פורומים

כניסה ל- סווינגרס
זכור אותי
שכחתם סיסמה?
שחזור סיסמה
נא להקיש את המייל איתו נרשמתם לאתר.
סיסמה חדשה תישלח למייל שלכם.
את הסיסמה תוכלו תמיד לשנות בעריכת הפרופיל שבאיזור האישי
המשך
חזרה לכניסת לקוחות

פורומים

 
עכשיו הכל ברור . זו הקונספירציה....
עכשיו הכל ברור . זו הקונספירציה....
20/03/2020 09:25
זוג: בן -55 בת - 54
איזור: רחובות ודרומה
כדי להפיח קצת חיים בתקופת מעצר הבית... טוו את הקונספירציה המשכנעת ביותר.

לפני שאתם טווים את הקונספירציה שלכם לגבי מגיפת הקורונה.... זכרו, העולם הוא עולם ציני. כסף יותר חשוב מחיי אדם, שימור השלטון יותר חשוב מחופש הפרט ואנשי דת (הרב קנייבסקי למשל) פטורים מציות להגיון או לחוק.

כדי להתחיל את הענין הנה הקונספירציה שלי...

הקורונה היא יוזמה של קרנות הפנסיה וקרנות גידור. הן ומנהליהן הם המרוויחים הגדולים מכל הענין.

לפי הנתונים שפורסמו הגיל הממוצע של המתים באיטליה הוא 78. נתונים כלל עולמיים מראים 22% תמותה בקרב בני 80+, 8% בקרב בני 70-80 ושיעורים קטנים משמעותית בקרב גילאים צעירים יותר, אילו שמכניסים לקרנות כסף. התוצאה, שיפור המאזן האקטוארי. זה יגדיל את היכולת לגייס ביתר קלות חברים חדשים, להגדיל את הרווחים ולשלם למנהלים בונוסים שמנים יותר.

קרנות הגידור מצידן בנויות על שוק תנודתי ומכירה בחסר. הקורונה היא הכלי האופטימלי ליצירת שוק תנודתי בתזמון ידוע ברמה ודאות די גבוהה. עכשיו רק צריך למפות את כמות ה-short שהוזרמו ע"י הקרנות בטרם המגיפה.

למה זה התחיל בסין ? מנהלי הקרנות ידעו שכמיטב המסורת ועל מנת לשמר את השלטון הסינים יסתירו את הענין (כפי שעשו) עד שזה יהיה מאוחר מדי לעצור את המחלה. הם צדקו !!!

מתי זה יגמר ? כשהקרנו יסיימו להשיג את היעדים הכלכלים שלהם באפיקי הבורסה והתמותה ויחליטו שזה הזמן הנכון למיקסום הרווחים מהתרופות שפותחו מבעוד מועד וממתינות לשיווק.

אם כבר קונספרציה
20/03/2020 09:53
זוג: בן -39 בת - 38
איזור: חדרה וצפונה
@icon1alt@
אז קונספרציה למען הסביבה.
הזיהום ירד פלאים בתקופה הזאת

חבל רק שאנשים צריכים למות בשביל זה ....

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
זו קונספירציה של המעסיקים הגדולים. לא רק של ביבי.
23/03/2020 11:39
גבר: בן -50
איזור: גוש דן והשרון
העובדה שכל מדינה מטפלת באותה בעיה בצורה שונה, משקפת לא רק את השונות בין העמים אלא בעיקר את השונות במפת האינטרסים בכל מדינה. ברוב המדינות האינטרס העליון הוא טובת התושבים, אז אצלנו שטובת התושבים לא בדיוק בצמרת מצעד הפזמונים והכל אינטרסים, כמובן שיש בלאגן.

האינטרס הבולט הוא זה של המעסיקים הגדולים. זו הזדמנות פז עבורם לפטר עובדים ("סליחה - להוציא לחל"ט"), מהלך שבימים כתיקונם היה גורם שביתות ומהומות. אחרי הקורונה רק חלק יוחזרו לעבודה, והשאר יאלצו לקבל הכתבות של קיצוצים ותפקידים שונים.

כמובן שבראש ובראשונה זו קונספירציה של הנאשם, שטוב לו עם מצב היסטרי ותחושת מצור. הוא כבר הרוויח דחייה של תחילת משפטו עד אחרי פסח, אשכרה ניצל ברגע האחרון (מה זה היה, עניין של יום? ותודה גדולה לשר המשפטים שמינה. מעניין אם שלח לו בונבוניירה).

אי אפשר להתעלם מהאינטרס הבולט של יועצי הזוגיות ועורכי הדין שעוסקים בדיני אישות, שיהיו מאוד עסוקים דקה אחרי הקורונה.

[ דיון נפרד בתגובה זו (0) ]
למעלה
בניית אתרים tqsoft

חילופי זוגות | סווינגרס | תנאי שירות | הצהרת פרטיות | אודות | הבלוג של שרון | על הקהילה | אינדקס אתרים | טיפים להצלחה | כתבו עלינו | צרו קשר הרשמה |