פורומים

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

פורומים

 
מיומנו של סווינגר מתחיל - פרק 12
מיומנו של סווינגר מתחיל - פרק 12
02/12/2019 20:31
זוג: בן -45 בת - 45
איזור: גוש דן והשרון
אמנם עזבנו את הקן, אבל עדיין נמצאים במשק כנפיים עצמאי ראשון... מחוץ לחממה הנקראת חווית הזוג הראשון. מעבדים את כל מה שעברנו. יושב מולה ובעיקר מדברים על הדברים. כבר לא שומרים כלום בבטן והכל בשטף נעים של תקשורת שמתרחשת בעיקר באשמורת השלישית... זו שמחברת בין הלילה לבוקר שאחריו. תקשורת מילולית שלרוב מסתיימת בסקס של בוקר, כזה שקורה לפני שהשלושה בכלל פוקחים עיניים.
מבינים שהחוויה של הזוג הראשון עומדת להישאר חד פעמית וחייבים להמשיך הלאה. פרופיל בא ואחר הולך, ואנחנו כבר ילדים גדולים ויודעים מה אנחנו מחפשים.
הפרופיל הבא שנפגוש נראה ככל פרופיל אחר אבל משהו בו בכל זאת שונה. לימים נגלה שכמאמר שירו של 'קולינס המרגיש' "כנגד כל הסיכויים" החיבור הזה באמת פרץ גבולות. אנחנו צעירים מדי בסצינה ומבוגרים מדי בגיל הביולוגי עבורם. הם מעשנים לסירוגין כלומר "משנוררים" מה שהיה עד לאותו הרגע כטאבו עבורנו, ועוד אילו אי התאמות שמזמן היו צריכות לסיים את התקשורת. אבל השיח מולו מיגנט אותי.... משהו בלשון החלקלקה והעדינה בתוך כל משפטי הוואטס שזרמו קדימה ואחורה חייבו אותי להתייחס.
משתף אותה בתחושות שלי והיא מיד מזהה את הפוטנציאל החבוי בו. הפנמה, תיאום ציפיות קצר ולמרות שהשעון עומד להכות 12 פעמים מחליטים לנסות. מתפצלים לזוגות והטירוף מתחיל. ואני כסווינגר "מנוסה", חושב שכבר יודע את העבודה, מוצא עצמי נשאב לתקשורת מפתיעה... לטובה. תמונה רודפת תמונה, ומשפטי הזימה המשלובים ביניהן משאירים אותי חשוף, לא מוכן... מרוצה: -) אין ברירה, מתעשת תוך דקותיים ומתחיל להחזיר באותו מטבע. הוויאים שעפים מצד לצד הופכים כחולים במאית השניה ואתה מאבד את הקשר עם המציאות. האישה שאיתי, גם היא שוכבת בצידה השני של המיטה וכולה מחוייכת וזוהרת... מאור המסך המסנוור. השעות נוקפות וגוזלות מזמן השינה אבל קשה לעצור. הלהט שבכתיבה והריגוש שמביא איתו הזוג החדש, לא מותיר מקום לספק.... משהו טוב קורה כאן. 3 שעות נותרו עד שהשעון ינער ויקים אותנו ליום חדש ובלית ברירה מחליטים שצריך להתנתק... מחר יש עוד יום!!
כמו בפעם הראשונה
03/12/2019 10:30
גבר: בן -56
איזור: גוש דן והשרון
@icon1alt@
לא, לא הפעם הראשונה שלכם, הפעם הראשונה שקראתי את שכתבת...
יש בכתיבה הזו קסם שחריג לחלוטין מכל מה שנכתב. חושב שמי שיסד את הפורום חלם על כתיבה כמו שלך.
אוהב את השיתוף שלך, אתה גורם לי לקנא במי שבקשר איתכם, ולחשוב על מה שקורה איתכם.
לגרום לחשוב זה מה שכתיבה טובה עושה.

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
תודה על משב רוח מרענן בין כל הודעות "מי פנוי בבוקרשט?"
03/12/2019 11:44
גבר: בן -57
איזור: חדרה וצפונה
@icon1alt@
@icon3alt@
במחשבה שניה, שלישית ורביעית
03/12/2019 16:20
גבר: בן -56
איזור: גוש דן והשרון
@icon1alt@
שניכם גדלתם יחד, כך כתוב בכרטיס שלכם, התפתחתם מינית יחד, לימדתם האחת את השניה... ועכשיו שניכם יחד בהרפתקאה מופלאה שבה יחד אתם מנהלים שיח עם המקבילים שלכם מהזוג האחר...
היכולת שלכם לאשר לזה לקרות היא מופלא בעיני ובמידה רבה מעידה על הזוגיות המותכת שלכם. אתם שניים שהם אחד... מדהים.
מעניין אם כך זה קורה אצל זוגות אחרים.
אשמח אם זוגות אחרים ישתפו את הפורום בתהליך שעובר עליהם. בטוח שלכל אחד יש את התהליך שלו והוא רצוף בחוויות טובות לצד משברים. חושב שכל אחד יוכל ללמוד ולהבין קצת יותר לגבי עצמו.

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
פיקנרול יקירי, שמח תמיד לקרוא את תגובותיך
04/12/2019 10:18
זוג: בן -45 בת - 45
איזור: גוש דן והשרון
תודה על התגובה החמה
די חדשים באתר( מגרדים את החצי שנה) ולא יצא לי לחוות את הזמנים היפים יותר של הפורום. אבל שמח לשמוע שככה מרגיש לך ולא נותר לי אלא להסמיק...

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
לכל מי ששכח או שחלילה פיספס...
15/12/2019 13:14
זוג: בן -45 בת - 45
איזור: גוש דן והשרון
הזוג השני... ההתחלה

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
למעלה
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |