוב” פלטתי גניחת הנאה חזקה, מניח את ידי על ראשה כאילו מפחד שתברח לי באמצע והיא בתגובה חפנה את פלחי ישבני המוצקים בכפות ידיה, נצמדה יותר ולשה אותם בתאווה.

הזיין שלי נמתח למלוא אורכו, גדול ועבה, אבל היא הצליחה להכניס את כולו, “יש לך גרון עמוק” אמרתי לה, מלטף את שיער ראשה ולוחץ, מחדיר אותו עוד טיפה לגרונה והיא לא מתנגדת, להפך, לוחצת אצבע לפי הטבעת שלי כאילו מאותתת לי לדחוף לה יותר עמוק.

התחלתי להניע את אגני קדימה ואחורה, מזיין אותה בפה והיא נתנה לי, מרימה עיניים ומסתכלת עליי, כאילו מעודדת אותי, הרגשתי שזה בא, ההרגשה הזאת של הזרע המטפס במעלה הזיין המתוח, “אני הולך להשפריץ” הודעתי לה והיא לא זזה, “אני הולך לגמור לך בפה” הזהרתי שוב והיא רק לחצה בידיה על ישבני שלא אברח ומצצה בתאווה כאילו יונקת, “הנה זה בא!” צעקתי, מזהיר אותה בפעם האחרונה ועוזב את ראשה ו…רגע אחרי השפרצתי, ממלא את גרונה בשפעת זרמתי החמה, מרגיש איך היא בולעת ולא מוציא את הזין עד שלאט לאט הזקפה שלי הלכה ונעלמה, התורן המתוח הפך רכרוכי ונשמט מפיה.

מצצו לי כבר בעבר, גם בלעו, אבל אף פעם לא ראיתי מישהי שמחייכת אחרי כמו שגיסתי חייכה עכשיו. נהנת כל כך, כאילו שתתה שמפניה משובחת, היא קמה על רגליה הסתכלה בי ואמרה “יש לך באמת יותר גדול משל אחיך, הרבה יותר גדול” משכה את ההרבה כאילו מנסה להדגיש “גם יותר טעים” ציחקקה, מנסה לשתות מהקפה שנשאר בכוס שלה, “שלא תחשוב שזהו, שגמרתי אתך, תעשה לנו עוד קפה, זה התקרר” אמרה בשיא הטבעיות כשהיא לובשת את חולצת הטריקו שלי “אני בינתים הולכת להתרחץ”.

ישבנו, צופים שוב במעללי אחי הבוגד ושתינו את הקפה שגיסתי הכינה. את הקפה שאני הכנתי לנו היא שפכה בטענה שאני לא יודע להכין קפה למרות שאני לא הרגשתי שום הבדל, מעוגיות החלבה שהבאתי היא דווקא נהנתה מאד, “אני מתה על עוגיות חלבה” היא אמרה וגמרה עוד עוגיה.

דינה אמרה שהיא לא מבינה למה לבשתי את מכנסי ההתעמלות, “במילא אתה תכף תוריד אותם” אמרה בבטחון ואני רק הסתכלתי עליה, יותר נכון בפטמות הנוקשות שבלטו מבעד לחולצת הטריקו שלבשה ושהתרוממה ולא כיסתה את הפס הורוד והרטוב שניצנץ בין שפתי הכוס הכהות והבשרניות שלה.

“דינה, זה לא בסדר מה שאנחנו עושים, את יודעת… לא תנאף אשת אחיך” התאמתי את הדיבר השביעי לצרכי.

“תראה” התעלמה מדברי “תראה מה הוא עושה לה” הצביע על המסך בו נראה אחי דופק את החברה שלה בדוגי פרוע “תראה איך הוא מנענע אותה” המשיכה, ומבלי להסיט את המבט שלחה יד אחת לתוך מכנסי ההתעמלות שלי והתחילה לשפשף לי את הזיין שהתעורר לחיים “תראה איך השדיים שלה רוקדים, תגיד” הרימה ביד השניה את החולצה “של מי השדיים יותר יפים?” הציגה את שדיה לראווה.
“שלה” צחקתי.
“מניאק!” משכה לי בזיין.
“בצחוק… שלך!” מיהרתי לתקן והרגשתי את הזקפה נמתחת עוד קצת “אני מת על השדיים שלך” הוספתי, מתחנף, והתכופפתי לעברה, מנשק לה את הפטמה ומשחק בה בלשון.
“תראה, תראה איך היא נהנית… שרמוטה!”
“מחרמן” אמרתי.
“אני רואה” חייכה כשהיא מצביעה על האוהל שהתרומם שוב במכנסיי.
הייתי חרמן אש וכשהזיין עומד לא בדיוק אכפת לך שזאת שאתה הולך לזיין היא גיסתך, “רוצה גם?” שאלתי “רוצה לחטוף כמו השרמוטה?”
“כן” ציחקקה “חשבתי שכבר לא תציע”.

“בואי” תפסתי אותה והנחתי אותה על כתפי, ישבנה החשוף מקדימה ושדיה נלחצים לגבי, יד אחת מחבקת את רגליה שלא תיפול ובשניה מלטף את פלחי ישבנה “את רוצה להיות השרמוטה שלי?” שאלתי כשאני נושא אותה לעבר חדר השינה.
היא לא ענתה.
בלי לחשוב פעמיים הצלפתי בידי על פלח ישבנה הלבן, מטביע עליו בסטירה מצלצלת את חותם כף ידי באדום בוהק, “שאלתי אם את רוצה להיות השרמוטה שלי?”.
“מניאק! כן!” צעקה בתאווה.
“אז תבקשי”
שוב היא שתקה.
שוב לא חיכיתי והנחתתי את כף ידי על פלח ישבנה השני בסטירה מצלצלת וכואבת “תבקשי!” סיננתי מבין שיניי ברשעות.
“איי…” שמעו שכואב לה, “מניאק, תזיין אותי, בבקשה, אני רוצה להיות השרמוטה שלך”.
ליטפתי את ישבנה תוך שאני דוחף את כף ידי בין רגליה ומעביר אצבע חוקרת לאורך חריץ הכוס שלה ומרגיש עד כמה שהיא רטובה “את מתה שאני אדפוק אותך” לחשתי לה.
“כן” גירגרה בתאווה, נלחצת אל האצבע החוקרת, “אני אוהבת שאתה רע אליי” הפתיעה אותי.

כמעט הגענו למיטה כשהפלקתי לה שוב, מפתיע אותה וסוחט ממנה “איי” ארוך ומתפנק נוסף. העמדתי אותה רגע ליד המיטה, רק כדי למשוך מעליה את החולצה, סתם בשביל הכיף צבטתי לה בתאווה בפטמות הזקורות והרגשתי איך הזיין שלי מתארך בעוד סנטימטר, דחפתי אותה בגסות למיטה “תתכונני ביץ’, תעמדי מהר בדוגי!” התחלתי להוריד מעלי את המכנסיים.

גיסתי עמדה על המיטה בתנוחת דוגי-סטייל קלאסית, ניצבת על ארבע כששדיה תלויים תחתיה, מתנדנדים קלות. החריץ הרטוב שבין רגליה המפושקות בדיוק במידה הנכונה גלוי בפניי, מנצנץ באור המנורה כאילו קורא לי “בוא תכנס בי!”.

עמדתי מאחוריה וכיוונתי בידי את הזקפה הגדולה והנוקשה שלי אל שער היכל התענוגות המצפה רק לי, נותן לעטרה לגעת בין שפתי הכוס הנפוחות מתאווה ולא יותר, לא מכניס אותו, רק משפשף את העטרה המתוחה בין השפתיים הרטובות ונוגע ברטוב, מרגיש איך היא נדלקת עוד יותר, מתנועעת ומנסה שיכנס אבל אני לא נותן לזה לקרות, “אם את רוצה תתחנני!” לחשתי לעברה, מלווה את דברי בעוד פליק מצלצל על ישבנה, “תתחנני גיסתי”.

“בוא תכניס לי” היא גרגרה בתאווה כחתולה מיוחמת, “בוא תתקע לגיסתך את השטרונגול שלך” המשיכה במין התלהבות כזאת, “בוא, בוא תשחיל אותי… בבקשה”

רק אמרה את מילת הקסם והשחלתי אותה! במכת אגן חזקה נעצתי בה את כל הזיין עמוק לכוס הרטוב והמשומן שרק חיכה שאכנס לתוכו, “כן!!” ארוך של הנאה נפלט מפיה כשאחזתי במותניה ודחפתי עוד קצת באגני, חודר עוד יותר עמוק, נלחץ חזק לישבנה ולוחץ לה בדיוק בנקודות הנכונות שעשו לה את זה, “וואו, כן! אמאל’ה אני גומרת!” היא צרחה בקול, לא שולטת בעצמה וגומרת בסערה עוד לפני שפמפמתי בה פמפום ראשון.

אחר כך היא גמרה עוד פעמיים לפני שגם אני גמרתי. קודם טחנתי אותה ככה, אני עומד מאחוריה ומפמפם בה במהירות, משתפשף בקירות נרתיקה העוטפים את הזיין שבתוכם במין חיבוק רטוב והדוק וכל שפשוף כזה שולח בי ובה זרמי הנאה בכל הגוף.

שדיה התלויים תחתיה התנדנדו קדימה ואחורה בפראות בכל נעיצה שלי “כן, זה טוב” צעקתי בהנאה כשאני דופק אותה בלהט.
“כן, תמשיך” היא ענתה לי כהד “אני מתה על מה שאתה עושה לי! אלוהים איזה זיין גדול יש לך!!”

הפלקתי לה שוב, מנחית את שתי כפות ידי על עגבותיה ותופס בהן, מועך בתאווה את אחוריה העסיסיים, “אני גומרת!” צעקה בתגובה, מודיעה לי בשמחה על עוד אורגזמה שמתפוצצת בתוכה “אמאל’ה, זה טוב, אני באה!!” הוסיפה מתנשמת בקול ופתאום נרגעה “וואו, שוב גמרתי” חייכה באושר.

היא גמרה אבל אני לא. דחפתי אותה בגופי על המיטה בלי להוציא את הזיין מהכוס הרותח שלה, משכיב אותה על הבטן במרכז המיטה ובתרגיל אקרובטי התיישבתי כשישבני נושק לישבנה והזיין עדיין תקוע עמוק בנרתיקה הגועש, “עכשיו את הסוסה שלי” הודעתי לה, אוחז ביד אחת בשתי פרקי ידיה ומותח את ידיה לאחור כאילו היו המושכות “עכשיו אני אדהר עליך” המשכתי להסביר “דיו” הכיתי בידי הפנויה על ישבנה “דיו סוסה שלי” דהרתי עליה.

מתחתי את הידים, המושכות, ודינה הרימה את הראש, גבה מתקער ושדיה תלויים באוויר, קופצים, “דיו” דירבנתי אותה שוב כשהזיין שלי משתולל בנרתיקה והביצים מכות בין רגליה המפושקות, יוצא קצת וננעץ חזרה במכה הסוחטת ממנה גניחת הנאה תאוותנית, “כן זה טוב, זה טוב להיות הסוסה שלך” צרחה “כן, הנה, זה שוב בא” המשיכה “בוא. אני רוצה אותך בפנים…בוא תן לי” צרחה כאילו היא מפחדת שאברח “אל תפחד, תגמור, אני לוקחת גלולות” המשיכה והתחינה נשמעת מקולה “אל תברח, אני גומרת, בוא, בוא! בוא!!” משכה את ה-בוא האחרון ואני באתי, ועוד איך באתי, גומר בתוכה בהנאה, משפריץ את זרמתי עמוק בכוס שלה, עמוק בנרתיק שכל כך חיכה לקלוט אותו.

שכבנו על הגב מתנשפים, “וואו” גנחה בקול “אף פעם לא גמרתי ככה עם אחיך” החמיאה לי.
שתקתי.
“מה אתה שותק? זאת מחמאה”
“תודה”
“מניאק, נהנתה לדפוק את גיסתך ועכשיו אתה משחק אותה אדיש”
הסתובבתי לעברה ושיחקתי לה בפטמה, ממולל אותה בין אצבעותי, “נהניתי” חייכתי לעברה “את זיון טוב גיסתי” הוספתי במבוכה.
“אני מבינה שזאת מחמאה”
“כן” חייכתי “גדולה”
“שלא תחשוב שגמרתי אתך” הניחה את שתי ידיה לצידי גופה, מרפה את גופה, “מנוחה קטנה ונעשה עוד סיבוב!”
“את לא נורמלית!” ניסיתי אבל היא קטעה אותי באמצע “להפך, אני הנורמלית, אני פשוט מנצלת את ההזדמנות עד תום!”


הסתכלתי בה, בגיסתי, אשתו של אחי התאום… וחייכתי גם אני, רואה את הפטמה הזקורה על רקע העטרה הגדולה והכהה ולא עומד בפיתוי, מלטף בעדינות, מעביר לאט את קצה האצבע סביב הפטמה הנוקשה ומרגיש את הגבר גבר שלי מתעורר, את הזיין שעדיין רטוב בקוקטייל השמנוני של מיצי תאוותה וזרמתי הריחנית צומח ומתעבה שוב בין רגלי.

נגעתי בקצה הלשון בפטמה, מנשק אותה, והיא פתחה עיניים, מתבוננת בי וכמו ברפלקס מותנה שלחה יד ועטפה את הזיין העומד בעדינות בכף ידה והתחילה ללטף, לשפשף כשהיא שואלת במין תמימות כזאת “מה?”.

שתקתי.
גיסתי חפנה את שק האשכים שלי בכף ידה, מגלגלת ומשחקת בביצים ואז לחצה “מה?”
“כלום, אני מסתכל כמה את יפה” החמאתי לה.
“מתאים לך לזיין את גיסתך” חייכה אלי, עדיין חופנת את שק האשכים ומשחקת לי בביצים.
שוב שתקתי.
לרגע היא הסתכלה בי ואז לחצה חזק על הביצים, מקפלת אותי מכאב, “כן” צרחתי.
“מה כן? תגיד שאתה מת לזיין אותי” סיננה מבין שיניה “תגיד!” לחצה שוב על הביצים, מכאיבה לי שם למטה עוד יותר.
“כן! אני מת לזיין אותך” צרחתי במהירות, מקווה שתעזוב לי את הביצים.
“אז תבקש”
“אני רוצה לזיין אותך” השלמתי במהירות והרגשתי את הלחץ על הביצים נחלש “אני מת לדפוק אותך” הוספתי.
דינה שוב לחצה, חזק, “לדפוק אותי שוב!” תיקנה אותי בטון השמור למורה והדגישה במיוחד את השוב.
“כן! לדפוק אותך שוב” צרחתי, מתפלל שתרפה.
“אז בוא” ענתה בקול הכי שלו שאפשר ועזבה את הביצים.
רציתי לעלות עליה אבל היא עצרה אותי “לא ככה, שם כבר ביקרת” חייכה כשהיא מסתובבת על הבטן ומגביהה את ישבנה, מסדרת את הכרית הגדולה תחת אגנה ומפשקת מעט את רגליה, אוחזת בשתי ידיה בפלחי ישבנה המוצקים ומפשקת גם אותם “עכשיו אני רוצה אותך פה…בתחת!!”

“יכאב לך” הזהרתי.
“אתה משתפן?” התגרתה בי.

אני חושב שאין גבר שלא מת להשחיל מישהי בתחת, מודה, אני כזה. בלי להוסיף מילים ולפני שתתחרט, עליתי עליה ונכנסתי בכניסת המשרתים שלה, נעצתי את זקפתי המתוחה ותקעתי את גיסתי בתחת!

כאב לה כשהזיין הגדול שלי ננעץ עמוק לישבנה, מותח עד הקצה את פי הטבעת המיוסר שלה. היא לא צעקה אבל הרגשתי איך כל גופה נמתח והיא נושכת שפתיים שלא לצעוק. שכבתי עליה, מועך אותה תחת גופי הגדול ולא זז, נותן לה להרגע.

כשהרגשתי שהיא נרגעה התחלתי לזיין, קודם בתנועות קטנות ואיטיות, מרגיש את החיכוך הנעים של פי הטבעת על הזיין שלי, לוחש לה באוזן “להמשיך?” והיא עושה “כן” עם הראש.

הגברתי את הקצב, מרים את ישבני ויוצא מעט, לא לגמרי ואז נועץ חזרה, מכה באגני על ישבנה ודופק אותה בכיף בתחת, גונח בהנאה ושומע את ה”כן” הראשון שלה ואחריו עוד אחד, “כן…תמשיך”, ויודע שהכאב עבר וגם היא נהנת.

נהנתי מכל רגע. שכבתי עליה, טחנתי לה את התחת וחשבתי לי בלב שאחרי הטיפול של הזיין הגדול שלי יהיה לה קשה לשבת כמה ימים. “אני מת על התחת שלך” לחשתי לה ונישקתי אותה בעורף נשיקה תאוותנית ובתגובה דינה גיסתי צרחה שהיא גומרת וזה הדליק אותי עוד יותר, עוד פמפום אחד או שנים, נעיצה חזקה וגם אני גמרתי, נמתח כולי, קופא במקומי והשפרצתי בפעם השלישית, גמרתי לה בפה, גמרתי לה בכוס ועכשיו, בתחת, השלמתי את הסדרה.

שכבתי עליה מתנשף, מועך אותה תחת גופי הגדול, הייתי כל כך שקוע שלא שמתי לב מה קורה מסביב עד שדינה גיסתי אמרה לי “מצלצלים בדלת” ורק אז שמעתי את הצלצול הארוך.

“שיט!” נזכרתי ברווית שצריכה להגיע, מציץ בשעון שעל השידה שלידי ורואה שזאת בדיוק השעה, “שיט! שיט! שיט! אני חייב לפתוח” מלמלתי שוב, מתנצל בפני גיסתי ומתגלגל מעליה במהירות “אני בא!” צעקתי בקול, מקווה שרווית תשמע ותפסיק לצלצל, והתחלתי ללבוש את מכנסי ההתעמלות שלי “תתלבשי!” זרקתי לעבר דינה תוך שאני לובש את אחת מחולצות הטריקו שהיו זרוקות בצד המיטה ומהרתי לפתוח את הדלת.

פתחתי את הדלת, מנסה להראות רגוע. “מה קרה, נרדמת?” נכנסה רווית “אני מצלצלת כבר חמש דקות, לא שמעת?”

הסתכלתי עליה, לבושה בדיוק כמו שאמרתי לה, חולצת טריקו לבנה וצמודה המגלה לכולם שהיא הולכת בלי חזיה ומדגישה את שדיה הגדולים שאומנם כבר לא היו זקופים אבל מספיק עסיסיים וסקסיים לגרות אותי בטרוף ומכנסי הטייץ הקצרים המשלימים את התלבושת, צמודים כל כך שרואים לה את שביל חוצה ישראל שלה וברור שאינה לובשת תחתונים.

“לא, כלום, סתם” ניסיתי למשוך אותה לעבר הסלון, “קחי” הגשתי לה את קולר העור המפונפן עם הרצועה שהיא צריכה ללבוש לפי כללי הטקס הקבוע שלנו “זוכרת, הלילה את הפודל שלי” הדגשתי את האת.

רווית כבר כמעט ענדה את הקולר על צווארה כשלפתע היא עצרה, קופאת במקומה ומתבוננת בעיניים קרועות לרווחה לעבר דלת הסלון שמאחורי.

לא הייתי צריך להיות גאון הדור בשביל לנחש למה. הסתובבתי וגם אני קפאתי. בדלת עמדה דינה גיסתי, לבושה רק בגופית המזל המהוהה שלי, זאת ששמרתי עוד מנבחרת הכדורסל בתיכון, כששד אחד מציץ לה מהצד.

“אופס” מיהרה ואמרה כאילו היא מצטערת אבל החיוך בזווית פיה אמר אחרת “החזיה שלי” הצביע על החזיה שהיתה זרוקה לצד השולחן “והתחתונים” הצביעה על החוטיני שהיה זרוק באמצע הסלון.

הסמקתי, זה כל מה שהצלחתי לעשות ואם התחילה לי קודם התעוררות שם בין הרגליים מהמראה המפתה של רווית היא נעלמה באחת.

דינה דווקא הרגישה בנוח “נעים מאד” הושיטה יד לעבר רווית כאילו היה זה מפגש חברתי מאורגן וחריץ הכוס נחשף לרגע מלמטה “דינה” הציגה את עצמה “גיסתו” הוסיפה ובשיא הטבעיות המשיכה “רק הזדיינו”.

לקח לה לרווית רגע להתעשת, מורידה חזרה את הקולר שלא הספיקה לרכוס, מתבוננת בנו במבט לא מאמין “גיסתך?” פנתה אלי “היא גיסתך?” שאלה שוב אם לא הבנתי בפעם הראשונה.

“כן” מלמלתי, מסמיק.
“ילד רע!” עצרה לרגע ועשתה לי נו נו נו עם האצבע “באמת את גיסתו?” פנתה לדינה ושאלה גם אותה להיות בטוחה.
“כן” ענתה דינה בשיא הטבעיות “אשתו של אחיו התאום”.
“ילד רע” חזרה שוב אלי, “לא תנאף אשת אחיך” שינתה גם היא את רעך לאחיך כאילו שמעה אותי קודם, “אפילו ילד רע מאד” המשיכה והפעם עם חיוך על השפתיים “אתה זוכר מה עושים לילד רע?”
הסמקתי. “כן” מלמלתי.
“מה?” התפרצה דינה, לא מבינה.
“קח!” זרקה אלי את הקולר, מתעלמת מהשאלה של דינה “אני חושבת שהתבלבלת”.
“מה?” התפרצה שוב דינה “מה קורה פה? ספרו לי”
“ספר לה” פקדה רווית, מתיישבת על הספה ומתרווחת.
“מענישים אותו” השפלתי עיניים והתחלתי לרכוס את הקולר על צווארי.
“מה?? את מי מענישים?” הפעם דינה היתה בכלל מבולבלת “ומה אתה עושה עם הקולר??”
“החטא ועונשו” צחקה רווית בקול “להעניש את הילד הרע… תסביר לה!”חלק ב

“להעניש את הילד הרע” היה אחד מהמשחקים שרווית ואני שיחקנו והאמת שרווית היא זאת שלימדה אותי את המשחק. פעם, כששנינו שכבנו עירומים במיטה אחרי זיון משגע, אוספים כוח לקראת הזיון הבא, היא סיפרה שקראה את זה באיזה סיפור ארוטי באתר “סליזי” שהיא כל כך אוהבת לקרוא באינטרנט, ואני מוכרח להודות שמאז גם אני הפכתי קורא מכור שלו, מסבירה לי את חוקי המשחק ואני נדלקתי ומשם זה הפך לאחד האהובים אלינו, בעצם כשאני חושב כמעט בכל מפגש היה איזה ילד רע אחד ביננו ולפעמים אפילו שנינו.
סיפרתי לדינה גיסתי בקיצור איך נפגשנו, על הזיונים הפראיים שהיו לנו באותו מלון באילת ולמה בעצם רווית באה אלי היום וראיתי שהיא נשארת בפה פעור, עוד לא הספקתי להסביר לה על העונש והקולר כשהיא לא התאפקה ושאלה אותי “אתה עובד עלי?”
“לא”
“הוא עובד עלי, נכון?” פנתה הפעם לרווית.
“לא” גם היא חייכה אליה, “ולדעתי גם את היית ילדה רעה ומגיע לך איזה עונש קטן”
“הסיפור שלכם באמת מחרמן, הלוואי עלי, אבל מה זה הילד הרע הזה ועל איזה עונש אתם מדברים?” והפעם שמעו שהיא באמת סקרנית.
רציתי כבר לענות כשרווית הקדימה אותי. “זה סוד, אנחנו לא מגלים לכל אחת” חייכה וידעתי שהיא זוממת משהו, “אלא אם כן את רוצה גם להשתתף ונדמה לי שרמזת שכן כשאמרת הלוואי עלי”.

רגע היתה דממה אבל אני הייתי הראשון ששברתי אותה “רווית, את לא נורמלית, היא גיסתי!”
“שתוק!!” התפרצו עלי שתיהן בבת אחת כאילו במתואם, “תגיד” הוסיפה רווית “לא אמרת לי תמיד שאתה מת שנעשה את זה בשלישיה?”
“כן, אבל היא גיסתי, אשתו של אחי התאום ו…”
“נו פודל” קטעה אותי רווית, רומזת לי שהמשחק שלנו בעצם התחיל ומזכירה לי את מקומי, “וזה שהיא גיסתך הפריע לך לדפוק אותה?” חייכה אלי “תגידי” פנתה לעבר דינה ושאלה “איפה הוא דפק אותך, רק בכוס?”
דינה הסמיקה ושתקה.

רווית קמה ממקומה וניגשה אליה, “תקשיבי גיסתו, החוק הראשון שלנו זה לא מתביישים, מספרים ה-כ-ל” הדגישה את המספרים הכל והמשיכה, “עונים על כל שאלה! אבל הכי חשוב זה החוק השני! לכולם פה בחדר יש הרבה מה להפסיד אז לא מגלים לאף אחד! מה שעושים או מספרים לא יוצא מהחדר!!” עצרה רגע כשהיא מרימה מעט את גופית המזל שלי שגיסתי לבשה וליטפה לה את התחת, לטיפה תאוותנית, ניגשה לתיק הקטן שלה ושלפה ממנו את טבעת הנשואין שלה, מציגה אותה לדינה, שתראה וענדה אותה לאצבעה, “את רואה, גם לי יש הרבה מה להפסיד לא רק לך!”, נתנה רגע לגיסתי לקלוט והמשיכה, “ועכשיו החוק השלישי והאחרון” חזרה ונעמדה מול דינה, מסתכלת לה בעיניים, “כשאת פודל, ואת יודעת שאת פודל כי יש לך קולר על הצוואר, את עושה כל מה שאומרים לך! בלי ויכוחים! בלי להגיד לא!! נכון גיס שלה?” פנתה אלי.
“נכון” אישרתי, למרות שאף פעם לא ישבנו וניסחנו את חוקי המשחק שלנו היא אמרה לה בדיוק את מה שהיה ביננו.
“אז עכשיו, אחרי שאת יודעת את החוקים, אם את רוצה להצטרף תורידי את הגופיה שאת לובשת! את יודעת איך זה, לא קונים חתול בשק!”
רציתי לעצור אותה, להגיד לה שהיא לא מוכרחה, אבל להפתעתי דינה גיסתי אפילו לא היססה “מדליק” לחשה תוך שהיא אוחזת בגופיה ומרימה אותה מעט, מעבירה אצבע לאורך החריץ שנחשף בתנועה מגרה, “אני רטובה מרוב סקרנות” המשיכה כשהיא מרימה עוד את הגופיה וחושפת את בטנה השטוחה, “נכון הייתי ילדה רעה” הרימה עוד קצת את הגופיה וחשפה את שדיה הגדולים והעסיסיים וראיתי את המבט שנדלק בעיניה של רווית, “אני מצטרפת!” הודיעה דינה בקול צלול “אפילו שעוד לא סיפרתם לי מה עושים לילדה רעה” הוסיפה כשהיא מורידה מעליה לגמרי את הגופיה וזורקת אותה לפינת החדר “מה עכשיו?”

“עכשיו תעני לי” הסתובבה סביבה רווית כשהיא בוחנת אותה ומשרטטת באצבע קווים על גופה העירום, “איפה הוא דפק אותך, רק כאן?” הצמידה בתנועה פתאומית את כף ידה לערוותה של דינה שכאילו קפאה במקומה ודחפה אצבע חוקרת אל בין שפתי הכוס הנפוחות מתאווה, “רק בכוס הרטוב הזה??”

רציתי להתערב, לענות במקומה, אבל כנראה שהייתי שקוף מדי. הספקתי להגיד רק “דפקתי אותה ב…” כשרווית נבחה עלי “פודל, שתוק!”, קוטעת אותי ומזכירה לי שוב את החוק השלישי, שכשהקולר על צווארי, כמו עכשיו, היא זאת שאומרת מה עושים, “וחוץ מזה איזה מין ג’נטלמן אתה?” הוסיפה “הגברת עומדת עירומה ואתה לבוש? תתפשט!”

התחלתי להתפשט, מביט בדינה שהסמיקה, “קודם מצצתי לו” התחילה בהיסוס.
“הוא גמר לך בפה?” קטעה אותה רווית.
“כן”
“ובלעת?”
דינה הסמיקה עוד יותר, בולעת רוק, אבל שוב ענתה “כן”
“ואחר כך?”
“אחר כך הוא זיין אותי בכוס”
“איך?” לא הרפתה ממנה רווית.
“בדוגי, עמדתי על המיטה והוא מאחורי”

עמדתי כשרק הקולר לצווארי ורצועת העור המחוברת אליו משתלשלת לצד גופי העירום, בדרך כלל כשאני רואה בחורה עירומה עומד לי, במיוחד אם היא מדברת על זיונים, אבל הפעם הזיין שלי פישל בגדול, השתלשל מדולדל ורכרוכי בין רגליי ורווית לא פיספסה את זה כדי לרדת עלי קצת, ניגשה אלי ושיחקה לי בזיין כשהיא שואלת את דינה “מה? עם הציקמוק הזה הוא דפק אותך?”

“לא” ענתה גיסתי בשיא הרצינות, “עמד לו, תותח!”

“מה קרה גיס שלה?” רווית חפנה לי את שק האשכים התלוי, מחייכת, “גיסתך כבר לא עושה לך את זה??” הקפיצה את הביצים שלי “תגיד, הקולר הישן במגירה, נכון?”

“כן” מילמלתי והיא ניגשה לארונית שעליה עמדה הטלוויזיה ופתחה את המגירה התחתונה, מתכופפת ומחפשת כשישבנה המוצק מופנה לעברי, מגרה כל כך, והתרוממה חזרה, אוחזת קולר נוסף עם רצועה ביד אחת וסרגל פלסטיק, כזה של תלמידי בית ספר, ביד השניה.

רווית עברה לידי וליטפה את הזיין שלי עם קצה הסרגל, אומרת בחיוך “תודה ששמרת עליו פודל” וחזרה ועמדה מול דינה גיסתי “הוא השקה אותך?” שאלה אותה.
“מה?” לא הבינה.
“השקה אותך, את יודעת, גמר לך בפנים” הסבירה לה רווית תוך שהיא מקרבת את הקולר שהביאה אל צווארה של גיסתי.
לרגע עבר רעד בגופה של דינה, אני הבחנתי וגם רווית שעצרה באמצע והורידה את הקולר “את לא רוצה?” שאלה.
“לא, אני רוצה, רוצה” התעשתה דינה מותחת את צווארה כאילו מזמינה שתצמיד לה את הקולר.
“את מבינה מה זה אומר? זוכרת את החוקים? כשהקולר על צווארך את פודל!”
“אני יודעת” אמרה דינה בבטחון “אני מסכימה… רוצה, בבקשה” הגישה לה את צווארה.
“לא!” לרגע היתה דממה ורווית המשיכה “אני רוצה שתענדי לך את זה לבד, רוצה לדעת שאת באמת מסכימה” הושיטה לה את הקולר עם הרצועה.

רווית חיכתה שדינה גיסתי תענוד לעצמה את הקולר, אחר כך סידרה לה את הרצועה המשתלשלת שתעבור בין שדיה תוך שהיא מלטפת אותם בתאווה ומתבוננת בדינה שהסמיקה עוד קצת ובפעם הראשונה הרגשתי התעוררות קטנה בין רגליי.

“השקה אותך?” חזרה רווית על שאלתה כשהיא ממשיכה לסחוט את שדיה של דינה ולשחק לה בפטמות.
“כן” הפעם דינה לא היתה צריכה הסברים “אני על גלולות” ניסתה להסביר אבל רווית קטעה אותה “זה בסדר, לא צריך הסברים, גם אני אוהבת שהוא משקה אותי” חייכה לעברה “ואת גמרת?”
“כן” ענתה דינה, כן ארוך של הנאה, “בגדול!”
“וזהו?”
“לא” הסמיקה דינה “גם פה” הצביעה על אחוריה.
“מה? תקע אותך גם בכניסת המשרתים?” והיה צליל קנאה בקולה של רווית.
“כן” מילמלה דינה במין בושה.
“כאב?”
“רק בהתחלה, אחר כך זה היה טוב…” וההנאה נשמעה בקולה “גמרתי” הוסיפה כשהיא מסמיקה ומחייכת.
“והוא?”
“גם, השקה אותי גם שם”
“אז חלבת אותו, סחטת ממנו כל טיפה, תראי את הציקמוק שנשאר בשבילי” הקפיצה עם הסרגל את הזיין שאומנם התחיל להתעורר אבל עדיין היה רופף ומדולדל “נו… והיה עוד?”
“לא. בדיוק אז, כשגמרנו, את באת!”

“ילד רע” חזרה רווית ופנתה אלי, אוחזת ביד אחת את הרצועה של גיסתי ובשניה תופסת את שלי “נתחיל פודלים שלי וכמו תמיד קודם כל נוציא אתכם לטיול” חייכה מאוזן לאוזן “ארצה!”

הטיול היה מין מסורת שדווקא אני התחלתי איתה אחרי שראיתי את זה באיזה אתר פורנוגרפי אחד ורווית התלהבה והמשיכה, מין כניסה למשחק המדגישה מי האדון ומי הפודל. ידעתי מה היא רוצה, ירדתי על ארבע ונעמדתי לצידה כמו כלב, מרגיש איך הזיין שלי מדלדל בין רגליי ומתנדנד בכל תנועה שלי. גיסתי עקבה אחרי ועשתה כמוני, יורדת אף היא על ארבע באותה עמידת כלב, נצמדת לצידה השני כששדיה הגדולים התלויים תחתיה מטלטלים בכל תנועה שלה.

רווית הובילה אותנו סביב החדר, מושכת ברצועות ואנחנו הולכים לצידה, מוליכה אותנו לעבר המטבח ושם, על השולחן, היתה מונחת צלוחית עוגיות שנשארה מהקפה ששתיתי.

“תנבח!” פקדה עלי.
נבחתי.

רווית ליטפה את ראשי “כלב טוב” ציחקקה כשהיא דוחפת לי לפה עוגיה, “תנבחי!” עברה ופקדה על דינה וזאת הסמיקה, נתקעת לרגע, ואחר כך נבחה גם היא וקיבלה עוגיה.

חזרנו לסלון, הפעם היא דילגה על המקלחת וחסכה ממני את המבוכה של עמידת הכלב המשתין, לא העמידה אותי במקלחון ודרשה שארים רגל ואעשה פיפי כמו שהיא עשתה לי בפעם שעברה. רווית הובילה אותנו למרכז השטיח “אתה” הצביעה עלי ופקדה “על הברכים!”.

נעמדתי על הברכיים.
רווית הובילה את דינה לפינת השטיח וסובבה אותה עם הפנים אלי “על הברכים” פקדה גם עליה ודינה נעמדה על הברכיים.
רווית חזרה והתקרבה אלי, ערוותה המכוסה בטייץ המתוח הישר אל מול עיניי וראיתי את הלחלוחית במקום שנגע בין שפתי הכוס שלה, רווית היתה חרמנית.

“פודל שלי” ליטפה שוב את ראשי “עוד לא סיפרת לגיסתך מה עושים לילד רע”
“מענישים אותו”
“ואתה היית ילד רע” ספק שאלה ספק קבעה.
“כן” הודיתי.
“אז בוא נראה לגיסתך איך מענישים ילד רע, תעמוד ותתכונן”

ידעתי בדיוק איך היא רוצה שאעמוד, זאת לא הפעם הראשונה שאני עומד ככה, נעמדתי בפישוק קל כשאחורי מופנים לעבר דינה, שתראה טוב, והתכופפתי קדימה, אוחז בידי את ברכיי כשהראש למטה, רואה את הזיין שלי נמתח מחדש רק מהמחשבה על מה שהיא הולכת לעשות לי.

רווית ניגשה לשולחן והרימה את סרגל הפלסטיק שהוציאה קודם מהמגירה, נעמדת מאחורי, דואגת לא להסתיר לדינה ובלי אזהרה מוקדמת הצליפה בו על ישבני.

כמעט נפלתי קדימה, יותר מההפתעה מאשר מהכאב. צעקתי “איי” חזק ומיד התעשתתי, “אחד” ספרתי בקול, לא מחכה שתזכיר לי, “זה מגיע לי כי הייתי ילד רע” הוספתי, עוד תוספת פיקנטית שהתווספה במהלך המשחקים שלנו, והרגשתי את הפס הבוער על ישבני במקום שהסרגל פגע בו.

הרגשתי את קצה הסרגל בין פלחי ישבני, עובר לאורך החריץ ומתעכב בפי הטבעת, נוגע ומלטף, מרגיע ומחרמן, מעמיד לי כמו תמיד כשהיא עושה לי את זה. “נו הבנת?” שאלה רווית את דינה גיסתי ולא חיכתה לתשובה, מצליפה שוב בתנועה מהירה, מותחת פס נוסף על ישבני הלבן, פס אדום וצורב.

“שתים” צעקתי בקול, קצת כדי להסוות את הכאב שעבר כזרם בכל גופי, “תודה זה מגיע לי כי הייתי ילד רע” הוספתי במהירות והרגשתי את כף ידה אוחזת בזיקפתי ובודקת אותה, משפשפת קצת.

“אוהב את זה הגיס שלך” רווית פנתה לדינה, “תראי איך זה מעמיד לו” שפשפה עוד קצת את הזיין שנמתח “מחרמן אהה?”
“כן” הודיתי, מה שנכון נכון, אני מתחרמן מזה.
“מי שאל אותך פודל?” החליקה שוב עם הסרגל על ישבני, “שאלתי אותה”
“כן” שמעתי את דינה מאחורי “מחרמן” הוסיפה “אני רטובה”.

“חם לי” הודיעה פתאום רווית ובתנועה מהירה הורידה את חולצת הטריקו הצמודה שלבשה וחשפה את שדיה הגדולים. ניסיתי להציץ, לראות, אבל היא הפליקה לי עוד מכה עם הסרגל על ישבני, “תסתכל למטה פודל!” הניחה לרגע את הסרגל על השולחן רק כדי להוריד גם את מכנסי הטיץ ההדוקים ולהשאר גם היא עירומה ושוב נעמדה מאחורי עם הסרגל ביד “ארבע” הודיעה בקול והפליקה לי שוב.

“ארבע” צעקתי כמו הד, מנסה לשפשף את הישבן הכואב אבל היא עצרה אותי, “תודה” הוספתי “זה מגיע לי כי הייתי ילד רע”.
“תפשק רגליים!” רווית אמרה ואותתה לי במכות קלות עם הסרגל בין רגלי. פישקתי עוד מעט, עד שהפסיקה לאותת לי, ממתין בדריכות יודע מה היא מתכננת.

“מכה אחרונה” ליטפה לי את הישבן עם הסרגל, מרגיעה, ואני נשכתי שפתיים, מתכונן.

“איי” לא הצלחתי לעצור את הצעקה שיצאה פי, שולח יד ומלטף את הביצים שהסרגל פגע בהן בדיוק כמו שידעתי שיקרה, מכה כואבת ששלחה זרמים בכל גופי, כואבת וכמו תמיד מחרמנת, מזקיפה לי את הזיין בעוד סנטימטר לפחות “חמש” גנחתי, עדיין כאב לי “זה הגיע לי כי הייתי ילד רע” השלמתי.

“כאב?” עשתה את עצמה רווית כאילו לא יודעת.
“כן” גנחתי.
“בואי” אחזה ברצועה של דינה והובילה אותה על ברכיה לעברי “תני לו נשיקה שלא יכאב לו” אמרה כאילו הייתי ילד קטן.

דינה נישקה אותי במין תאווה כמו שרק אשה חרמנית מנשקת, קודם בפלח ישבני הימני, נשיקה רטובה ומצלצלת, אחר כך בשמאלי, ממצמצת בשפתיה, ובסוף גחנה ונישקה לי את הביצים, מוסיפה עוד ליקוק ארוך שרק הוסיף ותרם לזקפה שגם ככה התנוססה בגאון.

“בוא” אחזה רווית ברצועה שהשתלשלה מצווארי והובילה אותי אל המקום שקודם דינה עמדה, מורידה גם אותי על ברכיי, מסדרת, “ואת” פנתה לדינה “הגיע תורך, תעמדי כמו שהוא עמד ותתכונני”.

דינה היתה גמישה. היא עמדה בפישוק רחב והתכופפה קדימה, מחבקת את ברכיה ומציצה בי מבין רגליה הישרות, מה שאני לא הצלחתי לעשות, וכל רזי צניעותה חשופים וגלויים לעיניי כל.

רווית עמדה מאחוריה, קצת מהצד כאילו לא רוצה להסתיר לי את מה שהיא עושה לדינה, וליטפה את ישבנה הלבן והמוצק של גיסתי, מנצלת את ההזדמנות לבדוק לה שמן, להעביר אצבע חוקרת בין שפתי הכוס ולהכניס אותה לתוכו, לטבול כשחיוך של הנאה על פניה, מרגישה את הרעד שעבר בגופה של דינה כשהאצבע חדרה לתוכה, ולהוציא אותה רטובה.

“חרמנית הגיסה שלך” פנתה לעברי כשהיא מציגה לי את האצבע הרטובה קרוב כל כך עד שיכולתי גם להריח את ריח עסיס תאוותה העוטף את האצבע, “בטח נהנת כשחגגת לך שם?” הוסיפה וחזרה לדינה, מניחה את הסרגל בעדינות על ישבנה המוצק, “תגידי, עמדת ככה פעם?”

“לא” ושמעו שהיא בולעת רוק, מתכוננת למכה שתבוא.
“והצליפו בך על ישבנך החמוד?”
“לא” ענתה “אהה… בעצם כן כשהייתי ילדה אבל לא ככה” תיקנה מייד “את יודעת, אמא שלי, פליק קטן עם היד כשהייתי ילדה רעה” הוסיפה בתמימות כשהיא משחקת לידה.

“בגדת בבעלך והזדיינת עם גיסך אז עכשיו את ילדה רעה רק שהפעם בליגה של הגדולים” חיוך גדול נמתח על פניה של רווית, ראיתי את היד מתרוממת ויורדת ואז נשמעה המכה.

“איייייי” צווחה דינה, נעמדת ומשפשפת את ישבנה שפס אדום נמתח על שני פלחיו “אמאל’ה זה כואב” ומיד הוסיפה “אבל מחרמן, תראי את הטיפה שנזלה לי” הצביעה על טיפה שירדה לאורך רגלה.

“לא ספרת! גם לא אמרת תודה!” קטעה אותה רווית “ומי הרשה לך לקום?”

דינה חזרה במהירות לעמידה שלה, מתכופפת ומנענעת בישבנה בעדינות, “הפעם אני מוותרת לך, זאת הפעם הראשונה שלך, אבל שתדעי שאם לא תספרי זה לא נחשב!” הוסיפה והנחיתה מכה נוספת על ישבנה, לדעתי קצת יותר עדינה.

“שתים” הכריזה דינה במין גאווה שהפעם לא צעקה איי ומיד הוסיפה “תודה, זה מגיע לי כי בגדתי בבעלי” וראיתי את החיוך על פניה שהציצו לעברי מבין רגליה המפושקות.

רווית ליטפה אותה עם היד על הישבן, עולה עם כף ידה בין רגליה וטובלת אצבע בין שפתי הכוס, מרטיבה אותה ועולה לחריץ הישבן, משחקת בפי הטבעת עם האצבע הרטובה ולוחצת, מותחת, “מעניין” ציחקקה רווית “מגרה” הוסיפה ורגע אחרי הנחיתה עוד מכה על ישבנה.

הפעם היא לא ריחמה עליה “איי” פלטה דינה ואחריו מיהרה לספור “שלוש” הודיעה בקול “זה בגלל שהזדיינתי עם גיסי”.

“אחרון” ליטפה אותה רווית עם הסרגל, מוותרת לה על מכה אחת, חיכתה שדינה תרגע ואז הנחיתה עליה עוד מכה כואבת, פוגעת לה בשפתי הכוס המגורות.

“איי… ארבע” שילבה דינה בין הכאב והספירה “זה בגלל שהייתי ילדה רעה” השלימה מיד, מחכה בלי לזוז להוראות של רווית.

“חירמנתם אותי” הודיע רווית אחרי שהניחה את הסרגל על השולחן “בואו, תעמדו כאן” הצביע על השטיח לפניה “כמו פודלים טובים, על ארבע!”

נעמדנו על ארבע, אחד ליד השני, רווית סידרה אותנו כמו שרצתה, צמודים, כתף נוגעת בכתף אבל מה שעניין אותה יותר זה הישבנים, זה ליד זה, “תנענעו את הישבן” פקדה בקול תקיף “תחשבו שיש שם את הזנב שלכם” הסבירה, צוחקת בקול מהבדיחה שלה, ואנחנו התחלנו לנענע.

“מדליק” הודיע רווית כשהיא שוב נגשת אל עבר המגירה שמתחת לטלוויזיה “עומד לי, בא לי לזיין אתכם מרוב שאני מחורמנת”

ידעתי מה היא מחפשת שם במגירה, זאת לא הפעם הראשונה שהיא מזיינת אותי, רווית התכופפה ושלפה משם את הסטראפ-און שהביאה איתה פעם ומאז הוא כאן במגירה, “יודעת מה זה?” הציגה את הסטראפ-און מול פניה של דינה שהסמיקה.

“יודעת” לחשה, מסמיקה עוד יותר.
“ודפקו אותך פעם עם כזה?”
“לא”
“אז הגיע הזמן” קבעה רווית והתחילה להלביש לעצמה את הסטראפ-און, מצמידה לערוותה ומותחת את הרצועות, “רק שתדעי שיש הטוענות שזה אפילו יותר טוב מהדבר האמיתי” הוסיפה כשהיא עושה את הסידורים האחרונים “זה לא נגמר לך בדיוק ברגע שאת מתחילה להתחמם ומשאיר אותך ותאוותך בידך” ציחקקה כשהיא נעמדת מאחורינו “יאללה, תזיזו ת’תחת!” הפליקה לשנינו “נו, יותר חזק!”

אני לא יודע איך זה נראה מאחור כששנינו נענענו את התחת אבל דבר אחד היה ברור לי, בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני אבדוק את זה! רווית התייצבה מאחורי דינה, “ראש למטה והתחת למעלה!” פקדה “שניכם! ובלי להפסיק לנענע!” הוסיפה ואנחנו ניסינו להשביע את רצונה, מבליטים עוד יותר את ישבננו ומנענעים אותם כאילו מזמינים אותה שתבוא ותכנס.

רווית כופפה מעט את רגליה, מכוונת, הודיעה “תתכונני” ובלי לחכות נעצה עצמה בתנועת אגן חזקה עמוק לכוס של דינה גיסתי. ראיתי את דינה קופאת במקומה, אולי מהפתעה, ואחר כך נרגעה.

רווית התחילה לפמפם בקצב, אוחזת במותניה של דינה ודופקת אותה בתנועות אגן חזקות שהקפיצו את שדיה מצד לצד, “רטובה הגיסה שלך” הודיעה לי “משמנת בשבילך את השטרונגול שתכף אתה הולך לחטוף” הוסיפה ובלי לראות ידעתי שהיא מחייכת מאוזן לאוזן כשהיא מגבירה את הקצב.

גניחות ההנאה של דינה לא אחרו לבוא, עם דפיקה כמו שרווית דפקה אותה איך לא? “כן” היא גנחה בשקט, כאילו מתביישת ורווית הגבירה את הקצב, טוחנת אותה, “כן” גנחה חזק יותר “אמאל’ה זה טוב!” הודיעה בקול “כן, תמשיכי, עוד, בבקשה… הנה זה בא” צעקה בלי שליטה.

נדרכתי, אני מכיר את רווית יותר מדי טוב, בתנועה פתאומית היא יצאה מהכוס של גיסתי ונצמדה לאחורי, מכוונת בידה את התותב לפי הטבעת המכווץ שלי, ולמרות תחינותיה של גיסתי שתחזור, שזה לא הוגן להשאיר אותה ככה ותאוותה בידה, היא הפליקה בשתי ידיה על פלחי ישבני ונעצה את עצמה בתנועה חזקה, בלי אפילו לשמן קודם במשחה שבמגירה, קורעת את דרכה עמוק אל תוך ישבני!

כאב לי כשהיא נעצה לישבני את התותב הנוקשה, תמיד זה כואב אפילו אם שמים שמן סיכה או כמו עכשיו שזה הגיע רטוב ומשומן מהכוס של גיסתי, רווית אחזה במותני, נצמדת יותר חזק, חיכתה עד שארגע ורק אז היא התחילה לפמפם אותי ואני? אני התחלתי להנות.

רווית היתה הראשונה שתקעה אותי בתחת! בפעם הראשונה שהיא עשתה לי את זה, ואחרי שהכאב חלף והתחלתי להנות, פחדתי שאני הומו!

הומו אני לא, אני יודע. מעולם לא נמשכתי לגבר ובטח שלא זיינתי גבר או גבר זיין אותי למרות שקראתי פעם שהפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות הוא המעלה אז אולי אני אנסה פעם לעשות את זה עם גבר, אולי? אבל עכשיו רווית טחנה אותי מאחור ואני נהנתי, הרגשתי איך הזקפה שלי נמתחת ומתקשה, איך אני עוד רגע בא!

בדיוק כמו עם דינה גם אותי היא עזבה רגע לפני, “שלא תעז לשפשף פודל!” עצרה אותי במה שכל כך התבקש וחזרה לכוס של דינה.

ראיתי את המבט על פניה של דינה, צועקת “כן!!” כאילו קיבלה מתנת יום הולדת “כן, זה טוב, תודה… תמשיכי” המשיכה לגנוח בתאו
כשהייתי בתיכון
12/06/2019 18:39
זוג: בן -55 בת - 54
איזור: רחובות ודרומה
היה בתכנית הלימוד בספרות ספר שנקרא החטא ועונשו, משהו כמו 500 עמודים.

בחבר'ה קראנו את התקציר (אני רק עד עמוד 2). אחרי שהתחלתי לקרוא את שכתבת הבנתי שאני צריך תקציר.

אפשר לקבל אותו ?

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
מודה שלא קראתי יותר מ 10 משפטים
12/06/2019 22:41
גבר: בן -51
איזור: גוש דן והשרון
מודה שבכל 10 המשפטים חיכיתי שפטריק קים הסוכן הקוראני המסוקס ייכנס לחדר.

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
למעלה
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |